IP: 193.178.236.---
БратанПидрахуя _ 15.12.2007 21:28
Для вывода Украины из политического кризиса предлагаю:
Создать новую партию»Предателей и хапуг»
Руководство которой возложить на Саню Мороза.
Первый срам. Тараска Чорновил Батькопродавец
Ответственный секретарь Серега Пидрахуй, последняя кандидатура
обжалованию не подлежит. Списки проходимцев т.е. членов регулярно
публиковать на стенках общественных туалетов.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 14.12.2007 22:22
""Наша Україна" вимагає його собі, остерігаючись, що на це місце Партія регіонів висуне Сергія Ківалова."
А чем не подходит кавалер медали и почётной грамоты?
IP: 77.122.120.---
che _ 14.12.2007 13:43
"з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин – квота Блоку Литвина, претендент – Ігор Шаров"
Цей махровий кучміст, який НІКОЛИ цими питаннями не займався,
буде тепер цим керувати ?!
Не зрозуміло також як мультимільонер С Буряк буде знаходити час
щоб керувати таким важливим комітетом.
Ясно , що комітет треба віддіати С Терьохіну, а не банкіру-бізнесмену.
IP: 77.121.41.---
VIL100 _ 14.12.2007 10:55
В умовах політичної та економічної кризи, коли лідери партій тримають один-одного за горло та рвуться до влади, коли обдурені українці сподіваються на краще майбутнє, яке їм наобіцяли політичні обіцяльники,
згадаймо людей, які 14 грудня 1986 року закінчили будівництво саркофагу над зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.
З 14 грудня 2006 р. - день вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
Слава героям ліквідаторам – будівникам саркофагу!
Низький поклін живим та жалоба за загиблими.
IP: 10.164.4.---
Nick_M _ 14.12.2007 10:02
А коммент ___дозброї убрали. Самый супер-коммент!
IP: 77.122.200.---
tatusik _ 14.12.2007 00:19
Да, призначити Ківалова головою Комітета з питань правосуддя - це вже виходить за межі розумного і осягаємого! У нас і зараз в судовій системі "рука руку миє", а як прийде Ківалов то... тим паче. Будемо в суди замість позовних заяв носити Конверти, а головна функція суді буде - ПІДРАХУЙ!
IP: 88.214.127.---
Бодько _ 13.12.2007 19:54
Класна фотка - один напрягається другий насолоджується :-)) Тепер ригоанали мають повне право називатися голубими :-)) З почином вас товариші дони :-))
IP: 195.43.43.---
AdamO _ 13.12.2007 18:41
Як пацани прикольно придумали! Хай живе БЮТ з ПР (регулярно)!
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: .---
Мрійник_зі_Сходу _ 13.12.2007 18:07
2 Цивільний:
12 балів !
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 13.12.2007 17:20
15:21 ___anna-lisa
Там же ж п-р Шлаг продовжував: "Это не музыка. Так говорят базарные торговки". За своєю стервозністю і Б., і Г. безнадійно випередили торговок. Але те, що Б. із крісла секретарки Колєснікова, не володіючи державною мовою буде визначати політику діяльності українськ. мас-медіа - не "падєніє нравов", а наслідок. "Падєніє" розпочалось коли любитель всіх христин-менин-застіль-весіль і п"яних бджіл відвернувсь від обіцянок, проголошених ним на Майдані. Задля власної значимості і
IP: 10.164.4.---
Nick_M _ 13.12.2007 16:46
Прекрасные комментарии. Уже ,казалось бы, ничего не добавить. Но ___дозброї все-таки нашел перл. отлично!
IP: 195.238.176.---
Gostro _ 13.12.2007 16:26
Мафія Forever!!!
IP: 77.122.198.---
Luzerne _ 13.12.2007 16:19
Вот и не верь после этого в физиономистику.
IP: .---
Мрійник_зі_Сходу _ 13.12.2007 16:02
Мне кажется, уже можно на Лукьянова не подавать в прокуратуру. Спасибо Олегу Ляшко и фотографу. Они его сделали "петухом" по жизни. Эта фотка щас по всей сети расползётся. Так что, можно сказать, возмездие настигло. Быть донецким "петухом" НАМНОГО хуже донецкого "щипача карточек". Ха-ха-ха. Что Лукьяныч, тяжело идёт, да? А ты расслабь ягодицы. Ты теперь не Влад, ты Владик.
IP: 194.146.189.---
Йокелемене _ 13.12.2007 16:01
Нє, ну йокелемене! Шо, знов комуніст ткаченко (міністр економіки!!)
буде закуплять кукурузу в Америки та сіять її в червні (!!!), як то було
вже у нас в Україні? ГРАБЛІ! знов граблі...
IP: .---
Вихрь _ 13.12.2007 15:44
В кожній політичній силі є свої гобліни. На фото найяскравіші представники цього виду, морда-лиця яких не затронута інтелектом. Коли бог роздавав мізки, ці хлопці стояли в черзі за ... (додумайте самі).
IP: 213.186.198.---
Beskyd _ 13.12.2007 15:40
Ну і розподіл...
IP: 77.123.201.---
bagua _ 13.12.2007 15:39
Шановна УП!
Підпис під фоткою треба змінити на наступний:
"Запитав Ляшко із БЮТ:
- Тут Лук'янова єб#т?"
%))))
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 13.12.2007 15:31
13.12.07 15:05 ___yuri_s Им ещё бы для полноты картины депутата-коммуниста Голуба:-) А если серьёзней, то боюсь, что среди прочего с культурой и духовностью от Яворивского нас тоже ждут немалые проблемы.
IP: 77.109.25.---
Helter-Skelter _ 13.12.2007 15:22
Не, голубок на фотке тока один. Складывается такое впечатление, что парни решили сыграть в Чапаева :)
IP: 77.122.117.---
anna-lisa _ 13.12.2007 15:21
Свободою слова опікуватиметься одна із двох "спеціалісток": або Ганя Г., або Олена Б. Що Б., що Г. - це просто суперзвьозди... Як говорив пастор Шлаг, - "Какое падение нравов".
IP: 193.109.166.---
yuri_s _ 13.12.2007 15:05
Фотка просто супер!!! :)))))))))
Прям два голубка ;)