IP: 77.239.167.---
ахметенко _ 18.12.2007 11:35
Нарешті в Українському парламенті з"явився европейський спікер. Яке ж стидовисько було до цього (Пустовойтенко - шестьорка а-ля ЦККПСС, Литвин - об дуба ударений с шизофринічною посмішкою).
Яценюк був-би і не поганим прем"єром, але тимчасово треба цю посаду віддати ЮВТ. Потім вона стане президентом, а Яценюк прем"єром і все буде гаразд. Гадаю за таких розкладів ми найшвидше зможемо потрапити до цивілізованого европейського суспільства.
А будуть зволікати,- так ми їх швиденько копнем.
IP: 77.122.125.---
Законник _ 17.12.2007 09:09
Принаймні, Янукович віддав перевагу Мартинюку, а не Раїсі Богатирьовій. Вже вдруге за останні два скликання рідні соратники відмовляють їй у задоволенні обратися на посаду віце–спікера.
Надо было думать, с кем связываешься. Среди братвы кидалово процветает. По старым законам никто жить на хочет..Понятия не соблюдаются..
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 17.12.2007 09:05
16.12.07 18:03 ___dunduk рівень інтелекту пересічного ураїнця зашкалив на позначці - ...
Олесь Доний знает, что Бойко знает хакера, который УЖЕ МНОГО ЛЕТ насилует систему "Рада". Куда уж дальше зашкаливать пересичному интеллекту с такими кеждоневными уколовыми прямо в мозг...
15.12.07 01:27 ___sane Был инженер по соцсоревнованию в штатном. Абсолютно верно.
IP: 83.186.65.---
MRL _ 17.12.2007 08:21
І чому заради нікчем, які вже 3 роки хижо рвуться до влади ми платимо своєю культурою, здоровЄям і нарешті головним - часом?
Карма у украинцев такая:)
Пока большая часть населения не начнёт себя уважать, до тех пор не будет Жизни для большинства украинцев в Украине........
а тимохи и прочие народные "слуги" будут править в стране дураков.
IP: 88.214.65.---
Шабля _ 16.12.2007 19:24
Дундуку,
якось на одній конференціі у Вашингтоні в 2004 році розпилявся;
який у нас класний лідер, який у нас демократ.
Одна особа, американець все це слухала і каже нам:
- Ви знаєте, після Ющенка украінці ще довго не хотітимуть власноі держави!
Мав шок, ледь з себе вичавив питання.
- Чому?
Відповідь для мене тоді була дуже дивною!
- Ющенко все дискредитує настільки...
IP: 213.160.137.---
dunduk _ 16.12.2007 18:03
рівень інтелекту пересічного ураїнця зашкалив на позначці - юля не пролазить у крісло і у відібрали там щось (до речі ніхто не сперечається чи воно йому взагалі потрібне було). Ніде не чути ні про книжки, ні про вітчизняні кінофільми, НІ ПРО ЩО, окрім влаштування названних осіб. Чому б не запитати чи не задорого це працевлаштування дається державі?
І чому заради нікчем, які вже 3 роки хижо рвуться до влади ми платимо своєю культурою, здоровЄям і нарешті головним - часом?
IP: 213.160.137.---
dunduk _ 16.12.2007 17:58
здається ми всі за ці роки стали хворими, разм з президентом, який їздить на пілінг до Швейцарії, позбавлятися реклами 2004 року і його бойовою подругою, яка дедалі частіше забуває вранці причепити на місце косу. За 3 роки ніхто не дискутував про державу, про її геополітичну роль, можливість отримати зиски на чомусь, нарешті-про її майбутнє, нехай вже в тому ЕС. тільки і чути що від баби параски, що від журналістів - ой юлю поставили, ой віті не дають.
IP: 81.25.226.---
Сезар _ 16.12.2007 06:13
ВСІ НА САЙТ ПДРСа (Приднепровско-Донецкого Рабочего Союза):
http://pdrs.dp.ua/type/type15.html
IP: 193.193.195.---
Ole _ 15.12.2007 16:00
Вот суки эти бандюковичи, мало что за орден
=Звездочку= не платят, так перестали выплачивать =Чернобыльские=.
Эй где этот т.н. Гарант-демагог?
Эму только по ящика калякать с умным видом вместе с Бандюковичем.
Хорошо поздравили с Днем ликвидатора на ЧАЭС!
IP: 77.122.2.---
БУРЬЯН _ 15.12.2007 15:50
15.12.07 14:54 ___Мое_Мнение
Заключи мир с неизбежным.
IP: 193.151.254.---
Круйзер _ 15.12.2007 15:42
Но кроме бригады "пианистов" у регов однозначно есть и бригада "боевиков" во главе с орангутангоподобным неандертальцем Лукьяновым - представляю скока городов и весей Донбасса надо было перерыть, чтобы найти типаж с археологичо выступающей вперед тяжелой челюстью и надбровными дугами австралопитека.
Собсно абсолютно осознанно и целенаправленно набранная в список ПРУ(вРФ)вышколенная бригада "боевиков" и позволяет даанеццким по 3-10 дней блокировать Раду. До сих пор это не удавалось никому.
IP: 193.151.254.---
Круйзер _ 15.12.2007 15:36
14:54 ___Мое_Мнение
"Модератору, который, организует всеобщий одобрямс ЮВТ"
А вы на что надеялись? Что завербуете с десяток депутатов из БЮТ и они по вашему сигналу будут срывать голосования на 224-225? Посмешили.
Кстати, а че это ПРУ(вРФ) своим депутатам карточки тока на уик-энд раздают? Тарасык вчера у Шустера аж из штанов выпрыгивал шоб показать шо карточка при нем - тока ни в один из сессионных днй почему-то сделать этого не смог. Я уж молчу о бригадах "пианистов" в ПРУ 5го созыва.
IP: 10.22.22.---
Мое_Мнение _ 15.12.2007 14:54
Хвататься всеми силами за одну юбку, создавая себе даже не кумира, а Бога... Обсуждать неделю систему голосования. Искать во всем другого виноватого..Страна лилипутов. Мрак.
IP: 10.22.22.---
Мое_Мнение _ 15.12.2007 14:50
http://zadonbass.org/politicnews/message.html?id=68994
для тех, чьи детские страхи переросли в "политические" болезни. Украина-страна лилипутов. Модератору, который, организует всеобщий одобрямс ЮВТ - искренне неуважение.
IP: 213.159.246.---
NELLI _ 15.12.2007 14:46
Рахувальник 15.12.07 14:05 ___Натурал
Не смішить капці читачів УП. Треба ще вміти це робити, а ви страждаєте ярликоманією. Весело стає на УП. Один займається ідентифікацією присутніх - фобія така, інший став у загрозливу позу - Відповідай, нещасна, бо я чекаю. 15.12.07 14:13 ___JonBonJovi. Чекай, чекай, друже. Але маю інші більш важливі справи та набагато приємніші
Вибачай.
Знову забанили, то незручно викладати постінги.
IP: 193.138.147.---
JonBonJovi _ 15.12.2007 14:13
NELLI , а ну расскажи мне как большая поклонница нашего Презика, почему его не устраивала кандидатура Кириленко на пост спикера? Не потому ли, что тогда этого цирка не было б? Жду ответа.
P.S.
Яценюк ботаник, был им, и сдохнет им.
IP: 194.30.168.---
Натурал _ 15.12.2007 14:05
Ковтуненка (шабля) ми з друзями вже вирахували. Цікаво, хто з регіоналів Nelli? За повадками скидається на Ганну Герман, але Ганнуся явно розумніше.
Мустафа демонструє, що він справді знає кожне слово, що прозвучало на фракції :-) Молодець!
IP: 77.122.2.---
Marusia911 _ 15.12.2007 14:01
Забавно наблюдать, как депутаты воюют за право заботиться о благосостоянии народа
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 15.12.2007 13:38
хоть кто-нибудь поведает нам как "решаются интересы" народа
IP: 213.159.246.---
NELLI _ 15.12.2007 12:18
Уколов и правда показал, кто он есть, когда его опусы были здесь на УП, как доказательство продажности нашей так называемой журналистики.
Почему в других странах нет проблем голосования открыто - поднятием рук. Мы-избиратели должны видеть своих гэроев. А г-н Литвин оказывается самой бесполезной фигурой для Украины, И что интересно, как он с завидным упорством демонстрирует это сам.
IP: 88.214.74.---
Шабля _ 15.12.2007 12:00
Думав вмру від сміху!
"Молодий депутат (зі звичками старого стукача) Віктор Уколов з усією серйозність повідав присутнім теорію змов - начебто все, про що говриться на фракціі, записується на підслуховуючі пристроі"
Ще не всиг закласти свого КУМА, сьогодні в пошуці на нові об'єкти його уваги - журналісти!
З таких людей формувалася гвардія НКВД у 1937 році.
IP: 212.115.224.---
luko _ 15.12.2007 10:30
15.12.07 01:27___sane_OK!
Трохи додам...
Ця "как інженер" на партійному "посту" справне баламутне балакало. Вона і вчилась как "на посту".
А от цікаво, чи є у творців "РАДИ" розрахункова оцінка її надійності. Чи закладена в проекті технологія проведення експериментального прогнозування ймовірності відмови "правильної" роботи тощо. А то чуємо локшиноподібні запевнення, що "всьо харашо".
IP: 193.138.244.---
Oleg_Kharkiv _ 15.12.2007 09:58
___46000001
Кто такая Григян и кто такие "все" в Днепре ?
IP: 213.159.247.---
46000001 _ 15.12.2007 09:41
Ой ...ля! Арутюнов! Да на него в Днепре все плюют- а тут-"своих" забирай"????? Кто это у него свои???!!! Пролез к Григян в список по национально-ментальной близости к Юльке! Рисуется в кулуарах и надувается-чмошник с отбитой в милиции рожей и требухой-бандюк! Но его и авторитеты в Днепре держат за шнурка!УП! Надо разбираться в криминалных кадрах!
IP: 195.20.125.---
ГУЦУЛКА _ 15.12.2007 09:39
а на чиї кошти политить президент, а там скоро різдво та на лижах покатається та пару швоньдерів з собою прихватить
IP: 77.122.28.---
georg _ 15.12.2007 05:11
"Рада" годиться для голосування лише при голосуванні 298 "за", 123 "проти", а коли йдеться про голосування 226 "за", "Рада" не годиться, бо часто кілька карточок чомусь не спрацьовує. Це добре видно при запису на виступ чи на запитання.
Президент поїхав знову робити лазерні операції, бо його лікують бездарі типу Князевича. У них нічого не вийде., бо є тільки один спосіб усунути всю гидоту з організму і обличчя Ющенка.Він їм не підходить бо дуже простий, дешевий і супернадійний.
IP: 77.121.14.---
sane _ 15.12.2007 01:27
Ну, раз такой инженер, как Александровская сказала, то конечно... Она только забыла уточнить, какой она инженер - по соцсоревнованию (были при совке такие, клянусь!) или по технике безопасности, в колхозе.