IP: 77.121.239.---
BDS1956 _ 05.01.2008 01:48
Я тоже не разочаровался в Президенте. Колхозник он и есть колхозник. И поступает он так, как поступали его соседи-крестьяне. ЮВТ тоже верить особо не приходится, но она, хоть городская уроженка и, возможно, поступки у нее резкие, но понятные. Да и не чертыха она. В отличие от почти 90% "народных" депутатов.
IP: 82.193.97.---
Ivstar _ 03.01.2008 14:03
/Продовження 3/
Зі своїм рівнем культури!? Краще подивіться, що Ви можете зробити реально довкола себе для України, для сусіда, для хворого та немічного. Поряд.
А Президент якось впорається.
Можете більше?
Вступайте в ряди тієї партії, чия позиція Вам близька. І гуртуйте людей, працюйте. І рухайтесь до президентського крісла. Щоб зробити все краще
IP: 82.193.97.---
Ivstar _ 03.01.2008 14:02
/Продовження 2/
І не вина Президента, що на останніх виборах народ обрав саме такі партії, саме з таким результатом. І не його вина, що хтось вперто добивається одночасно і розколу України і її подальшого дерибану.
Президент має керувати такою країною, яка є. З тими політиками, яких йому НАРОД на останніх виборах, зокрема, виділив.
А багато з Вас, начитавшись ленінської казочки про кухарку, вважаєте, що можете це зробити краще!
IP: 82.193.97.---
Ivstar _ 03.01.2008 14:01
/Продовження 1/
І цей наш НАРОД підтримав у 2004 році саме Віктора Андрійовича Ющенко. І не його вина, що у нас не лише не було (і тепер немає) Інституту президентства, а й знищувались (не обов’язково лише фізично) кандидати в лідери, які не йшли «курсом партії», як, наприклад, Петро Симоненко. І не вина В.Ющенка, що народ вибрав саме його. І не вина В.Ющенка, що НАРОД виростив саме таку верхівку, яка зараз домінує в Україні.
IP: 82.193.97.---
Ivstar _ 03.01.2008 13:58
Прочитав статтю. Аналітична. Для людей думаючих. Для тих, хто навчився читати не вчора. І хоча б трохи знається в питаннях політики. Не лише радянської.
Прочитав коментарі.
Думаючих людей мало (серед коментаторів, наразі). Знаючих – менше. Тих, хто пише виважено і грамотно – ще менше!
Я також мерз на Майдані! В основному – як протест проти фальсифікацій. Зокрема – за нашого теперішнього Президента. І не розчарувався. Бо не було ілюзій.
Всі, хто тут висловився, є частиною нашого НАРОДУ!
IP: 80.243.152.---
Холявка_Тарас _ 27.12.2007 21:42
Народ хвилюється,чи зможе Богатирьова здолати Тимошенко. А може краще кинути в бій Вітренко ?
IP: 62.221.47.---
v_i _ 27.12.2007 18:56
Из статьи можно сделать один вывод. Ющенко - предатель !!!
IP: 194.44.209.---
VASAN _ 27.12.2007 13:23
Вона хай де людей лікувати а не в політику!!!!!!!!!!!!!!
Й ТАМ НЕ МІСЦЕ!
IP: 77.239.167.---
ахметенко _ 27.12.2007 11:39
Я би цю статтю назвав
"Щури побігли з тонучого корабля." або "Грунт пішов від ніг" або "А Чьто делать?"
Що б там не тявкали голубчики, а світле їх майбутнє вже пішло далеко в минуле з чим я їх від щирого сердця і поздоровляю. Успіхів вам в минулому!
IP: 77.122.2.---
Marusia911 _ 26.12.2007 22:15
Як цікаво! Я в захваті! Сергію, мені дуже сподобалося, глибоко і зрозуміло.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 26.12.2007 17:19
Peresich
Good Luck!
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.12.2007 16:29
26.12.07 16:00 ___crockOdile Теперь яснее. Был в Европе начиная с Чехословакии в 79 - поразила советского студента донельзя и закашнчивая Германией в 2001, 2003 - местами очень понравилась. По выводам спорить не стану - у меня,естественно, свои. Меня, русскоязычного гражданина Украины эти путешествия на Ваш лад, разумеется, не настроили. Однако от души желаю успехов.В построении общества без наличия признаков противоестественного патриотизма.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 26.12.2007 16:00
Peresich
Особенно часто возвращались к их воспоминаниям о послевоенных годах , с фотографиями, с не меньшей, как оказалось, разрухой, чем у нас. Говорили и о нас, об украинцах. О нашей гордости. Я позавидовал тогда не их сытости. А именно их естественному патриотизму. Гордости и Упорству. Не зависящему от обстоятельств. Природному, как « Добрый день» с естественной улыбкой у встречной симпатичной девушки на улице… А вот за мораль, я готов не только проповедовать. Но и воевать, и драться.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 26.12.2007 15:57
Peresich
Плохо то ,что Вы меня приняли за странника, проповедующего исключительно патриотизм. С голодухой. Я был много раз, к счастью, в Европе. Польша, Венгрия, Югославия, Чехия -много раз. Смотрел воочию, как сериал развития и обновления -89,90,91,92, 98,99,2000,2001. В 99 повезло -1 раз побывал у друзей в Германии. Именно немцы в наших совместных беседах повернули меня, полностью до 89 г.«русскоязычного»украинца, посмотреть на самоё себя, на наши корни.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.12.2007 14:24
Т26.12.07 13:17 ___crockOdile Я пытался понять Ваш тезис. Но увы. Гений и злодейство - две вещи несовместные - знаю. А патриотизм с голодухой - это в блокадном Ленинграде. А так зачем мучиться? Или вы считатете, что живя на копеешную милостыню от наших нуворишей Вы себя в своих глазах приподнимаете,что ли? Или на голодный желудок лучше думается? пишется?рисуется?строится?сочиняется? детей воспитывается?учится? Я так не думаю. Не нужно это самоистязвание никому. Вот войдем в ЕС -увидите сами...
IP: 88.214.112.---
Бодько _ 26.12.2007 13:56
2___Граф_Грохольський А якщо роботодавець пише сам? :-)) Тепер стає зрозумілим зміст улюблених фраз пасічника : " Не словом а ділом " та "Нашій державі потрібні нові обличчя", і Раіса Фантомасовна сприйняла все буквально :-))
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 26.12.2007 13:19
25.12.07 16:45 ___krabat
Ну на цей Ваш взірець епістолярного жанру теж ГРІХ ображатися. Вся ваша головна проблема – це одна велика СВЯЩЕННА КОРОВА на букву Ю. Трохи переживаю, що Ви її так і не зможете позбутися. В мене таких корів на щастя немає жодної: Ні Ющенко,ні Тимошенко, ні навіть Тягнибок, якого я тут іноді підтримую. Священна корова у всіх повинна бути тільки одна – МОРАЛЬ. І тільки мораль. Звичайно у сучасному європейському, а не візантійському розумінні слова.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 26.12.2007 13:17
26.12.07 12:04 ___Peresich
Речь шла о «половине патриотов». К сожалению, уважаемый, такое не последнее качество человеческой породы, как патриотизм и среднеевропейская оплата - вещи несовместимые. В моём понимании. Что же касается деловых качеств инженеров, ученых, служащих, то я думаю не так уж далек тот день, когда их уже не удивишь( не заманишь) среднеевропейской зарплатой. Тут я оптимист. И с этим намного проще. Чего не скажешь о человеческих душах.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.12.2007 12:04
26.12.07 11:49 ___crockOdile Ну так много хорошего о себе и в некрологе не часто услышишь, балуете. А вопрос можно: Куда ТУДА? Назовите конкретное место - может, и соглашусь. Ниже среднеевропейской почасовой для образованных прошу не предлагать.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 26.12.2007 11:49
26.12.07 09:51 ___Peresich
Так Вы и осчастливьте собою страну, добавьте туда своей, качественной -непсихованой, невороватой, нехамоватой, ученой, и моральной породы.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.12.2007 09:51
26.12.07 01:19 ___Граф_Грохольський Не знаю как Юля, но Вы уж точно навсегда. А кто - догадайтесь. И язык подучите, он у Вас хромает местами. Например, слова "любу" (правильно писать "будь-яку") в мове соловьиной нет, и в калиновой, боюсь, тоже. Вот ведь несчастная страна, половина патриотов или психи, или ворьё, или хамоватые неучи...
IP: 212.90.168.---
tobiaz _ 26.12.2007 09:50
Автору треба вчити мову, для журналіста похабним є саме вживання слова 'секретарка' замість секретар. Ази треба знати. А щодо Богатирьової то побачимо.
IP: 194.6.197.---
Граф_Грохольський _ 26.12.2007 01:19
Грьобаним коментататорам, які сер*ть з 9-00 до 17-00 присвячується:
займіться справою на своїй роботі, перестаньте тратити гроші свого роботодавця, він вас найняв - відробляйте зарплату.
Щодо статті: пан ВАЮ знає що робить. Не вам судити. Проте, наша пані Юлія не боїться даних трюків. Ху із богатирьова? Тьотка, яка під ніж лягла, щоб хоч трохи бути схожою на жінку. Не помогло...
А Юленька - лялечка. Люблю і поважаю.
Регіонали! Ні х*ра у вас не вийде окрім гівна.
ЮЛЯ назавжди!!!!!!!!!!
IP: 212.8.44.---
Ивченко-Прогресс _ 25.12.2007 23:07
Багатьом такі дії Ющенка не довбодоби - не додають рейтинга і т.д. Але ж загальновідомо, що структурні реформи дуже непопулярні. Ось це мені і здається структурні реформи - він їх робить за інших - не популярними кроками будує УКРАЇНСЬКУ УКРАЇНУ. Що ще треба? Якщо хоча б частина ПР еволюціонує, це ж добре!!! Дійсно праві ті хто кажуть що ми це зможемо оцінити не зараз, а пізніше.
IP: 10.16.1.---
GVCAPITAN _ 25.12.2007 21:34
Господа грамотеи! Прежде чем рассуждать о высокой политике, загляните в учебник русского языка та української мови. Ви вже дістали своєю безграмотністю!
IP: 10.16.1.---
GVCAPITAN _ 25.12.2007 21:30
Хорошо бы , если бы все грамотеи и с запада и с востока изредка заглядывали в учебники русского языка та української мови! Бо нудить від ваших високих міркувань на фоні жахливої БЕЗГРАМОТНОСТИ. Достали, умники.!!!!!!!
IP: 10.16.1.---
GVCAPITAN _ 25.12.2007 21:25
Для тех, кто не знает нормального языка , а только полуматерный суржик расшифровую. Пока в палате номер шесть не закончится день открытых дверей - не будет нам жизни!
Для тих, хто не розуміє чоловічої мови, лише тільки пнапів матерний суржик, тлумачу.
Поки що в палаті номер шість - двері відкриті в Україні буде БАРДАК ! Как сказал Крылов: " А вы друзья, как не садитесь - всё в музыканты не годитесь!" У Л. Глебова ест ь что-то похожее.
IP: 193.41.62.---
ГУЦУЛКА _ 25.12.2007 21:12
а янука використаний пора на свалку чи шахту він нічого неробив для своїх однопартіїців і багато хто цим невдоволиний тай обставив себе тормозами -шуфриками ітд та донбас за ним вже нейде
IP: 10.16.1.---
GVCAPITAN _ 25.12.2007 21:10
предыдущее -- это объяснение поведения некоторых панов на Банковой.
Человек , попавший в наркотическую зависимость , живёт в своём воображаемом мире.
Кокаинозависимость характеризуется навязчивыми идеями и неадекватным восприятием себя , как некоей мессией ,именуемым манией величия. При это практически полностью отсутствует объективная самооценка и постоянно вокруг мерещатся враги, мешающие достичь вершины власти. Разновидность - Власть как самоцель и предел мечтаний. По достижении развал
IP: 10.16.1.---
GVCAPITAN _ 25.12.2007 20:57
...Лепра -- она же проказа на первом этапе характеризуется неадекватным восприятием окружающей действительности и ,в результате последнего, совершением действий и поступков, выходящих за рамки здравого смысла... Разложение инфицированнго лепрой человека начинается с мозга. Вирус, размножаясь, в первую очередь поражает контролирующие центры мозга. Затем начинается разложение тканей тела, причиняющее мучительные периодические боли прокажённому.
IP: 194.143.137.---
kamini _ 25.12.2007 20:25
Рая молодец а янеку пора научиться зарабатывать уважение не понятиями и противостояниями а совместной работой со всеми во благо своего народа.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 25.12.2007 19:26
___Просто
"Еще с 2005 года полное наименование этого органа - Совет национальной безопасности и обороны Ющенко от Тимошенко."
"Национальной" - надо заменить на "групповой".
IP: 77.121.85.---
alkiev _ 25.12.2007 19:20
статья хорошая, аналитичная
IP: 194.183.167.---
slo3 _ 25.12.2007 18:42
Ющенко-единий щирий патріот України, який не вміє підлаштовуватись під народний одобрямс. Він відновлює історію, "непопулярними" заходами, (пам"ять голодомору та дійсна роль УПА) , які аж ніяк не підвищують його рейтинг.
От Юля, навпаки, робить тільки те, що підносить її рейтинг. Вона вміє догоджати натовпу, вона робить це інстинктивно. Мета для неї виправдовує будь-які засоби. А мета-влада..
І те, що Ющ-ка обрали у 2004 - було диво.
IP: 194.183.167.---
slo3 _ 25.12.2007 18:42
Ющенко-единий щирий патріот України, який не вміє підлаштовуватись під народний одобрямс. Він відновлює історію, "непопулярними" заходами, (пам"ять голодомору та дійсна роль УПА) , які аж ніяк не підвищують його рейтинг.
От Юля, навпаки, робить тільки те, що підносить її рейтинг. Вона вміє догоджати натовпу, вона робить це інстинктивно. Мета для неї виправдовує будь-які засоби. А мета-влада..
І те, що Ющ-ка обрали у 2004 - було диво.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 25.12.2007 18:41
___Aliya
По поводу второго срока - вы погорячились. теперь Ахметов с Колесниковым раком Юго-Восток поставят, начальником избирательного штаба Януковича посадят и обеспечат голоса Ющенко. Если Тимошенко позволит. А Ющенко откровенно показал, что на нацдемов он плюет.
IP: 77.121.165.---
krabat _ 25.12.2007 16:45
25.12.07 15:56 ___crockOdile
"Нам прийдеться довго спокутувати цей гріх..."
Канєшно "довго"! Ніхрєна сібє "грєшок" - пачті палстамілліонную страну напопа паставілі !!!
"Спакутувати" -снімайтє штани і голимі сракамі пад шпіцрутени Путінавскіє с мальбамі "Прасті нас Вова"! Нєнашлі "людину" ! А шо Януковічь бил вам нє"достойний" -падумаєшь "бивший зек" - чістаплюі сраниє.Он би дал вам і по "ступ" і памардасам,он би вам палжізні а нє трі года "викреслив" .Бил би вам і"підсумок" і "підсрачник"
IP: 78.152.169.---
Олексин _ 25.12.2007 16:38
Якщо мої коменти з інтернет-кафе доходять (нехай не одразу), мушу висловити таку думку:
Навіть у разі відмови РВБ від посади - це сильний хід Балоги (з подачі, видно, Карасьова). Хід на розкол ПР; тут погоджуюсь. БО Богатирьову Яник стільки раз обносив посадами...
С.Лещенко в статті не вказав ще одного, останнього обнесення: посадою віцика ВР. Якби Яник хоча б не був проти, Раїса Василівна вже б давно сиділа б праворуч від Яценюка.
IP: 213.130.17.---
Datsko _ 25.12.2007 16:16
Не знаю як для розвалу ПРів доможе представлення Богатирьової до роботи де треба мати на мій погляд мілітарний напрямок мислення, взагалі Ющенко як хтось вже писав сам себе перемудрував. але я вже нічому не дивуюсь Бурят-економіст - перший вояка а гінеколог - контррозвідник в нас це нормально))))
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 25.12.2007 15:56
Нам прийдеться довго спокутувати цей гріх – це те, що МИ ВСІ не змогли найти іншу достойну людину у 2004р. А так вже підсумок-майже три роки викресленого, втраченого поступу. Суцільне смердюче вошкання.
IP: 10.100.15.---
Aliya _ 25.12.2007 15:47
Ющенко сам себя перехитрит с этой Раей Фантомасовной. На своем же дерьме и поскользнется. Второго срока ему не видать. АднАзначна. Вот только Украину жалко.
IP: 192.168.3.---
Бот _ 25.12.2007 15:37
Непогана стаття. Цікаво що буде далі. Але цікаво і інше: на що сподівається Ющ на виборах 2010? Шанси падають з кожним місяцем.
IP: 192.168.1.---
Олексин _ 25.12.2007 15:37
То sssss 09:43
"...Какая статья, такие и комментіы. Деградирует УП"
ТО krabat 10:09
"...На УП цілеспрямовано видаляються коментарі, в яких не поділяються оцінки і судження авторів УП ,особливо наполегливих банять..."
Підтримую.
Мій випадок: я - в жБАНі,без пояснення причин. На письмові звернення не реагують.
Цей пост пишу з кафе; чи пройде - не знаю.
А шкода - донедавна УП була єдиним сайтом, де відносно пристойно можна було поспілкуватись на політтеми.
IP: 192.168.1.---
Олексин _ 25.12.2007 15:36
То sssss 09:43
ТО krabat 10:09
Спробую ще додати:
Мату, людинонинависьницьких месіджів, іншого кізяку в коментах на сайті (та й на цій гілці) - хоч греблю гати. Але таких - небанять.
Якою дорогою прямуєте, УПівці?
Прірви попереду - Вам ще не видно?
IP: 77.239.186.---
Tomson _ 25.12.2007 15:27
Кстати, для "любителей Януковича" - неплохая статейка по его биографии. Хотя те, кто за него голосовал - смыслового содержания не поймут, потому что сами такие:) http://www.kompromat.kiev.ua/materials/show/139
Сторінки:
← Попередня
Наступна →