IP: 10.10.10.---
сухий _ 29.12.2007 12:53
І є іще третій факт у цьому році - Президент нарешті проснувся і почав працювати. Тільки незрозуміло на кого? Невже на Україну?
IP: 192.168.204.---
_S_ _ 27.12.2007 14:33
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 212.90.168.---
tobiaz _ 27.12.2007 10:27
Чи варто повертаится саме зараз?
Автор не смішіть нікого, владу завжди беруть і її ніколи мало не буває, буває невміння владою скористатись, навіть коли вона взята. І ще невміння працювати і впроваджувати реформи, небажання щось змінювати, коли і так є що розкрасти.
IP: 212.1.96.---
gulya _ 26.12.2007 23:53
Просто Гриценко людина не цього Горизонту. Коли мені пропонували деяку роботу, я казав, що не маю таких амбіцій, і що на пропонованій посаді, мені доведеться приймати рішення. які я не хочу приймати, і, відтак, відмовлявся. Гриценко - людина честі, рідкісне явище, Головне, щоб він не загубився, дуже нормальні люди його помітили і планують своє майбутнє з ним.
IP: 212.1.96.---
gulya _ 26.12.2007 23:40
Вечір на землю не ляже до часу З місяцем Зірку чекатиме ясну Віхола сніжнні розкидає коси Зима, Свят Різдво, Бог Син. Вечер на землю не ляжет до срока С Луною Звезду будет ждать у порога. Вьюга раскинет снежные косы, Зима, Рождество,Бог Сын.
IP: 77.122.149.---
Ockham _ 26.12.2007 21:20
26.12.07 16:00 ___gulya
Він робить все гаразд! (За виключенням Гриценка)
Гриценко дуже зарозумілий панок. Такий собі "кот, которий гулял сам по сєбє". А Єханурич член команди.
IP: 89.19.104.---
Put-nik _ 26.12.2007 20:10
Рівень президента мене не влаштовує.
IP: 193.109.129.---
samurai _ 26.12.2007 19:10
E всякого иуды свой Гефсиманский сад и своя осина над мертвым ослом...
IP: 77.122.51.---
МЭТР _ 26.12.2007 18:37
26.12.07 16:12___OlderMan
пуста стаття...Набір слів...
Ви праві, колего ! Пуста-порожня стаття, бла-бла-бла якесь, нічого після себе не залишає, навіть дочитувати до кінця - облом. ТАК написати може будь-хто. Як сказав Промокашка з фільму "Місце зустрічі змінити не можна" -"так і я зможу !" ...
IP: 193.43.222.---
coordinator _ 26.12.2007 18:21
якщо станеться неймовірне і Ющенко стане своїм кандидатом від Донбасу - то честь йому і хвала. значить розкол країни - це більше піар технології ніж реальні відмінності
IP: 10.10.10.---
сухий _ 26.12.2007 17:40
Проте слід визнати, що Ющенко після Кучми - це великий позитив, позаяк Кучма після Кравчука - мінус, чи просто срам. Хоча самому Чучмі до лампочки, мавр зробив свою справу - надерибанив своїй сім"ї мільярдів і забезпечив собі безкарність за допомогою численних "синів", яким і мільярдів теж хочеться і в Європу. Так що іще трохи і наші бандюки вимиють руки від крові та начеплять фраки і будемо щасливі.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 26.12.2007 16:38
___gulya
Вы правы, для нашего президента мы все - далекое прошлое, на которое плюнуть и растереть. Есть люди более важные - Ахметов и компания.....
IP: 10.100.15.---
Aliya _ 26.12.2007 16:21
26.12.07 16:00 ___gulya
Він робить все гаразд! (За виключенням Гриценка)
Да чего уж там. Президенту с крыши лучше видно, чем нам всем из погреба. Вот мы и не подозревали, что Ехануров по натуре солдат, причем куда более бравый, чем Гриценко, а Ющенко разглядел.
А если серьезно, то президентские "исключения", для подсчета которых не хватит пальцев на руках и ногах, вполне тянут на правила.
IP: .---
OlderMan _ 26.12.2007 16:12
пуста стаття...Набір слів...
IP: 212.1.96.---
gulya _ 26.12.2007 16:00
Ющенко дивиться на наше нині з майбутнього. Тому ми його не розумієио. Він робмитьб все гаразд! (За виключенням Гриценка)