IP: 192.168.12.---
тетя _ 02.01.2008 14:32
А может это кони Литвина?
IP: 91.145.239.---
donchanin _ 01.01.2008 19:33
Я минулого тижня зы знайомим розмовляв...ми прийшли з ним до думки..як було би добре проїхатися конякою по якійсь великій вулиці..може воно не швидше ніж тачкою...але спробувати це було б цікаво...звичайн отут це виглядає як бред сивої кобилини....а я б особист овлітку би конякою би їздив....якшо б їй бул об де розгулятися...а шодо статті ...ті коні шо у шахті працювали у раю мешкали..порівняно з наведеним прикладом Світлани...навіть якшо у цій Чертянці все на мазі...дякую Світлана за статтю
IP: 193.109.249.---
олефір _ 01.01.2008 14:02
Про Ясинського - він і є садист. Про те, що роблять у кінному спорті з кіньми - почитайте А. Невзорова " Лошадиная энциклопедия", волосся стане дибки!!! Або сходіть на іпподром...
Якщо Ясинському дадуть 6 місяців в.язниці - це вкрай мало. Хоча якщо його протримати без їжі, без води, без свіжого повітря - то чом би й ні! Нехай гризе дерев.яні нари, як гризли його коні!
І ще, для ОСЬ. Відчепітьсь Ви нарешті від кінської ковбаси! Жодна нормальна людина її не їсть! to hirurg - MY RESPECT!!!
IP: 192.168.0.---
hirurg _ 31.12.2007 14:06
Давайте будемо чесними: вирощувати тварин на м"ясо це одне. Фізіологія наша вже така - їсти треба. Але таке знущання над тваринами ( не має значення - кінь це, кіт чи морська свинка ) - це страшний моральний злочин. Суспільство повинно карати таких виродків! Але дивлячись на наше хворе, корумповане суспільство, розумієш - ясинські найближчим часом достойної кари отримувати не будуть! Відкупляться! Суспільство рабів золотого тільця приречене. Хочеться, щоб зрозуміли це не занадто пізно.
IP: 81.30.169.---
nvgator _ 30.12.2007 16:28
=....Виктор Ясинский - известный в определенных кругах..=
А мне кажется, что ему давно пора познакомиться с нормами Уголовного Кодекса ..:)... Тут есть о чем спросить и интересно его услышать...
А если еще этот клиент и "созрел", то он станет еще более известен... в других кругах, благодаря честному приговору суда.
IP: 193.151.254.---
Электродрель _ 30.12.2007 01:43
и,конечно же, респетище и восхищение людям., которые помогают несчатным животным и учат нас быть людьми. Если у вас есть сайт, у нужна материальная помощь - пишите, плиз, на forum.pravda.com.ua или сюда biaka28@mail.ru - я открою на ФУПе ветку с реквизитами.
IP: 193.151.254.---
Электродрель _ 30.12.2007 01:40
Виктор Ясинский - так эта тварь ещё и лошадник????? НЕ ВЕРЮ!! Не может нелюдь быть конкуристом. Для этого нужно ЛЮБИТЬ лошадей. А это - садист. ОЧЕНЬ будет плохо, если этот садист останется на свободе.
to Ось: колбасу не ем ваще. Мне можно поплакать над этим репортажем? спасибо.
P.S. я бы поступила скромненько и со вкусом: просто отметелила ентого ясинского в тёмном месте. пусть бы почувствовал хоть капельку боли.
IP: 77.123.197.---
Amartho _ 29.12.2007 23:21
Виктор Ясинский - известный в определенных кругах конник-конкурист, проживающий в Житомире и имеющий конюшню на Станишевке, а также коровник в Очеретянке, где содержались голодные лошади. Выступал в Киеве на соревнованиях по конкуру.
IP: 77.122.2.---
FBR _ 29.12.2007 21:51
АВТОР
Кто такой Виктор Ясинский?
IP: 77.122.2.---
FBR _ 29.12.2007 21:51
АВТОР
Кто такой Виктор Ясинский?
IP: 77.122.2.---
Entite _ 29.12.2007 21:48
29.12.07 16:26 ___Ось
Ну, зачем тебе не совсем моральному, касаться такой тонкой, высоконравственной, но совершенно чуждой и недоступной для тебя темы? Ты ведь не способен содрогаться от зла.
Ты не можешь себе представить, как кто-то долго, медленно и мучительно умирает голодной смертью? Прошел бы ты лучше мимо без комментариев.
IP: 77.123.197.---
Amartho _ 29.12.2007 17:15
тетя: хозяин лошадей Виктор Ясинский
Marusia911: да, пока на свободе, но ему грозит штраф и 6 месяцев условно.
КУРАЖ: спасибо за добрые слова. На данный момент лошади находятся на одной из крпныз конюшен, где получают необходимый уход.
IP: 77.123.114.---
Ось _ 29.12.2007 16:26
2 ___олефір
Я не про коней, я про людей.
Люди забивають мільйони тварин заради чревоугіддя і нічого, всі обідають. Коли якась панночка, по-поївши ковбаски, розчулено ридає над долею негодованного лошати - я можу це зрозуміти .
Але коли ця панночка починає прирівнювати лошаків до людських дітей - то це блюзнірство. І мене це обурює.
Якщо не зрозуміло - то уявіть собі, як має почуватися душа дитини закатованної у Освенцімі, коли дізнається, що УП пррівняла її до коняки.
IP: 77.122.2.---
КУРАЖ _ 29.12.2007 15:59
Светлана.
Низкий тебе поклон за твое доброе и ранимое сердце.
У меня нет слов для адекватной оценки этой бесчеловечности и жестокости.
Напиши, чьи это были лошади, кто был их хозяином, что с ними сейчас?
IP: 193.109.249.---
олефір _ 29.12.2007 14:44
Шановний Ось! Ті хто катує тварин ніколи не пожаліють людину, не тіште себе надією! Знущання над живою істотою - це кримінальний злочин. Освенцім - він і в Африці Освенцім!
А бидло (я думаю, ви розумієте, що я НЕ КОНЕЙ маю на увазі!) - воно і в Африці бидло!
IP: 77.122.116.---
Kateri _ 29.12.2007 13:47
Які молодці, що врятували!!!!!!!!!!!!!
Народ, це не по темі, але я вже не можу. Ходять, блін, баби з дітьми, які весь час сплять на руках, опоєні дімедролом, і просять мілостиню. І дурікі, блін їм подають!
Жодного разу, коли я з цього приводу дзвонила в міліцію, невпевнена, що хтось щось робив! Вчора, блін, підійшла в метро до баби в будці. Кажу, викличте міліцію і перевірте чорняву красуню, в якої дитина спить. Так вона блін дупу свою навіть не повернула! Народ, що робити?!!!
IP: 77.123.114.---
Ось _ 29.12.2007 13:14
Коней і мені шкода.
Але більшість з нас їдять ковбасу з конятини, і не вважають те за злочин.
А у Освенцемі убивали дітей. Якщо хтось не відчуває різниці - то йому, як мінімум, варто сходити до психіатра. А редактору та автору слід добирати слів, аби добра справа не ставала блюзнірством.
IP: 77.122.2.---
Marusia911 _ 28.12.2007 22:52
Бедные животные....А что, этот конюх до сих пор на свободе?
IP: 194.44.194.---
izida _ 28.12.2007 16:01
Питаєте, куди дивляться люди? А нікуди! Усі ж бо чекають, доки хтось прореагує, хтось вирішить замість нього, хтось вийде на барикади, а потім можна буде лише насолодитися чудовими результатами. І доки кожен на своєму місці не стане Людиною, нічого в цій країні не зміниться!
IP: 85.223.170.---
tangerine _ 28.12.2007 15:38
Необхідно контолювати поводження з тваринами на рівні держави. Спочатку створити громадську організацію, що б лобіювала закони, що структуруватимутьспасіння тварин від жорстокості на державному рівні та передбачатимуть кримінальну відповідальність за такі та інші випадки, а також реальні механізми контролю за виконанням цих законів. Навіть якщо вам це здається нездійсненним, будь-які кроки в цьому напрямку спасуть хоч якихось тварин. Уявіть, що це спасе лише одну тварину, але що ця тварина - Ви.
IP: 192.168.12.---
тетя _ 28.12.2007 15:29
А кто хозяин лошадей?
IP: 193.109.249.---
олефір _ 28.12.2007 14:41
коментарі тут зайві. На Україні проживає 47 мільйонів людей, а от скільки з них дійсно ЛЮДИ? Рівень культури суспільства визначаєтьсся його відношенням до тварин - от тому ми так і живемо!!! І такі ми всі гуманні! І нічого за такі знущання нікому не буде! Але, увага! Той хто здатен на ТАКЕ, запросто може зробити це і людині! І ще... Задумайтесь, скільки ще тварин зараз проходять у нас через ці пекельні круги? Низький уклін тим, хто знаходить мужність з цим жахом боротись!
IP: 194.44.23.---
I-free _ 28.12.2007 14:40
Чому мовчить суспільство (цивілізоване ніби) коли гицлі палками забивають собак на вулицях, ще з живих здирають шкіру ? Наші ж чиновники приходять додому і гладять по голівці своїх діток, тішаться своїми песиками-котиками. Але що там бездушні чиновники -- український народ весь такий. Ганьба. Виганяють у 20градусний мороз замерзлу голодну собаку з підїзду "щоб не смерділо", ще й ногою пхнуть. А в неділю такі святі та божі -- до церкви. Це суспільство -- приречене через байдужість
IP: 194.44.23.---
I-free _ 28.12.2007 14:34
Я вже нічому не дивуюся. В нашій країні чекати милосердя -- марна справа. У нас немовлят рідні мами викидають на смітники, нещодавно у Дубно журналісти знайшли трьох діточок малесеньких, яких батьки алкоголіки залишили на два тижні помирати від голоду в пустій холодній хаті. У нас незважаючи на закон гицлі продовжують найжорстокішим способом винищувати безпритульних тварин. Більшості українців це байдуже. От де були сусіди тих нещасних дітей, чому не повідомляли нікому ?
IP: 77.122.34.---
rumpel _ 28.12.2007 14:16
Никогда не писал комментарии, а сейчас не выдержал. В наше страшное время, когда даже человеческая жизнь ни во что не ставится, очень важно что еще находятся люди, которым не безразлично, что происходит с братьсями нашими меньшими, ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО, Давайте в следующем году будем чуточку более внимательными и к людям окружающим нас и к братьям нашим меньшим!!!