IP: 77.121.242.---
svadba _ 31.01.2008 22:06
Откуда ты такой "киевлянин" взялся? С какой грядки, с какой фермы припхалось сюда, чучело?
Как вы уже ДОСТАЛИ, жлободрон. И жиЛЛЕ хоЧете, уроды. Нах из Киева в свой мухосранск!
IP: 10.155.155.---
Люсьен _ 02.01.2008 17:28
Та Padre напевне не злякався, чого йому лякатися.
Ви ж самi себе заганяете в глухий кут.
А ще про Европи щось фiлософствуете.
Та пicля таких дiй нiякий пристойный банк такiх юристiв до себе на гарматний пострiл не допустить ( я маю на увазi роботу та допуск до info).
Ви краще в полiтика перепрофiлюйтесь.
IP: 91.193.165.---
Lukyan _ 02.01.2008 16:55
to ___Padre
Отче, чого ви так злякалися, коли почули про DD report. ви ж напевне знаєте, що є угоди про конфіденційність, і якщо я викоритаю інфу, то мене просто засудять. Погоджуюсь, це було трохи в серцях... Але що візьмеш з мажора, який купив диплом. Крім того, я не буду розповсюджувати конфід інфу. Але ж ми западенці обєднуємося часто для захисту своїх інтересів. Буде хтось інший, наприклад товариш з НБУ або з 5 каналу. А про Францкевича з Райфайзена вже стільки матеріалів на вул Володими
IP: 79.124.158.---
Killer11 _ 02.01.2008 15:37
Все такие умные. Пристали к автору - типа сам виноват. Да вы видно в банках не шарите ни фига. foresto типичный пример. Для тех кто не знает у начальника в отделения или филии есть зарплата а дальше сколько сам отобьет:например- все договора оформляет 1 нотариус или страхуют все в одной страх.компании могут придумать какой небудь платеж которого нет в договоре да и вообще нет так бабки возьмут. А есть банки где сама политика так выстроена чтобы взять с клиента максимум , вот ОТП один из них.
IP: 127.0.0.---
Padre _ 02.01.2008 15:19
Лук’яне, напишіть мені як юрист юристові, чи не є порушенням професійної етики використання адвокатом в своїх інтересах інформації, отриманої від клієнта, а тим більше використання проти цього клієнта.
УП правильно зробила, що скоротила Вашу статтю і не дала написати про всякі там Бентлі та інші "блохи", але Ви на цьому не зупинились і довели свій умисел до кінця.
Може напишете ,більш детально що ви хочете від банку, щоб можна було правильно кваліфікувати Вашу публіцистику; ст. 189 чи 355 ККУ
IP: 91.193.165.---
Lukyan _ 02.01.2008 11:05
Ага з Новим Роком Щурі!
Наталі - відразу якось конструктив відчутно, маладца. Товариш Неангел щось скелетів не витягує з шафи. А ти мушкетер по імені діма, можеш написати мені свої координати і при зустрічі спробувати заступитись за прекрасну міледі. Люся - при чому тут гроші,а?
IP: 10.155.155.---
Люсьен _ 01.01.2008 23:59
Лукьн писав До речі правда статтю порізала. кінець звучить приблизно так:
Найсмішніше, що цей юрист, який зараз потерпає, працював на юридичній перевірці українського банку, через який мав зайти цей так званий європейський. Копій документів купа, і досить цікавих, типо мільйонні кредити пов’язаним особам, цікава оренда, бентлі для менеджменту. Кому цікаво, на мило в перешлю, будемо проливати світло.
То я бачу, що ви батенько зовсiм не собi.
Воiстину грошi зводять с розуму.
IP: 193.238.96.---
natali1 _ 31.12.2007 20:11
Практика двойного залога при ипотеке имеет место, правда только в странах с "переходной" экономикой и высокими банковскими рисками (например в Украинеи то не во всех банках). Естест., знание этого факта должно было перенаправить Витю из ОТР в другой банк, но он остался и напоролся. Я считаю - сам виноват. Поскольку он, согласно диплома, юрист, то должен был внимательно ознакомиться с тектом договора и в разговоре разузнать о ньансах, не ораженных в нём. Затем примать решение - подписывать или
IP: 193.238.96.---
natali1 _ 31.12.2007 20:10
(продолжаю) искать варианты получше в других банках. Витя и сам это понимает (уже), и молодец, что написал об этом, поскольку, на его месте может оказаться практически кажндый (даже дипломированный юрист). Если-бы не было таких проблем, то не было-бы такой профессии как ипотечный брокер. Людям, впервые в жизни идущим в банк за ипотечным кредитом рекомендую. Тем, кто уже брал кредит (Витя Д.), брокер уже не помощник, они на своих ошибках научилсь. Dima99 - респектик, спасибо что заступился!
IP: 77.122.30.---
dima99 _ 31.12.2007 16:46
После прочтения статьи подумалось, что автор просто непрофессионал в юриспруденции - раз на мякине развели! А после его комментов и оскорблений в сторону форумчан, понимаешь, что таких грех не кинуть!
Теперь, если еще ОТР-банк и Натали1 найдут друг друга и за данные оскорбления опустят этого "юрыста" на полквартиры , - поверю что мы действительно живем в европейской стране!
Хотя, когда если честно - лучше бы ему друг Натали банально съездил по морде, -глядишь и флудить желание б пропало!
IP: 194.44.160.---
Недовгань _ 31.12.2007 15:24
Ну не весь рік був за бугром.
І взагалі - виходить, доки був в Україні, то кидав людей на гроші, а за кордоном не кидав?
Чого так? Того шо там адвокати справжні, а не мальовані?
IP: 82.193.101.---
DDT2008 _ 31.12.2007 14:31
Янукович - прохфесор, Lukyan - кюн, з кімо... мало того, що не розуміє базових юридичних принципів так ще і дівчині в форумі каже "відсмокчи на борщагівці"...куди ми котимось. Хоче які прохфесори такі і кюни...
IP: 91.193.165.---
Lukyan _ 31.12.2007 13:10
Муравйов і Буроменський
IP: 217.66.102.---
ТВН _ 31.12.2007 13:02
Lukyan
Вот ты бы написал: защищал диссер, а опонентом/руководителем был Кисиль, Довгерт или Яценко... Так нет же акцент делается на КИМО...
IP: 77.122.213.---
Nash_Gondyras _ 31.12.2007 12:19
О какой ЕВРОПЕ вы говорите! Орнжевой?
IP: 10.97.24.---
MovaRom _ 31.12.2007 10:42
Автору слід було дізнатися про умови кредитування в інших банках, може й уник би цих проблем. Я будинок в кредит купив, і не було таких питань, хоча юридичної освіти не маю.
IP: 10.97.24.---
MovaRom _ 31.12.2007 10:40
Текст коментаря набирайте тут
IP: 91.193.165.---
Lukyan _ 31.12.2007 10:33
___ТВН
я не про диплом спеціаліста, а про кюн. ти багатьох таких мажорів знаєш?
IP: 91.193.165.---
Lukyan _ 31.12.2007 10:28
___Недовгань
хм.. на 2 штуки киданув. чудак - в 2001 мене не було рік в Україні, я з канади поїхав в бундес. як я тебе міг киданути - по емейлу?
IP: 217.66.102.---
ТВН _ 31.12.2007 00:26
Lukyan
Не позорся. И с каких это пор КИМО стало серъёзным юридическим заведением? Мажорным - да, но не более...
IP: 217.66.102.---
ТВН _ 31.12.2007 00:23
А при чём тут "Украинская правда"? Ешё и блог. 90 процентов не знают, что такое ипотека.(я имею в виду на практике). Поока такие ставки, в не 4-5% - банки так и будут работать с такими "адвокатами"...
IP: 194.44.160.---
Недовгань _ 30.12.2007 22:05
До речі, до дена7
Якщо це Денис - чувак, ти нєправ, от до тебе я завжди з повагою.
IP: 194.44.160.---
Недовгань _ 30.12.2007 21:49
Вітя, ти пригадай просто, кого киданув у 2001-му на 2 штуки баксів...
Так ц був нея, це був мій найкращий друг...
IP: 194.44.193.---
den7 _ 30.12.2007 16:40
29.12.07 14:59 ___DDT2008
Сумніваюся, що ти знаєш, що таке ІР адреса. І, цікаво, де ти її тут побачив. Так що ти сам лайно, при чому ще й п..дун.
IP: 193.47.137.---
Lukyan _ 30.12.2007 15:10
Соля ти маладец. DDT ахтунг (різками на стайні, якісь садо-мазо прослідковується, ти не ДДТ слухай, а борю моісєєва). Наталі 1 оборотень якийсь (якщо ти мене знаєш, чого парила про купівлю диплома). Все фініта.
IP: 82.144.212.---
Семкович1 _ 30.12.2007 13:43
2 DDT2008
Ти чого такий злий, примхливий добродію?
ДДТ, чувак, співає про любов...
IP: 192.168.3.---
Laksom _ 30.12.2007 13:41
Який би там банк не був, але на мою думку Лукян сам вступив в велике "ге"..Шкода що юрист. Быльшысть з того що описане, апріорі неможливе без того, що б не було прописано в договорі (починаючи з договірного списання банком коштів з рахунку клієнта і завершуючи зніманням плати за перерахунок відсотків). Якщо ж клієнт не читає чи не хоче читати договір (що найшвидше мало місце у випадку Лукяна ("аякже, я ж авдокат"), то банк звісно не благодійна організація. думайте що робите перед тим!
IP: 82.144.212.---
Семкович1 _ 30.12.2007 13:40
2 natali1 і Лук'яну:
- я ж казав, що ви помиритесь, гаряча ви наша молодь,
- Наталі, дати Лук'яна телефон? ;-))
Сторінки:
← Попередня
Наступна →