IP: 95.132.127.---
Секретар _ 17.05.2009 20:49
Згідний,що,крім трузуба в українській армії ніщо не вказує на її приналежність до України.Немає, ні історичної тяглості,ні бажання поєднати її із сучасними напрямками в проектуванні форм.одягу.Таких безглуздих кашкетів,які часто носять в руці,а не на голові, немає в жодній європ.крпїні.Пузаті генерали та офіцери в білих туфлях, з морем позолоти-це опереткова форма бананових республік.Подивіться на наших сусідів поляків,чехів.Ні один з" гарантів" не подивився на цю проблему очима європейця.Шкода.
IP: 95.132.127.---
Секретар _ 17.05.2009 20:26
Згідний,що українська армія,крім тризуба на кашкеті нічим іншим не вказує на приналежність до України.Не відображено, ні історичної тяглості, ні сучасних напрямків у створенні форменного одягу. Про кашкети можу сказати,що такого безглуздя немає ні в одній європейській країні.Пузатий офіцерський та генеральський склад, безліч позолоти на мундирах - це, опереткова форма диктаторів бананових республок.Подивіться на наших сусідів поляків, чехів: от де поєднання традицій і сучасності.Про мову-иовчу.
IP: 77.121.129.---
Yu_Ha _ 07.12.2007 16:51
З Днем Незалежності теж саме. Чому в день проголошення у ВР, а не в день референдуму, коли народ своє слово сказав?
IP: 77.121.129.---
Yu_Ha _ 07.12.2007 16:50
от вирішив я перевірити, що то за день такий - 6 грудня.
"6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України." - це на сайті "Урядовий портал" написано.
І дивно мені стало, чому наприклад не на Покрову святкується день ЗС України. Підстав білше, аніж якісь там папірці.
IP: 195.254.143.---
юля2008 _ 06.12.2007 17:04
Такі дрібнички в Україні скрізь, у кожній сфері життя - бо Україна немає історичної тяглості, а є така собі УРСР з тризубом, замість серпа і молота. Запитайте на вулиці пересічних мешканців, якого числа чоловіче свято, нажаль, більшість скаже, що 23 фєвраля. С празнічком!
IP: 212.109.39.---
yez _ 06.12.2007 15:47
Та на всій пострадянщині військова форма майже не змінилась від часів Совка. Коли Пруссія вводила таку форму, герри офіціри й гадки не мали, що стільки вона протримається східніше Кьонігсберга... Але в Президентського полку є проблеми нагальніші. Самодурство офіцерів, дідівщина - як і скрізь в НЕКОНТРАКТНІЙ армії. Єдине - дачі генералам не будують руками бійців ПП, хоча може...
IP: 193.239.180.---
вермутЪ _ 06.12.2007 15:07
Рота шагистики, шоб пускать пыль в глаза. Кому? Мона подумать, шо Слава богу, шо других проблем у вояк ужэ нэма.
IP: 192.168.1.---
100raz _ 06.12.2007 14:02
День Збройних Сил України- 6 грудня, прошу пана !
IP: 217.20.82.---
Squeeze _ 06.12.2007 13:44
Почесна варта повинна мати національний вигляд, а не "совіцький" як зараз. Автор правий.
IP: 192.168.1.---
орієць-українець _ 06.12.2007 13:20
Друже Олесю, день ЗСУ - 6 грудня. Все інше - правильно.
Слава Героям !
IP: 193.238.97.---
левко _ 06.12.2007 13:13
І ще запитання "історику". Козаки, коли в чайках по морю йшли на турків то коней з собою возили? Отаким, сцикунам, "козакам-писакам", які не служили у війську і не нюхали пороху, котрі не знають дати свята Українського Війська ми передаємо Україну. Воістину Україна потребує героїв, а народжує отаких "істориків".