Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Українська політика: інтимний безмір

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.122.229.---
Pike _ 11.12.2007 00:01
анекдот о Бродском-писателе:
Решило политбюро, что нет в СССР чукчи писателя и назначило таковым заслуженного оленевода. Вот приезжает чукча на съезд писателей, а тут его журналюги злобные обсели, да и давай допытывать.
— Вы читали Достоевского? — спрашивают.
— Нет, — говорит чукча, — чукча Достоевского не читал!
— Ну а Пушкина вы читали?
— Нет, Пушкина чукча не читал!
— А Толстого читали?
— Что вы к чукче пристали, вам же сказано — чукча писатель, а не читатель! — ответил оленевод
IP: 62.80.176.---
Памир _ 10.12.2007 18:05
Уважаемый мсье Грабовский !

Все дрочите. Как и ранее. Убожество
IP: 195.177.223.---
Наркоман _ 10.12.2007 16:40
2Pavel_G

Никакого пиара. тем более - черного. Я лично щитаю, что Юля, если бы была вообще умная, так тайны бы не делала из своих сексуальных похождений. Для женщин это очень важно - понять, как успешная женщина отличает нормальных мужиков от плохих и вовсе некондиции. Пусть бы и рассказала - что она еще может сделать для Родины?
IP: 77.123.127.---
Сніг _ 10.12.2007 16:33
Сколько можно мусолить эту тему? Господин Бродский всё-таки особь мужского пола., а ведёт себя как старая бабка. Безусловно, такие яркие личности, как Юлия, всегда вызывают и будут вызывать к себе повышенный интерес. а ничтожествам только и остаётся, что постоянно о них сплетничать. Смешно.
IP: 192.168.204.---
_S_ _ 10.12.2007 13:10
На кол жирного пидора! (независимо от того правду он говорит или лжет)
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 195.200.91.---
Pavel_G _ 10.12.2007 13:00
Наркоман:

Вы этот черный пиар бросьте!
Некоторые политики высокоморальны, во как!
IP: 195.200.91.---
Pavel_G _ 10.12.2007 12:59
СПАМ.
Не убедительно.
Одна бабака сказала, что сказанное другой бабкой - полная чушь и ахинея.
А мне третья бабка сказала, что сказанное второй бабкой - истина

А скажите, СПАМ. То, что г-н Бродский входил в ближайшее окружение Юли и влиял на принятие решений - тоже слухи? А если не слухи, то каким образом Ваша супер-Юля это быдло в свое окружение приняла? Она ничего не знала о том, кто такой Бродский?
IP: 77.109.24.---
спам _ 10.12.2007 12:38
Одна моя знакомая так описала этот вонючий черный пиар...
Шуфричу, как полному идиоту и самовлюбленному павиану (дословно) было предложенно житейски умудренными и поднаторелыми на черном пиаре парттоварищми попробовать в обычно-навязчивой манере проявлять повышенное внимание к ЮВт, что если и не станет причиной скандала, то уж поводом для грязных сплетен и провокаций станет точно.
Ужин у Бродского?, в присутствии его семьи, детей, прислуги..., так обос..ть деловую встречу?.
IP: 195.177.223.---
Наркоман _ 10.12.2007 12:34
Та что нам Гекуба... Ну и что? Думаю, что в мире, который приходит, жалкие шалости с запихиванием члена в вагину больше уже никого не поразят, будь это хоть Осама бЛаден и Конодлиза Райс. Через 50 лет такие вещи будут вспоминаться со светлой ностальгической грустью.
IP: 79.124.188.---
strew3 _ 10.12.2007 11:22
ЭФФЕКТИВНАЯ РЕКЛАМА
**************************************************

Ваша эффективная реклама в Интернете.
Создание WEB-сайтов.
GOOGLEART.ORG.UA

**************************************************
IP: 217.77.217.---
epf _ 10.12.2007 10:54
Шановні народні депутати з блоків НУНС та БЮТ ! Закликаю ! Придбайте мандаринів та цукерок, провідайте Каськіва та сповістіть про стан його здоров"я. Дуже хвилююсь !!
IP: 77.122.107.---
Kateri _ 10.12.2007 10:36
Автору!
Допоки Ви не розмістили цю статтю, я взагалі нічого не знала про цю аморальну справу. Так у чому ж моральність вибору теми для Вашої статті? Виходить таке ж саме бродське моральне "ням-ням, чмок-чмок" і "как можна!"
IP: 195.200.91.---
Pavel_G _ 10.12.2007 10:28
Конечно можно предположить следующее:

1. Юля соблазнила Шуфрича с целью вербовки.
2. Бродский был взят на перевоспитание, как и остальные олигархи в списке БЮТ.
IP: 195.200.91.---
Pavel_G _ 10.12.2007 10:24
Третий аспект.

Морально ли Бродскому предавать всё это гласности?
На мой взгляд, нет.
Но кто ж не знает, кто такой Моня....


Четвёртый аспект.
Почему вообще Моня был в близком окружении Юли?
Моня - близкий друг, Шуфрич - любовник... (Пусть даже на каком-то этапе...)
Если судить о человеке по его близким (вспомним ещё ныншених "близких" - Губского, например)....
Да, некрасивая картина получается....
IP: 195.200.91.---
Pavel_G _ 10.12.2007 10:20
Я вижу четыре аспекта затронутой проблемы.

Первый аспект - как относится к тому, что Юля-самка спала с Шуфричем-самцом?
Я считаю, относиться как любым взаимоотношениям свободных людей - это из проблемы.

Второй аспект. Морально ли Юле-политику, которая вечно печётся о принципах сать с Шуфричем - цепным псом Януковича?
Вот это - врядле.
По крайней мере, после такого факта критиковать нашеукраинцев за менее интимные контакты с ПР как-то некрасиво.
IP: 195.200.91.---
Pavel_G _ 10.12.2007 10:14
georg:

Если Шуфрич - блядун, кто ж тогда Тимошенко? :-)
IP: 77.122.28.---
georg _ 09.12.2007 22:39
Хочу побачити ту жінку, яка з Бродським цілується і спить....А з Шуфричем тоді можна було: цікавий, розумний, а подивіться , як він мружить очі. Вони у нього з поволокою, тобто блядун. Усяке могло статися. Важливо як зараз, а не як було...
IP: 195.20.125.---
ГУЦУЛКА _ 09.12.2007 20:53
от вам і політика по українськи на людях очі друг другу повидирають а вечером препіхнуться тай забули тому ми так і живемо .А недавно слух один почула балога крутить роман з катериною ющенко думаю це тоже правда ---нема там нічого святого
IP: 193.41.62.---
ci _ 08.12.2007 21:42
Правда, неправда!? Интересно, влияет постельная жизнь, на жизнь ...
IP: 194.110.252.---
Nick_M _ 08.12.2007 18:28
Борис Колесников – настоящий жук
припомнил Тимошенко "роман с Шуфричем" и тут же намекнул на нетрадиционную ориентацию самого Нестора Ивановича. В связи...
h.ua/story/73092/
----------------------------------------------------------------------------
Все по Климову. Не так ли , _Алекс23?
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 08.12.2007 16:12
Яблоко сгнило.Шуфричу от этой информации тяжелее не станет,так как у него семьи нет,лишь мама с необьятными просторами земли.
IP: .---
ЦеговГороховский _ 08.12.2007 15:40
БРОДСЬКИЙ - купа смердючого гівна. Велика купа.
IP: 91.196.52.---
шаман _ 08.12.2007 10:16
_yes
такі як тягнибок наплаву бо їм ахметов дєнєг підкинув. нормальні євреї це хто? Ольмерт? ідіот він кончений, хезболу підсилив а рух 14 березня послабив ідіотським вторгненням в Ліван - бродський це клоун. але що мене вжахнуло - коломойський точно такий самий клоун (лондонський суд з григоришиним не всі забули?) тільки з мільярдами. хоча я схильний вірити бродському - після того як цоца тимошенчина розсказала як вони цілою сімейкою скидуються бідній Юлі на Луї Вутон :(
IP: 77.120.37.---
гуляка _ 08.12.2007 01:11
Ні, все-таки той Шуфрич повний даун. Я змінюю свою думку про нього (((. Після передачі Шустера.

Гандзю, Шуфрича, Черновецького і т.д. - в жовтий будинок!!!
IP: 77.121.51.---
Kartkozak _ 08.12.2007 00:24
Краще б той Брод розповів про інтимні стосунки свого "Денді" із банкірами, які прикривали його злочини проти українців в галузі кидалова на валюту. А також озвучити хто в тих стосунках був активним, а хто пасивним педерастом.
IP: 77.123.13.---
yez _ 07.12.2007 23:51
Не політика, а суцільний бразильський серіал! Тільки в ролі Ні Разу Нє Кончіти - гладкий мужик. Хто з ким спить - не чоловіча справа обсмоктувати. Через таких як Бродя - на плаву такі як Тягнибок. Нормальні євреї побудували сади серед пустелі (без жодної краплі нафти), возять мордами об Стіну плачу лінивих зате агресивних арабів, а ненормальні євреї поширюють ідіотські плітки або розвалюють "Динамо". Повбивав би!!!
IP: 192.168.143.---
kaktus _ 07.12.2007 21:46
"Koly Misha govoryt' pro Petra, to my diznajemos' bil'she pro Mishu, nizh pro Petra",
je taka prykazka dl'a mudryx l'udej ...
IP: 79.124.146.---
вермутЪ _ 07.12.2007 21:36
Сучасна хвылосохвия поднялась уже на высоту члена. В прошлом опусе автор сморозил хню, увязавши мытье рук после сартира с уровнем демократии. Очевидно в силу уродзонной грамотности он забыл про те места, где моют не тока руки но и срк по пять раз на день. Тока шото яврупейскостью там не пахнет. Тыперь он реанимировал монин бред, про каторый уже и подзабыли. Автор тока забыл дописать шо в добрые старые времена хвилософ не тискал бы заметку в газету, а сам храбро защитил бы "поруганную" честь. Гы-
IP: 77.222.129.---
Батяня _ 07.12.2007 20:53
Извиняюсь за дубль, погарячился.
IP: 77.222.129.---
Батяня _ 07.12.2007 20:52
А марьяж интересный.
IP: 77.222.129.---
Батяня _ 07.12.2007 20:52
А марьяж интересный.
IP: 77.109.12.---
amalik _ 07.12.2007 20:22
Хотелось что-то сказать ранее уважаемому автору, но 07.12.07 12:54 ___Peresich , как всегда уже сказал и очень точно о природной брезгливости цивилизованных людей, которые не позволяют себе мусолить грязное белье ни Пушкина, ни Шевченко ....





IP: 77.120.37.---
гуляка _ 07.12.2007 19:18
вибачте за помилки в тексті
IP: 77.120.37.---
гуляка _ 07.12.2007 19:16
Пригадується один випуск "Свободи слова". Де Шуфрич затнувся на півслові (мала слідувати за логікою репліка про Тимошенко), а Сівкович сморозив: "Ну, Нестор Іванович, не може говорити про Юлію Володимирівну, тому я скажу за нього". І давай гнати на Тимошенко. Так, що Шуфрич, навіть було чутно без мікрофону, сказав йому: "Ну зачєм же так".
Все-таки Шуфрич є по-своєму порядним. )))
IP: 77.120.37.---
гуляка _ 07.12.2007 19:10
07.12.07 18:55 ___maximum_
ггг... сміявся довго.
Хоча... Знаєте, те як ви розписали Шуфрича, можливо, і занадто велика честь для нього, але правда в тому все-таки є.
Пригадуються безліч епізодів з шуфричем. Мені ж було відомо, що він щось мав з Тимошенко. Так у всіх передачах він завжди або прямо хвалив уряд Тимошенко (одночасно критикуючи Ющенка за те, що звільнив її), або просто уникав взагалі говорити про неї, як про політичного опонента.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 07.12.2007 19:01
Прошу извинить, коммент попал не в тот раздел.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 07.12.2007 18:59
Желаю быть Владычецей морской..........
IP: 77.120.37.---
maximum_ _ 07.12.2007 18:55
Це писала, мабуть, якась молоденька дівчинка, яка ще не знала хорошого цього самого ).
Шуфрич мені особисто як людина симпатичний (забуваємо те відоме відео, де Суркіс об нього соплі витирає )). Жінкам саме таких і хочуть (особливо азартні жінки) - імпульсивних, емоційних, енергійних, екстравагантних (можливо і просто смішних, яким декому видається Шуфрич) і... мужніх. Так-так, мужніх. Він завжди мужньо (хоча й кумедно) відстоював інтереси команди, близьких людей.
IP: 77.120.37.---
гуляка _ 07.12.2007 18:49
Що цікаво - для більшості дописувачів (а це все-таки, напевно, люди активні, "на вістрі подій") слова Бродського стали абсолютною новиною. Дивно, ми про роман Тимошенко з Шуфричем знали ще в 2005 році. І вже тоді я вирішив, що Тимошенко має право на такі стосунки, - була б вона лише послідовною у своїх діях політика.
А від представників жіночої статі дивно чути такі негативні характеристики Шуфрича, - мовляв, він не гідний бути коханцем Тимошенко.
IP: 77.120.37.---
гуляка _ 07.12.2007 18:44
Не було жодного бажання читати цю статтю: "ета всєм ізвєсна і нікаму нє інтєрєсна" ).
Тобто, за своєю суттю матеріал, який висвітлюється, мабуть, у статті є не інформативним. Можливо якісь роздуми "на тему"...
Цікавіше було переглянути коментарі - я не помилився, що не витратив часу на читання цієї писанини. А коментарі мені завжди цікаво прочитати - для деякого моніторингу людської думки.
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 07.12.2007 18:29
Народна мудрість стверджує: "Розумний промовчить, а дурний не зрозуміє". "Грабовський" тиражує примітивні, убогі плітки: "Може хто забув? То я нагадаю...". Чи то гонорар, чи ще щось ним рухає, але не оригінально. І не актуально.
При багатшій фантазії Бродський міг би видати і більш ігноруючу "качку" ("утку"). "Мачо" Шуфрич - це така ж аномалія, як, наприклад, "стрункий аристократ Бродський з вишуканими манерами".
Нецікаво. Рівень Соні Кошкіної.
IP: 77.121.231.---
Elia _ 07.12.2007 18:19
07.12.07 14:13 ___Помер-анч
У Вас же чисто женский взгляд, но уже материнский.

Хочу звернути вашу увагу на те, що присляв’я "Який їхав, таку й стрів" придумала не я. Воно, мабуть, уже не одну сотню літ як артикульоване українцями. Ви ж, сподіваюся, не заперечуєте мудрості народної?
Окрім того, я не згодна, що "мужскіє качєства" це лише тримати удар і не розпускати соплі і воплі. Мені здається, що в чоловіках найбільшими чеснотами є все ж розум і шляхетність.
IP: 85.223.146.---
perun _ 07.12.2007 17:56
Яка довга преамбула на брєд Бродського...
IP: 83.170.251.---
В6 _ 07.12.2007 17:52
Є провокатори толерантні та цікаві , як Корчинський. А є провокатори незграбні, як Грабовський.
Перше. Клінтона, відчайдушна М.Левинськи звабила в ім"я приходу до влади представника свого народу - Аліка Гора. Це геройський вчинок.
Друге. Михайло Юрійович, аж ніякими зобов"язаннями не пов"язаний з українськими традиціями, тому якщо хтось його "кинув", він має повне право "відплатити по - повній", у тому числі показуючи єлекторату як його (народ) розводять. Попри все любов це святе, а карьєра ні
IP: 195.137.196.---
Похрен _ 07.12.2007 17:44
Ревнует Моня Нестора. Значит любит. А рекламка про партию слишком вольных демократов, говорит сама о своих заказчиках. Загнило Яблоко.
IP: 192.168.204.---
_S_ _ 07.12.2007 17:38
Верх хамства лезть в чужую личную жизнь, они взрослые люди и имеют право распоряжаться собой как им хочется, к тому же судьи кто? как говорится не судите и несудимы будете, у бродского наверняка скелетов полный шкаф. Вобще мужчина не должен себя так вести. http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 77.121.135.---
Yarik _ 07.12.2007 17:31
Пригадаю виборчі біг-морди зі словами "ублюдки" і розумію, що це був підпис під Михайлом Бродським. Перспективна колись була партія "Яблуко". І що тепер там роблять Видрін, Юсов, Золотарьов - начебато адекватні люди. І вправду гроші не смердять...
IP: 212.1.118.---
всв _ 07.12.2007 17:23
Нічого дивного. Бродський навіть не "мужик", він базарна баба і це вкотре підтверджує. Ну любила чи любить Юля Нестора, а той її, то й що. Не знаю, навіщо це Бродському треба, але здається, що Бродський дійсно БАБА. Немає більше слів.
Сторінки:      Попередня      Наступна