Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Спокуси Ющенка, або Кому має довіряти президент?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 10.12.2007 13:14
09.12.07 22:46 ___Цивільний - Поддерживаю!
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 10.12.2007 12:30
Последнее замечание относится к08.12.07 03:28 ___Alexander_II
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 10.12.2007 12:27
Не переживайте. Пересичные, если с образованием, они и не такие оксюмороны слыхивали. Например, "живой труп" :-)))
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 10.12.2007 11:34
23:06 ___NELLI
NELLI
09.12.07 22:46 ___Цивільний
Якщо ви не розумієте якесь явище, то це не означає, що це явище не існує(с).
Ростіть свою укр.ментальність
----------------------------
А як Ви визначаєте здібність співрозмовників в розумінні явищ? Може, Ви пророк Мухаммед, чи доктор Кашпіровський? В противагу Вашим порадам (в т.ч. вивчити брошуру-одноденку Конституцію) даю одну: звертайтесь до нетлінних цінностей. Зокрема, до Вічної Книги. Там де йдеться "Не сотвори себе кумира".
IP: 77.121.141.---
sevryuk _ 10.12.2007 11:21
Ідея поки що не оволоділа масами, навіть журналістськими...
Але вже стала доступною для голови Яценюка. Яйцеголові за конституційні збори!
Дивіться тут - http://pravda.com.ua/news/2007/12/9/68087.htm
IP: 79.124.188.---
strew3 _ 10.12.2007 11:20
ЭФФЕКТИВНАЯ РЕКЛАМА
**************************************************

Ваша эффективная реклама в Интернете.
Создание WEB-сайтов.
GOOGLEART.ORG.UA

**************************************************
IP: 217.77.217.---
epf _ 10.12.2007 10:50
Шановні народні депутати з блоків НУНС та БЮТ ! Закликаю ! Придбайте мандаринів та цукерок, провідайте Каськіва та сповістіть про стан його здоров"я. Дуже хвилююсь !!
IP: 217.77.217.---
epf _ 10.12.2007 10:50
Шановні народні депутати з блоків НУНС та БЮТ ! Закликаю ! Придбайте мандаринів та цукерок, провідайте Каськіва та сповістіть про стан його здоров"я. Дуже хвилююсь !!
IP: 192.168.204.---
_S_ _ 10.12.2007 09:34
Не читал...
Лучше вопрос поставить по другому: "КТО может доверять Ющенко?"
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 62.221.55.---
SIM _ 10.12.2007 00:31
Вот и проблемы:
1) ВР - клуб олигархов, и их Конституция - понятия.
2) Противоречия между кланами почти на грани стрельбы, какое уж тут сотрудничество, да еще не чисто себе в карман!
3) Активный народ, который, по мнению автора, должен быть заказчиком и двигателем, в массе отсутствует.
Детальное обсуждение процедур сейчас бессмысленно. Надо или подождать, пока олигархи успокоятся (а до тех пор всё поделят), или действовать авторитарно, заодно поднимая свой рейтинг как субъекта конст процесса
IP: 213.159.246.---
NELLI _ 09.12.2007 23:06
09.12.07 22:46 ___Цивільний
Дуже цікава манера стверджувати щось замість опонента. Вони були однаково непотрібні Україні та безпорадні. У Томенка була ще одна місія, але це вже не має значення. Можу навести багато прикладів безпорадності людей у виконавчій владі.
Якщо ви не розумієте якесь явище, то це не означає, що це явище не існує(с).
Зараз мала дуже цікаву розмову з укр. націоналістом,який за радянські часи був за гратами.Отож наведена цитата, то від нього. Ростіть свою укр.ментальність
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 09.12.2007 22:46
17:19 ___NELLI
Тобто, гуманітарним віце- був поганий М.Томенко, а став гарний Д.Табачник?
Щодо Президента, то йому б варто не тільки закликати до європейських цінностей, але й дотримуватись їх. Або хоча б ознайомитись. І не вмішуватись в вибори керівних органів парламенту. Це внутрішня справа депутатів.
Хоча, зловживання кожного вождя обмежуються мовчазною згодою населення. Пафосне визначення "народ" я не застосовую. Можливо, ми ним станем. Ющ не сама гірша людина, але це вчор. день.баласт
IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 22:37
09.12.07 21:52 ___КУРАЖ
"... А вы думайте, почему я так написал, хотя знал как правильно?"

Друже КУРАЖ ! Моя віра в Вашу щирість безмежна...
IP: 77.122.2.---
КУРАЖ _ 09.12.2007 21:52
09.12.07 21:21 ___krabat
КУРАЖ вам не всегда понятный. По Ожегову.
1. Мое отнять это взять у кого-нибудь силой, что-либо.
2. А вот ваше отобрать это взять обратно.
3. А вы думайте, почему я так написал, хотя знал как правильно? Верно – что бы не расплескать!
4. А ваша интерпретация неверна. Свободу, веру не отнимают, ее теряют, так как они изначально принадлежат нам.
IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 21:21
09.12.07 21:04 ___КУРАЖ
"Лично я не большой сторонник банального, отнять и разделить..."

"Отнять" и "отобрать"- две большие разници...Отнять можно свободу, право, желание,веру...словом что -нибудь неосязаемое или наоборот богом данное(голову там или ногу)...А вот отобрать...Это значит чтонибуть такое что можно брать...Весомое такое ...Приятное ...
А что бы быть везунчиком...Нада любым способом власть всячески избегать,никогда неверить ...ничего не просить...О...кажецца апять панесло...
IP: 77.122.2.---
КУРАЖ _ 09.12.2007 21:04
09.12.07 19:10 ___krabat
Лично я не большой сторонник банального, отнять и разделить, это дело справедливого суда, я и не сторонник давать оценку судам, это вопрос специалистов, не могу я оценивать и специалистов, это вопрос власти. А вот давать оценку власти это моя обязанность как гражданина. Пока ненавижу. Не везет, за всю жизнь, месяцев шесть, не более был доволен властью. Это вы везунчики, довольные всем.


IP: 77.123.60.---
Dao _ 09.12.2007 19:59
Читаю всі пости. Про що ми отут говоримо? Усе давно розподілено між т.зв. «елітами»!
Що може През.??Яка демократія, яка Конституція може прижитися у нашому народі, що біжить куди ока дивляться, вимирає й мітингує за бабло за своїх брудних лідерів-злодюг різних кольорів. Де ми в Того, Занзібарі ,а може у Гундурасі, а може у Гвінеї Бісау?Я забув.Нам говорять,що ми в Європі, а я думаю,що в ***!
Пригадується Т.Г. Шевченко:....За кого ж ти розіп'явся, Христе, Сине Божий??

IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 19:10
09.12.07 19:03 ___КУРАЖ
"09.12.07 19:00 ___krabat
А бабло это добро или зло?"

В майом карманє -добро...в Вашем...тоже добро ...а вот у тєх кто нєснамі ...зло ...прічьом зло катороє нада нє только наказать а лучше атабрать...і падєліть.Єсть мнєніє что атобранноє бабло (асобєнно падєлєноє)-ето і єсть добро...
IP: 77.122.2.---
КУРАЖ _ 09.12.2007 19:03
09.12.07 19:00 ___krabat
А бабло это добро или зло?


IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 19:00
09.12.07 18:41 ___КУРАЖ
"...На этот раз добро обязано победить зло!"

Добро побєдіт бабло!
IP: 77.122.2.---
КУРАЖ _ 09.12.2007 18:41
ГОСПОДА.
Давайте надеяться, что новая, моральная эра Украинской политики началась.
Виктор Андреевич уже сделал прекрасный и удивительно демократический шаг, я убежден, что его авторитет и искреннее желание не допустить в коалиции предательства, приведет к тому, что все живые и не очень, проголосуют так как они и обещали избирателям.
В противном случае очередной роспуск парламента за искажение воли народа. И так до тех пор, пока не примем ИМ или пока не придут в ВР моральные политики.
А мы давайте наберемся терпения, и перестанем преждевременно огорчаться.
На этот раз добро обязано победить зло!

IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 18:40
09.12.07 17:50 ___player
"... пока вроде нормально."

А какже абєщанія а бальшой і вєчной любві?...Втім про що це я? ...Вибачте - погарячкував...
Удачі Вам...
IP: 77.122.221.---
player _ 09.12.2007 17:50
"...Ну і?" Чего-то я не догоняю. Это Вы про "розчарування"? Да нет, пока вроде нормально.
IP: 213.159.246.---
NELLI _ 09.12.2007 17:19
09.12.07 10:18 ___Цивільний
Ви вважаєте, що треба зробити реєстр добрих справ та в залежності від нього проводити розподіл посад, незалежно від спроможності працювати в тій чи іншій галузі. Це вже було після помаранчевих подій і результат відомий, а Томенко, який був віце-прем'єром з гуманітарних питань запам'ятався, як менеджер, що влаштував, не стидаючись своєї необізнаності гурт на Євробачення. Скільки можно дивитись на заслуги, а не професійні якости.
IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 16:47
09.12.07 14:22 ___player
"... А из украинских - Ярослав Мудрый...."
...моя добра знайома в час навчання в інституті з ним товаришувала...спільне враження - був би на його місті інший -Майдану не було б...Відносно розчарування...Ви мабуть заміжня ? ...Ну і?
IP: 77.121.165.---
krabat _ 09.12.2007 16:42
09.12.07 14:22 ___player
"... А из украинских - Ярослав Мудрый...."

...або ще Кривий - після того. як він поділив Русь на уділи кожному зі своїх синів. і настав занепад створеної попередниками європейської держави...Більшість коментаторів вважають, що здатні оцінювати ту чи іншу особистість з точки зору вічності,а тих, хто піддає це сумніву, відразу ж записують у "вірних псів Ющенка"...З ВАЮ мав короткий контакт у час його роботи керівником Нацбанку - на рівні потиску руки ...
IP: 77.122.221.---
player _ 09.12.2007 14:22
___krabat, я, к сожалению, не настолько хорошо знаю историю, чтобы приводить подобные примеры. Но, если Вам интересно, самый привлекательный исторический деятель, на мой взгляд, Юлий Цезарь. А из украинских - Ярослав Мудрый. Я, кстати, была на премьере одноименной оперы тогда же, когда в зале был Ющенко, и по-моему, этот спектакль (впечатляющий!) сыграл не последнюю роль в том, что он подписал указ о роспуске ВР.
IP: 77.122.221.---
player _ 09.12.2007 14:10
___НМЗ, что Вы? Конечно, я так НЕ думаю. Я, напротив, написала, что, если автор так думает, то его рассуждения меня не интересуют (потому что и по поводу всего остального он ничего стоящего не напишет!). Не подозревала, что это можно трактовать неоднозначно. А Ющенко, на мой взгляд, самый заурядный человек, которому выпал шанс, предназначавшийся для кого-то другого (сбой в небесной канцелярии), для которого лучше всего было бы сейчас достойно уйти. Жаль, он этого не понимает.
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 09.12.2007 10:18
11:25 ___NELLI
Цивільний
Почитайте уважно Коституцію.
---------------------------------------------
Це ще добре, що Ви не радите проштудіювати Президентські "Універсали". До них таке ж ставлення, як у ВАЮ до Конституції. Як і до передвиборчих обіцянок НУНС. Голоси виборців забезпечили одні люди, а призи роздаються іншим. Нехай би плющі з баблогами і агітували за свої цілі. Навіть безграмотний Янук не такий цинічний. Він же не обіцяє не красти, не бити... Він просто мовчить.
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 09.12.2007 09:54
08.12.07 19:19 ___NELLI
34% мріють мати царя Януковича. 30% царицю Тимошенко.
----------------------------------------------------------------------------
Ви ще забули згадати одну жіночку, яка мріє про ВАЮ.


IP: 77.123.56.---
НМЗ _ 09.12.2007 02:03
"Конституція Ющенка – чим не мета для гідного завершення власного президентства? Така стратегія державного діяча, спрямована на те, щоб дати лад країні"- Та невже? А може заради СЕБЕ КОХАНОГО?
IP: 77.123.56.---
НМЗ _ 09.12.2007 01:58
" неординарна особистість – сам Віктор Ющенко?" І ви так думаєте? Може описалися?
IP: 213.159.246.---
NELLI _ 08.12.2007 23:40
08.12.07 22:34 ___DEDY
Тоді, де взяти нам Моісея?Немає в нас кандидатів на цю посаду

Навіть якщо він і з'явиться, то в силу свого менталитету ми його не пізнаємо, бо тільки 30% має бажання йти, щоб мати Свободу. Саме про це мова. Важливо не те, що відбувається, а як ми це сприймаємо (с).
IP: 77.121.165.---
krabat _ 08.12.2007 23:09
08.12.07 22:35 ___player
"неординарна особистість – Віктор Ющенко"

Ащо ,панночко,що-небуть про справжніх українських мачо чи женщін-вамп розкажете?Який небуть приклад із життя готів?Як же на Вас вгодити - Святослав хоч і воював вправно-загинув бездарно, Володимир-многими гріхами покрився, хоч потім і хрестив Русь , Ярослав правив славно - проте заповітом розкидав все що мав...Данило татарам підкорився,внуки його все Литві віддали...Богдан - Москві,Мазепа-шведам продався,Махно-комісарам...
IP: 77.122.221.---
player _ 08.12.2007 22:35
"неординарна особистість – Віктор Ющенко". Ну, если автор способен на такие определения, читать его, по определению, НЕИНТЕРЕСНО.
IP: 77.123.60.---
DEDY _ 08.12.2007 22:34
08.12.07 19:19 ___NELLI
Як на Вас , всіх нас треба стрункими рядами в пустелю Негев?40 років там блукати поки не сконає кожний, хто був народжений у рабстві?Тоді, де взяти нам Моісея?Немає в нас кандидатів на цю посаду. Вакансія.
Зараз,коли, вся ця кольорова жлобня, що називає себе елітою націй відверто знущається з народу, вихід один- калькулятор остаточного розрахунку сістеми Калашнікова.Такий сценарій дуже ймовірний, не дивлячись на демократичні соплі Вашого куміра.ОТОЖ
Best regards

Сторінки:      Попередня      Наступна