IP: 77.123.157.---
hornet _ 11.01.2008 03:14
Честно говоря все равно, кто такие нацболы.
Даже если они и говорили гадости на счет Украины - это явно не есть повод для нарушения самой страной своих же законов и международных норм.
Но ясно одно - никаких юридических оснований для выдаче парня РФ нет. А прогибаться за "газовые" $5-6 - это все равно что разок прогнуться и заплатить "наехавшей" на тебя мафии. Чем это заканчивается - знают все.
IP: 194.44.18.---
издонецкий _ 09.01.2008 11:55
опять украину развели на дешёвке.
когда у наших руководителей мозги начнут работать?
IP: 10.0.0.---
od _ 08.01.2008 20:48
Якщо стисло то приходить на думку таке - "не плюй у колодець - може доведеться з нього води напитись ". НБП плюнуло і не раз - що тепер? А взагалі якщо не знаєш яке рішення прийняти то приймай те що відповідає закону - що я сподіваюсь і буде зроблено.
IP: 77.123.138.---
sergm _ 06.01.2008 22:24
Як не крути, але всі нацболи мають бути персонами нон-грата в Україні
IP: 194.44.96.---
Next_homo _ 06.01.2008 19:34
Почему ни в одном интернетиздании РФ нет вашего голоса в защиту "бедного" нацбола?
И, имхо, это не тот случай, когда справедливо выражение: "Враг моего врага - мой друг".
Ибо, тот, кого хотят представить моим врагом, таковым не является, а во-вторых, не всякий, кто хаит твоего "врага" - твой друг.
А тому, пане Белковський, якщо ви такий противник режиму ВВП, воюйте з ним самі в Росії, тільки не впутуйте нас в цю хитру оборудку.
Досить з нас 70 років...
IP: 194.44.96.---
Next_homo _ 06.01.2008 19:25
Пробачте, пане Белковський, але не вам говорити про захист прав людини. Ви давно сповідуєте принцип - все, що викоикає погіршення вілносин України і Росіїї, вам на користь. А цей нацбол (член партіїї, яка є ворогом моєї країни!!!) - це лиш привід для вас (і вам подібних), щоб викликати погіршення між Україною і РФ.
Крім того, ви є послідовним "другом" Майдану (про що прекрасно сказав Наполеон: "Господи! Избави меня от друзей, а от врагов я сам избавлюсь").
Почему ни в одном издании нет голоса
IP: 195.78.244.---
UKRAYINKA-Z-PIVDNIA _ 05.01.2008 23:25
Больше об этом можно прочитать на
http://ord-ua.com/categ_1/article_52283.html
http://ord-ua.com/categ_1/article_52285.html
IP: 195.78.244.---
UKRAYINKA-Z-PIVDNIA _ 05.01.2008 23:25
Больше об этом можно прочитать на
http://ord-ua.com/categ_1/article_52283.html
http://ord-ua.com/categ_1/article_52285.html
IP: 77.122.237.---
оболтус _ 05.01.2008 22:02
До тих пір, доки будемо здавати незгодних, так і залишимося Окраїной, з якого боку не поглянь.
IP: 77.121.165.---
krabat _ 05.01.2008 18:26
05.01.08 15:52 ___Ф-Всеволод
"Ну, что ты жлоб, то это на УП все знают...Первосортный, сертифицированный , со знаком качества"
" Ізвінітє,будьтє любєзни, но только послє Вас..."
IP: 77.123.139.---
Арій _ 05.01.2008 18:00
"03.01.08 00:38 ___Олексин
Якщо будуть доведені лише претензії державного обвинувачення України - автоматична вимога за 48 годин залишити територію України."
Яке "залишити"!
10 років праці на шахті ім. Засядька.
І грошей не платить - тільки хліб і воду.
IP: 77.123.139.---
Арій _ 05.01.2008 17:55
Стаття непогана. Цікаво, чи Білковський писав її зразу українською, чи йому переклали.
При нормальній (національній) владі поступили б так: терміново надали б Гангану українське громадянство і заявили б кацапам, що своїх не видають - повністю дзеркально відносно випадків з Бакаєм і Боделаном.
А оскільки зараз влада продажна - то невідомо чим все скінчиться.
IP: 91.192.136.---
Ф-Всеволод _ 05.01.2008 15:52
04.01.08 12:47 ___krabat
"-...Антілігєнт шо-лі?
-Шо-ви,шо-ви...-такойже жлоб как і Ви!"
Ну, что ты жлоб, то это на УП все знают. Только куда уж мне до тебя в жлобстве. Ты жлоб превосходных степеней. Первосортный, сертифицированный , со знаком качества.
IP: 77.120.196.---
Nick_M _ 05.01.2008 15:47
___клопідогрель
"Що буде з Ганганом, який на рік молодший за Червочкіна, якщо Україна віддасть його на поталу?" Дурниці це все і провокація, пане Бєлковський, Росія готується до виборів, формується образ ворога. Не знаю чи випадково затримано Гангана у Вінниці, але Вінницька правозахисна група або не розуміє, що відбувається, або свідомо ввязалася в цю політичну провокацію, персональний склад і її діяльнісь дозволяє мені це припустити.
Можете не сумніватись - свідомо!
IP: 194.24.162.---
клопідогрель _ 05.01.2008 15:12
"Що буде з Ганганом, який на рік молодший за Червочкіна, якщо Україна віддасть його на поталу?" Дурниці це все і провокація, пане Бєлковський, Росія готується до виборів, формується образ ворога. Не знаю чи випадково затримано Гангана у Вінниці, але Вінницька правозахисна група або не розуміє, що відбувається, або свідомо ввязалася в цю політичну провокацію, персональний склад і її діяльнісь дозволяє мені це припустити.
IP: 82.193.97.---
Сандаль _ 04.01.2008 21:31
Зочем вы тгавите пейсателя?
IP: 80.91.186.---
Reader_ _ 04.01.2008 19:07
censor.net.ua/go/offer/ResourceID/72565.html
community.livejournal.com/ru_nbp/1309234.html
www.echo.msk.ru/news/416172.html
Вот что дал гугль, источники российские. Судя по всему, это попытка фальсификации источника информации. Т.н. циркуляция. Создаём точки вброса ин-фы, штуки этак с три, при этом о первоисточниках скромно умалчиваем, кто-то обязательно это засосёт, для пущей гарантии используем импульсный мостик (см. Белковский) и создаём вихрик (обсуждение) Ну кому это надо?
IP: 212.86.252.---
Антошка _ 04.01.2008 17:01
При чому тут Луценко, уряд і "українська демократія"? Це ж наш самий "чесний і справедливий" суд вирішує, видавати чи ні, а він є окремою гілкою влади!
IP: 77.121.56.---
Radko _ 04.01.2008 16:05
Выдавать, конечно, не следует. Но что касается "собратьев евразийцев", во всяком случае идеологических, то УП совершенно права. Мне не нужно лазить в инет, чтобы в этом убедиться. Украинофобские граффити нацболов в Киеве - тому подтверждение. Конечно, здорово, что они против российского фюрера поднялись... Но, тем не менее, и севастопольскую их выходку никто не забыл. Отсюда вывод: "Не плюй в колодец..." (весьма актуальный для ымперцев-нацболов с их "Сталин - Берия - ГУЛАГом)...
IP: 194.44.200.---
chkapu _ 04.01.2008 13:41
А ось і подивимось, наскільки прагматичним є Огризко. Нехай ця ситуація стане лакмусовим папірцем європейської сміливості демократичної коаліції. Втім, боюсь черговий раз розчаруватися...
IP: 77.121.165.---
krabat _ 04.01.2008 12:47
04.01.08 11:31 ___Ф-Всеволод
"...Булгакова начинают вспоминать, начитанность показывают..."
"-...Антілігєнт шо-лі?
-Шо-ви,шо-ви...-такойже жлоб как і Ви!"
IP: 213.159.255.---
Yark _ 04.01.2008 12:11
Г-н Лимонов - один из подмахивающих режиму дяди Пу среди опа-зиционеров в Расее. Одна-другая-десяток смертей его сторонников - нелишний пиар для НБП.
Реальная оппозиция состоит из слегка других людей.
IP: 91.192.136.---
Ф-Всеволод _ 04.01.2008 11:31
03.01.08 20:38 ___nepatriot
03.01.08 20:26 ___krabat
А "отнять і падєліть" - у вас спільне.
Видите ли, существует у нас говнистый контингент, который считает, что право частной собственности священно в любом случае. Даже в том, когда собственность наворованная. И чем больше масштаб воровства, тем это право священнее. ЗАКОННО отнять наворованное для всяких крабатов ни-ни... Тут же художественных образов Булгакова начинают вспоминать, начитанность показывают.
IP: 91.192.136.---
Ф-Всеволод _ 04.01.2008 11:24
Для меня ясно одно, что выдавать этого хлопца кацапским гебульникам, наследникам Ежова и Берии, нельзя. Исключительно потому, что угробят чисто из садистских побуждений. Ему еще только 21 год и его политические убеждения могут поменяться не раз, а жизнь у него, как и у всех нас, одна.
Лет 10 тому моего старшего сына загребли кацапские менты в Ростове, т.к. при уличной проверке у него оказался украинский паспорт. Если бы он не сумел из камеры передать нам информацию где он, то вряд ли вышел бы.
IP: 91.192.136.---
Ф-Всеволод _ 04.01.2008 11:18
03.01.08 09:20 ___Гермiт
Може автор дає яку інформацію про діяльність НБП? Знову ні! Мені останнє було б цікаво. Бо наштовхує на роздуми їх прапор - червоний стяг з білим колом, тільки замість свастики - серп з молотом.
А почему автор вам должен все на тарелочке с каемочкой выкладывать? Вы Интернетом пользоваться умеете? Информации об НБП более чем достаточно из каких угодно сторон.
И о свастике, кстати, можете почитать. Она за тысячи лет до Гитлера индо-европейскими народами почиталась.
IP: 77.121.165.---
krabat _ 03.01.2008 20:41
03.01.08 20:28 ___nepatriot
"...Останньою крапкою було б розмістити голих Притулу, Лещенка..."
Тому папарацці який опублікує фото цих "голихдуп", їхніх податкових декларацій , фото їхніх "хатинок" чи "тачок" обіцяю золочену статуютку "Український правдоруб" у вигляді лисого дядька дуже схожого на "непершого але й неостаннього" президента з сокирою в одній руці і...ні далі цинізму не стачило.
IP: 194.105.136.---
nepatriot _ 03.01.2008 20:38
03.01.08 20:26 ___krabat
А "отнять і падєліть" - у вас спільне.
У "нас" (не знаю, кого ви маєте на увазі) спільне - інтелект. НБП -- це суто інтелектуальний проект. А чекати від УП, щоб вони "рилися в архівах" стосовно ЩО таке НБП -- це смішно. У них мізки занадто маленькі. Стосовно інших подій -- також. У мене враження, що УП живе на хуторі (як більшість громадян України), бо я взагалі тут не читаю інформацію про світові події.
IP: 194.105.136.---
nepatriot _ 03.01.2008 20:28
03.01.08 20:14 ___krabat
03.01.08 20:05 ___nepatriot
"...Це другий "Таблоїд"..."
...де інформація про трагедію на шахті по сусідству з голими дупами та цицьками...
Тут дуже правильно зазначено... Відкриваєш "настільки авторитетне видання, відоме якістю роботи з інформацією", а там -- голі дупи... Сайт БіБіСі недавно теж запровадив рекламу, але це реклама туроператорів, авіаліній, голих дуп там немає. Останньою крапкою було б розмістити голих Притулу, Лещенка і т.п. Про що мова?
IP: 77.121.165.---
krabat _ 03.01.2008 20:26
03.01.08 20:13 ___nepatriot
"А всім ненависникам НБП.."
Всім ненависникам НБП - ви шо не поняли? НБП це москальська БЮТ : тільки у вас "Україна без Кучми "і "Ющенко геть" , а у них "Рассія бєз Путіна " і "Путін - вон" ,у них біле на червоному ,а у вас - червоне на білому, у вас - коса , у них -серп , у них молот - у вас серце...А "отнять і падєліть" - у вас спільне.
IP: 194.105.136.---
nepatriot _ 03.01.2008 20:19
Усім, хто тут "бризкав слиною" стосовно НБП, хотілося б згадати не тільки Андруховича, який знає й нормально ставить до Лімонова, а й також покійну Ганну Політковську-Мазепу, яку важко запідозрити в антиукраїнстві, яка дійсно підтримувала "помаранчеву революцію" і яка дуже добре ставилася особливо до тих хлопців з НБП, які тоді влаштували протест пукіну. Єдиний блог і стаття Бєлковького, з якою я ПОГОДЖУЮСЯ!
IP: 77.121.165.---
krabat _ 03.01.2008 20:14
03.01.08 20:05 ___nepatriot
"...Це другий "Таблоїд"..."
...де інформація про трагедію на шахті по сусідству з голими дупами та цицьками...
IP: 194.105.136.---
nepatriot _ 03.01.2008 20:13
А всім ненависникам НБП, які тут бризкали слиною, хотів би нагадати слова Андруховича, який не раз казав, незважаючи на переконання Лімонова (хоча важко про них судити, оскільки НБП -- це суто інтелектуальний проект-забаганка Лімонова), він завжди хвалив його твори, а також усі його проекти (це стосується усіх, хто тут бризкав слиною стосовно "комуняцтва" НБП). Це смішно. Це -- єдиний суто інтелектуальний проект на теренах СНД. У нас спільний ворог-гебістська Росія.
IP: 194.105.136.---
nepatriot _ 03.01.2008 20:05
Мене, як постійного читача і перемінного автора "Української правди", покоробило, що настільки авторитетне видання, відоме високою якістю роботи з інформацією...
Не будучи зовсім прихильником пана Бєлковського, скажу йому, що багато людей в Україні УЖЕ ДАВНО не вважають УП "авторитетним виданням", ха-ха... Це другий "Таблоїд", тільки на політичні теми: замовні статті Лещенка із серії "одна баба сказала...", причому які містять як фактологічні, так і граматичні помилки, неперевірена інформація..
IP: 80.91.186.---
Reader_ _ 03.01.2008 15:22
"31 грудня минулого 2007 року співробітниками Управління з боротьби з організованою злочинністю (УБОЗ) МВС України разом з російськими спецслужбами був затриманий 21-річний Михайло Ганган, активіст забороненої в Росії Націонал-більшовицької партії (НБП)."
03.01.08 14:55 ___Харківець
Таки да, шо за фигня, кто конкретно разрешил такую операцию, ежели были рос СС то чего ж они сами его не хапанули, кто их вообще пустил в Украину, що за визг в эфире теперь? Чего-то тут не то.
IP: 192.168.3.---
Харківець _ 03.01.2008 14:55
Повз увагою знову ось що: в офіційних каментах згадано про "спільну операцію спецслужб" РФ і України. Хотілося б знати, що це є таке. Чи перебували у передноворічну ніч представники ФСБ на терені України і в якій якості? І чому подібна співпраця поширюється тільки на молодого вар'ята і не поширюється на Бакая і Боделана? Агов, пані Остапенко!
IP: 192.168.6.---
Игрек-минус _ 03.01.2008 14:40
Стен1 (02.01.08 19:47) «Белковский здесь прав…»
Станислав! Относительно содержания статьи Белковского Вы, безусловно, правы – выдача Гангана будет позором для властей Украины.
Но есть одно «НО».
Сам Белковский не вызывает доверия: его статьи можно встретить на многих про кремлёвских сайтах и это говорит о многом - как минимум, это обстоятельство должно настораживать.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →