Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Путін – це дуже смішно. Якщо цей сміх уміло організувати

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 193.43.223.---
pavel_CN _ 11.05.2008 13:08
Видно справи в росіян(інтереси) на Україні в з.а.д.н.и.ц.і ось Путін і не контролює себе,зривається.Пропозиція-рухатись в цьому ж напрямку,не звертаючи уваги на коментарі збоченців від сексопатології,змінивших професію на дописувачів на форумах.Стає гидко і не приємно від смороду який несе від представників великого и могучего.Нам явно не в хлів.А описані стосунки нехай культивують з Китаєм.
IP: .---
акулко _ 29.04.2008 21:58
на сьогодні українські можновладці так захоплені внутрішнім "дерибаном", що прикро як не можуть постояти за країну ззовні...
аж серце крається коли дивишся як наші МЗС-и змушені "ковтати" образи північного "братця",
і як той "задерши носа догори" тупо їх ігнорує
IP: 91.195.185.---
сакс _ 29.04.2008 20:47
Крим передали Україні, а в України забрали таку саму площу північних територій разом з людьми. Про це треба пам,ятати.
IP: 91.195.185.---
сакс _ 29.04.2008 20:43
Текст коментаря набирайте тут
IP: .---
Nepopulyarny _ 23.04.2008 14:07
Грабовський, як завжди, на висоті. Улюблений автор на Укрправді.
Просто супер!
Одне маленьке але. Пане Грабовський, замініть фотку. Якась вона нереспектабельна. Підсвідомо дещо нівелюється сприйняття сказаного вами. Вибачте за прямоту.
IP: 195.85.219.---
Ковальов _ 23.04.2008 13:18
Увага! Під патронатом ШОСа фан-клуб любітелів Пу Тіна проводить курси тайського масажу (з обов"язковим цілуванням хлопчиків у живот).
IP: 89.21.65.---
Підприємець _ 23.04.2008 09:53
А як ця ГБ-ня вилізла на форум і стала відмивати свого шефа!
Значить Грабовський правий. Стаття правильна і успіху досягла.
Молодець Грабовський - так тримати!
IP: 77.123.31.---
true _ 22.04.2008 19:04
Что во времена Брежнева СССР руководили Микоян и Подгорный.
А во времена перестройки 1985-1988 СССР руководил Громыко.
Но любой человек скажет, что это - абсурд. Что эти люди не руководили, а подписывали то, что им давали. Почему в случае с Крымом Грабовский считает, что было как-то иначе? Путин, конечно, может и смешон.
Но Грабовский намного смешнее.
IP: 77.123.31.---
true _ 22.04.2008 18:59
Ой, на утверждения о том, что не 17 млн, а 17% всегда можно сказать, что что-то сфальсифицировано.
А какую роль играли официальные советские органы власти в СССР, по-моему, любому известно - это были просто исполнители решений руководства КПСС.
Или Грабовский будет сейчас рассказывать, что никакой Сталин СССР не руководил, а руководил Калинин (формальное первое лицо советской власти), или Шверник.
Точно так же можно утверждать, что решение о передачи Крыма принимал не Хрущёв, а Ворошилов.
IP: 192.168.1.---
Гарно _ 22.04.2008 17:57
Так з чого сміятися в путіні? Я так і не допетрав.

І хто б сміявся
IP: 193.238.111.---
nempo _ 22.04.2008 17:56
хороша стаття. А пуцькін дійсно малий і смішний
IP: 194.187.56.---
Londo _ 22.04.2008 17:42
Да уж, глубина анализа просто поражает! Вот только ужасно смешной Путин своих целей добивается - действительно, не словом, а делом! А хохлы уже посмешище для всей Европы - вон уже и третий путь специально для нас придумывают. Народ на саммите страшно веселился, когда Пасечник объявил его результаты большой победой Украины. Вот уж действительно юмор. Кому мало - последнюю статью Мостовой почитайте в Зеркале недели о практике так называемой работы нашего парламента - тоже очень смешно.
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 22.04.2008 17:13
22.04.08 09:55 ___APR - Підтримую!
IP: 10.164.4.---
Nick_M _ 22.04.2008 16:17
Якусь єрунду написав Грабовський, а стільки емоцій викликав. Як, Путін неграмотний? Колись був у Львові ,розмовляв з нормальними людьми, корінними галичанами. Так дійшли ми до висновку - нам би такого президента, як Путін. У цьому плані нормальний аналіз проводить А.Окара. А Грабовсвький щось із пальця висосав ,як В.Чемерис.
IP: 89.21.65.---
ктн _ 22.04.2008 16:06
Нарешті почали з"являтися статті які містять не тільки глибокий аналіз політичної ситуації, але й дають дієві рекомендації, як цю ситуацію змінити, скориставшись проколами таких політичних невігласів і хамів, як цей ГДБ-шний недоучка.
Дякую авторові і сподіваюсь, що це не остання стаття на цьому шляху!
IP: 195.85.219.---
Ковальов _ 22.04.2008 16:01
nyv! Ви уважно мій "комент" почитали? Це реакція на ....666-го.
Грабовській, здається, про сміх писав.
IP: 195.78.244.---
Paliy _ 22.04.2008 16:00
План військових дій проти України з нанесянням ядерного удару.
http://www.russ.ru/stat_i/operaciya_mehanicheskij_apel_sin
IP: 10.23.6.---
nyv _ 22.04.2008 14:53
Дякую за статтю.
Не дивуйтесь неграмотним "Ковальовим", вони не хочуть нічого вчитись і розуміти.
З таким думками уже давно треба було поїхати на свою рідну землю і не жити в Україні, ненавидячи усе і всіх.
А Путін КГБіст, недоучка - і тим усе сказано. Це типовий лідер для Росії, їх такий влаштовує, а ми з такими "путіними" маєм себе відповідно поводити.
IP: .---
ulker666 _ 22.04.2008 14:30
НЕПЕРЕБОРНА ВЕЛИЧ украины
IP: 80.91.190.---
Jafar _ 22.04.2008 14:28
Смех г-на Грабовского напоминает хихиканье в кулачок. "Овода" начитались? Гитлера победил Чарли Чаплин. Согласен, только зачем тогда было высаживаться в Нормандии?
IP: 194.242.118.---
imk _ 22.04.2008 14:25
автору - залік
головне, що (принаймні по коментах) існує не тільке бидло, яке існує від жрачки до жрачки, і любить більше того, хто краще годує, але й справжні українці, яким Україна справді болить

а фани путіних зможуть сміятися з чергового діктатора лише після його смерті, коли це буде модно і безпечно, бо як не крути Московія - це Азія, і Росією у повному історичному змісті ніколи не стане
IP: 83.170.240.---
Заграва _ 22.04.2008 13:35
Мутін - пудак !
IP: 195.85.219.---
Ковальов _ 22.04.2008 11:51
Дєбіли, оранжоїди, на святоє позарілісь на вову пу!іна. Нє найтєсь (це руки затремтіли біля клавіатури) глупиє нічтожества ми НЕОСЯЖНА (?) ЗВИТЯГА (??) і нам общаться нєінтєрєсно.

IP: .---
ulker666 _ 22.04.2008 11:20
Ковальов-у, и другим оранжоидным ничтожествам вкупе с автором. Не надйтесь, общаться с дебилами уже никому не интересно. Поэтому даже в этой глупой статье "птенцы путина" в соотношении 1:10 с такими как автор---------------НЕОСЯЖНА ЗВИТЯГА украины
IP: 195.85.219.---
Ковальов _ 22.04.2008 11:07
путін правільно скАзал, кАзли, кАзли всє а я Д"Артаньян!
--------
Дякуючи Вам пане Грабовський, випорхнули усі "птєнци", тобто, кАзли гнєзда путінського.
IP: 77.109.8.---
APR _ 22.04.2008 09:55
Ви що серйозно думаєте що в США не знають скільки в Україні росіян? чи скільки людей можуть назватися так? Чи Путін сидів і думав ой як прикольно я зараз Джорджа розведу? чи що Маркель їхала на саміт з одним бажанням а Путін взяв її обманув і переконав? - Одним словом клоун автор, клоун який навіть не усвідомлює що виносити на загальнонаціональний рівень якісь можливі висловлювання (реально плітки) які можливо за закритими дверима хтось сказав - це себе не поважати в першу чергу.
IP: 77.109.8.---
APR _ 22.04.2008 09:50
Сміхуни блін придурковаті..
Ви що коментуєте ? Те що можливо "друг" Володя сказав "другу " Джорджу за закритими дверима і де обговорювали коло питань і долі країн (зокрема і нашої) і куди нас навіть не пустили? Сам факт цього зливу інфи через російські!!!! видання був розрахований що його підхопить група клоунів і почне розкручувати на пів планети що сказав Путін і як західні лідери з ним погодились (навіть якщо він це і сказав).

Ви кому хочете щось доводити Бушу? чи Маркель?
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 22.04.2008 08:45
смішно має бути за нашого президента,для якого такі наклепи не є посяганням на територіальну цілістність. ющенко не намагається аргументовано скасувати наклепи.а росія вважає,що не срср виграла війну,а саме вони.подивіться російські фільми про війну - там самі росіяни,жодного "чорного" чи малороського акценту,як в фільмі "рні сражалісь за родіну"
IP: 195.254.143.---
btr _ 22.04.2008 08:33
Дуже гарно. Але якби шановний автор написав цю статтю числа так 3-го, ну 5-го, а не 21-го, тоді його закиди в бік секретаріату мали б вагу. А так.. Над чим думали так довго?
IP: 77.123.124.---
Ось _ 22.04.2008 06:08
Може комусь і смішно, а мені лячно. У мене сини військового віку.
Ось іще один веселий жарт:
Повідомлення ТАСС 1 вересня 1939р:
"Сегодня, в 10 часов утра, открылось заседание германского рейхстага. Перед собравшимися с большой речью выступил Гитлер.....Гитлер заявил, что ввиду того, что Польша отклонила германские мирные предложения..... .Гитлер отметил также, что вчера вечером польские регулярные части перешли германскую границу "
IP: 193.138.135.---
MyxoMop _ 22.04.2008 03:58
эта обезьяна азиятская ваще абарзела
IP: 192.168.1.---
100raz _ 22.04.2008 01:44
Дякую за статтю, пане Грабовський.
IP: 77.123.246.---
dreistvonfrech _ 22.04.2008 01:17
Какого еще бреда можно ожидать от писаки с ближневосточной харей...
IP: 89.21.65.---
oksana_s _ 22.04.2008 00:20
Нічого не подієш, поки маємо таких політиків. Але історичний процес не спинити. Чи раніше, чи пізніше але звільнимося від росії та путіних.
IP: 77.109.13.---
зеро _ 21.04.2008 22:37
Пане Vonifatij1,ну може досить Вам себе принижувати,а то мені вже навіть не зручно читати коменти "уніженного і оскорбльонного",встаньте з колін,подивіться навколо,Ви ж носите горду назву "людина".А пан Грабовський-молодець.
IP: 212.1.93.---
SlKon _ 21.04.2008 21:00
але грiх смiятися над хворими людьми. та тим бiльше тут нa Укр.Правдi. А то ще закриють як Московський Комсомолец за чутки про розлучення
IP: 212.1.93.---
SlKon _ 21.04.2008 20:52
ха-ха. я i справдi посмiявся
IP: 194.44.200.---
Finkler _ 21.04.2008 19:44
Браво, браво, браво!!! Дякую панові Грабовському за розумний і сміливий матеріал. До речі, з приводу "путінізмів". В комунікативістиці - науці про соціальні комунікації і медіа зокрема - вже гуляє поняття "путіноїдна журналістика". Ех, було б доречним збагатити світову історію поняттям "путіноїдна історіографія" - так само, як КВН збагатився "суверенною демократією". А наша влада... Мабуть, іноді корисніше не заважати, ніж робити щось зле (це про Президента). Ю.Фінклер, Галицький інститут НаУКМА
IP: 77.247.22.---
ukrross _ 21.04.2008 19:03
В любую минуту пролить кровь гораздо хуже, к сожалению об этом вспоминают когда зачастую уже поздно. Академик Павлов поставил диагноз и видимо ваша болезнь неизлечима.Мы свою власть можем изменить на выборах,вы свою никогда,но видимо это удел всех баранов.
IP: 212.1.97.---
Silvan _ 21.04.2008 19:02
Путін це говорив з розрахунку справити певну реакцію на суспільство. А наша влада, при чому 90% її представників - навіть сміятися, з них, ущербних, шкода.
IP: 77.247.22.---
ukrross _ 21.04.2008 18:52
Что Путин, ясно что он говорил и будет говорить, а вот ответа официального нет и видимо не придвидиться, а раз так значит правда,и смееться тот кто сметься последним.И еще помните года 2 назад в Екатеринбурге кажеться,судили парня только за то что он выступал с критикой России в коментариях на Донецком сайте,и сравните с тем что позволяеться ,,рассеянам,, писать на УП, русскоязычные неужели не видите разницу и тянете всех в русскую задницу.У нас во власти евнухи, но фашисты готовые в любую мину
Сторінки:      Попередня      Наступна