IP: 77.122.65.---
airdolph _ 05.09.2008 14:17
02.09.08 21:46 ___Sergii
+ за качественный анализ!
UA теряла (не приобретала) суверенитет в условиях внешней угрозы для RU.( И так будет и дальше ещё 1000лет %-)) Необходим был театр военных действий и ресурсы. Поэтому третий и реальный вариант :
в) оставаться авторитетной мудрой соседкой и уводить RU от конфликтов с "дурбелаками", которые разводят её на ресурсы. Тогда в нашей независимости
будут видеть полезность для себя и RU, и Запад. У US буфер океан, а мы между NATO и RU, БЕЗ-нереал!
IP: 89.105.254.---
KES _ 04.09.2008 01:17
Автору статьи Респект!
IP: 10.10.5.---
gvp _ 03.09.2008 14:54
Режим Саака конечно же очень проблемный. Но введением международных миротворческих сил в Грузию вполне может привести к наведению вполне приемлемого порядка. А вот Россия показала ,что может включить силовой вариант при любом удобном случае. Ни лояльность Украинского правительства ни продажность наших политиков не являются гарантией безопасности. Поэтому вступление в НАТО и решительность в защите национальных интересов Украине не помешают. А добрососедские отношения с РФ надо поддерживать.
IP: 192.168.7.---
3аВолю _ 03.09.2008 13:36
Автору +1
Сайту +1 что опубликовали статью (честно говоря не думал, что "правда" может на такое пойти, и результат видно по комментариям "свидомых"). Надеюсь что сайт и дальше будет более объективно смотреть в мир. Думаю лучше всего публиковать статьи с более, чем одной стороной взгляда.
А оппонентам, советую держать себя в рамках приличия, если хотите быть похожими на человека разумного.
IP: 172.17.46.---
_Противник _ 03.09.2008 12:32
03.09.08 11:53 ___R___
критично оцінювати деякі дії М.С. ,але поки це не на часі...Не знав що в нас так багато патріотів
Осудить убийство мирных жителей, обстрел спящего города Градами - на это у вас никогда нет времени! Не считайте патриотами себе подобных. А наш гАрант знал об обстреле за 2 дня? (ICТV, Свобода слова)
Фюрера (зацените фото) и ему подобных псевдопатриотов - под суд!
IP: 88.81.236.---
Украинка-2 _ 03.09.2008 12:12
Мені, рабові, байдуже, хто є мій власник
Була б людина добра
Знищу хазяїна, сам стану хазяїном
Проте досі не розумію рабів, які мріють загинути у розвагах своїх власників
ХХІ століття!!!
Навіть китайці економікой зайнялися
А ці наче діти малі у війнушку
Гладіатори ху...ві (вибачте на доброму слові)
Саак минулим роком також цирк з військовим парадом влаштовував
І цей туди ж
А як Чапаєв попереду на ліхом скакунє очько нє жєлєзноє
Постукайтесь добренько об стінку лобом може попустить
IP: 88.81.236.---
Украинка-2 _ 03.09.2008 12:11
Мені, рабові, байдуже, хто є мій власник
Була б людина добра
Знищу хазяїна, сам стану хазяїном
Проте досі не розумію рабів, які мріють загинути у розвагах своїх власників
ХХІ століття!!!
Навіть китайці економікой зайнялися
А ці наче діти малі у війнушку
Гладіатори ху...ві (вибачте на доброму слові)
Саак минулим роком також цирк з військовим парадом влаштовував
І цей туди ж
А як Чапаєв попереду на ліхом скакунє очько нє жєлєзноє
Постукайтесь добренько об стінку лобом може попустить
IP: 212.86.252.---
R___ _ 03.09.2008 11:53
Автору: МИ будем підтримувати Саакашвілі,бо коней на переправі не міняють! Україна і Гр зараз на переправі,розсваримося втопимося усі. Може після війни ми почнемо критично оцінювати деякі дії М.С. ,але поки це не на часі... P.S.Не знав що в нас так багато патріотів. Слава Україні...
IP: 195.85.219.---
Ковальов _ 03.09.2008 09:17
Auspice, коли .Україна віддала ядерну зброю, потрібно було активно розробляти ПРО І виступити з заявою, що країни які не мають ядерну зброю - мають право на власну ПРО.
І це справедливо: мати щит, не маючи меча.
А тепер, треба розробляти високоточну зброю універсального використання.
Це дешевше і корисніше.
І більш дієво діє на потенційного агресора.
Мати пагане ПРО краще ніж не мати нічого.
Бо з часом все вдосконавлюється.
Фахівці мають роботу.
А на нуль скільки не множ - буде нуль.
IP: 195.85.219.---
Ковальов _ 03.09.2008 09:03
"Обстріл Цхінвалі "Градами": то де гектари міської території, переорані реактивними снарядами?" ___sergm.
Дійсно, автор - ДЕ?
А вибрали Саакашвіллі не демократично?
І що було робити Грузії? Напиши, мудрий автор.
Віддати теріторії, як Румунія Сталіну?
Чи існують ідіоти грузини, які виступають за відокремлення від Грузії частин їх теріторій? Назовіть, будь-ласка поіменно.
Автор демонструє типовий малоросіянський мазохізм.
І переносить його на інші держави (ну звичайно крім росії)..
IP: 77.121.194.---
Ё _ 03.09.2008 08:42
У автора маразм.
"Вскоре грузинский президент, столкнувшись с неоднозначной реакцией Запада, инициировал выборы с участием "разоблаченных московских наймитов" – и украинские поклонники снова похвалили его за демократизм…"
Президент призначає власні перевибори, щоб довести свою підтримку суспільством! Що в цьому може бути поганого? Ні один із наших тролів-президентів на таке не здатен наввіть близько!
IP: 77.121.194.---
Ё _ 03.09.2008 08:35
"Лишь у Анатолия Гриценко хватило решимости публично осудить приказ Саакашвили о силовой операции в Южной Осетии и обстрел Цхинвали из "Градов"
Гриценко сказав, що засуджує удар градами про Цхінвалі, якщо такий був. ЯКЩО. Бо удару градів по Цхінвалі не було, що ясно кожному хто бачив фоти з Цхінвалі.
IP: 212.58.160.---
Корець _ 03.09.2008 00:45
Готові голосувати за Ющенка. Бо: є повсякдені проблеми, які не можуть і ніколи не вирішать ні пасічник, ні авантюристка з косою, ні тупорилий зек (газ, ціна на бензин, сало, м'ясо, ковбаса, корупція, сварки в Верховній хаті....) а є історичний момент коли треба надавати підсрачників москалям тай пару копняків доморощеним сраколизам, які за підтримку в боротьбі за булаву державу продадуть і нас з вами. Я Ющу вже все пробачив. І ще раз переконався що лише йому треба Україна.
IP: 212.58.160.---
Корець _ 03.09.2008 00:40
Готові голосувати за Ющенка. Бо: є повсякдені проблеми, які не можуть і ніколи не вирішать ні пасічник, ні авантюристка з косою, ні тупорилий зек (газ, ціна на бензин, сало, м'ясо, ковбаса, корупція, сварки в Верховній хаті....) а є історичний момент коли треба надавати підсрачників москалям тай пару копняків доморощеним сраколизам, які за підтримку в боротьбі за булаву державу продадуть і нас з вами. Я Ющу вже все пробачив. І ще раз переконався що лише йому треба Україна.
IP: 77.109.39.---
zieg _ 03.09.2008 00:15
22:56 ___Sergii
А небыло бы линии Манергейма, была бы Карело-Финнская СССР или как минимум уже имелись ЦК компартии Финнляндии и правительство, готовые войти в Хельсински вслед за "освободителями", естественно по просьбе угнетенного пролетариата. Фины доказали что они будут сражаться с агрессором, поэтому планы СССР не осуществились.
IP: 219.91.136.---
Auspice _ 02.09.2008 23:32
А я чітко і відверто виробив таку лінію стратегічної оборони: У випадку агресії із боку Москви проти України або її держав-союзниць (а це визначатимемо ми самі - агресія то або іграшки) 5 ракет "земля-земля" нехай навіть із 200 наявних, рознесуть Лубянку - 1, Кремль-2, Мазолей - 2. І все. І кожного чекіста - поза законом. Настане спокій і в самій Росії, і навколо неї. А, ще можна не поскупитися щодо Останкінської Вежі - як символ тотальної брехні.
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 02.09.2008 22:56
___уграїнец
Пример с линией Маннергейма не совсем удачный. .. Три с половиной месяца и все... И это при технологиях 30-х. Существенной ошибкой генерала Маннергейма было и последующее вступление в войну на стороне фашистской Германии. Фины не только не освободили захваченные СССР финские земли но и дополнительно потеряли район Печенги. Для Сталина болотистая Финляндия особой ценности не имела. Не было у финов Крыма...
IP: 77.121.183.---
Леонід_Київ _ 02.09.2008 22:31
Заробив, заробив!
Від Юлі гостинець...
Респект, респект. Плюс 30 срібників...
IP: 172.17.22.---
canada_toronto _ 02.09.2008 22:30
Кумовья у нашего президента как на подбор Жвания , Михо . Потом окажеться что это они его травили но нити будут вести в Россию( люди не из нашего рай она)
IP: 77.122.213.---
Окраинец _ 02.09.2008 22:29
Замечательная статья, хоть один автор из сонма "дописувачів УП" видит диалектичность истины и слабость любых крайних утверждений. Разве не из-за сотрудничества с Гитлером прокололась УПА - "враг моего врага не всегда мой друг".
2 __уграїнець:
"Якби генерал Маннергейм не витрачався на свою славетну лінію..."
З нашою владою це нереально:) Українська сучасна історія нагадує мені Руїну - коли вічні сварки між козацькими олігархами-старшиною призвели до швидкої втрати надбань Богдана.
IP: 93.183.253.---
D0KT0P _ 02.09.2008 22:13
Эт я по поводу статьи
IP: 93.183.253.---
D0KT0P _ 02.09.2008 22:12
ППЦ (это диагноз)
IP: 10.10.3.---
pidarussia _ 02.09.2008 22:11
1
IP: 91.145.200.---
Ёклмнэ _ 02.09.2008 21:58
Даже странно на фоне истерично-продажных статеек большинства украинских СМИ читать здравые рассуждения. Приятно удивлён. Автору - спасибо!
IP: 194.88.152.---
уграїнець _ 02.09.2008 21:46
Сірожа (який ти Сергій)! Твої висновки - "не тратьте, куме, сили - йдіть на дно".
Якби генерал Маннергейм не витрачався на свою славетну лінію,виходячи з логіки типу твоєї, то не було б давно вільної і багатої Суомен Тасавалта, а була б злиденна Карєло-Фінская ССР с головою ЦК КФССР Куусіненом. Задля цього проеку і дали русифікованій Карелії статус радянської республіки, а вже після 2-ї світової, коли стало ясно, що обламались, звели назад до автономної.
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 02.09.2008 21:46
продолжение...
3) Единственным гарантом территориальной целостности Украины, является:
а) ее вхождение в военный блок с США ( например НАТО...), как единственной в мире силы способной противостоять РФ.
б) Объединение с РФ, Белоруссией в союзное государство, что приведет к фактической потере независимости Украины.
Как ни печально, но других вариантов похоже нет. Любая внеблоковость и нейтральность является прямой дорогой к Малороссийской губернии РФ.
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 02.09.2008 21:35
Выводы для Украины, на мой взгляд, следующие:
1) Никакие международные соглашения с РФ не являются защитой от потенциальной аннексии Крыма.
2) Резкое увеличение расходов на вооружение для Украины (как и для Грузии) не только разорительно для бюджета но и совершенно бесмысленно, поскольку априори является недостаточным для победы над Россией в случае военного конфликта.
IP: 77.121.22.---
sergm _ 02.09.2008 21:33
Пане папуго!
Ви бачили докази гіпотетичного обстрілу Цхінвалі "Градами"? А 1500-2000 вбитих осетин? Ні? То не гавкайте!
IP: 194.79.21.---
Тревор _ 02.09.2008 21:25
Дякую автору. Лише трохи розмито.
Ворог мого ворога - не обов'зково найкращий друг.
Саакашвілі прийняв авантюрне і небезпечне рішення і фактично зруйнував армію, флот і частково - економіку Грузії.
Можна бути героєм - і не бити тигра в зуби - каже давня східна приказка.
"Героїзму" в пана Михайла значно більше ніж здорового глузду.
Від нього особисто треба триматись подалі - Грузію підтримувати всіма можливими засобами. Інших союзників на Кавказі в нас немає і не буде.
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 02.09.2008 21:22
4) Подпись Грузии стояла под множеством документов по мирному урегулированию ситуации в ЮО. Американцы заявили (и, по большому счету, нет причин им не верить), что отговаривали Михо от удара Цхинвали.
5) План РФ, на мой взгляд, не только предусматривал признание государственности ЮО и Абхазии но и свержение режима Саакашвили. Остановка российских войск была вызвана как протестами практически всех западных стран так и отсутствием пророссийских сил в Грузии (вся оппозиция поддержала Михо)
IP: 62.221.55.---
SIM _ 02.09.2008 21:17
По-моему, никто не идеализирует Россию. Но она шла по уже проложенной дороге, хотя и по-медвежьи.
Начать войну, чтобы восстановить терр целостность - по закону, конечно, Миха имел право. Но если бы все так же действовали? Вот пример Кипра. Может, Греции еще раз попробовать?
Дурак, даже действующий строго по закону, в реальной жизни опасен. К сожалению, жизнь такая, что закон не всем писан. И виновата в этом не только Россия.
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 02.09.2008 21:14
Анализ событий в ЮО. Часть 2.
3) На мой взгляд РФ, зная о будущей атаке Цхинвала, приняла решение дождаться вторжения грузинских войск, а затем нанести победный удар по зарвавшейся Грузии.
Косвенным подтверждением этого является тот факт, что ключевой Рокский тунель так и не был взорван грузинским спецназом невзирая на внезапность грузинской атаки. РФ понимала всю важность его охраны и была готова его защищать. Важность Рокского тунеля была очевидна всем (см.обсуждение 08.08. Новости Кавказа)
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 02.09.2008 21:01
Анализ событий в ЮО. Часть 1.
1) Грузинская атака на Цхинвали, нуждалась в подготовке и должга была быть спланирована не ранее 3-4 мес. до начала операции. Под планированием я подразумеваю весь комплекс мероприятий: от рекогносцировки до схем взаимодействия подразделений. Говорить о спонтанных действиях Грузии в ответ на провокации ЮО бессмысленно.
2) Я полагаю, что разведка РФ знала о планах Грузии - вывод мирного населения из Цхинвали незадолго до Грузинского вторжения вещь показательная.
IP: 77.122.213.---
Inqube _ 02.09.2008 20:22
02.09.08 18:05 ___Fukuyama
я згоден з вами щодо статті, щодо другого вашого твердження - А.І. Дєнікін на мою думку і на думку мого прадіда був би ліпшим од націоналіста Петлюри чи комуніста Бланка.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →