Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Уроки Мюнхена-1938: чим може обернутися союз із Заходом

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 78.154.169.---
boroda2007 _ 26.08.2009 14:29
Філіндаш у своєму амплуа.
Вже свіженьку байку накалякав:
"Пакт Молотова-Риббентропа" как фундамент украинской соборности
IP: 10.0.0.---
Joseph _ 03.10.2008 13:55
Абсолютно правильне викладення історичних фактів у виконанні колишнього вчителя історії. Доповню від себе: вже потім, 14го вересня 1939-го, ті ж таки французи і англійці вирішили тільки частково виконати союзницькі домовленості з Польщею і не нападати на СССР. Європа була є і буде оплотом лициміру і нерішучості, вже такі традиції. От тільки питання тоді виникає, навіщо ж було ядерну зброю віддавати? Чи не була вона реальною гарантією існування України?
IP: 193.47.85.---
maloy _ 03.10.2008 12:54
02.10.08 20:58 ___Riot
Россия - 3й Рим!

Тупой российский фашист, у вас в России и правда так думают?

Если судить по размерам страны только, то оно конешно... А в остальном - 3-й Бердычев.
IP: 77.122.11.---
читателль _ 02.10.2008 21:15
европейцы хотя бы покаялись за мюнхенский сговор. в том числе действием - во время войны...

а кремль за пакт молотова-риббентропа когда покается?
IP: 92.49.236.---
Riot _ 02.10.2008 20:58
Украинский националист - ну до чего же тупое создание!

Статья о том, что самонадеянно считать, что за зонтиком НАТО можно спрятаться от всех неприятностей. Было уже в истории (и совсем не давней) Европы что великие державы нарушли свои международные обязательства по договорам. Было. И может такое повториться. На НАТО надейся, но самостоятельную политику безопасности выстаивай (вроде Швейцарии).
А нацюки прочитали - и поняли - ага - Россия, это 4й рейх!

Ошибаетесь нацюки - Россия - 3й Рим!
IP: 217.24.164.---
oleg_dnipro _ 02.10.2008 16:26
Не знаю, к чему вел автор. Как-то первые 98% статьи не вяжутся с последними 2%. Тут недавно крупное государство с тоталитарным режимом "спасло" своих "соотечественников" от злобного Саакашвили, так у меня ассоциации однозначные - Европа вместо осуждения агрессии путиноидов пытается их умиротворить в надежде, что пронесет. Может, Европу и пронесет, только в другом смысле этого слова. Вот только сначала "пронесет" Украину, пока здесь таким недоумкам, как Семиноженко, раздают звания академиков.
IP: 195.24.157.---
Fandorin _ 02.10.2008 12:28
А чего вы все беситесь? Я не пойму. Если тут неправда, то Чехословакию не делили? Так получается? Автора как угодно можно обзывать, но не он этот договор подписывал и придумывал.
По вашему чехи и словаки сами отдали большую часть своей промышленности из гуманитарных побуждений в пользу голодающей баварщины? Этот договор ни чуть не хуже договора о разделе польши. Вот и все. Просто чехам поднимать этот вопрос как то не сруки, нынешние хозяева не одобрят.
IP: 81.31.42.---
hrek _ 02.10.2008 10:21
Логіка прсто потрясаюча, як ми дурні до цього ще самі не додумалися?! Пане... ттой. товаришу Філіндаш, благаю вас, повертайтеся в політику і балотуйтеся на президента; я певний, що після всього, що ви опублікували на цих сторінках народ нарешті прозрів і зрозумів, хто виведе його на правтльну дорогу! Якщо хтось заїкнеться, що ви чи вам подібні вже вели нас у світле майбутнє понад сімдесят років - просто нє обращяйте вніманія!!!
IP: 213.186.103.---
вужик_вогнепалик _ 02.10.2008 10:15
в рунтернеті знайшов пропагандистську статтю про розсекречення російською службою зовнішньої розвідки матераілів про мюнхенську змову - фактично це коментарі СВР з цього питання - так от статт Філіндаша як дві краплі води подібна на неї за стилвістикою, послідовністю викладки і майже слово в слово - висновками. Флфндаш, де тобі зарплату платять? http://www.akado.com/news/document29862/
IP: 77.123.103.---
Viacheslav _ 02.10.2008 09:19
А лівий погляд із маніокальною впертістю видає чергові "аналатічєскі тварєнія" :))
IP: 77.122.240.---
Navy _ 02.10.2008 08:08
Как говорится, полный Филиндаш. Как лепта возможного человеческого интеллекта.
IP: 81.31.42.---
Rosty-Rosty _ 02.10.2008 07:48
Ще одне нагадування необхідності вступу до НАТО.
Добра порада.
IP: 81.21.0.---
жур _ 02.10.2008 05:09
гадьониш
IP: 81.31.42.---
xzx _ 02.10.2008 01:46
Шавка, подрабатывающая памперсом у Мороза.
IP: 81.31.42.---
капітон _ 02.10.2008 01:23
Найцікавіше, що Філіндаш сам того не розуміючи наштовхнув на промовисту аналогію про те, як сьогодні країни Західної Європи влаштовують Мюнхен-2 за рахунок Грузії та України. Тільки-от аналогом нацистської Німеччини в цій історії виступає патетизована українськими лівими Росія. Що, очевидно,їх очі аж ніяк не хочуть бачити, а вуха чути. Правда, у всіх цих сумних аналогіях є одна оптимістична нота: історія любить повторюватись фарсами.
IP: 91.123.159.---
Mank _ 01.10.2008 22:00
Я думаю, що в Мюнхенський договір в першу чергу мають оцінювати самі чехи і відповідні претензії теж мають висувати чехи, а не Філіндаш.
Які конкретно уроки пропонує він зробити, а основний урок такий, що попри всю підступність Заходу в 1938 і доброчесність СРСР ( ще не завадило їм через рік пактом Молотова -Рибентропа так само поділити Польшу), Чехи насьогодні зробили свій вибір на користь розміщення на своїй території Натівських ПВО попри величезний тиск північних-братів словян.
IP: 77.123.55.---
ligor _ 01.10.2008 21:47
Школьный реферат, переписанный из краткого курса истории ВКП (б). Интересно, а спонсоры читают произведения субсидируемого ими юного автора. Не порлучается у него. Не получается. Хотя и старается. Хочешь прогнуться перед Россией, ну не цепляй скользкую тему "умиротворения агрессора". На 99% это автоматически ассоциируется с современной путинской Россией. Может надо автору еще одну книжку прочитать, и желательно не российского автора.
IP: 213.186.110.---
вужик_вогнепалик _ 01.10.2008 19:59
Перше - внаслідок того що вібувалося тоді, Європа зробила висновок, що колективні система оборони ефективніша ніж система двосторонніх домовленостей, яка тоді діяла. Ті домовленіості мало купу умов для їх виконання. для повного розуміння того, що відбувалося, раджу Філіндашу почитати спогади Майського - тодішнього посла в Британії, який торгувався з англійцями за те, щоб СССР виконав своє зобовязання. Без англійських грошей СССР за Чехію воювати не хотів.
IP: 77.121.45.---
получи _ 01.10.2008 19:25
Исторические факты для некоторых ПИСАК дадут возможность осмыслить настоящее.
Умный может сделать вывод, ДУРАК НИКОГДА!

Люди историю фиксируют для того, чтобы потом можно было делать разумные выводы, а становиться в политическую позу, это- только для "самых умных" с палаты №6 и для "СПЕЦКОРРОВ" УП!

Думаю, для полной ясности, нужно было бы вспомнить и о пакте Молотова-Риббентропа (август 1939 год)! Тогда- Гитлер нашел общее понимание с СОВЕТАМИ, как ранее- с буржуазной Францией и Англией!
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 01.10.2008 19:16
ВСЕМ ЧИТАТЬ "Операция Круты" и "СБУ к выборам готова"на сайте www.ord-ua.com!!! Если хотя бы 10% материала правда, то кому-то пора с вещами на выход. Повторяю ВСЕМ ЧИТАТЬ!!! ОЧЕНЬ ВАЖНО!!!
IP: 89.162.209.---
igorsich80 _ 01.10.2008 18:55
Не четал. КГ/АМ.
Как же там получается, что люди все еще в социо-гомо-коммунизм играются, да еще и у умным выражением лиц?
IP: 193.41.62.---
NazarG _ 01.10.2008 18:35
Коли вже ці спеціалісти і науковці навчваться писати українською. Аж читати влом.
IP: 77.122.21.---
Watter _ 01.10.2008 18:27
Реально за цілісність Чехословаччини були готові воювати тільки самі чехи. А без зовнішньої підтримки устояти натиску Третього Рейху і придушити внутрішні протиріччя було мало шансів.
Пане Філіндаш, Вам маленька порада: при написанні історичних опусів варто розглядати не тільки зовнішні, але і внутрішні чинники і причини тих чи інших подій.

IP: 81.31.42.---
Valeriyy _ 01.10.2008 18:25
История поучительная.... НАТО - это путь между ЕС и Украиной, это необходимый минимум!!
Украина должна делать то, что ВЫГОДНО для нее самой, а не ждать одобрения от других. Европейские обещания безопасности выглядат более реальными, чем Россия и ее выпады в сторону Украины... И как не грозилась Россия договор о дружбе продолили, газ, машины, трубы, оружие - продолжают продаваться.... Думаю проблема в другом, БЕЗОТВЕТСТВЕННОСТЬ украинских политиков.
IP: 77.122.21.---
Watter _ 01.10.2008 18:22
Тобто, хочу заперечити пану Філіндашу. Станом на осінь 1938-го року Чехословаччина ну ніяк не могла опиратися на власні сили. Українці і словаки готові були підтримати Гітлера в обмін на незалежність, угорці/румуни/поляки/німці Чехословаччини прагнули приєднання населених ними територій до материнських держав. Тому в березні 1939-го сталося що мало: Німеччина, Румунія, Угорщина і Польща ділять між собою Чехословаччину. А українці і словаки отримують омріяну незалежність лише на кілька днів
IP: 193.108.162.---
Serg60 _ 01.10.2008 18:21
Автор аргументировано доказал, и с ним нельзя не согласиться, что нынешняя пукинская паРаша - полный аналог гитлеровской Германии.
Вот только вывод странный делает, ведь разбила гитлеровских фашистов не одна страна, антигитлеровская коалиция, которую в наше время только НАТО способно заменить.
IP: 77.122.21.---
Watter _ 01.10.2008 18:18
Пан Філіндаш у своєму опусі забув вказати маленьку дрібничку - станом на осінь 1938-го року багатонаціональна Чехословаччина уже на повну роздиралась зсередини. Українська частина (Карпатська Україна) відповідно до угод 1919-го року вимагає незалежності і уже готує власні збройні сили у вигляді Карпатської Січі. Хоче незалежності і Словаччина. Я вже помовчу про добре вишколені і озброєні загони німецькомовної і пронацистської молоді у Судетах і Моравії.
Сторінки:      Попередня      Наступна