Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Вихід є?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 79.124.198.---
Джиджула _ 04.10.2008 13:16
Закінчився 30 денний строк протягом якого фракції у ВР мали б сформувати коаліцію. Хоча переговори ще й досі продовжуються, варто зазначити, шо представники БЮТ та Блоку Литвина почали заявляти про свою готовність іти на дострокові вибори, тим самим демонструючи не сильно великі сподіваня її відновлення
IP: 213.227.196.---
Лора _ 03.10.2008 01:35
Оце так принизили Юльку, сором! Хоча щодо авантюрних дій БЮТ можна констатувати про деградацію блоку. Заради стабільності в Україні, треба було не об’єднуватися з непотребом з НУНС, а вирішувати питання стосовно найбільшої загрози – Ющера!
IP: 79.124.216.---
Мафка _ 02.10.2008 13:36
Утворення коаліції повинне стати першочерговою задачею для БЮТ та НУ-НС. За словами Тимошенко вона готова до нової коаліції заради України і вона повинна довести правдивість своїх слів на ділі.
IP: 77.122.45.---
Лєра _ 02.10.2008 10:57
Щоб позбавити Ющенка можливості тримати ВР на гачку після 3 жовтня, пропоную депутатам внести зміни до Регламенту (які не вимагають, до речі, підпису Яценюка) про те, як потрібно тлумачити дату ліквідації коаліції (наприклад, через 60 днів після дня проголошення заяви головою Верховної ради).
IP: 77.122.45.---
Лєра _ 02.10.2008 10:55
Невже не видно, що Вячеслав Кириленко вже заробив свої мільйони від Ющенка-Ахмєтова за те, щоб знищити НСНУ і БЮТ - конкурентів ПР.
IP: 212.115.225.---
Наталья _ 02.10.2008 09:27
прод
укрепления ее оброноздатности, акцентирует внимание на вопросах установления рыночной стоимости за пребывание ЧФ РФ на территории Украины, а также изменений в избирательной системе в интересах открытых избирательных списков и борьбы с коррупцией путем обязательного декларирования наивысшими государственными служащими не только доходов, но и расходов”.

Копия постановления сегодня передана председателю фракции "НУ-НС" в Верховной Раде Украины Вячеславу КИРИЛЕНКО.
IP: 212.115.225.---
Наталья _ 02.10.2008 09:26
10 условий УНП к "коалиции трех"
«Условием входа народных депутатов Украины от УНП в состав новой парламентской коалиции» названа «отмена всех законов, принятых совместно БЮТ и Партией регионов со 2 сентября в 2008 г., которые нарушают нормы Конституции Украины».
Кроме этого, в решении Правления УНП названы еще десять позиций, значительная часть из которых перечисляет “невыполненные пункты Коалиционного соглашения между НУ-НС и БЮТ относительно геополитических ориентиров Украины
IP: 91.145.230.---
бла _ 02.10.2008 08:59
Єдиним виходом із парламентської кризи, що сталася в Україіні є конструктивна та плідна робота в парламенті. Якщо після відтворення демократичної коаліції у будуть проголосовані 12 законів, що зазначались у попередній угоді між БЮТ і НУНС, якщо у ВР буде працювати при будь якому рішенні партнерів по коаліції 226+, то можна буде сказати, що ми перебороли парламентську кризу
IP: 212.115.225.---
Наталья _ 02.10.2008 08:28
15:00 ___McFun
"Статья - неконтролируемый поток из подсознания"
Важко повірити, що сАме "подсознаніє" Палія вплинуло на вчорашні потоки обіцянок від НУлів та Президента створити таки коаліцію.Вчора цілий день канал ВР крутив Парубія-такий собі національний рупор НУлів напротязі всього вересня - ЮЛИТЬ навіть Парубійко,Крілятні трохи зачинились двері до каналів ТБ,не пахне їм відмивання своєї партії на виборах.Мабуть-таки дійсно 3-тє жовтня то фактор тиску від Ющенка,якого притисли в США.
IP: 93.73.145.---
loui _ 01.10.2008 22:47
Тому президент, вкупі з усіма своїми політичними проектами, в результаті нових виборів, може отримати суттєво менше, ніж має в нинішньому парламенті штиків НУНС.
Це навіть ні в кого не викликає сумнівів, в тому ж і справа, що хочеться усунути Тимошенко з посади премєра, та не дуже хочеться йти на вибори, бо тоді НУНС суттево втратить своїх штиків!
IP: 93.73.145.---
mani _ 01.10.2008 22:41
01.10.08 20:00 ___Мафка
Якщо коаліцію відновлюють, то вона повинна роботою довести свою дієздатність і повинна виправдати своє створення. Коаліція діє згідно пунктів, прописаних в угоді і вони повинні виконуватися.
Головне, щоб про це не забули НУ-НС.
IP: 194.54.187.---
Северянин _ 01.10.2008 22:12
01.10.08 20:33 ___SIM - Они окончательно отупели со страху, что от кормушки отгонят.
Автору - Сколько не кричи Ющенко! - а лучше не становится. Все - ВАЮ кончился, пар ушел в свисток. Ну надоели всем его поучения в то время как он сам и его окружение без стеснения все робить навпаки...
IP: 81.21.0.---
жур _ 01.10.2008 21:14
Такому уроду і могилку насрать не гріх
IP: 77.122.26.---
КУРАЖ _ 01.10.2008 21:02
01.10.08 16:34 ___Olvija
Обычно молча работают воры. Чем меньше света, тем больше тьмы. А втихаря, да в темноте можно хоть все нашу Армию безнаказанно в Кению или Судан сбагрить…

IP: 62.221.55.---
SIM _ 01.10.2008 20:33
15:00 ___McFun
"Статья - неконтролируемый поток из подсознания"

+1. А что делать людям, которые и отказаться от своего не хотят, и не потеряли способности хоть немного оценивать ситуацию и прогнозировать результаты? Только изливать потоки.

Гаранту, Каськиву и Кириленко проще. Блаженные или зомби.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 01.10.2008 20:27
Я под впечатлением от Каськива - только что смотрел на 5-м канале.

Ему говорят: вы хотите заявления по Грузии более резкого, чем президент подписал с Европой. Он: ну и что, это же нас касается больше!

Ему: но вы же подрываете возможность коалиции, а если (по социологии) придёт Янук, заявления вообще никакого не будет. Он: ну и что, мы не ищем для себя выгоды, у нас есть позиция, и ЕЦ. Народ оценит...

Больные на голову - самые опасные, даже Янук у меня таких эмоций не вызывает.
IP: 194.187.228.---
ExAngel _ 01.10.2008 20:19
01.10.08 19:12 ___Sergii
ВСЕМ ЧИТАТЬ "Операция Круты" и "СБУ к выборам готова"на сайте www.ord-ua.com!!! Если хотя бы 10% материала правда, то кому-то пора с вещами на выход. Повторяю ВСЕМ ЧИТАТЬ!!! ОЧЕНЬ ВАЖНО!!!

Там взагалі-то ще прикольніша стаття з"явилася - за піжписом Мартиросяна - http://ord-ua.com/categ_1/article_53270.html - За рік до президентських виборів діючим Президентом введено в дію план збереження влади ціною крайньої дестабілізації країни... - ось вам і вихід.. Є?!!
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 01.10.2008 20:07
Автору +1
IP: 194.187.228.---
ExAngel _ 01.10.2008 20:05
01.10.08 16:22 ___m11111

про заслуги ЮВТ в кар"єрі Президента. В мене така картина не виходить

Дивно, а в мене виходить. Хоча там не тільки заслуга Юлі - Там і Катерина, дружина мабуть руку (ну чи що там в неї є) приложила і ще хтось. Не знаю, хто. Бо саме той "хтось" мене найбільше й насторожує. От не вірю, що в радянські часи, в кінці 70-х хлоп з села міг в Київ самотужки пробитися. Не вірю - і все, хоч убий. Так хто там робив йому кра"єру? Чи ЩО?
IP: 77.122.228.---
нутро _ 01.10.2008 20:01
Вихід є?

Выход для кого? Для страны?

Есть. Он в здании на банковой.

Если через выход на банковой выйдет Балога в связи с переходом... страна выйдет из кризиса.
Но он без Виктора Андреевича не желает, а Виктору Андреевичу с другими страшно видать.


В либо для одного, либо для обоихОдного из двух
IP: 10.0.8.---
Мафка _ 01.10.2008 20:00
Якщо коаліцію відновлюють, то вона повинна роботою довести свою дієздатність і повинна виправдати своє створення. Коаліція діє згідно пунктів, прописаних в угоді і вони повинні виконуватися.
IP: 79.124.157.---
бла _ 01.10.2008 19:16
Послаблення позицій демократичних сил через руйнацію коаліції БЮТ та НУНС стало причиною погляду с пересторогою, з боку наших зовнішніх партнерів на Заході. Факт такої перестороги ще раз засвідчує бажання Європи працювати зі стабільним парламентом, в якому існує дієва демократична коаліція
IP: 194.187.131.---
Sergii _ 01.10.2008 19:12
ВСЕМ ЧИТАТЬ "Операция Круты" и "СБУ к выборам готова"на сайте www.ord-ua.com!!! Если хотя бы 10% материала правда, то кому-то пора с вещами на выход. Повторяю ВСЕМ ЧИТАТЬ!!! ОЧЕНЬ ВАЖНО!!!
IP: 212.115.225.---
Наталья _ 01.10.2008 18:36
Избиратели затопчут ногами исполнителей кризиса - эксперты(УНИАН)
После травли со стороны СП премьер-министра, избиратель будет готов принять даже консолидацию усилий БЮТ и ПР в парламенте – нормальная работа с “врагом” приемлемее для избирателей, нежели замороженный парламент с “друзьями”, - просуммировал О.ГОЛУБОЦКИЙ.

Ребята,а они,сволочные политики к нам всё же прислушиваются-боятся выборов.
Вспомнила Жебривського на последней Свободе-почти ЮЛИЛ...
IP: 193.227.209.---
Bees _ 01.10.2008 18:33
да ющ хоче 2-1 срок з рейтингом 5%
из за чього весь маразм
мало того восток ему николи не получить тока фальсификациями
шодо яханурова - то шо шутка - спокойний вот именно
кучма тоже був спокийним... жаль шо не покийним
IP: 79.124.157.---
бла _ 01.10.2008 18:30
Нинішній політикум не здатен народити конституцію в інтересах країни. Тому сторони відновленої коаліції повинні взяти на себе чіткі зобов’язання утриматися від одностороннього внесення змін до Конституції.

Цим самим підвищується вірогідність ефективної співпраці партнерів по коаліції довкола конституційного проекту, що розробляється Конституційною радою
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.10.2008 17:53
01.10.08 16:53 ___NELLI
Извините, прискорбно, что я вынужден употреблять таки слова, но
01.10.08 16:53 ___NELLI
Необходимы перевыборы, чстобы снизившая свой рейтинг политическая биомасса постепенно вываливалась из этого корыта, давая возможность оздоравливать и омолаживать ВР-овский хлам. Да и уменьшить количество на треть тоже было бы неплохо.

Вы также подерживаете уменьшение численности балогана с 1200 до 200?
IP: 89.105.247.---
Olvija _ 01.10.2008 17:52
Та справа не в тому, якої вона національності. Хай би поводилась розумно.
IP: 79.124.157.---
бла _ 01.10.2008 17:47
Відповідно світовим тенденціям відбувається подорожчання енергоресурсів. Уряд України мав би здійснювати поступове підвищення цін на газ, адже заниження реальної ціни сьогодні може спровокувати різке підвищення цін на газ в майбутньому, як для підприємств так і для населення
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.10.2008 17:42
01.10.08 16:53 ___NELLI
Вы в который раз не отвечаете на вопрос о необходимы перевыборов куска снизившей свой рейтинг политической биомассы, чтобы он постепенно вываливался из этого корыта, созданного им.
Вы также не отвечаете на вопрос о том, как может мнящим себя высокоморальным и верующим кусок биомассы продавать танки то ли в Сомали (этногеноцид, миллионы беженцев, погибших), то ли в Кению (этногеноцид, нелегитимная власть, беженцы, погибшие).
У вас очень старая фотография гаранта...
IP: 89.105.247.---
Olvija _ 01.10.2008 17:21
01.10.08 17:14 ___ExAngel
Так гляньте відсторонено на нашу прем"єрку. Через день якісь заяви, то в одну, то в другу сторону. Та бізнес хоче нормально розвиватися, спокійно жити, а не вислуховувати істерики і образливі оцінки - типу маленький ябеда. Ну то ж дійсно базарний рівень.
IP: 10.3.0.---
compositor _ 01.10.2008 17:18
01.10.08 17:14 ___ExAngel
А так - більше нічого, нічого поганого не робив. Хорошого, правда, теж....(((((

Ваучерной приватизацией поруководил. При его непосредственном участии олигархи стали олигархами. Уже никто и не помнит?
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 01.10.2008 17:14
01.10.08 16:48 ___Olvija
Не знаю, мені він імпонує.

Два моменти в ньому насторожуэ. Ой, навіть три.

1. При ньому привели Росукренерго, хоч може тоді це й не його вина була
2. Був проти демократичної коаліції, хоча на виборах говорив інакше
3. Я був делегатом Установчого з"їзду "Нашої України" в 2005 році - і на власні очі бачив, що його руками з тією партією ще тоді зробили

А так - більше нічого, нічого поганого не робив. Хорошого, правда, теж....(((((
IP: 79.124.157.---
бла _ 01.10.2008 16:57
Сумарна вартість виборів 2006 року, обійшлася партіям, що пройшли до парламенту у 120 млн.дол. У 2007 році ця сума зросла в 9 разів. Президент розуміє, що у разі дострокових виборів парламенту, вони будуть кваліфікуватися як старт Президентської кампанія, тому витрати на виборчі кампанії будуть ще більші, відповідно із бюджету будуть іти ще більші витрати
IP: 89.105.247.---
Olvija _ 01.10.2008 16:56
01.10.08 16:53 ___NELLI Напевно зараз ще зарано, ще не сформувались нові партії, що можуть замінити весь той бедлам
IP: 77.123.111.---
NELLI _ 01.10.2008 16:53
Необходимы перевыборы, чстобы снизившая свой рейтинг политическая биомасса постепенно вываливалась из этого корыта, давая возможность оздоравливать и омолаживать ВР-овский хлам. Да и уменьшить количество на треть тоже было бы неплохо. Но разве они проголосуют. Тут будет 500 голосов вместо присутствующих 450 бездельников.
IP: 89.105.247.---
Olvija _ 01.10.2008 16:48
01.10.08 16:40 ___ExAngel
Не знаю, мені він імпонує. Спокійний, серйозний, врівноважений, і не виголошує кожен день нові лозунги. Ну так, якщо Ви на мить забудете про Юлю, хіба Єханоров не був нормальним прем"єром. І країну за час його прем"єрства не трусило.
Сторінки:      Попередня      Наступна