Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Психологічний портрет Віктора Андрійовича Ющенка

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 178.95.22.---
Predator X _ 10.12.2010 11:39
Доить лоха - святое дело. Лоха не развести - себя не уважать. Долги отдают только трусы. Обещания выполняют только слабые.
Оце і всі морально-етичні засади, які обумовили вибір соціуму, оскільки успішно і цілком натурально об'єднали мародерів у вишиванках Тягнибока з Ющенком та правильних пацанів Януковича.
Ну так ми й ділилися споконвіків.
На людей, які мають мужність мати гідність і бидломасу, яка вдячно усміхається у відповідь на плювки в обличчя.
Так було завжди.
І буде так довіку.
Але лохом бути тепер можна тільки добровільно…
Хтось же мусить розкучерявити бидломасою закучерявлене аж від фатального 4 січня 2006-го року. Як єдиного пояснення відставки найуспішнішого уряду України 8 вересня 2005 року. Як єдиного пояснення тупої реставрації російського фашизму в європейській Україні та формування кримінально-олігархічної моделі влади.
http://news07.join.com.ua/?p=4648
Личный интерес Ющенко к «RosUkrEnergo» - секрет Полишенеля
IP: 89.162.235.---
lola _ 28.11.2008 16:47
очень даже похоже на реальность.
Думаю, Катерине Михайловне не очень комфортно с ним.
И уж роль Чери Блэр ей никак не светит. Терпит.
Посмотрим, что будет, когда Ющенко перестанет быть президентом.
IP: 212.92.255.---
екс-сбу _ 24.10.2008 12:54
а тепер - по суті дискусії. певен, що всі розуміють, що стаття менш наукова, ніж адаптована до потреб видання. втім, основні висновки мені видаються такими, що відповідають дійсності. так, окремі умовиводи трохи сумнівно притягнуті один до одного - ну, зрозуміло, автори (чи автор?) прагнуть до цілісності картини. хоч завжди фішка психологів полягала в тому, що максимально точно виписати портрет особистості - надскладно. позатим, якщо бути відвертими перед собою - основне, що відтворено - правда.
IP: 212.92.255.---
екс-сбу _ 24.10.2008 12:44
давайте виходити із головного. йдеться про психолоічний портрет. ну, говорімо, про нього. це природнє право людей, що довірили свої голоси, по суті, найманому менеджеру - мати можливість оцінювати його сильні та слабкі характеристики. це наше право тому, що цей менеджер збирається бути на чолі держави ще якийсь термін, і за цей час, чомусь здається, що він принципово не зміниться. а оскільки він - найманий управлінець, а не цар, публічне обговорення його особистості необхідно лише підтримати.
IP: 94.248.23.---
янчекрак _ 23.10.2008 22:24
Я тоже согласна с тем, что этот материал заказной. Мне даже интересно стало, а что на него ответит мой знакомый психолог? Ющенко, понятно, утратил свои позиции, но это вы уж слишком загнули - сделали из него изверга. Мой отец обращается к моему дедушке на вы, но в нашей семье слава Богу все очень даже душевною
IP: 217.77.210.---
pra _ 23.10.2008 16:19
БлинЪ. Какой же наукообразный бред!
На мой взгляд лечить надо авторов.
IP: 213.227.210.---
Lfor _ 23.10.2008 15:39
Ну і маячня!
То нам нав'язували, що Ющ - ні риба, ні м'ясо, мямля тощо, а тепер вас перемкнуло: Ющ - диктатор, тому що батько був в концтаборі і там набрався від фашистів диктаторства!
Слухайте, це ж галюнікі! А скільки дітей в сім'ях п'янчуг зазнають диктаторства! А скільки дітей в таких сім'ях різних, наче не рідних зовсім!
А традицію називати батьків на Ви як викрутили! Да таких сімей в Україні - безліч! Я навіть знаю декілька. І ніякого емоційного голоду в них немає.І це-не рос. традиція
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 23.10.2008 09:50
Правильно - значить треба писати психологычний портрет Павліка (ну чи там Олександра) Морозова і редакції УП.

Ну а якщо комусь там якась коса вижається, то "Кожен вислів людини про якийсь об"єкт характеризує не об"єкт, а того хто про нього говорить" - значить в ньому ці проблеми шукати й треба - наприклад у вигляді паталогічної ненависті до жінок..
IP: 192.168.0.---
Mykola_K _ 23.10.2008 08:58
Кожен вислів людини про якийсь об"єкт характеризує не об"єкт, а того хто про нього говорить, дана заказуха добре проплачена, шукайте інтерес і Ви знайдете відповідь кому це вигідно. Є всі підстави вважати, що із цього всього проглядається українська коса, небачу інших сил більш зацікавлених ніж вона. Як колись говорила ця пані - маразм крепчает.
IP: 77.122.233.---
Morze _ 23.10.2008 00:21
Ложь в одном, но яркая. Ментальность это не русская, точнее не совсем русская.
Обращение на Вы очень распространено именно В ЗАПАДНОЙ УКРАИНЕ.
Лично знаю такие семьи. Где патриархальность находится на высшем уровне.
IP: 77.122.153.---
Ockham _ 22.10.2008 23:44
--Известно, что слабые мужчины (как правило, страдающие латентной или подавленной гомосексуальностью) тянутся к сильным женщинам.--

Це з іншої опери колективний портрет членів Блоку Юлії Тимошенко. Особливо в білих водолазках ))

Взагалі на УП в останній час стільки хламу, що пора писати психологічний портрет головного редактора ((
IP: 89.21.77.---
modest _ 22.10.2008 23:10
Хотілось почитати про дитнство ЮВТ,про рідного діда Капітельмана Абрама Еммовича,батька,"чистокровного" латиша Гріяна Володимира Абрамовича,їх стосунки,про близьких соратників з Хаббаду(фельдманів),як вони палко турбуються про Україну і українців:((
IP: 91.192.4.---
Українка8 _ 22.10.2008 22:51
Текст коментаря набирайте тут
IP: .---
skeptik71 _ 22.10.2008 22:04
провокаторам притуле зпт морозову зпт попу гапону тчк тема сисек не раскрыта тчк
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 22.10.2008 21:21
Чити "Але вони не навязують своє відношення..."
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 22.10.2008 21:19
shwiec

Інакше, як дурнем, Вс не назвеш. Хочеться людину, яка нормально сприймає критику, а не вважає її спробою "поставити на коліна".
У інших є теж діти і ще більше. Але вони навязують своє відношення. При тому, що Ви вирвали це з контексту статті у якій сказане сприймається зовсім по іншому..
IP: .---
skeptik71 _ 22.10.2008 21:04
Прочитав, вспомнил старый анекдот. На приеме у детского псих-га семья с 5-летним ребенком жалуются, мол очень тихий, заторможенный и вообще неадекватный. Вдруг открывается дверь, в каб. входит уборщица и начинает мыть пол. Доктор - уборщице, мол тетя Маша у меня прием. На что уборщица - доктору, я мол тоже не в бирюльки играю. Все сидят ох-е. И тут мальчик как гаркнет - пошла нах.. с..ка старая. Уборщица выбегает, родители ох... Доктор пишет в карточке - ребенок здоров, реакции адекватные.
IP: 193.41.62.---
doc-71 _ 22.10.2008 20:34
Про маєтки бидлоеліти "Правда" вже писала,тепер цикл статей по психологічних портретах?
IP: 194.44.158.---
oldserpent _ 22.10.2008 20:10
В семье ВАЮ принято обращение к родителям на ВЫ.

В принципі, це явище досить поширене на Лівобережжі (що також відображено в худождній літературі і в піснях, в т.ч. в одній з их. які співає Т.Повалій).
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 22.10.2008 19:15
Підтвердженням психологічного портрету є заява Ющенка, що він не стане "на коліна" перед будь-якою політсилою------------------------а ви би хотіли президента,який полюбляє стояти на колінах,????????????????? от путін-то неперевершенний нарцис!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 22.10.2008 19:10
"У мене п'ятеро дітей, два онуки. Я знав, за що я міг умерти. Я знаю, заради чого я живу. У мене є цінності. Якщо вони не подобаються комусь – це інше питання. Але поки я президент, я упевнений, що це цінності, які потрібні більше не мені, а вам. Ви на одне покоління молодше мене, я не хотів би, щоб ваше життя починалося з тих проблем, з якими зіштовхнулося моє покоління", - сказав Ющенко---------------------------------------------------------------як на мене,то це слова пор,ядноі людини.
IP: 93.74.171.---
Прохожий2008 _ 22.10.2008 17:44
Смешно читать о том, что "страна носила Ющенко на руках"! Если и носила, то оранжевая часть страны, остальная готова была его выбросить из страны. Сейчас и от оранжевой части откололась бОльшая ее часть - БЮТовцы, которые также готовы его резко кинуть.
Ющенко геть! Я за Украину без Ющенко!
Когда-то украинские дерьмократы так кричали про Кучму. Пусть теперь Ющенко слышит это про себя!
С Ющенко началась вся эта мышиная возня украинских политиков!
IP: 194.44.142.---
Ieronim _ 22.10.2008 17:28
І де, Ви були, у грудні 2004 всі-психологи, філософи, політики, коли горлопани волали: "Ющенко-ТАК" ?
IP: 10.1.200.---
СловоМаргінесу _ 22.10.2008 17:09
Далі ліпше! Слід нам, українцям, пригадати наших предків-селюків, котрі розтягували гетьманські палаци на будівельний матеріал для своїх хат. То було нормально, будувався надійний фундамент сім'ї як "ячейки общества". Що ми, врешті, отримали. Не націю, а етнографічний матеріал! Отак і наш любий гарант, розтягую державу на будівельний матеріал для пам'ятника власному "Я". У результаті маємо не націю, а просто... страшно сказати що. Процес не завершено, ВАЮ подав добрий приклад усім!
IP: 10.1.200.---
СловоМаргінесу _ 22.10.2008 17:04
Додам іще слово. Такий психологічний портрет ніколи не зможе виникнути на Юлію Тимошенко. Ні, написати його можна, але то буде зовсім не цікаво читати. Коли сильну особистість тупо називають слабаком то виглядає геть не цікаво, а от коли слабку особистість, котра прагне представити себе сильно, представити як архісильну і запропонувати то продемонструвати на ділі-буде комічний результат. Як із нашим гарантом!
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 22.10.2008 16:48
Miroslava_tat

Ще додам, що відношення у Вашій сімї - це те що властиве тільки Вашій сімї. І по них оцінювати відношення у сімї Ющенка неможливо. Кожна людина, кожна сімя це індивідуальне явище. І наслідки навіть однакового відношення між батьками і дітьми мають різні наслідки.
IP: 77.120.38.---
Калькулятор _ 22.10.2008 16:47
...поставити себе "найвищим авторитетом" хоча б перед кимось. В аристократичних родинах прийнято було один до одного звертатися на "Ви". Це віддаляло батьків від дітей не порушуючи рівноправності, виховувало почуття власної гідності, вміння стримувати свої емоції, хоча разом з тим створювало певний емоційний вакуум навколо дитини, що також мало певні наслідки.
Сторінки:      Попередня      Наступна