IP: 82.207.98.---
рыж _ 27.10.2008 12:17
многие думают что это заказуха , а вы проследите повнаматильней , за развитием всей этой фатально-помаранчевою историей !
IP: 77.123.255.---
Єгорій _ 27.10.2008 11:50
авторам - заказ подобных шаржей на тимошенчиху и янука! :))) ждем!
IP: 82.207.98.---
рыж _ 27.10.2008 00:33
ВАЮ - пора импичьмент обявить ! к большому несчастью в нашем правительстве очень мало толковых людей... а всё из за таких как ВАЮ...НЕУМЕЕК !!!
IP: 193.239.254.---
INFO _ 26.10.2008 21:59
Ну если уж хотели были быть честными, то для чистоты ваших иследований нужно было выложить минимум портреты Григян и Януковича, а то сильно смахивает на заказуху. Особенно дописки типа мол решили остаться в тайне и т. п.
IP: 195.140.160.---
Gott _ 26.10.2008 17:16
Такий собі сільський хлопчик, теляпас. Как те, что из грязи в князи пришли после 1917. С сельской ментальностью, такая она у этой категории и в Европе , и в Азии, и в Африке. Только откуда там высокий IQ приплели "психологи"? И зачем они нужны? Без них все ясно. Но что смешит - то что, если в кране нет воды - воду выпивают теперь москали. Оказывается, во всем виновата его русская (не сельская) ментальность и даже русский язык. И кстати, на "вы" обращаются к родителям только в селах Малороссии
IP: 77.122.141.---
СловоМаргінесу _ 26.10.2008 12:05
Є іще тяжка суспільна хвороба, котра нищить нашу державу і націю. Один із її симптомів то наявність певного прошарку людей, котрі маніакально вірять у Ющенка-месію та його місію, час котрої іще не настав, але вона велика й прекрасна. Наше суспільство глибоко хворе і хвороба прогресує внаслідок повністю знищеного імунітету. Знащено дух і душу нації. А Ющенкові просто людска порада: по результатах свого президентства зробити мужній вчинок справжнього офіцера-пустити собі кулю в скроню!!!
IP: 194.6.197.---
likarnya _ 25.10.2008 23:04
Враження від так званого психологічного аналізу -гидота, але ще гірше- від більшості коментарів. Хтось хоче зробити з Президента людину, яка ніби ні на що нездатна, але саме нормальна, розумна, адекватна людина беручи на себе величезну відповідальність за когось і замість когось буде роздумувати і сумніватися, і лише клінічні ідіоти ніколи не сумніваються у своїй правоті. По-моєму просто наш народ ще не готовий до такого лідера, який думає про високі людські цінності, а не про ковбасу.
IP: 195.234.61.---
segi _ 25.10.2008 10:44
упс..
і ота єдина фарба, вона ґрунтується переважно на припущеннях. Явно замовна стаття...
Так логічно виходить, що її складали не професійні психологи, а із штабу БЮТ.
Тим не менш вона не змусить мене відступитися від своїх поглядів щодо Ющенка.
Він зробив багато помилок, але що найголовніше на порядок більше користі.
IP: 195.234.61.---
segi _ 25.10.2008 10:33
На превелик жаль, неназвані психологи склали портрет якийсь у одностайно негативному світлі. Якщо малювати портрет, то потрібно використовувати всі фарби, а не лише одну.
Шкода таку групу психологів.
IP: 62.80.167.---
mak _ 25.10.2008 10:09
Даже водитель автобуса проходит медосмотр, но в его руках жизни 50 человек, а у нас судьба 50 миллионов в руках около 500 больных ублюдков, у которых очень много тараканов в голове, их всех на х нужно в дурку запаковать пусть там блокируют трибуны, занимаются месианством, плетут косу и так далее, эти больные твари не имеют ничего общего с народом, не несут никакой пользы, но были бы интересным обьектом исследований врачей типа Ламброзо.
IP: 77.122.141.---
СловоМаргінесу _ 25.10.2008 09:04
Ось і завершилось обговорення важливої тематики, якою є психічне здоров'я нашого дарагого і горячо любімого Президента. Лишилося всі оці коментарі зібрати докупи, обробити і... готова ідеологія майже ідеальної передвиборчої кампанії. Я собі усе то зберіг, подивлюся наскільки широко буде використано на найближчих виборах гаранта. Можливо результати обробки реалізую через електронний аукціон?
IP: 89.162.145.---
McKlavishnikov _ 24.10.2008 16:29
Дивуюся УП. Попри те, що перша частина, вибачте на слові, "дослідження", набула найбільшої кількості коментів за останній період, причому, переважно негативного характеру, редакція наважилась вивісити другу частину.
Шкода...
IP: 93.74.247.---
Рональд-Антоніо _ 24.10.2008 15:23
Не знаю, чого так киплять читачі цього дослідження. На мою думку, воно досить об*єктивне та фахове. Як кажуть наші східні сісіди : "Нечєго на зєркала пєнять, калі рожа кріва"
IP: 10.0.86.---
Ёрник _ 24.10.2008 14:46
Йшов би собі пасти своє теля! В свою Хоружівку чи то Ющівку!
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 24.10.2008 13:28
Якщо хочеться демонструвати дмократичність, то вона ще й у відповідальності. тому просто необхідно, щоб під такими "працями" були підписи та ще непогано? щоб хто ц/ працю групі психологів замовив.
а так... комусь треба під виборами мобілізувати свій електорат страшилками про ваю. щоб не дай Боже не збіг кудись
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 24.10.2008 13:24
перед виборами вспливає група анонимних психологов, які добровільно витрачають свій час, щоб доводити неадекватність президента. Вони напевно керуються думками про долю батьківщини, хочуть її врятувати від психічно неврівноваженого президента. в них є доступ до розпечаток телефонних розмов першіх людей країни. ну що, ве логічно. як й більшість висновків в цьому портреті, й публикація його під соусом "демократичних цінностей", мовляв, люди мають право знати портрет того, хто ними керує.
IP: 213.227.210.---
Lfor _ 24.10.2008 11:18
23.10.08 23:50 ___Cinderella
Прав был император Юстиниан, говоря:"Кто не может управлять государством, должен идти пасти коров". Сколько людей кричали его имя... Он отнял у страны 5 лет жизни. Оказался слюнтяем и политическим импотентом.
Да? А нас тут переконують, що він деспот і диктатор.
А хто "може" управляти державою - той, хто про це кричить, чи той, хто здатний всіх з гівном змішати задля своєї влади? Наш народ таких вже наївся. А за ЮВТ горлають ті, чия сім'я не зазнала репресій
IP: 213.227.210.---
Lfor _ 24.10.2008 11:12
Стаття мені також додала впевненості, що Президента ми обрали правильно. Це - нормальна людина, яка не тремтить аж до втрати голосу до влади, а навпаки, від цієї влади (усвідомлюючи її тягар і відповідальність) намагалася відкаразкатись руками і ногами. Його треба було вмовляти стати головою Нацбанку, прем'єром, президентом!
Якраз в критичні часи (до речі, Симоненко тоді відмовився). А у нас, в основному, рвуться до влади, не оцінюючи своїх здібностей, аби тільки до корита, до керування!
IP: 10.7.2.---
Makvin _ 24.10.2008 10:58
Ой, ну відкрили Америку про деспотію в українських сім'ях батьків над дітьми. Рідко де є сім'я, в якій батьки і діти є друзями. Ясно, що це відбивається на психіці і проектується на власних дітей. І що тепер - поховати всім себе заживо? А щодо політичної логіки дій ВАЮ: треба поставити себе на його місце. Моя логіка в подібній ситуції була б схожою. Я так думаю.
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 24.10.2008 10:46
Президент готов ввергнуть страну в хаос, чтобы добиться введения чрезвычайного положения и сформировать правительство с чрезвычайными полномочиями. Его политические оппоненты даже говорят о путче против избранного правительства. Именно партия Ющенко положила конец оранжевой коалиции прозападных политических сил. А когда Тимошенко одержала в суде победу в деле против проведения досрочных выборов, президент приказал уволить судью, принявшего такое решение.
IP: 192.168.2.---
anto _ 24.10.2008 09:19
Дорослий "Павлік Морозов" зробив психаналіз свого "батька". Ти диви який бридкий та ще й деспот,примушує мене звертатись на ВИ, треба заявати куди належить, хай розберуться з ним. Ну що, псевдонауковець з анонімними свідками, скільки срібників заробив ?
Психопортрети очільників-потрібна річ. Але писати їх мають незаангажовані спеціалісти.В будь-якому випадку не "Павлік" Морозов.
IP: 93.73.145.---
funat _ 24.10.2008 08:49
23.10.08 23:50 ___Cinderella
Прав был император Юстиниан, говоря:"Кто не может управлять государством, должен идти пасти коров". Сколько людей кричали его имя... Он отнял у страны 5 лет жизни. Оказался слюнтяем и политическим импотентом. Кар-рамба.
Тільки нехай іде бджіл пасти, бо з коровами не впорається, вони його копитом будуть легати, відчуваючи його слабкість!
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 24.10.2008 04:23
23.10.08 23:46 ___ВРУйка
...більше нічим не займаєтесь, як ото "письма нежные" в УП стукаєте.
Бачите - но пані, мій видавець платить непогано, однак не за УП. УП - це туга за кривою, горбатою, з такими як ви - але Батьківщиною. І відпочинок - коли не йде, або коли обридає писати.
А з вітряками боротися не варто - ні з минулим, бо його не зміниш, ні з майбутнім - воно все одно прийде. Всіх грощей не заробиш, краще берегти здоров,я, в т.ч. моральне.
Ну а про ГБ - на вашій совісті. Жінка...
IP: 77.123.215.---
Cinderella _ 23.10.2008 23:50
Прав был император Юстиниан, говоря:"Кто не может управлять государством, должен идти пасти коров". Сколько людей кричали его имя... Он отнял у страны 5 лет жизни. Оказался слюнтяем и политическим импотентом. Кар-рамба.
IP: 193.151.57.---
ВРУйка _ 23.10.2008 23:46
НЛО.
Аби дядько з вузько посадженими очима, що оце "пісателем" став та так справно платив, то і про НЛО могла б багато написати. Чесно, матеріалу - валом. Ваші пости про ваше нутро багато розказують.
Школа КДБ ні для кого не проходить даремно. Дядько "всіх підозрюючий" про це знає більше. А ще більше, як таких, як ви на коротенькому шнурку тримати. І щоб не вдавило, і щоб службу держав.
Видно. справно платить, бо більше нічим не займаєтесь, як ото "письма нежные" в УП стукаєте. Стукачі
IP: 193.151.57.---
Діонісійка _ 23.10.2008 23:36
У автора явно відчутні "головокружения от успехов" чи мадам, чи власних - невідомо.А тільки зрозуміло, що вдало підсовані факти-це не тільки явна брехня, це спланована провокація. Бридко, що такою провокацією займається колись шановане видання. Автор забув, як постійно погрожує пресі не ВАЮ, а ТЮВ, яка уже не раз збиралася "розібратися" з 1+1, постійно "ображається", аж коса тремтить, на журналістів, які ставлять незручні питання, не облизують мадам пальчика. Явна примітивна заказуха.СМЕРДИТЬ
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 23.10.2008 23:31
23.10.08 23:24 ___ВРУйка
ПАНІ НЕЗАДОВОЛЕНА - ви й насправді можете щось й не таке написати, коли вам відвалять, як ви висококультурно писаєте? Чи тільки по темникам?
IP: 193.151.57.---
ВРУйка _ 23.10.2008 23:24
Цікаво, якби мені Юлька відвалила такі ж гроші з общака, який чатує Турчинов, чи я не написала ще кращого опуса про психпатологію Бютівки,яка своїм іменем не назвала ще тільки клозети, яка щодня виходить на публіку, щоб продемонструвати нове платтячко,яка хихикає, хіхікає, хахакає, хохокає, впадає в істерики без видимих причин (крім клімаксу, звичайно). Психіатри знають чимало випадків божевілля в таких станах, коли жінка залишається сексуально невдоволеною.Власні кризи перенесла на суспільство
IP: 89.21.78.---
mstafa _ 23.10.2008 22:53
РЕДКОЛЛЕГИИ УП
+Мы также исходим из того, что человек, у которого априори нет качеств, необходимых для
того, чтобы представлять народ, не может адекватно оценивать свои силы. +
РЕБЯТА ...а КТО Вам сказал..что У ВАС ЕСТЬ ПРАВО на оценку..есть ли у меня.. у Черновецкоо ..у Ющенко..Тимошенко...+.АПРИОРИ КАЧЕСТВА..ПРЕДСТАВЛЯТЬ НАРОД+
ЭТО ПРАВО ТОЛЬКО У НАРОДА-На ВЫБОРАХ))))
А у ПСИХОПАТОВ..
МАНИЯ ВЕЛИЧИЯ ПРЕДСТАВЛЯТЬ НАРОД
IP: 77.122.141.---
СловоМаргінесу _ 23.10.2008 22:51
___Nik-Kuz
Комментарии читателей - всегда галдеж неструктурированной толпы. Здесь нет простоты, благородства и достоинства. Значит нет и правды.
Правда є завжди, але у кожного своя. То істина лише одна. У даному разі, істиною в останній інстанції може бути лише діагноз в клінічних умовах. А коментарі саме такими і мають бути коли їх пишуть різні люди, які, що важливо, не знайомі між собою. Структурованою може бути дискусія лише по темниках і під пильним наглядом.
IP: 77.122.141.---
СловоМаргінесу _ 23.10.2008 22:43
Від маргінесу додам чергову порцію! Ми бачимо як ВАЮ практично завжди приєднується до котрогось із політичних угруповань, переважно тих, які мають високі шанси на перемогу. 2006-ПР, 2007-БЮТ і НУНС, 2008-знову ПР. Сила Президента у тому, аби бути над сутичкою, спрямовуючи боротьбу в конструктивне русло. А у нас гарант що? Затіває бійку, а сам тоді стає на сторону переважаючої сили. Людина натовпу і не бульше!
IP: 195.189.47.---
Nik-Kuz _ 23.10.2008 22:42
Комментарии читателей - всегда галдеж неструктурированной толпы. Здесь нет простоты, благородства и достоинства. Значит нет и правды. Здесь паранойя как общественное явление. А значит, Ющенко - увы, наш лидер. И Янукович - еще больший паранойик. Надеюсь, УП просто обязана теперь дать "портреты" всех наших небожителей. А что до самого материала на предмет его профессионального качества, - ребята тут нет предмета спорра: это написали профессионалы. Это диагноз.
IP: 195.60.174.---
Бабушкин _ 23.10.2008 22:36
А где диагноз? Даже, если это не легкая форма шизофрении (живет сам в себе и в своих фантазиях), не мания величия (Я сделал. Указ о встречах и проводах президента...) с элементами нарциссизма, трусости (помню, как Юля смело шла на барикаду, а Ющ испугался, задрожал, притормозил и даже хотел бежать назад, но ему не дали) и скрытого гомосексуализма (см. часть 1), то ВАЮ достатачно акцептуированная личность и мне лично стыдно, что у нас в стране такой презик.
Катя чемоданы уже приготовила?
IP: 77.122.26.---
КУРАЖ _ 23.10.2008 21:56