IP: 94.248.2.---
indiecoder _ 08.10.2008 15:57
доречна цитата, яка ілюструє як низько треба впасти тримаючись за крісло:
"...найменша неконституційна дія може призвести до масових акцій. І єдиний юридичний вихід звідси - це вільне волевиявлення Президента про вихід у відставку", - сказав він (Андрій Портнов)
Водночас Портнов зазначив, що такою неконституційною дією, здатною призвести до масових акцій протесту, може стати підписання Ющенком указу про розпуск Ради.
IP: 92.112.11.---
Rezon _ 08.10.2008 13:29
Автор досить чітко сформулював головне до чого йде Україна, до політичної відповідальності політичних сил,які мають прямі зобов'язання, а то підписали і забула, вона ж жінка, а коли треба то чоловік на фінанстових потоках,які гарантує держава Україна. От так Тимошенко і не знає ким вона буде завтра чи сьогодні ввечері.
IP: 77.109.54.---
indiecoder _ 08.10.2008 02:17
все правильно, але автор допустився помилки.
зараз про юльку можна говорити або добре або краще не згадувати.
IP: 77.121.176.---
krabat _ 07.10.2008 23:14
Молодець автор.Знімаю капелюх.
IP: 172.16.3.---
vkv08 _ 07.10.2008 20:59
Привет новому птенцу-"политологу".... Бред - какая коалиция может быть после всех балогановских закидонов нашего псевдомессии в адрес КМУ и молчания откормленных членов партии - коалицианта - НУНСа?! Понятно, майдан мы на время похоронили...Но, я очень надеюсь, что и политический труп Юща похоронят...И мне все равно чьи руки это будут делать...Если не получается сделать это без Яныка, - и Юльке я за это готов простить даже союз с Яныком. А Вы роман часом не Карасёв закамуфлированный?
IP: .---
Lir _ 07.10.2008 17:43
Повністю підтримую автора.
"Юльки" не скавучіть, все буде добре - в опозиції теж є життя.
IP: 89.105.231.---
Tracker_new _ 07.10.2008 16:31
Похлопали в ладоши дружно товарищи !
Автор предлагает голосовать за Ющенко или НУ-НС?!
Выборы уже начались - они неизбежны.
Так зачем Ющенка тянет резину?????
Чтобы лишний раз людям промывали мозги?!
IP: .---
zoro999 _ 07.10.2008 14:34
Роман Сон, політичний оглядач - оглядач, з великої букви "М".
Ще одне позорище.
Дурню написану ним й коментувати не хочеться.
IP: 10.10.1.---
nempo _ 07.10.2008 13:22
...політичний оглядач...
І звідки тільки вони вилазять?
IP: 77.121.137.---
ганна-ахметова _ 07.10.2008 13:19
Люди очікували відповідальності, натомість їм пояснили, що лише барани виконують письмові зобов’язання
- ми це знаємо, бо пам"ятаємо бандитів і тюрми, 10 кроків назустріч ахметову, ківалову, колеснікову, гінекологу..., плюща який йшов "в горницу, попал в другую", ЄЦ який вигулькнув посеред Ради, обіцянки ліквідувати АП як наслідок кучму і сантехніків, які керують країною, якісь фонди для віталіни-катерини, дивні паси з РУЕ та ВЕНКО, неприкриту захланність щодо землі, іншу брехню ПРезидента
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 07.10.2008 12:52
А якщо прибрати все це маніпулювання словами, то у автора вочевидь є проблеми моральнл-етичного характеру. Накручуючи слова навколо того, чого немає і роблячи з цього якісь "висновки" автор просто показує свою моральну ницість. Очевидно "свербіж" у руках, чи потрібно відпрацьовувати "масло на хліб". На жаль подібних "політичних оглядачів" розвелось багато, але всіх їх можливо друкувати під одним псевдонімом, відмінностей немає. А ще у таких писак "дівоча" память, чи вибіркова амнезія.
IP: 192.168.2.---
anto _ 07.10.2008 12:12
Розумна аналітика автора. Народ мусить якось виписати повноваження кожного слуги і сказати що буде строго карати якщо слуга буде працювати не на людей, а на себе.
війна яка відбувається зараз всіх проти всіх якраз через те що народ не виписав правил поведінки для тих що вміють "крутитися".Я вважаю що Головою для України мусить бути Президент. Ми ж бо знаємо що де 2 українці-там 3 партії. А скільки буде партій серед 450 українців? Пропаде держава однозначно.
IP: 193.108.162.---
Serg60 _ 07.10.2008 11:58
"Тому, не може залишитись поза увагою громадянського суспільства факт неформальної коаліції між комуністами, Партією регіонів і БЮТ"
Ужос какой!
Универсалы и НАСТОЯЩАЯ ( а не неформальная ) коалиция БНУНСА с ПР - это было нормально, а тут ужос!
IP: 10.0.6.---
унікум _ 07.10.2008 11:56
Повністю згоден з автором.
Ющенко має рацію. Не хотіла дотримуватися коаліційної угоди з партнерами - марш на вибори і доводь свою правоту виборцям. А рішення буде за виборцями. Потрібен їм прокремлівський прем"єр - значить БЮТ переможе і ЮТ знову займе свою посаду. А ні так ні.
IP: 195.114.130.---
Май _ 07.10.2008 11:50
Поганому таннцюристу...мiшають,а поганому полiтику -брак повноважень.Який сенс в будь яких каолiцiях,якщо жодне полiтичне об"еднання не мае конкретного плану розвитку краiни,з фiнансовими вкладеннями i термiнами виконання?Сучасний украiнський полiтикум нагадуе групу циганок видурюючих грошi з перехожих,пустi слова i злочиннi намiри.