Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Жонглери в передчутті старту

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.44.142.---
izhak _ 09.10.2008 10:15
не ну про шо ти пишеш
Тебе ж 6 років вчили а ти зараз жонглюєш
і фотку поміняй а то якась "неоднозначна" - тіпа на зпереду мальчік а ззаду непристойність

короче удачі в написании муры
не обмежуй потоки своєї фантазії

твій товариш по наукма

пс вітання Гараневі
IP: 77.121.132.---
rrv13 _ 08.10.2008 23:32
Тягнибок - не політик, а провокатор і розпалювач міжнаціональної ворожнечі. Скільки повторяти, що довести наше право бути на одній сходинці з провідними народностями можна лише працею, здобутками у фінансах, науці, спорті, медицині, технологіях, а не обливанні брудом, носінні напоказ вишиванок та безкінечному промовлянні пустопорожніх гасел. Ганьба тим, хто вкладає у такі проекти гроші...
IP: 194.44.142.---
igroshek _ 08.10.2008 18:25
re "Якщо "Свобода" преставить конкретний план розвитку Украiни з науковими розрахунками фiнансових затрат..."

нічого такого не буде. психологію лідерів не змінити
IP: 195.114.130.---
Май _ 08.10.2008 16:22
_НЛО Ви знаете,я був би тiльки радий,якби вашi слова вiдповiдали дiйсностi i щоб Банкова почала працювати для людей,та здаеться менi, що там нi фахiвцiв, нi справжнiх патрiотiв Украiни немае.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 08.10.2008 14:50
08.10.08 14:46___Май
Якщо "Свобода" преставить конкретний план розвитку Украiни з науковими розрахунками фiнансових затрат,та географiчно часовою прив"язкою,(в яке мiсце,скiльки грошей,на будування чого,та який термiн виконання робiт) то чого б i не проголосувати за це об"еднання?
Обов.язково. Банкова над цим нині працює дуже серйозно.
IP: 195.114.130.---
Май _ 08.10.2008 14:46
Якщо "Свобода" преставить конкретний план розвитку Украiни з науковими розрахунками фiнансових затрат,та географiчно часовою прив"язкою,(в яке мiсце,скiльки грошей,на будування чого,та який термiн виконання робiт) то чого б i не проголосувати за це об"еднання?
IP: 77.247.216.---
PVN _ 08.10.2008 13:27
Ну зачем сюда еще и Тягнибока приплетать,а?

По сравнению с цветной мафией из мегаблоков Тягнибок просто ангел небесный..))

Статья - полная чепуха..
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 08.10.2008 12:42
Статья сугубо субъективная. Есть понимания происходящих процессов, которые имеют начало в советской системе эвфемизмов (Братская помощь, интернациональный долг). Так и теперь слова в результате инфляции понятий, стоящих за ними, ничего не стоят. Техникумы стали университетами, майоры генералами, магазины супермаркетами.... Меня, закончившего Университет, коробит теперь, когда переспрашивают - а какой?
...У каждого свои ассоциации, спасибо автору за них, хотя об этом я писал еще лет 30 назад.
IP: 192.168.100.---
Prometheus _ 08.10.2008 12:34
фуфло
IP: 85.223.183.---