Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Як Україна втратила Захід: втома від Ющенка

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 82.193.97.---
Критикан-2 _ 12.11.2008 18:06
Дивне попередження УП, дуже дивне. Я з таким зустрічаюся вперше... Чого ви, власне , хочете? Плати за рекламу? Звертайтеся до суду, а не подавайте цей флуд.
IP: 89.200.234.---
Зар _ 12.11.2008 16:40
Я лично бегал в 2004 г. по своему городу и всех уверял: "Ющенко - так!". То что Ющенко мудак лично я понял в 2005 г. Мудак и еще раз мудак. Мудило и пиздило. Козел хреновый. Пидар. Все обосрал. Теперь как уж под вилами. Ошибка многих в дихотомии Ющенко - Тимошенко. Забудьте про Тимошенко. Посмотрите просто лично (без Тимошенко) на Ющенко. Окажется, что это просто мудило, пердило, козел, фуфло. Так можно долго продолжать. Чем быстрее отправить его в жопу, тем лучше.
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 12.11.2008 11:14
Последнее время у меня складывается все устойчивее мнение, что Украиной правят (точнее, до власти дорвались) умалишенные и прокаженные, вся существующая не земле нечисть. Не пора ли заняться генеральной уборкой на Печерских холмах.
IP: 77.91.130.---
БартСімпсон _ 12.11.2008 11:04
Я б не став обстоювати думку, що цей допис є актуальним або, просто, розумним.
IP: 172.17.11.---
Elena_Kharkov _ 12.11.2008 09:49
Дядя пишет околесицу. Ющ все упустил, когда вообще в 2005 году Тимоху поставил на трон, а сам поехал по зарубежным поездкам
IP: 91.196.80.---
П-к_Вешняк _ 11.11.2008 22:39
"...логіка дій президента, схожа на музичні вправи імператора на тлі палаючого Риму."

Аж ніяк "лєктор" не тягне на порівняння з Нероном, як-то кажуть "нє тот хфасон". Для "лєктора" більше підходить народна приказка, - "Дурний оженився та взяв дурнувату... та не знали, що робити - підпалили хату".
"Дурнувата" - це, звичайно, складовий образ, до загального портрету якого додали своїх рис решта дурнуватих: Порошенко, Плющ, Кінах, "Пупорізка", Єхануров, "проФФесор", "Балоган" і ще багато інших.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 11.11.2008 18:29
От вам і УП, народ...
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 11.11.2008 18:27
Уявляю, якою гордою почувається ОЛЕНА ПРИТУЛА - таке надрукувати проти Самого! Щоправда,"Цей матеріал є думкою пана Кузья, який, як ми віримо, безкорисливо висловлює свою позицію. "Українська правда" не одержує матеріальної винагороди від будь-кого за свою роботу по висвітленню політичного життя країни." Коліна трусяться, але ж надрукували! Ну, а що не Олена не дає аналогічних ремарок до статей бувшого курокрада Кушнірука чи широкозадої захисниці Цушка Монтян, чи інфікованого кишечною Лещенка - -Чивокуні, бо вони не» грають на руку пані Тимошенко», то хто ж таке передрукує, хіба що ЄЦ, а ЄЦ таких ремарок не напишеш – собі дорожче, чи не так, пані Олено?
З другого боку, передрук цього матеріалу «однак без вказівки "На правах реклами"» принесе страшну шкоду розвитку демократичної України. Це ж не статтю Балоги надрукувати без такої вказівки, або перли Кислинського…
Чи не так, пані Олено?
IP: 77.90.193.---
семафор _ 11.11.2008 18:01
11.11.08 17:58 ___zoro999
вого "правління" змінив 4 уряди та 2 ради ?
Напевне ні. Що поробиш, поки не поміняємо Президента таке неподобство буде продовжуватись. Але чекати не довго залишилось.

Не дуже, яклсь..... До побачення.
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 17:58
_семафор

:((
Сумна статистика.
А цікаво, а головні акціонери партії експортерів металу (ПР) знають про неї ?
А Президент, який за 4 роки свого "правління" змінив 4 уряди та 2 ради ?
Напевне ні. Що поробиш, поки не поміняємо Президента таке неподобство буде продовжуватись. Але чекати не довго залишилось.
IP: 77.90.193.---
семафор _ 11.11.2008 17:52
ось винюхав:
Тимошенко «загнала» українську торгівлю в мінус на 14 млрд дол
11/11/2008 17:38
У січні-вересні 2008 року імпорт товарів перевищив експорт на 14 283,1 млн. доларів, повідомляє Державний комітет статистики.
Протягом січня-вересня 2008 року сальдо торгівлі товарами погіршилося на 7 618,7 млн. доларів порівняно з січнем-вереснем 2007 роком (січень-вересень 2007 року від'ємне - 6 664,4 млн. доларів).
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 17:49
_семафор
_Дотепністю звідти не пахне. Пахне іншим - Томенокм і Портновим, :-)))

Ну й нюх у вас !
Явно не людський :))
IP: 77.90.193.---
семафор _ 11.11.2008 17:46
11.11.08 17:43 ___zoro999
Читаючи пости деяких дотепних дописувачів, можна туди й не ходити, вони самі від туди прийшли :))

Дотепністю звідти не пахне. Пахне іншим - Томенокм і Портновим, :-)))
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 17:43
_семафор
_То вам не сюди - а на durdom.in.ua
_помилились УРЛем, а там такий зоопарк. Вас - сприймуть на ура.

Да ?!
Читаючи пости деяких дотепних дописувачів, можна туди й не ходити, вони самі від туди прийшли :))
IP: 77.90.193.---
семафор _ 11.11.2008 17:37
11.11.08 17:32 ___zoro999
Я й розповідаю :))

То вам не сюди - а на durdom.in.ua
помилились УРЛем, а там такий зоопарк. Вас - сприймуть на ура.
Правда, щось коробової не чутно - може вже відійшла "в мір іной" від своєї злоби?
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 17:32
_семафор
_То в дитсадочку будете розповідати.
_Як і казочку про "спеціаліста" Ведмедчука, який потрібен країні

Я й розповідаю :))
IP: 77.90.193.---
семафор _ 11.11.2008 17:27
11.11.08 17:19 ___zoro999
Які питання ?

То в дитсадочку будете розповідати.
Як і казочку про "спеціаліста" Ведмедчука, який потрібен країні
http://pravda.com.ua/news_comments/2008/11/11/84300.htm
Медведчук вийшов на роботу, попередньо зганявши "у близьке зарубіжжя"
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 17:19
_семафор
_Може нагадаєте як БЮТ блокував трибуну в квітні проти президентських антиінфляційних законопроектів? і чи була там ревальвація?
-
Вам же казали, що за курсову політику в країні відповідає НБУ.
Скільки ще потрібно повторити ?
А хто у нас там у НБУ рулить ?
О, кум ВАЮ - Парашенко, та його старий друзяка Стельмах.
Які питання ?
IP: 195.230.115.---
Black_Sea _ 11.11.2008 16:48
Пан Кузьо, видимо, также использует "УП" для ссылок и в западных изданиях, размещая здесь антиющенковские тексты на английском языке:
"Ukrainian Arms Exports to Georgia, 1992-2007 (Sipri)",
"Revolutziju Treba Riatuvaty (vid Yushchenka)"
"Obama and Yushchenko"

Как же, напечатано в издании, основанном Гонгадзе, это имя известно во всем мире...
IP: 194.63.142.---
Хархама _ 11.11.2008 16:47
К концу первного президентского срока вождя стало очевидно, что кто-то должен нести ответственность за результаты триумфального шествия революции. Автар предлагает назначить крайним ВАЮ. Судьба всех зитц-председателей. ВАЮ нужно внимательно следить за событиями в Грузии. :)))
IP: 77.90.193.---
семафор _ 11.11.2008 16:43
11.11.08 16:33 ___Vlad52
Це абсолютна непрофесійність. Так що, що Ющенко, що Тимошенко два сапога пара.

А з цього місця - подробніше, б.л...
Може нагадаєте як БЮТ блокував трибуну в квітні проти президентських антиінфляційних законопроектів? і чи була там ревальвація?
а то якось недобре - якщо самі в говні, то хоч трошки інших замажемо... якось нечемно...
як пів-кузі десь....
IP: 192.168.5.---
Vlad52 _ 11.11.2008 16:33
Ну яка могла бути ревальвація гривни при наявності величезного відємного зовнішноьторговельного балансу (біля 20 міліардів за 2008 рік)? Маючи величезний дефіцит валюти наш уряд разом з нацбанком ревальвували гривню влітку 2008 року(і в 2005 року).
Це абсолютна непрофесійність. Так що, що Ющенко, що Тимошенко два сапога пара.
IP: 193.20.1.---
Vlad_iz_Kharkova _ 11.11.2008 16:30
Я так понял из статьи, что Тимошенко лучше себя PR-рит в европейских столицах, в т.ч. благодаря г-ну Кузбо. Т.е. это своеобразный отчет автора о хорошо проделанной работе. Поскольку автор живет в Канаде, ему без разницы, что тут происходит. Но нам то есть разница. А вот про нашу жизнь автор ничего не написал. Или нам всем предлагают ехать в Канаду, спасаться от новой Вождицы?
IP: 77.123.60.---
2010 _ 11.11.2008 16:20
В одном из интервью Тэтчер сказала о том, что все мы знаем : "Люди слишком много думают о правах, забывая об обязанностях. Права просто не может быть, если сначала не выполнена обязанность".
Думаю, что пора каждому выполнять свои обязанности.
IP: 193.93.17.---
qws _ 11.11.2008 16:16
11.11.08 12:40 ___матюк
аффтар фуфлижнік - пішєт за бабло.....
********************************************
Какой содержательный и убедительный комментарий..

IP: 77.52.236.---
vedel _ 11.11.2008 16:16
Кузьо примітивний кремлівський шнурок. Бридко, що він вважає себе українцем. Це нікчема, який торгуватиме всим. І рідну матір продасть. Така вже психологія у цього покидька.
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 16:15
_vavnik
_Спеціалвсти-економісти у нас є. Тільки їх ніхто не слухає. Вони проти роздачі грошей і других непопулярних для виборів рішень.

Це ви про себе ? :)))
Я ж казав - як у футболі.

_Люди не хочуть думати, а тільки очікуют хто їм дасть грошей
Не судіть всіх людей по собі
Вам грошей не треба, напевне сидите у батьків на шиї, а ви у них спитайте, чи потрібні їм гроші ?

_Юліна демагогія задурманила багатьом мозок.
Одним Юліна, а іншим Вітькова Ю, чи Ян. - кожен вибирає дурман під себе
IP: 193.93.17.---
qws _ 11.11.2008 16:08
11.11.08 15:39 ___ЖЖЖЖЖЖ
Приехали в гости канадцы. Тимошенко богаче Ахметова. Ее капитал составляет 13.5 миллиардов. Фактически пра-во проводит антиукраинскую политику под диктовку Путина и т.д. Украинская диаспора, кот. БЮТ не платит деньги со страхом относится к этому антиукраинскому новобразованию, как к раковой опухоли.
****************************************
Врать надо уметь. Научись сначала. Иначе платить перестанут :-)
IP: 192.168.112.---
vavnik _ 11.11.2008 15:57
Спеціалвсти-економісти у нас є. Тільки їх ніхто не слухає. Вони проти роздачі грошей і других
непопулярних для виборів рішень. Юліна демагогія задурманила багатьом мозок. Люди не хочуть думати, а тільки очікуют хто їм дасть грошей.
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 11.11.2008 15:54
".. виборці просто запитають: пане президенте, а де Ви були всі ці чотири роки?".

Отож. Абсолютно правдива стаття, власне і не стаття, а огляд візії нашої країни та президента з погляду тих країн, до яких, якщо б вірити словам гаранта, ми мали б приєднатися. Наскільки це було блефуванням, зараз зрозуміло. От і я питаю (риторично), а чи стали ми ближче до цих країн, пане президенте? І хто вам заважав виконати бодай одну оцю обіцянку? Чи стали ми вашими стараннями меньш залежні від Росії?
IP: 192.168.112.---
vavnik _ 11.11.2008 15:54
Відповідаю ___zoro999.
Згоден, економіка складна штука. Особливо тоді, коли порушують її основні закону. Ради популізму роздають гроші, понужують курс доллара влітку до 4.50 і розповідають про дефляцію. В цей бред я ніколи не повірю. Ось і спідкнулися. І якби не кредити МВФ то "жопа",
вибачте за грубе слово. Юля літом кричала про приріст ВВП і дефляцію, казала, що це заслуга уряду. Коли стало погано, криза, то їй мішає Ющенко, Богатирьова та інші. Одним словом демагогія.
IP: .---
zoro999 _ 11.11.2008 15:46
_vavnik
_Ми не обговорюємо Єханурова ні Богатирьову.
Точно, для чого нам їх обговорювати і витрачати на них свій час :)

_Але Пизденик з Юльою в економіці натворили багато цікавого.

На мій погляд економіка занадто складно штука, щоб декілька людей могли її швидко завалити, або швидко підняти. У нас "спеціалістів-економістів" стільки ж, скільки "спеціалістів" по футболу, які після гри критикують тренера й розказують, який він тупий, що поставив на гру того, а не іншого. В економіці, теж саме.

IP: 94.248.84.---
indiecoder _ 11.11.2008 15:43
захоплення Тимошенко на Заході вде жавно випарувалося.

які політики підтримуватимуть "лідера демократичної коаліції", яка плюндруючи конституцію, блокує легітимні вибори, тим самим ще більше дестабілізуючи ситуацію затягуванням передвиборчої компанії мінімально на кілька місяців.

хто віритиме в її проєвропейськість якщо замість дієвої підтрики вступу до НАТО очевидна лише гра на користь підтримки Росії і схвальна мовчанка щодо образливих випадів в сторону України.
IP: 77.123.111.---
ЖЖЖЖЖЖ _ 11.11.2008 15:39
11.11.08 13:48 ___qws
Приехали в гости канадцы. Тимошенко богаче Ахметова. Ее капитал составляет 13.5 миллиардов. Фактически пра-во проводит антиукраинскую политику под диктовку Путина и т.д. Украинская диаспора, кот. БЮТ не платит деньги со страхом относится к этому антиукраинскому новобразованию, как к раковой опухоли.
Сторінки:      Попередня      Наступна