IP: 10.10.0.---
Читачка _ 17.11.2008 14:34
Щось ніхто з коментаторів не згадав змагання Елочки-людожерки з мадам Ван-дер-більт ;)
IP: 77.120.198.---
mihalich _ 14.11.2008 23:24
Автор багато в чому правий. Гламур подається як престиж. Але одного не сказав. Завдяки агресивній рекламі витряхуються гаманці наших недалеких співвітчизників. Погляньте на своє оточення, і кожен знайде немало знайомих, котрі заради гламуру залазять в борги. А дехто набрався стільки кредитів, що скоро стане гламурним бомжем. Коли щось іде в маси, воно перестає бути престижним. Ніколи справжня верхівка суспільства не буде схожа на основну масу населення.
IP: 172.16.8.---
УПЯЧКА _ 14.11.2008 17:48
Ой супер, хохлятской мовой такие прикольные обороты.
IP: 10.0.4.---
Andronik _ 14.11.2008 13:47
Браво, п. Сергію!
IP: 77.123.173.---
Kate-s _ 14.11.2008 13:19
А, до речі, яка це наволоч під ніком INIK в коментарях мало не до кожної статті агітує сходити на севастопольський форум і "нє оставіть бєз отвєта украінофобскіє висказиванія"? Ну "повисказуються" хлопці і перестануть. Певно, щось їм болить. Взаємне обливання лайном ще ні до чого доброго не призводило. Нафіг провокатора!
IP: 194.106.208.---
Вілс _ 14.11.2008 13:15
Я чесно скажу, раніше думав, гламури у нас артисти, шоумени, а тепер і по Верховній Раді як приглянуться, то нічим не поступаютиься наші депутатши і депутати. http://tabloid.pravda.com.ua/brand/474c49fd1b41c/
IP: 77.123.161.---
antic _ 14.11.2008 09:29
переказ "одномірної людини" г. маркузе із деякими ремінісценціями більш сучасних авторів (н. кляйн та ін.) правильний і корисний для читача. але потім - міфічні висновки: відмовляться-де від надмірного споживання самі. ніколи такого в історії не було. і не буде. насамперед тому, що носії гламуру - носіїї влади. це клас. а класи добровільно з і історичної сцени не сходять. вони або самознищуютьтся (і тут автор правий відсно І частини гламурників), або їх знищують. інші сценарії - фантазії.
IP: 194.106.208.---
IMG _ 14.11.2008 09:16
Гламур для наший політиків це все, так Тимошенко і Герман носять однакові сумочки ціною в 2тис.дол. і це тоді коли в країні криза. Але їх це не стосується. http://tabloid.pravda.com.ua/brand/48f30685b1e94/ . Дововитися задля виходу із кризи вони не можуть адже їх інтереси різні, хоча на рахунок сумочки - вони співпали.
IP: 89.252.2.---
Алекс_Т _ 14.11.2008 08:50
Отримав масу здорового гламуру.
Браво, п. Дацюк!
З.І. Звичайно, для повноти гламуру може слід було б згадати і Древній Рим...
IP: 194.88.152.---
уграїнець _ 14.11.2008 02:46
Щось слабувато на цей раз. Дійсно, і не Пєлєвін, і не "Большой город" з чудовою, у стилі Парфьонова, хронологією глямуризації.
Щодо поведніки глямурників у кризу - то зайдіть на Таблоїд, там Ганця Герман у діамантах та з годинником за 50.000 долярів красується. І так ВСІ ВОНИ. І на цьому фоні пропонується не підвищувати задля державної економії МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ ДО РІВНЯ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ. Той, хто працює, нехай тупо за хліб з маргарином вкалує. А якже - паски комусь треба ж затянути?
IP: 10.15.135.---
iddqd _ 14.11.2008 01:08
автору +100. стаття сподобалась
IP: 91.201.246.---
INIK _ 13.11.2008 23:16
Друзья! Почитайте эти откровенно украинофобские высказывания на одном из ведущих форумов Севастополя и ... не оставьте их без ответа!!!
Фот сайт форума - http://www.sevastopol.su
IP: 77.120.204.---
mihalich _ 13.11.2008 22:48
Слово якесь котяче.
Коли щось не зникає з реклами, то це - для натовпу. Тепер маємо гламурний натовп. У справжньої аристократії, мабуть щось інше. Чимось же від натовпу потрібно відрізнятись. Перш за все, здається, традиціями та вихованістю. Так завжди було. Напевне, так є і зараз. Слід очікувати, що так залишиться і у найближчому майбутньому. А ось гламур - для бидла. Хоч для гламурних злиднів, хоч для гламурних олігархів, але - все одно для бидла.
IP: 91.196.61.---
vrb _ 13.11.2008 22:17
Любопытное чтиво. Каких то 100 лет назад декаданс считался признаком грядущих социальных потрясений. Как знать, возможно и мы стоим на пороге подобных событий. Авторы и исполнители украинских кризисов ошибаются, принимая долготерпение народа за признак слабости. Самое интересное впереди.
IP: 77.123.206.---
Demosthenes _ 13.11.2008 20:31
Навіть важко уявити, що спонукало автора викласти даний потік свідомості... сподіваюсь, що просто настрій такий.
Але ось чого точно не розумію, то це як я дочитав до кінця. Як доречно написали, "нє пелевін". Нудно та незрозуміло до чого
IP: 195.47.202.---
Дядько_Лесь _ 13.11.2008 19:17
Явище має місце і більш точна назва - понти=жлобство
Написано багато, чи має воно цінність?
IP: 62.80.165.---
Limita _ 13.11.2008 18:37
Аффтор риспект.ништяк атжог. хуарь прадоалжение
. для приежих з Львова и прочиее, для Киевлян вчерашнее, ацтой, но ржал ваще.
IP: 62.80.183.---
Вавілон _ 13.11.2008 17:36
гламурна стаття... а чому із призвіщ тіко павел воля? інші можуть й по черепушці врізать?це теж гламурні забави... або бентлійом переїхать...недагаваріваєм?
IP: 89.162.146.---
Padre _ 13.11.2008 17:32
Дацюк - гламурний філософ
IP: 77.247.27.---
navaho _ 13.11.2008 17:08
Ярмарка тщетславия
IP: 77.122.47.---
Сандалище _ 13.11.2008 17:07
М-да... автор явно не Пелевин...
Статья пустая совершенно
Оценка - неуд
IP: 91.199.75.---
root _ 13.11.2008 16:55
Гарна стаття! Дякую авторові!
IP: 10.33.1.---
ыфт _ 13.11.2008 16:47
Афтар, кроме гламура, можешь о чем нибудь писать, все статьи об одном и том же У вас комплекс просто какой то!
IP: 193.239.178.---
Холодноярівець _ 13.11.2008 16:45
Гламурні обивателі політики, 2-го вересня разом з ПР голосували за законопроекти, які послаблювали президента, забирали в нього повноваження - потім ви переголосували через місяць в абсолютно протилежному напрямку з НУ-НС. Коли ви були щирі? Коли ви рухались в рамках ідеології вашого блоку? На що ви розраховували?!
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 13.11.2008 16:41
"...Синоніми "гламуру" — чарівність, шик, блиск, лоск, миловидність, глянець...."
Интересно, коллеги, чьё лицо Вы видите перед глазами, читая эту строчку?
IP: 212.109.49.---
Serhiy _ 13.11.2008 16:40
Ще слід було згадати про бажання окремих особин будь-яким чином домінувати в стаді приматів :-) Інакше тема не розкрита!
Тисячоліття минули, а потреба демонструвати домінантність залишилася...