Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Відставка Яценюка: парад-аллє! Усі зірки на манежі

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.106.208.---
Акс_ _ 18.11.2008 08:54
Для хороших актеров нет плохих ролей. Так и с Яценюком. Неплохая роль была у него в Верховной Раде. Если бы театр, Яценюк собирал аншлаги, а в Раде работать надо, а не получалось, вот и получил отставку. Щас не в комиков играть время, а главное организовать депутатов. Поскольку они ж как стадо, направиш голосовать - голосуют, послабиш чуть уже трибуну блокируют
IP: 77.122.51.---
МЭТР _ 17.11.2008 12:48
На цей раз автор, пан В. Зайцев - просто молодець.
Влучно, точно, з хорошим гумором і іронією. І, дуже важливо, - мудро.
вітаю з успіхом і бажаю нових творчих досягнень !
IP: 62.221.55.---
SIM _ 17.11.2008 01:33
16:52 ___Гермeс
"Дякуючи йому президент зміг впровадити указ і позачергові вибори, на яких уряд Януковича було скинуто"

Ну и на хрена? Теперь проблема, как бы опять янука поставить. Или смеет рассчитывать на большее?:)
А могло бы уже быть конституционное большинство у ПР и Ко! Эх, мечты...

Да-да, ПР-07 и ПР-08 - это две большие разницы, они вообще цивилизуются не по дням, а по часам... Точнее, понятия гаранта к ихним приближаются. Но всё равно его нах пошлют, а НУНС опять выйдет?...

IP: 77.52.69.---
koman _ 17.11.2008 01:05
Сашко, Васьок, Lilja, Гермeс...
Це кілька людей, чи одна з багатьма "головами"?
Яка вражаюча схожість стилю і думок...
Не стало фантазії урізноманітити ніки?
Панове (чи пане), ви у СП на ставці, чи за виробітком оплачуєтесь?
IP: 194.106.208.---
Сашко_ _ 16.11.2008 19:35
А мені здається, що пересічних українців не так уже й цікавить питання відставки Яценюка. Ну не справився, той нехай. Головне, щоб не затягнули голосування за нового спікера. Бо я знаю наших любителів по блокуватись, бійки влаштувать. Адже, якщо не буде спікера, то які б там антикризові закони не приймались, не буде кому підписувати, а значить законів по суті не буде
IP: 194.242.100.---
Кобыжча _ 16.11.2008 19:20
Ну хоть один назвал вещи своими именами. Автору большой респект за трезвомыслие.

Причем очень оригинально и с классной иронией. Б Р А В О. пиши чаще но не хуже Еще раз Б Р А В О.
IP: 194.106.208.---
васьок_ _ 16.11.2008 16:45
Я одного не можу зрозуміти, чому ми постійно ускладнюємо собі життя. У світі економічна криза. Вся країна вже її відчула. Я он два тижні вже як безробітний. А тут ще цей парламент. Ну звільнила Яценюка - молодці, обирайте іншого. Чого скільки шуму піднімати. Приймайте антикризові ці закони, голосуйте, не сидіть без діла і не блокуйтеся, робіть щось. Бо з вашими темпами ми не витримаємо. Країна загнеться
IP: 77.121.207.---
macli _ 15.11.2008 22:44
Майдан, коалицию, всех друзей, фракцию предал Ющенко, а в своих спичах пытается обвинить Ю. Тимошенко! Его новые друзья и подельники -это те, бандиты, которым он обещал тюрьмы, а теперь лозунг другой: "тюрьмы майдановцам!" А бандитам-"Межгорье", гектары земли, ордена, замки! 22 ноября 2008 г. (суббота) годовщина Майдана, предлагаю в этот день народу Украины собраться на Вече, и напомнить власть имущим их обещания перед людьми и требовать проведения одновременных выборов Президента и Вер. Рады!!!
IP: 89.252.29.---
valentun _ 15.11.2008 18:59
Після звільнення Яценюка - заговорили, про створення коаліцій. Якщо коаліцію буде створено, парламент запрацює і фінансова криза на нас не відобразиться сильно. То ця дія депутатів буде тільки вітатися мною.
IP: 94.178.77.---
Unique _ 15.11.2008 17:50
14.11.08 09:58 ___dfc_nbv
Вибори БЮТу потрібні найбільше.
Але він, маючи найвищий рейтинг, запросто може запропонувати як альтернативу імпічмент президента.
Балога із Ющенком переграли самі себе...
IP: 77.122.59.---
Киевлянин65 _ 15.11.2008 00:14
ПРО ВАСЬКОВ И ИЖЕ С НИМИ.

Интересно, что на протяжении всей истории человеческой всегда появляются абсолютно бесстыжие и наглые васьки, которые не стесняются и подличают навиду у всех. К счастью, практически все такие исторические персонажи были примерно наказаны Судьбой. Откровенная подлость принесла им только то, что они заслужили.
IP: 194.106.208.---
Ух_ти _ 14.11.2008 18:57
Яценюк уже у відставці що про нього говорити. Мене більше турбує те, хто буде наступним після нього. Бо як5що поставлять когось, що не матиме підтримки у Верховній Раді, тоді про антикризові закони можна буде і забути. Блокування почнуться, бійки. А от когось, щоб всі підтримали було б добре. І під час голосувань за закони легше було, та й ВР почала б нарешті може працювати
IP: 194.106.208.---
lover _ 14.11.2008 18:51
Яценюк був не вигідний даному складу параламенту. Він не міг організувати роботу Парламенту, та ще й сам написав заяву на відставку, тобто він сам винен в тому що його відправили в віставку. Не потрібно звинувачувати когось в якісь грі. Яценюк сам себе переграв.
IP: 193.239.180.---
Историчка _ 14.11.2008 17:34
13.11.08 20:37 ___uстoричкa

Боже мой, уже детки играются в Историчку. Кышш, мухи поганые, с моей раскрученной электоральной площадки.
IP: 194.106.208.---
_Lilja _ 14.11.2008 16:57
Розлучити Яценюка з його кріслом було правильним рішенням. Верховна Рада цього скликання була неефективною. Вона в загальному не пропрацювала в нормальному режимі (без блокувань) навіть двох місяців, адже то ПР то БЮТ - по черзі блокували трибуну. Голова ВР, який не може забезпечити роботу парламенту - повинен піти у відставку.
IP: 194.106.208.---
Гермeс _ 14.11.2008 16:52
Балога є сильною людиною і вправним політиком. Мені здається він не послабив, а посилив президента. Дякуючи йому президент зміг впровадити указ і позачергові вибори, на яких уряд Януковича було скинуто.
IP: 77.122.65.---
airdolph _ 14.11.2008 16:09
На кого обратил внимание (++++):
14.11.08 13:06 ___zzzzz
Отделили "котлетку от мух", не переживайте, целее будет и нам ещё пригодится.
14.11.08 12:59 ___lisichka1
"Не его" - не сдал, но поворот "направо" уже близко.
14.11.08 13:53 ___Slana
Согласен оказаться лохом за такой расклад!
14.11.08 09:59 ___Viper
Поддерживаю!
Всё.
IP: 194.106.208.---
choper _ 14.11.2008 15:13
Не просто звинувачення, а справжні фото, які пояснюють дії БЮТ і те хто саме вихваляє БЮТ і Тимошенко на сайтах УП, УНІАН,Главред, proUa і.тд. читайте : Задокументована хроніка від ''прориву'' до ''прольоту''( http://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/4904bc09356d3/ )
IP: 194.106.208.---
Ijvan _ 14.11.2008 15:10
Що тут обговорювати. Просилася людина у відставку - відправили. Задовольнили прохання. У чому проблема ?
IP: 194.106.208.---
васьок_ _ 14.11.2008 14:48
Навіщо далеко ходити. І в БЮТ і в НУНС була можливість відтворення коаліції. Правильно? Ефективної неефективної, але була. І була б коаліція, залишався б Яценюк і була б Тимошенко. Коаліції немає. Яценюк уже пішов у відставку. Вгадайте, хто має бути наступним?
IP: 193.108.162.---
Serg60 _ 14.11.2008 14:40
2 14.11.08 13:47___Акс
Может хватит постить один и тот же трындеж от балогана во все темы?!
Надоел балогосос!
IP: 193.19.152.---
Slana _ 14.11.2008 13:53
Не удивлюсь если через неделю Сеня возглавит Нац Банк а этот спектакль для лохов.
IP: 194.106.208.---
Акс _ 14.11.2008 13:47
Як на мене, то хоч і не приємно було бачити відставку Яценюка, але цей крок показав виконання коаліційної угоди. Як самим спікером, так і депутатами із НУНС, які проголосували за відставку. Адже якщо написано одразу після розпаду іти у відставку, то треба було або відтворювати коаліцію, або не триматись за крісло і йти у відставку як спікеру так і прем'єру
IP: 193.19.152.---
Slana _ 14.11.2008 13:41
Не понимаю, почему тупорылого бычка(не хотела обидеть животное) Балогу считают офигительным стратегом. Он просто тупица, тупо действующий и поэтому оригинален для нормальных людей. А на самом деле пешка и шестерка в руках Ющенка и Колесникова. Нашли мне Персону.................... Да он сам скоро в своем дерьме захлебнется и это начинае понимать да поздно уж. Погряз.
IP: 77.121.127.---
zzzzz _ 14.11.2008 13:06
Сеня, Сеня... Да если бы в парламенте были такие Сени (по интеллекту), то Украина была бы страной, а не позором. Селюки и воры. Помните, как про Гайдара сказали :" Его не выберут президентом, народ не любит тех, кто говорит "отнюдь". Считанные интеллектуалы в политике: Гриценко, Яценюк, Тигипко...
IP: 194.106.208.---
Ух_ти _ 14.11.2008 13:00
Всю роботу верховної ради за спікерства Яценюка можна охарактеризувати одним речення. Знаєте як в тій пісня: "Один раз в год закон примут". Ось так наш спікер організовував депутатів голосувати за закони. Тому нехай тепер не дивується, що йому ж так само піснею Лоліти відповіли: "Пашдю его нааааааааааа"
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 14.11.2008 12:59
Государственный переворот, о котором так долго говорили регионы и президент, свершился. Мы стали свидетелями того, как президент сдал свои соратников и единомышленников

IP: 192.168.9.---
Lisichka _ 14.11.2008 12:58
Отсрочка выборов выглядит как очередное подтверждение политической мощи БЮТ. Тимошенко сказала, что не время сейчас для выборов. И выборов на время не стало. И на практике, противясь выборам, БЮТ и Тимошенко набирают очки и их все больше поддерживает электорат.
IP: 194.106.208.---
васьок_ _ 14.11.2008 12:40
От подумайте тільки, якби ви були роботодавцев, ви б тримали на роботі людину, що не зацікавлена працювати. Яценюк написав заяву про звільнення, а значить уже бажання працювати було втрачино. Про який там результат можна говорити. От і звільнили. Краще ж поставити людина, яка буде хотіть працювати на результат
IP: 194.106.208.---
Сашко_ _ 14.11.2008 12:26
Знаєте як говорять: "Спасибо дуракам: в сравнении с ними многие считают себя умными." Якби в порівнянні з роботою нашої ВР давали докторські ступені, то у нас в селі вже точно Академію наук можна було створювати. Господи, і люди ж розумні ми, українці, а дураками управляємось
IP: 194.106.208.---
бла _ 14.11.2008 12:04
По крайній мірі це хоч якісь зміни у Верховній Раді. А то кожного ранку всі новини починалися: "заблокували трибуну", а закінчувались: "закрив засідання." То для чого такий парламент і спікер, якщо навіть у період кризи не можуть проголосувать всі антикризові закони. Які там їх безробітині турбують. Я вас прошу. Хлопці свої "вопросы решают".
IP: 77.90.193.---
істина _ 14.11.2008 12:00
Не могу понять почему Балога - антикризисный менеджер? По-моему, он - кризисный менеджер. Вернее - тупой автор дебильных ситуаций, опасных для жизни каждтого человека. Неужели гаранту не страшно?Ведь его воспринимают как часть одного пахана, в котором Берлога и голова и ноги, а гарант - дрожащие ручки в колечках. Он что не понимает, что за это обязательно прийдется заплатить сполна? и если он думает, что нашел друга в лице проФФессора, он жестоко ошибается. ПроФФессор первым замахнется.
IP: 192.168.1.---
Alex_LoL _ 14.11.2008 11:56
Що Тимошенко, що Ющенко, що Сеня-кролик, у гонитві за владою наробили собі ворогів, навіть з колишніх союзників. І тепер кожен з них, беручи приклад з самої ТЮВ, яка любить порушувати правила, може влаштувати їй такий собі рояль в кущах у вигляді КАМАЗа на дорозі. Взагалі, дивно, як цей Яценюк стільки протримався - він вів себе просто обурливо, дозволяючи собі недвозначні образи. Правильно йому носа натягнули.
IP: 194.106.208.---
РРРРРРРР _ 14.11.2008 11:49
Завжди буду пам'ятати слова вчительки, що говорила, якщо організатор веде не в потрібному напрямку, змінюйте його. Як людина мені Яценюк хороший хлопець. Але ж для ВР цього не достатньо. І туту я погоджуюсь із "васьок_". Адже як приймалисья, забудеться, а от результат - прийняті закони, завжди будуть пам'ятатись
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 14.11.2008 11:35
14.11.08 11:16 ___Ух_ти
Думаю у бабок із насіння під будинком і то була би більша продуктивність ніж у спікера з депутатами. От вам і реакція

Цікаво, а якою має бути реакція "працю в поті чола" гаранта і його балогану, які ще й до того ж коштують бюджету набагато дорожче, аніж ВР та кабмін?
IP: 194.106.208.---
васьок_ _ 14.11.2008 11:35
Хіба можна було дивитись на цю ВР із Яценюком. Він сам винен, що не організував процес. Щоб там не говорили за Плюща, але я знайшов інформацію, що за його спікерства було прийнято 297 законів, а за Яценюка 111, відчуваєте різницю. Гроші ж то одні і тіж виділялись, може й більші, а ефективності у два рази менше
IP: 10.78.0.---
kod123 _ 14.11.2008 11:35
Очень слабо!
Где Вы увидели звезд?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 14.11.2008 11:32
14.11.08 11:24 ___Акс_
Я б сказал чего защитником выступил БЮТ.
А вот Наша Украина почему - то после встречи с главным сливным бачком ничего не блокировала, а , оставаясь на своих местах, с улыбкой смотрела на холодеющий трупик кролика Сени.
Оказывается, моральные заболевания тоже передаются. Наверное, скоро НУ получит новое название - фракция национального сливного бачка.
IP: 194.106.208.---
Акс_ _ 14.11.2008 11:24
Я б сказал чего защитником выступил БЮТ. Струсили, что сразу после Яценюка будет Тимошенко, вот и начали блокировать трибуну. И шум сейчас вокруг этого подняли. Она же сама говорила что не против остаться премьером до начала президентских выборов. В Правительстве им как кот намазал, тут тебе и "бабки" и в телик можно залезать безразмерно
IP: 213.154.200.---
igor007 _ 14.11.2008 11:21
У автора явно проглядається брак фантазії
IP: 194.106.208.---
Ух_ти _ 14.11.2008 11:16
Як працює голова, так працює і парламент.Я думаю цим має бути все сказано.Воно справді, коли не увімкнеш новини, то Яценюк як не в кабінеті в себе збирає, то ще десь збираються. А толку з цих нарад - 0. Думаю у бабок із насіння під будинком і то була би більша продуктивність ніж у спікера з депутатами. От вам і реакція
IP: 192.168.0.---
jawas _ 14.11.2008 10:56
14.11.08 10:47 ___zoro999
Погоджуюсь. Всі вони актори погані. Але тут один критик хоче нас переконати, що це була вершина акторського мистецтва і ми зобовязані вірити бійкам на сцені тільки тому, що вини проводять спільну пянку за кулісами і глядачам її не видно?
IP: .---
zoro999 _ 14.11.2008 10:47
__jawas
Мені ваші думки сподобались :)
Ну, молодець.Аналітика зашкалює.
А Кріль, він що, у декількох партіях одночасно числиться ?
І це докір БЮТ, чи ВАЮ з Балогою, які його взяли у свій список ?
А я чув, що карткою Рибакова власноручно голосує Кріль :)
З приводу віри у серйозність: ви не вірите у серйозність бійки, а інші - у серйозність виправдання ВАЮ, що він не причетний до зняття ЯАП.
На мій жаль, коаліції ПР+БЮТ не буде. Бо ВФЯ - мультяшний ведмедик :)
Сторінки:      Попередня      Наступна