IP: 194.106.208.---
a-ha _ 19.11.2008 12:30
Сам часто не можу дивитись на автора блогу, бо його слова з екранів м"яко кажучи дратують. Але в цій статті на подив досить тверезо описує ситуацію.
19.11.08 12:10 ___ukrua
19.11.08 08:58 ___chg та інші
Розумію, що ви, очевидно, є великими прихильниками Блювотівського Портянкіна - аса забезпечень позовів, але мусимо визнати, ситуація в судах це просто катастрофа. Раніше боязно було лікуватись у наших "лікарів", тепер страшно іти за правдою до лоєрів.
IP: 195.144.25.---
UkrainianLawyer _ 19.11.2008 12:17
Автор може бути хоч Гітлером у душі! Але стаття не політична! Стаття несе в собі юридичний зміст! Вся ця вакхналія із забезпеченнями позовів породила безліч питань суто юридичного характеру! В цій ситуації абсолютно не зрозуміло на якій підставі Окружний суд продовжує слухати справи! Це важливо як для тих, хто намагається дійсно судитися, так і для тих хто просто носить кеш туди! Витрати можуть бути безсенсовними адже рішення будуть скасовані просто по формальних ознаках!
IP: 193.238.97.---
левко _ 19.11.2008 12:14
18.11.08 23:24 ___Student_Kyiv ...................По темі: і продажні депутати ВР (Калєсніченко сотоваріщі) і продажні судді (90% корпус) - це все сміття.
IP: 193.43.223.---
ukrua _ 19.11.2008 12:10
Автор є відкритим ворогом незалежної України. Він не вартий уваги патріотів України!
IP: 172.17.96.---
str_Kharkiv _ 19.11.2008 10:25
Про що він?
Які закони можуть діяти у державі, де самі парламентарі не виконуть ними ж прийняті закони? Навіть Основний закон.
Коли парламентарі з високої трибуни Верховної ради України звертаються до народу не державною мовою, як це передбачає Конституція, а "на фєні".
А може г-н Колесніченко нарешті зрозумів це?
IP: 212.1.71.---
chg _ 19.11.2008 08:58
Вадим Колесниченко - депутат Гос Думы РФ. Известный украиноненавистник, украинофоб. Депутатство в Верховной Раде как дополнительный заработок к основной зарплате которую получает в ФСБ. "Кровное родство" с махровыми украинофобами, большевиками фашистами Затулиным, Марковым, главной кепкой Масквы. Одним словом ВЫРОДОК. Если встречу на улице плюну ему в морду.
IP: 81.30.165.---
vin2048 _ 19.11.2008 07:03
побачивши,що це рило верзе з екранів,хочеться тільки плюватися...а воно ще й в УП "захатєло напісать,штоба нєсті сваі гєнільниє мислі нєпросвєщьонним сєрим масам"...ТЬХУ-У-У-У-У!!!
IP: 94.248.20.---
Student_Kyiv _ 18.11.2008 23:24
ЭтоТаблоид или УП? А по теме слабо? Как по мне, то логика в словах депутата есть. Такое впечатление что целью любого процесса является не решение, а сомнительное обеспечение иска и затягивание. Характерный стиль бютовской юрзондеркоманды и их судей-прихвостней! Непонятно только зачем белая и пушистая ЮВТ пачкает свою репутацию связями с одиозными судьями, о которых анекдоты уже ходят, и низкопробными адвокатишками, которые только чемоданы умеют носить, а в суд черновики подают! :-)
IP: 194.44.114.---
Yashka _ 18.11.2008 22:28
Кому потрібен міф про багатонаціональність населення України? 2008.11.17 20:29 Сайт “Остров”
http://ostro.org/articles/article-51823/
IP: 77.247.21.---
navaho _ 18.11.2008 21:01
Пане Красин нетрадиционная ориентация всего лишь ориентация, а пи......рас это уже состояние души.
IP: 195.140.225.---
АндрійБульба _ 18.11.2008 20:05
Што-то ти зємляк замалчал за сваю тьощу с горада Жашкава,напомні нам как там ана страдаєт за тваю прінціпіальную палітічєскую пазіцію
IP: 77.120.219.---
Wodan _ 18.11.2008 19:30
По количеству комментов видно, что этого ушлепка никто и комментировать не хочет..оно и правильно, пускай пишет в крымские газетенки, там поле непаханое...
IP: .---
Красин _ 18.11.2008 18:00
У автора внешность человека нетрадиционной ориентации.
IP: 77.247.21.---
navaho _ 18.11.2008 17:18
Чи є майбутнє в Украіни з такими депутатами як ти, кращє розповів би що ви там за будівлю нову плануєте для своіх комітетів, коли в краіні економічна криза і людей з роботи звільняють. З такими як ти ВР перетворилася на філіал Держ. Думи Росіі.
IP: 94.248.30.---
зеро _ 18.11.2008 17:07
Автор цього опусу не може зв*язати два слова без мата,а тут цілу статтю написав та й ще і українською,холуй Кремля.
IP: 194.44.114.---
Yashka _ 18.11.2008 16:32
Кому потрібен міф про багатонаціональність населення України? 2008.11.17 20:29 Сайт “Остров”
http://ostro.org/articles/article-51823/
IP: 77.52.238.---
тратата _ 18.11.2008 14:59
Решения судов в подобных политических делах не имеют правового значения. Судьи тоже люди, а не инопланетяне.
IP: 194.187.57.---
svidomis _ 18.11.2008 13:33
Авжеж не ти московський лизожоп.
IP: 193.20.1.---
Vlad_iz_Kharkova _ 18.11.2008 13:26
Автор лишни йраз подтвердил - решения этих судов не имеют отношения к правосудию, их роспуск не является препятствием праавосудию в стране. В американской Конституции написано, что судья неприкосновенен пока соблюдает правила благочестия. Поэтоу с т.зр. права наши судьи неприкосновеннымине являются и применять к ним понятия, предназначенные для судей неверно.
IP: 195.144.25.---
UkrainianLawyer _ 18.11.2008 13:18
Автор, мабуть, хотів сказати, що зупинення дії указу президента автоматично НЕ ВІДНОВЛЮЄ повноваження ліквідованого суду. І тут дійсно постає питання про юридичну долю тих рішень та ухвал, які зараз успішно виносяться Окружним адміністративним судом, а точніше сказати ЗАТ "Бачун енд Компані". Я б своїм клієнтам не радив би зараз мати справу з цим не до кінця ліквідованим судом. В будь-який момент в майбутньому питання про його повноваження в цей період може стати просто бомбою!