IP: 194.106.208.---
Ijvan _ 26.11.2008 16:36
Якіб не малювали портрети, а Ющенко та людина, що відстоює загальноєвропейські демократичні цінності і рухає Україну до Європи. Це і вступ до СОТ і ПДЧ. Яка б не була особа,а якщо вона робить правильно - то це велика людина і корисна для України.
IP: 192.168.9.---
Lisichka _ 26.11.2008 13:09
Странно получается, сначала Президент делает все чтобы наступил политическмй и экономический хаос, чтобы в последствии обвинить во всем Тимошенко. Потому что сейчас досрочные выборы Верховной Рады Украины абсолютно бесперспективны и вредны. Указ о досрочных выборах показывает только личную заинтересованность господина Ющенко, который стремится устранить Юлию Тимошенко с поста премьер министра.
IP: 77.123.111.---
NELLI _ 25.11.2008 22:36
25.11.08 07:01 ___ukrua
Всех постоянно в чем-то подозреваете, Лаврентий Берия бютовского разлива
IP: 77.123.111.---
NELLI _ 25.11.2008 22:34
25.11.08 18:27 ___Ё
Опять врете. Избирает Генпрокурора ПАРЛАМЕНТ, а не Президент. тИМОШЕНКО ЗАЯВЛЯЛА 3(!) раза, что инициируют снятие Медведько, но уже в первый раз комиссия под руководством БЮТ вынесла вердикт, что Медведько соответствует занимаемой должности. Сколько можно врать преднамеренно.
IP: 77.121.196.---
Ё _ 25.11.2008 18:27
22:01 ___ups2008
Да, наша страна не сумела воспользоваться шансом, который дала ей революция. Но это произошло не по вине президента.
Ви, шановний, з розуму зійшли? А як же "бандитам тюрми"? Розгул корупції, безвладдя, безвідповідальність - виключно завдяки Ющу і його протеже Медведьку.
IP: 194.106.208.---
Джиджула _ 25.11.2008 13:04
А я б не проти, шоб взяли інтерв'ю у Януковича. Щоб він розповів про Майдан. У нього мабуть багато спогадів буде. І як фальсифікували вибори, і як платили, залякували. То по крайній мірі тпху тпху тпху, скільки Ющенко то тако ж немає. Я по крайній мірі на виборах про фальсифікації не чув
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 25.11.2008 10:54
За те, що Верховна Рада досі залишається без спікера, а відтак неспроможною приймати важливі для країни закони, адже, згідно законодавства вони набирають силу виключно після підпису легітимного голови ВР, персональну відповідальність несуть Президент Ющенко та Партія регіонів в особі її лідера Віктора Януковича.
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 25.11.2008 10:53
Саме ці політики минулого тижня спільними зусиллями, на основі взаємних домовленостей, усунули з посади глави парламенту Арсенія Яценюка, а тепер затягують процес обрання його наступника, тим самим дестабілізуючи ситуацію і фактично розвалюючи роботу вищого законодавчого органа країни. Відразу після відставки Яценюка Віктор Ющенко взяв на себе особисту відповідальність
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 25.11.2008 10:53
На переконання більшості політичних експертів, Ющенко і Янукович, зайнявши таку безвідповідальну позицію, свідомо ускладнюють роботу уряду з подолання наслідків світової кризи. Вони добре розуміють, що без ухвалення парламентом необхідних законів Кабінету Міністрів буде вкрай важко боротись з негативними явищами в економіці, спричиненими світовою фінансовою кризою. Відтак, за їх розрахунком, ситуація буде погіршуватись, а всю відповідальність люди покладатимуть на Уряд.
IP: 194.106.208.---
Poltavec _ 25.11.2008 09:42
Немає у кого питати за майдан. Мороз перейшов до регіоналів, Кінах теж пішов працювати ув уряд Януковича, Тимошенко у Верховній Раді спільно голосувала з регіоналами. А Ющенко має обмежені повноваження, які у прим'єрів Януковича і Тимошенко. А у них можна спитати прийшовши до Кабміну такого і тіньогвого.
IP: 193.43.222.---
ukrua _ 25.11.2008 07:01
24.11.08 22:01 ___ups2008
Да, наша страна не сумела воспользоваться шансом, который дала ей революция. Но это произошло не по вине президента. Он последовательно отстаивал принципы и идеалы Майдана. Виновники - те политики, которые использовали революцию. как инструмент для удовлетворения своих политических амбиций.
Підозрював, що ви звичайна папуга, але ж не до такої степені!
IP: 77.122.114.---
Безработный7 _ 25.11.2008 00:14
Читал одни вопросы.
Скучно.
Вокруг сплошные уроды.
Где нормальные люди?
IP: 93.73.145.---
dfc_nbv _ 24.11.2008 23:44
24.11.08 17:52 ___Камин
Верно, пусть Юлька расскажет нам о своих достижениях за 4 года, а то все без толку мелькает на экранах неся очередную чушь про то, что "у нас все добре"
Нічого в нас не добре, бо гарант нашої держави, дурень, який тепер роздає нагороди тим, кого обіцяв в тюрми садити, то ж не чіпайте Тимошенко, бо маразм Ющенка, загрожує державі і єдина, хто може його зупинити, то премєр, саме це їх і не влаштовує, боротьба проти неї саме з цим і повязана!
IP: 62.221.55.---
SIM _ 24.11.2008 22:46
19:44 ___свiтолюбка
@Хвала Президенту за те, що намагаэться враховувати iнтереси i виборцiв БЮТ, i Регыонiв, часто поступаючись своiми принципами заради эдностi в краънi@
Когда он хоть раз чем-нибудь поступился, кроме раздачи госактивов олигархам и грамот ихним помощникам за политическую поддержку себя любимого? А, это ж за "единство"?!
Забавно - ставит себе в заслугу, что Турбоатом не продали. А ОПЗ срочно решил продать в условиях кризиса, т.е. максимально дёшево. Почему бы:)?.
IP: 212.92.254.---
ups2008 _ 24.11.2008 22:44
В любом случае положительным моментом оранжевой реаолюции стало то, что Украина сбросила с себя оковы кучмизма. Однако, как ни печально это признавать, жадность и тупость отдельных политиков способна испоганить дато и случилось с Майданом.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 24.11.2008 22:31
Как же всё запущено...
Редактор правильно сделал, что почти каждое предложение дал отдельным абзацем. Но всё равно - текст немного по-дебильному написан.
...
IP: 212.92.254.---
ups2008 _ 24.11.2008 22:03
Unique
Злодей сидит не в прокуратуре. Самый настоящий злодей сидит в кресле премьер-министра и день за днем гробит страну и народ.
IP: 212.92.254.---
ups2008 _ 24.11.2008 22:01
Да, наша страна не сумела воспользоваться шансом, который дала ей революция. Но это произошло не по вине президента. Он последовательно отстаивал принципы и идеалы Майдана. Виновники - те политики, которые использовали революцию. как инструмент для удовлетворения своих политических амбиций.
IP: 195.230.115.---
Black_Sea _ 24.11.2008 21:15
24.11.08 21:03 ___ukrua
"...А що стосується газового боргу..."
Надо же, и как же это все получается: уже и "Укргазэнерго" с внутреннего рынка убрали - а все равно у "Нафтогаза" - одни долги... :) Ясное дело - Хорошковский виноват! :)))
IP: 193.43.222.---
ukrua _ 24.11.2008 21:03
24.11.08 15:42 ___wesboy
...не треба у своїх інтелектуальних проблемах звинувачувати Нашого Президента. Перечитай інтерв"ю ще раз, за 10-тим сподіваюсь дійде.
Може він Ваш, але вже точно не мій!
А що стосується газового боргу, то я думаю,що вже пора поставити ці питання перед п. Хорошковським і підпорядковано йому Енергетичною митницею. Підняти всі вантажно-митні декларації. В цьому уніфікованому документі є все. От тоді і спитати. Хорошковський міліонер, нехай з кишені власної платить.
IP: 77.122.22.---
Комиссар _ 24.11.2008 20:52
24.11.08 19:04 ___Камин
«…список можна продовжити».
С превеликим интересам выслушаю. Продолжайте пожалуйста.
«…про основних дерибанщиків всі і так прекрасно знають»
Ошибочное суждение. Берите выше… Там правда прямых улик не сыскать, но косвенных хоть пруд пруди… На 8 гильотин наберется…
IP: 94.178.68.---
Unique _ 24.11.2008 20:47
Злодій повинен сидіти в тюрмі.
А сидить в прокуратурі...
IP: 77.121.42.---
rucya _ 24.11.2008 20:43
"Розумний, аж жах". Его сознание пребывает на таких трансцедентальных высотах, что нам, простым смертным, постичь и приблизится к пониманию не дано. Видимо такое, раскрытое мирозданию сознание еще человека, дает почти божественной сущности заявлять: "У мене з'являється унікальне право на поведінку. Я її формую виключно зі своїх мотивів". Так и хочется, упав на колени и вознеся руки к небесам, благодарить за дарованное свыше чудо в виде не адекватного гаранта.
IP: 78.137.19.---
mnitelnyi _ 24.11.2008 20:14
не пойму одного: чего до сих пор луценко не арестует его? интернировать,мабуть?
IP: 78.137.19.---
mnitelnyi _ 24.11.2008 20:09
ющенко - неадекватный безпринципный политический банкрот. не умеет даже разглагольствовать.
IP: 89.252.9.---
свiтолюбка _ 24.11.2008 19:44
до 24.11.08. 13:12 _НЛО_
А що з то за ВР, якщо не здатна обiграти "адекватненького" гаранта та балогану? Мабуть, останнi все-таки iнтелектуально та полiтично сильнiшi.Хвала Президенту за те, що намагаэться враховувати iнтереси i виборцiв БЮТ, i Регыонiв, часто поступаючись своiми принципами заради эдностi в краънi. А це сприймаэться, як образа деким з тих, що були на Майданi. Це не вiрно. Майдан, який було пiднято iм"ям "Ющенко" зробив велику справу. Украiна тепер краiна, а нам потрiбно цiнити
IP: 85.238.116.---
Камин _ 24.11.2008 19:04
Ну про основних дерибанщиків всі і так прекрасно знають, вони поки що сидять в кабміні. Згадайте всі їхні афери з вакцинанами, курсом долара, кредитами, Евро-2012 і так далі, список можна продовжити. Певна річ, що тепер Каравай всі свої гріхи спише на кризу.
IP: 77.122.22.---
Комиссар _ 24.11.2008 18:38
24.11.08 18:00 ___Камин
«І крайнього зараз не знайдеш. Всі по троху брали…»
Всему свое время… Брали далеко не все и не «по троху»…
IP: 85.238.116.---
Камин _ 24.11.2008 18:00
І чим тепер ще Юля може похвалитися? Тим, що за кілька днів знайдуться більша два млрд. доларів. Не дарма москалі казали "Было и уплыло" . Певно і Юлі сподобався цей принцип. Не знаю, вона не вона ці борги зробила, факт того, шо грошей то немає. І крайнього зараз не знайдеш. Всі по троху брали, а як віддавать, все на наші плечі буде звалено.
IP: 77.122.44.---
__Borya _ 24.11.2008 17:55
МОСКАЛЬСЬКЕ ЧМО НАПИСАЛО:
24.11.08 15:02 ___napoleon
Зае...л этот чел голодомор. При нем население Украины сократилось больше, чем в те годы. Только что то не видно высокоразвитой индустриальной страны после этого. У Сталина получилось и есть оправдание любым своим действиям, а у прыщавого?
ОСЬ ТАКИМИ Є КАЦАПЧУКИ-МОСКАЛІ - КРОВОЖЕРНЕ ЧМО! ЦЮ СЦУКУ БІЛЬШОВИЦЬКУ НА ПАЛЮ!!
IP: 85.238.116.---
Камин _ 24.11.2008 17:52
Верно, пусть Юлька расскажет нам о своих достижениях за 4 года, а то все без толку мелькает на экранах неся очередную чушь про то, что "у нас все добре". Ей не удасться зазомбировать народ телеящиком, ведь все видят то, что происходит сейчас на улицах.
IP: 195.230.115.---
Black_Sea _ 24.11.2008 17:45
К годовщине Майдана неплохо было б заслушать и Правительство с его "достижениями". А то так лихо: "Караул, мировой кризис!" - и концы в воду... :(
24.11.08 17:37 ___клеточка
"...Так, по Вашему мнению, лучше русские политтехнологи чем американские??? Интересно..."
Скажу больше: наши доморощенные политтехнологи в подавляющем большинстве тоже подонки редкие... :)
IP: 81.24.208.---
клеточка _ 24.11.2008 17:37
___Kanavasha
Ющ настоящий пасечник районого колхоза, как он вас всех надул тогда вернее даже не он а амриканские политтехнологи, уж лучше был бы Янык он хоть и некультурщина но думаю к народу бы отнесся лучше, Вот так вроде бы по манерам и по разговором чмо? а все же жлобства меньше чем в Юще бывает такой феномен в природе :)
Так, по Вашему мнению, лучше русские политтехнологи чем американские??? Интересно....
IP: 77.121.54.---
Stan _ 24.11.2008 17:33
Кто же национальные патриоты? Ивченко (лидер националистов) просто продал Украину РосУкрЭнерго и Газпрому в 2006 году. За вказивкою своего шефа - патриота поплыли газовые деньги по карманам родичив та друзив. А теперь новый лидер националистов Тягныбок за деньги еврея Коломойского учит нас любить Украину, но только воглаве с ним и другими олигархами, друзьями Ющенко. Нас просто разводят на национальном вопросе не забывая при этом обеспечивать себя "бабками". Не верю таким патриотам.
IP: 194.106.208.---
Джиджула _ 24.11.2008 17:10
Чесно сказати, сам не задоволений тим, як все складається. Але правду каже моя бабуся, а ви уявіть як би було, якби не було ніякого Ющенка, революції. Ну сиділи б ми під каблуком у Медведчука і 20 раз голосували б за Кучму. Тому хоч і не все добре, але це вже хоть щось, ніж нічого колись
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 24.11.2008 16:54
2 24.11.08 15:42 ___wesboy
---
Редкий талант. Редчайший.
IP: 192.168.5.---
Sebas _ 24.11.2008 16:42
24.11.08 15:20 ___матюк
єдиний український політик в Україні
...I той Ющенко:(
IP: 77.123.43.---
Kanavasha _ 24.11.2008 16:03
Ющ настоящий пасечник районого колхоза, как он вас всех надул тогда вернее даже не он а амриканские политтехнологи, уж лучше был бы Янык он хоть и некультурщина но думаю к народу бы отнесся лучше, Вот так вроде бы по манерам и по разговором чмо? а все же жлобства меньше чем в Юще бывает такой феномен в природе :)
IP: 10.200.192.---
135 _ 24.11.2008 15:52
Муть
IP: 194.106.208.---
Ух_ти _ 24.11.2008 15:49
- Что вы больше любите: Новый Год или выборы?- Выборы! - А почему? - Они чаще бывают! Но прибегать приходится к ним не по веселью. Когда две недели уже спикера не могут принять, по моему это сигнал что у Рады запор. Пора поносное (выборы) проводить, что бы всякую гадость вынесло
IP: 195.189.51.---
DON_VOVAN_ _ 24.11.2008 15:43
А шо президент не сказал про петрогаз??? - А, брат. ну тоди - Ющенко, так!!!
IP: 89.105.237.---
wesboy _ 24.11.2008 15:42
Для zzzzzzz
Я думаю, що для всіх було зрозумло, що не політкоректно відповідати на запитання "так" або "ні". І тому наш Президент відповідав цілком зрозуміло і доступно. А якщо хтось не зрозумів, то нехай не винить Віктора Андрійовича Ющенка, а впершу чергу звернить увагу на свій рівень второпності. І не треба у своїх інтелектуальних проблемах звинувачувати Нашого Президента. Перечитай інтерв"ю ще раз, за 10-тим сподіваюсь дійде.
IP: 195.189.51.---
DON_VOVAN_ _ 24.11.2008 15:40
І ми вчора домовились, що на цьому заводі буде виконано перше державне замовлення українських ядерних корпусів. Якби чотири роки назад не було революції, сьогодні б цей завод був не українським. Він керувався б з іншого центру і управління здійснювалось би не українцями.
А шо Суботин (дир.з-да) украинец???
А может спросите у него как он обдирал на зачетах харьковские коммунальные предприятия - Мегабанк и банк Базис (Аваков) 1995-1999 г??? Весело тогда было. Уже всего и не вспомнишь
IP: 91.198.1.---
матюк _ 24.11.2008 15:20
єдиний український політик в Україні
IP: 194.106.208.---
IMG _ 24.11.2008 15:19
Для того, щоб йти на перевибори потрібні зміни в виборчому законодавстві адже якщо ми підем по теперішньому, то змін ніяких не відбудеться. Вирішив поцікавитися, які є проекти, почитав і зясував, що найкращим сьогодні є проект І.Кріля, хто сумнівається - читайте http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=33429 .
IP: 194.106.208.---
РРРРРРРР _ 24.11.2008 15:08
І Ющ не подарунок, я нічого не кажу, але по моєму не він тут основний. У нашої Верховної Ради похоже хронічний геморой у формі блокувань трибуни і не голосування за потрібні закони. Бо тільки з гемороєм можна кричати, що хочу, а насправді нічого не роботи, бо не можу. Із законами так і виходить
Сторінки:
← Попередня
Наступна →