IP: 77.123.198.---
DarK_S _ 16.12.2008 19:27
Текст коментаря набирайте тут
IP: 212.82.218.---
Crow _ 06.11.2008 13:43
"Отже правильні дії влади полягають у тому, щоб запросити копірайтерів, рекламодавців та телевізійників і повідомити їм, що зміст маркетингових послань у рекламі не повинен бути спрямований на надмірне споживання, на зростання розваг та відпочинку, на просування гламуру."
Автор жартує? Це як це влада буде це робити?
Та тре не скорочувати споживання взагалі, тре скорочувати споживання імпорту, треба створювати економіку гривні а не бакса.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 06.11.2008 10:36
05.11.08 15:08___Мафаня
А еще хочу добавить: нашу страну государством то сложно назвать - политики не работают, постоянно спорят друг с другом, не могут придти к единому решению, блокируют парламент, поливают друг друга грязью (даже в прямом эфире) и т.п. Это не государство - это анархия. На мнужен ЦАРЬ! Вот! :)
Так царь сидел за троном - только веерами не обмахивали. И что, если трон дубовый, или царь хр..й опять попадется - так не 5 лет, а всю жизнь?
IP: 77.122.44.---
Provocator _ 05.11.2008 17:27
05.11.08 15:02 ___Мафаня
че за бред? Почему "дотком"?
Вэбмани и электронные платежи подкреплены наличкой...
Вот именно поэтому, что подкреплены наличкой, электронные деньги и создают проблему. Суммарная стоимость "доткомов" - это количество денег, за которыми не стоят материальные товары и услуги, а значит ее можно как угодно раздувать и даже удерживать раздутой. Так и делали, потому что оборот этих денег позволял увеличить обороты в актуальном секторе экономики.
IP: .---
Мафаня _ 05.11.2008 15:08
А еще хочу добавить: нашу страну государством то сложно назвать - политики не работают, постоянно спорят друг с другом, не могут придти к единому решению, блокируют парламент, поливают друг друга грязью (даже в прямом эфире) и т.п. Это не государство - это анархия. На мнужен ЦАРЬ! Вот! :)
IP: .---
Мафаня _ 05.11.2008 15:04
Банки должны были наперед думать как распределять свои активы и пассивы и учитывать временной фактор возвращения денег.
IP: .---
Мафаня _ 05.11.2008 15:02
че за бред? Почему "дотком"?
Вэбмани и электронные платежи подкреплены наличкой. Деньги откуда-то ушли - деньги куда-то пришли, дебет=кредиту, бухгалтерия как никак. При чем тут гламур? В заводы нам деньги вкладывать? Это обязанность государства - распределять налоги. Я в замен денег, что-то гос-ву отдаю, и пользую как хочу.
Виноваты банки - кредитов кучу навыдавали. Выдают сегодня, а деньги возвращаются несколько лет. Американская мечта блин. Все живут в кредит, а возвращают долги ваши дети.
IP: 77.239.176.---
knighterrant _ 05.11.2008 14:17
Авторам
Дякую - ви вказали пальцем, хтов усьому винний. А саме наші "олігархи" (від слова "олігофрени"). Зосередивши у своїх нечистих лапах, контроль над тим, що заробляє Україна, це вони все попроси*али (майбахи, маєтки, футбольні клуби, офшори, кишенькові політичні партії). Олігархічно-дерибанна система принципово не може бути життєздатною, бо нема інновацій та інвестицій.
Тому вихід один - демонтаж цієї системи. А далі, як не смішно, за Марксом. Бо іншого виходу просто нема.
IP: 192.168.1.---
васcя_ _ 05.11.2008 12:01
Згоден. Але хто буде розгребати лайно під назвою держава Україна?
IP: 77.122.44.---
Provocator _ 05.11.2008 11:25
04.11.08 20:20 ___nazar_lviv
Як на мене то зараз типова криза перевиробництва...
Жодним чином. Криза перевиробництва в фінансовому секторі в принципі неможлива - неможливо видати більше кредитів, ніж їх візьмуть. А от взяти кредитів можна більше, ніж заробляєш, щоб їх оплачувати. Саме тому це криза надспоживання. І вона повязана не з фінансовим сектором як таким, бо без участі маркетингово-рекламного комплексу та офіційної державної політики цю піраміду побудувати неможливо.
IP: 194.106.208.---
Акс_ _ 05.11.2008 09:36
Мене особисто не дурбує питання теоретичного підгрунтя економічної кризи. Українцям потрібна потрібен практичний захист. На то ми і обирали владу, щоб вона, маючи професіоналів, як нам говорили, запобігла, або хоча б попередила захисними діями українську економіку від кризи. А коли нам говорили, що у нас все під контролем, що криза нас минає, а потім раз і обвал, криза банківської системи, курсу валют. То про який урядовий професіоналізм можна говорити?
IP: 194.6.197.---
клопідогрель _ 05.11.2008 08:00
Таки знайшовсь один Дацюк серед мільйона долбойобів.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 04.11.2008 23:43
Я думаю, кризис перепроизводства всё равно бы случился, т.к. бизнес не научился ограничивать сам себя. Но если бы не сверхкредитование, всё было бы намного мягче. Кризис сверхпроизводства развивается сравнительно медленно, а финансовая паника - за дни. К тому же сверхкредитование привело к дополнительному необоснованному росту производственных мощностей. В общем, падать пришлось с большей высоты и быстрее.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 04.11.2008 23:32
Я бы уточнил: кризис сверхпотребления, порождённый необеспеченным кредитованием.
Реальные доходы населения возросли не так уж сильно (особенно по сравнению с доходами олигархов, которые их не сумели или не захотели потратить на модернизацию). А вот кредиты раздули, и они перестали быть обеспеченными реальными доходами. Отсюда проблема с невозвратами --> напряженность --> паника --> финансовый кризис.
Рецепт: не снижать доходы, а не давать есть свыше этих
IP: 77.122.44.---
Provocator _ 04.11.2008 21:54
В 1997 році автор писав про деривативи в статті "Ноу-хау віртуальних технологій"
http://www.uis.kiev.ua/~_xyz/vir_tech.rus.html
Окрім того, розширення розуміння та розрізнення ліквідності - є неекономічним. Економістам вочевидь, якщо понять нема в словникові, то їх не може бути. Але щоб розуміти нові кризи, потрібні нові уявлення і нові поняття. Згодні ви з ними чи ні, це зараз неважливо. Важливо пропонувати нові уявлення та нові способи мислення, бо інакше у нас нема шансів проти кризи
IP: 80.93.122.---
Enki _ 04.11.2008 21:10
Жадность и тупость наших фраеров сгубила. Теперь они вновь пытаются выплыть на народном горбу, загнав страну в неподъемную долговую кабалу. Им можно было б посоветовать к просмотру отличный американский фильм - "Фаворит", там есть рецепты по выходу из кризиса. Только, боюсь, не в коня корм.
Страну спасет одна лишь революция.
IP: 91.202.243.---
nazar_lviv _ 04.11.2008 20:20
Як на мене то зараз типова криза перевиробництва, просто в сегменті надання послуг, а не реальної економіки. Всі ресурси останнім часом перетікали з заводського станка і вил з гноєм у фінансовий сектор, салони краси, рекламу і піар, хед-хантінг, стратегічний консалтинг тощо. Саме ці галузі взвинтили орендні ставки, зарплати, ціни на сировину (спекулятивно), плюс фінансовий сектор дійсно створює віртуальні гроші. Зараз спостерігаємо звичайну корекцію типову для криз перевиробництва.
IP: 77.121.123.---
inner _ 04.11.2008 19:13
18:39 ___opera68: Я вас не мав на увазі. Автори використовують терміни, які мені наприклад, невідомі, ті ж "актуальні гроші". А те що ви описали, так це і є ознака фінансової кризи. Це стало модою - журналісти користуються термінами, які вони насправді не розуміють, той же Дериватив - це складний інструмент. Просто стаття - на жаль - потік свідомості, замилений термінологією.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 04.11.2008 19:09
04.11.08 18:57 ___РРРРРРРР.......Например???????? Рецепт из Балогана? А что в это время делал наш "СОЛНЦЕПОДОБНЫЙ" с НБУ напару? Шельфы раздавал с облэнерго и по-прежнему предлагал "туже затянуть пояса" ? Уже в результате такой политики 7млн уехали. Продолжает дело пахана Кучмы его сынок верная шестерка......очень больная личность!
IP: 194.106.208.---
РРРРРРРР _ 04.11.2008 18:57
Так як говорить автор, основна проблема нашого Уряду, була в тому, що не було позиції. Жодної, крім того, що у нас все добре, як говорила Тимошенко на передодні кризи. А як тільки українці побачили перші прояви кризи, одразу ж не запізнилась і реакція населення. Хоча цієї шокової реакції суспільства можна було уникнути, в першу чергу захисними заходами, які міг впровадити Уряд
IP: 194.44.236.---
zilwowa _ 04.11.2008 18:43
лізь в кабалу тобто плати процент, рівень якого в жодні ворота не лізе, бо не може покриватися дохідністю реальної господарської діяльності. Вдуматися тільки, лише ставка рефінансування НБУ становить 12% річних в той час, як в США 1% (знизили на 0,5% для протистояння кризі, Японії 0,3% (знизили на 0,2%). А український НБУ навіть не "пошкробався" в тому напрямку.
IP: 194.44.236.---
zilwowa _ 04.11.2008 18:42
"04.11.08 14:15_Доу
… обмежити споживання, означає відмовитися від купленої в кредит квартири (жити на вулиці), від мрії про авто (товктися в і так не дешевому метро, маршрутках), від купівлі нового телевізора (дивитися той старий, що навіть не усі програми показує). Маячня..."
Але це все має купуватися за зароблену зарплату, а її (легальну) держава через податки і збори вилучає більш ніж повністю. А громадянам надає "альтернативу": позичай і споживай (чужі товари за чужі гроші) і
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 04.11.2008 18:39
.....к взятым кредитам ком.банков. Хочешь развиваться, вкладывай свое бабло!......ВАЮ уже что-то подобное проделал по просьбе Кучмы в 98-99гг, опустив грн. в три раза, опыт у него большой. И заметьте альтернативой кредитам есть повышение зар.платы, которая не соотвентствует аналогичной в странах европы. Все состояния наших олигархов сделаны из денег, которые не заплачены людям за их труд, за 17лет.
IP: 91.145.249.---
opera68 _ 04.11.2008 18:39
04.11.08 18:12 ___inner "актуальні гроші" в моем посте РЕАЛЬНыЕ это, те которые я получаю в результате ПОГАШЕНИЯ обязательств по отношению ко мне. Если же получение денег мною ведет к возникновению моих обязательств, то деньги таковыми не являются. Движения денег, приводящее к увеличению длины цепочки должников в целом не есть хорошо. Хорошо если движение денег сокращает размер этой цепочки, или делит на несколько , такойже суммарной длины.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 04.11.2008 18:28
04.11.08 18:13 ___Джиджула..........статью читал????????? Или опять про шпингалеты из Нижнего Тагила!...... Обязанность НБУ контролировать коммерческие банки, не давать им безконтрольно брать бабло под три процента на Западе и раздавать сырные кредиты, заманивать вкладчиков нереальными %..........а чуть запахло жаренным начали прятать деньги людей в офшорах и банкротить банки, требуя помощи у гос-ва т.е. у своих же вкладчиков!!!!!!!!! Необходимо установить коэф-т отношения размера уставного ...
IP: 77.121.123.---
inner _ 04.11.2008 18:22
Я зрозумів лише, що авторам набридла реклама, та гламур навколо. А самовиразитись їм необхідно в "розроблянні теорію сучасної світової кризи". Думаю, це така нова форма "гламуру" - "поучаствовать в разработке теории заговора". Шановні друзі, стережіться стратегічних консультантів, бо вони ще почнуть вам радити, кди гроші вкладати!
Більшість з них зараз опиниться на вулиці, мабуть в розплату за надспоживання.
IP: 91.145.249.---
opera68 _ 04.11.2008 18:17
Согласен с автором о причинах кризиса - чрезмерное кредитование на потребительские цели. Ситуация когда ОДНИ и те же РЕАЛЬНЫЕ деньги делают десяток оборотов ( покупают товаров в 10 раз больше так сказать номинала) на покупку потребительских товаров не может считаться нормальной. Что в итоге привело к параличу кредитно- финансовой системы (нехватке реальных денег). Рецепты преодоления кризиса авторы дают заведомо нереальные ввиду полного отсутствия рычагов влияния на цены товаров и услуг
Сторінки:
← Попередня
Наступна →