IP: 194.44.18.---
suspiria _ 07.11.2008 08:39
___НЛО
Ну и при чем тут Балога? Шельф про@рали как раз Тарасюк с Огрызком. Причем не в пользование, а навсегда.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 07.11.2008 02:33
Пане Тарасюк, як ви бачите, тут вже ФСБшно - балоганівський стриптиз. Це добре - вони Вас поважають.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 07.11.2008 02:30
06.11.08 11:08 ___семафор
Якщо там щось є, то дрібнота. Велика риба роздає шельфи, урядові резиденції, краде заповідну земельку в Карпатах та Криму, знімає з бойового чергування комплекси ПВО та розпродує їх за безцінь, розміщує резерв нацбанку в казначейських папірцях США, щоб потім жебрачити кошти в МВФ....ліньки перераховувати, народ все знає. Так що, пани балоганівці, генеральські звання у татусів заберуть, татусів посадять - ну а ви спробуєте заробляти нне лизанням одного місця пана Балоги
IP: 91.197.169.---
Голокостенко _ 06.11.2008 17:02
Тарасюк, а де про твою нову господарку - Грігян? Чи візьме вона тебе, вже гнилу повію, у прохідне місце списку? Скажи краще, скільки американці тобі бабла дали за ці роки? А на миротворчі операції посилай свого свата Костенко та ваших діток!
IP: 213.160.136.---
ктн _ 06.11.2008 16:30
Добре, що з пятьох гарантів, хоч четверо номальні країни, в тому числі і США.
З ними і треба мати справу.
IP: 195.95.211.---
МаксимС _ 06.11.2008 16:07
05.11.08 18:28 ___семафор Сер чи гаспадін, а не пора вже Вашу ж...пу перевести з УКРАЇНИ, бо щось все у Вас завжди тільки до НЕЇ. Мабудь вже на спину полізла, а так і до голови вже недалеко(!!!?). Щиро за Вас переживаю.
IP: 10.10.10.---
LH _ 06.11.2008 15:24
Нашим депутутам следовало бы раздать речь Обамы депутататм и иже с ними - пусть увидят, что значит политическая культура
IP: 89.105.254.---
suspiria _ 06.11.2008 12:29
Расскажите лучше, г-н Тарасюк, как Вам и вашему Огрызку успешно удается про@рать кусок шельфа черноморского румынам, где на десятки млрд.долларов нефти и газа разведано.
А то у вас то русские идут!, то ваше благородие негр Обама праздравляем!
Делом заниматься надо, поучитесь у румын.
IP: 77.90.193.---
семафор _ 06.11.2008 11:08
05.11.08 19:08 ___НЛО
Пане Тарасюк, не звертайте уваги. В балогану траур - ріжуть кошти, посади, квартири
Хто ще б мичало.
"Ющенку розказали про ще одну банду у ВР і назвали прізвище "
http://www.unian.net/ukr/news/news-282839.html
НЛОбище, підтримуй краще ковтуненка... Забув? А даремно....
IP: 10.3.2.---
uanatalka _ 06.11.2008 09:51
Це так жалюгідно... США (Європа теж) грають у світові шахи і на першій шахівниці у них двобій з Китаєм, на другій - з Росією, а десь на десятій - допіру якась там Україна. Нас не поважають, бо ви, уся наша "еліта", всього-навсього продажна наволоч. Були б мудрі, то не лізли в ЄС (куди нас зовсім не хочуть), а потихеньку-потрохи збивали б докупи, у економічний блок країни, котрі утискає та ж Європа чи Росія. Наприклад, Туреччина, Вірменія, Грузія. Польща теж досить невдоволена політикою ЄС.
IP: 77.109.16.---
apokalipsis _ 06.11.2008 01:27
Чего-то там Россия приостанавливала кажись. И Прибалтика, США и Европа почему-то не спешат "имплементировать". Или это опять очередная поза из кама-сутры?
10) "Де факто, Україна робить сьогодні набагато більше у цій сфері, ніж деякі діючі члени Альянсу" - и после этих слов вы надеетесь что "маленькие, но гордые" Исландия, Бельгия и т.д. проголосуют "ЗА"?
11) ваши посылы относительно энергетики, "житницы Европы" и земли - это средство платежа?
IP: 77.109.16.---
apokalipsis _ 06.11.2008 01:26
Идите лучше поминингуйте за остров Змеиный. Ну а за европейский континент я лучше помолчу, а то Меркель и Саркози от такого "гаранта" еще запор получат.
8)"Україна і США тісно співпрацюють у побудові ефективної системи протиракетної оборони " - ВОТ ЭТО НОВОСТЬ так новость. Специальное внеочередное заседание Верховного совета я вам гарантирую по этому поводу.
9)"дій в контексті імплементації Договору про звичайні збройні сили в Європі" - ну я конечно понимаю, что "наша стратегична зброя - сало".
IP: 77.109.16.---
apokalipsis _ 06.11.2008 01:23
с третьеспетенными консультантами западных лидеров в кафе.
6)"серйозну американську підтримку в питаннях міжнародного визнання Голодомору геноцидом українського народу" - можно поподробнее? чего такого США там "серьезно" поддержали? серьезно это как?
7)"Україна готова в черговий раз перебрати на себе роль контрибутора безпеки в регіоні і на європейському континенті" - "контрибутор", стесняюсь спросить это какая поза в кама-сутре? Довожу до вашего сведения, что в регионе США уже выбрали Румынию.
IP: 77.109.16.---
apokalipsis _ 06.11.2008 01:23
государство иметь свою многовековую историю? Этот пассаж вообще введет в кому самого главного Трипольца-пчеловода.
4)"внаслідок добровільного позбуття Україною своєї ядерної зброї" - я бы хотел посмотреть что такое самое ценное пригрозили защемить Кравчуку, что он согласился на всё.
5) "Активний політичний діалог протягом 1990-х років на найвищому рівні, діяльність двосторонньої Комісії Кучма-Гор" - да уж очень активный, после того как Кучма стал невыездным и встренчался тайно в частном порядке
IP: 77.109.16.---
apokalipsis _ 06.11.2008 01:22
пострадянського простору" - у вас мания величия и напрочь отсутствует логика. Прибалтика значит не "постсоветское пространство"? Значит Украина для того чтобы, кого-то демократизировать уже есть (должна быть) более задемокритизирована на сегодняшний момент? Да в Белорусии уже больше демократии, чем у вас в РУХе.
3)"наша молода країна" - ну вы уж определитесь: вы к умным или красивым. А как же Триполье, многотысячная история, "видновлення" державности? Как-то странно: как может молодое государств
IP: 77.109.16.---
apokalipsis _ 06.11.2008 01:22
товарищ Тарасюк, вы ПРИДУРОК! Могу еще раз это повторить. ТО, что здесь написано - это метастазы больного воображения. Понятно почему У НАС НЕТ ВНЕШНЕЙ ПОЛИТИКИ.
1) "За винятком конфузу з Бушем-старшим у його сумнозвісній промові "Chicken a la Kiev", викликаного скоріше бажанням підбадьорити Горбачова, аніж якимось глибоким переконанням," - это ваше предположение, мнение, мечта? Он вам лично об этом сказал?
2)"Сполучені Штати завжди усвідомлювали стратегічне значення України для демократизації
IP: 195.225.156.---
mitya _ 05.11.2008 20:11
"Не секрет, що Україна і США тісно співпрацюють у побудові ефективної системи протиракетної оборони – наголошую, оборонного механізму як ймовірної складової частини системи колективної безпеки у євроатлантичному просторі. "
Вот это ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНО. Следовало бы еще подчеркнуть,"оборонного механизма США". Как это понимать? Г-н Тарасюк, было бы интересно узнать, что имеется в виду под "тесным сотрудничеством"?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 05.11.2008 19:08
Пане Тарасюк, не звертайте уваги. В балогану траур - ріжуть кошти, посади, квартири, тому вони як оси, деякі знайомі ніки відразу перейшли на російську, деякі чіпляються за павутинку і із ще більшим запалом шельмують патріотів.
Біс із ними. Їх час приходить до кінця.
IP: 195.43.40.---
Stanislav-sv _ 05.11.2008 18:45
Хороши дела. Всякое чмо, учит окружающих. По наглости, самоуверенности, и "всезнайству", хохлы (не путать с Украинцами), превосходят индюков!
IP: 77.90.193.---
семафор _ 05.11.2008 18:28
Мудак, Ви п. Тарасюк, однако.
Будете тепер служити разом з Ведмечуками...
І то шо ви накльопали тут - до ж....пи
IP: 89.162.133.---
agy _ 05.11.2008 16:50
"Курочка Ряба"- може тільки кокати, месіджі не для неї