IP: 77.121.220.---
люд _ 10.11.2008 18:34
Якщо філіндашик не здатен на гроші взяті у клюєвих в 2006-му, купити розуму, то хай купить диск з фільмом "Собор на крові", там саме для таких бездарів розжовується, і потверджується фактами, як створювалась "УРСР", і яке до цього мали відношення "більшовики".
Доречі, а скількі в банді муравьювців було українців, коли вони захопили беззахисний Київ?
Знову ж, доречі, БЕЗЗАХИСНИМ КИЇВ БУВ САМЕ ЧЕРЕЗ ВИННИЧЕНКІВ-СОЦІАЛІСТІВ, ЯКІ БЛОКУВАЛИ СТОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ!
IP: 77.121.220.---
люд _ 10.11.2008 18:27
"Отсюда, соответственно, и вся риторика о "возрождении украинской государственности" с 1991 года, прославление героев Крут и ОУН-УПА, непонятно почему, кстати, соединяемых в одном историческом ряду, и т.д.."
"Непонятно" це лише для таких олухів як соціалісти запроданці типу автора цієїх статті, і всяких вінниченків-зрадників... НЕ ДАРМА КАЖУТЬ БОГ КАРАЄ ВІДСТУПНИКІВ ТИМ, ЩО ПОТЬМАРЮЄ ЇМ РОЗУМ, тому їм "непонятно", як звязані між собою учасники національно-визвольного руху різних етапів))))
IP: 193.93.184.---
dnipro _ 10.11.2008 16:08
Але як би там не було, українці починають розуміти, незважаючи на постійну пропаганду яка велась раніше, що яка б не була СВОЯ влада в Україні, ніяких би репресій, Голодоморів, розстрілів, переселень невідомо куди не було б.
Тому 7 листопада для українців не свято. Це знищення українців незгодних з порабощєнієм, це тотальна русифікація і т.д. 7 листопада - це свято россійської імперії, яка змінила свою форму з царської на савєцкую.
IP: 193.93.184.---
dnipro _ 10.11.2008 15:57
А чому програли українці свою державу іноземним окупантам в 17-20-их роках? Просто на становлення держави, якої не було століттями, а була тільки смертельна боротьба за неї, потрібен час - на становлення свідомості українців і на уміння керувати її еліти. Але ж це важко зробити, якщо навколо тебе перебували на той час такі агресивні сусіди: Царська і Савєцкая Росії, Польща і т.д (та й сама Антанта). Плюс при виборі союзником Німеччини не врахували той факт, що вони програвали І-у світову війну.
IP: 193.93.184.---
dnipro _ 10.11.2008 15:50
Автор типу щось десь вирвав з контексту, перекрутив і разом із загальним блудом подав читачеві.
Революція чи Переворот - мені як українцеві до ЛАМПОЧКИ. Бо це внутрішня справа Росії. Це їхня історія. У нас в цей час була Центральна Рада, Гетьманщина, Директорія, УНР-ЗУНР, Махновщина і т.д. - багато суперечливого, різного, але НАШОГО. А Царська Росія, Радянська Росія - це все історія НЕ НАША. Інша справа, що всі ці рєбята (Денікіни і Лєніни) боролись з незалежною Україною і завоювали на 70 р.
IP: 212.92.243.---
navaho _ 10.11.2008 15:05
Modern_ Я бы так и сделал если ты был по близости, за твои убогие рассуждения.
IP: .---
sk-73 _ 10.11.2008 14:08
Да правильно он пишет, а тот, кто обвиняет Россию в захвате и оккупации Украины, тот просто позорит Украину. "Банда Муравьёва", захватившае её, насчитывала меньше 5000 штыков, плохо вооруженных и необученных, 4 пушки и около 20 пулеметов. И с такими силами захватить 35-млн. страну, у которой на тот момент была своя 20 000-ная отлично вооруженная армия - это ж позор дляя страны. Украинские рабочие вышли на вооруженное восстание и разбили всех этих Скоропадских, директории, Петлюр и пр. пр.
IP: 10.3.2.---
АндрійАА _ 10.11.2008 10:41
Стаття Філіндаша- рупор совєтської ідеології. Черговий раз засуджує всі намагання українців до створення держави та співпає оди московській окупації України.
За його логікою можна сказати, що хто заперечує чи недобре ставиться ,наприклад, до польської чи німецької окупації Росії - той заперечує "істокі" незалежності Росії, яка утворилася після розвалу СССР. В Росії вже родину Романових реабілітували. А Філіндаш-більшовик далі тішиться Жовтневим переворотом. На здоров"я....
IP: 192.168.0.---
jawas _ 10.11.2008 10:19
Філіндаш - тупа худоба.
IP: 193.243.152.---
__marko _ 10.11.2008 08:47
10.11.08 08:41 _____marko
Я прошу пробачення у Галичан, що назвав 1939 рік Польщею. Я просто так само як автор, спробував подивитись зі сторони Москви. В 1920 це називали світовою революцією, у 1939 - звільненням. Вони завжди щось придумують. А насправді - ОКУПАЦІЯ!!
IP: 91.90.21.---
yan2277 _ 10.11.2008 08:42
"Правопреемственность Украины именно от УССР, а не от какого-либо другого государственного объединения (УНР и т.д.), когда-либо действовавшего на территории Украины, закреплена, помимо прочего, специальным законом "О правопреемственности Украины", принятым 12 сентября 1991 года и действующим и по сей день." -- А известно ли этому социку, что даже границы совдеповской УССР устанавливались с учетом границ, определенных УНР !
IP: 193.243.152.---
__marko _ 10.11.2008 08:41
Я погоджуюсь з автором у тому, що для Росії це була справді революція, а не просто переворот, оскільки у 1917 році до влади прийшла до влади принципово нова еліта, на зміну здеградованої монархічної. Але в Україні цього не відбулося (хоч були спроби). Тому нова російська влада вирішила захопити Україну силою. Це була чергова ОКУПАЦІЯ, а ніяка не громадянська війна. Чим відрізняються поді ї в Україні 1918 року від Польщі 1920, Прибалтики, Фінляндії 1940, знову Польщі 1939? НІЧИМ!!
IP: 77.121.138.---
Modern _ 09.11.2008 20:53
___navaho
Cынок, ты -- дурак?
Не следует проецировать свои болезненные фантазии на окружающих, выглядит просто убого. Если я высказываю точку зрения, которая не нравится лично тебе -- то это твои проблемы, скатертью по жопе, у нас тут демократия пока еще. А то за фразу про "кремлевсикх хозяев" в приличном обществе можно и огрести.
«Мне ненавистны ваши убеждения, но я готов отдать жизнь за то, чтобы вы могли их высказывать». - Вольтер.
IP: 212.92.243.---
navaho _ 09.11.2008 19:08
modern_ А чим риторика твоіх кремлівських хазяів краща,авжеш не в монголо-кацапію наші устремління, і щоб ти заспівав аби ми як в Прибалтиці памятники окупантів ламали, або як Чєхіі люстрацію зробили.Вас тільки Нюрнберг-2 заспокоє.
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 09.11.2008 18:52
"С 90-х годах XX столетия и по сей день властную верхушку независимой Украины, ... , составляет за редкими исключениями симбиоз бывшей партийно-комсомольской номенклатуры, "бригадных" бандитов и обслуживающей их прослойки недавних поэтов соцреализма и историков КПСС."
---
Евгений, вас можно поздравить. С этим местом у читателей наблюдается полный консенсус.
IP: 78.154.165.---
Лицар _ 09.11.2008 18:14
09.11.08 14:49 ___luka
Філя - знаний на "Правді" українофоб, тож чому тут дивуватись...
Та ще і етнічне походження зобов'язує.
Дивно все якось у нас, в цілому світі євреї є патріотами тих країн, в яких проживають (принаймні в більшості своїй), а у нас - навпаки...
"""""""""""""""
Якби не-єврей писав в єврейській пресі про Ізраіль та євреїв в такому стилі як пишуть Філіндаш, Табачник, Колесник про Україну та українців, ну і виття б піднялося про "антисемітизм"!
А тут це просто!
IP: 77.121.138.---
Modern _ 09.11.2008 16:47
"Отсюда, соответственно, и вся риторика о "возрождении украинской государственности" с 1991 года, прославление героев Крут и ОУН-УПА, непонятно почему, кстати, соединяемых в одном историческом ряду, и т.д. " -
- как это "непонятно"? Очень даже понятно. Они ж против "проклятых москалей" вроде как воевали :))
Любая, отличающая от господствующей, точка зрения, будет обозвана "антиукраинской", автору вспомнят и неукраинскую фамилию и социалистическое прошлое. А еще в Европу хотят.
IP: 193.151.57.---
Serhiy _ 09.11.2008 15:17
То Историчка
"за Суверенну Соборну Державу і НОВИЙ ЛАД У ЦІЛОМУ СВІТІ."
А не хочете передивится хроніку Брестського параду? Обмін червоними прапорами між нацистами та комуністами, пошукати документи про співпрацю до 1941 року між НКВС та Гестапо?
h t t p://militera.lib.ru/research/vishlev/04.html
h t t p://slavyanskaya-kultura.nnm.ru/tajnyj_sgovor_nkvd_i_gestapo
h t t p://a-ingwar.blogspot.com/2008/04/blog-post_4331.html
IP: 193.151.57.---
Serhiy _ 09.11.2008 15:04
"Пытаться в одной небольшой статье проанализировать все положительные и отрицательные ... последствия октябрьских событий 1917-го года нет ни возможности, ни смысла. "
Отож. Обговорювати з комуністами позитиви комуністичної епохи - це все одно, що обговорювати з математиком сімейний стан цифри 5.
IP: 217.196.160.---
luka _ 09.11.2008 14:52
_Svidomyj91
Хаггашо по укгаински выучили, таваггищщщ))))
ГБ свое дело делает на разных языках, не так ли?)))
IP: 217.196.160.---
luka _ 09.11.2008 14:49
Філя - знаний на "Правді" українофоб, тож чому тут дивуватись...
Та ще і етнічне походження зобов'язує.
Дивно все якось у нас, в цілому світі євреї є патріотами тих країн, в яких проживають (принаймні в більшості своїй), а у нас - навпаки...
Може ми просто бідна країна, їм через це нецікаво...
Казав колись один колега - коли євреї починають розмовляти мовою тієї країни, де проживають - чекай економічного зросту. Дивлячись на Філю роблю висновок, що до росту нам нажаль ще далеко))))
IP: 217.12.207.---
Северянин _ 09.11.2008 13:24
08.11.08 22:42 ___Svidomyj91 - Не согласен. Это часть истории которая должна изучаться ЧЕСТНО.... Нельзя формировать черно-бедые пропагандисткие картинки-плакаты... Но нельзя и переписывать все под диктовку отдельных и как оказалось случайных президентов...
IP: 77.120.80.---
crockOdile _ 09.11.2008 12:08
08.11.08 22:42 ___Svidomyj91
Ви з якого кривого дзеркала вистрибнули, червоний термінаторе?Перемовки,перефразочки, використані жуйки , рівно як і використані червоні презервативи Вам вже не допоможуть. Лише дивись, червоний термінатор, на зворотній поїзд часу не запізнись- тільки не переплутай поїзд до 33 року з 91! Поспішай, а то втратиш точку повернення, дійсно зустрінеш справжнього свідомого і аннігілюєшся. Бережи себе.
IP: 93.73.138.---
хехе _ 09.11.2008 01:37
Отличный текст! Спасибо!
IP: 94.248.88.---
Svidomyj91 _ 08.11.2008 22:42
Допоки не буде ПРИЩЕПЛЕНО ЦІЛКОВИТО ОГИДЛИВЕ СТАВЛЕННЯ до будь-чого націоналістичного, бандерівського, допоки цілковито не БУДЕ ЗАБОРОНЕНА (І ПРИРІВНЯНА ДО ФАШИСТСЬКОЇ) будь-яка ПРОПАГАНДА СИМВОЛІВ, ЗНАКІВ ЧИ ІДЕЙ найстрашнішого злочинного,бандитського, нелюдського, антиукраїнського, аморального формування, іменовано ОУН-УПА – ГОДІ СПОДІВАТИСЯ, що Україна стане сильною, незалежною, прекрасною державою. Нинішнім бандитам – тюрми! Нащадкам бандитів – всенародне прокляття!
IP: 217.196.160.---
luka _ 08.11.2008 21:15
Неандерталець Філя... Одим словом.
Лєвий взгляд))))
IP: 217.196.160.---
luka _ 08.11.2008 21:14
Текст коментаря набирайте тут
IP: 78.154.165.---
Лицар _ 08.11.2008 20:54
Шось в УП стали переважати українофобські, україножерські автори, в основному кацапи та євреї. Чи УП вже купили чи "операцію" хтось проводить.
IP: 77.123.184.---
Болт _ 08.11.2008 19:17
В трепологии на околоисторические темы, суть давно подменена войной стереотипов.
Все валят в одну кучу.
Меньшинство, делают это целенаправленно. Технология мутной воды - тунельный переход во власть при любых конфигурациях..
Большинство-хаввает это как психотерапию практикум релаксации от личной неосмысленной несостоятельности. Чем и пользуются первые.
К истории надо подходить не с клеймом, а научно: все по полочка. Что бы по первым признакам улавливать очередной подвох.
А это курилка
IP: 77.120.80.---
crockOdile _ 08.11.2008 17:34
Допоки не буде ПРИЩЕПЛЕНО ЦІЛКОВИТО ОГИДЛИВЕ СТАВЛЕННЯ до будь-чого комуністичного, допоки цілковито не БУДЕ ЗАБОРОНЕНА (І ПРИРІВНЯНА ДО ФАШИСТСЬКОЇ) будь-яка ПРОПАГАНДА СИМВОЛІВ, ЗНАКІВ ЧИ ІДЕЙ найстрашнішого злочинного,окупаційного, нелюдського, антиукраїнського, аморального режиму-ГОДІ СПОДІВАТИСЯ ,що в цій країні щось піде на лад.
IP: 91.202.145.---
Тарас_Бандера _ 08.11.2008 14:03
Комунізм в Україну був пиренесений багнетами російського окупанта. Після поразки українцями національно-визвольної війни загарбники почали фальшувати історію: героїв України стали називати воргами, а справжніх бандитів, садистів і нелюдів - героями і братами. Хто не бажав повторювати наглу брехню, того мордували, принижували і вбивали, вивертаючи природну душу народу. Наслідком таких дій стало те, що більшість українців стали сприймати події очима лютого ворога, який нищив усе українське.
IP: 194.44.136.---
APR _ 08.11.2008 14:02
В ворогах тоді "ходили" і Донской і Невський, і Петро 1, слово "честь" було навіть викинуте з словників, будувалися плани по ліквідації самої "сімї" - немало бути сімей в ком. майбутньому. Весь попередній імперський досвід заперечувався в корені.
Припинив це і почав перезбірку вже саме імперії - Сталін в 30-х - це і було основою його ідеологічного кофлікту з Троцьким тому і булу винищена вся ленінська гвардія і тому сталіна так люто ненавиділи і ненавидять марксисти
IP: 194.44.136.---
APR _ 08.11.2008 13:58
Росія була не більше чим дрова для світової революції, сама суть владної верхівки була в вищій степені космополітична і для того самого троцького було абсолютно однаково кого збивати в ватаги - російських, українських чи колумбійських селян (доречі останні за світле майьутнє боряться до тепер)
Перечитайте Джона Ріда "13 днів що сколихнули світ" - він дуже тонко передає цю атмосферу - і суть її була саме в розриві повному з усім попереднім
IP: 194.44.136.---
APR _ 08.11.2008 13:54
Події жовтня 17 року насправді не були ніякою перезагрузкою Російської імперії, вважати що імперцем був Троцький що приїхав з США а потім абсолютно комфортно почувався в латинській америці чи Ленін - фальсифікувати історію.
До влади в Петербурзі в 17 році прийшла абсолютно інтернаціональна когорта з своїм універсальним (для всього світу) мегапроектом яка змогла знайти "окопатися" в столиці рос імперії і перетягнути на свій бік більшу частину збудованого населення..
IP: 192.168.1.---
Kopok _ 08.11.2008 12:42
Цей "директор центра " конкретне брехло. Як і всі з його зграї.
IP: 77.120.196.---
mihalich _ 08.11.2008 12:04
Мій батько, царство небесне, знав брата Коцюбинського. Чи Юрій, не згадаю. Служити при ньому в армії якийсь час довелося. Нелюд, яких світ білий не бачив. Так і казав. Про геройство Щорса теж старі люди казали. Нехай ще Філіндаш додасть сюди Якіра з його китайцями та Дибенка з Коллонтай. Про Якіра розповідала бабуся. За день в селі цей герой сотворив таке, що на всю історію людства вистачить. А про Дибенка - інша бабуся. Росіянка. Казала - Дибенко,був ваш, хахол.
IP: 93.73.138.---
тібурон _ 08.11.2008 11:22
Філіндаш вчергове вилив на УП потік антиукраїнської маячні -- закономірного продукту своєї комуноїдної свідомості. Полемізувати з ним -- це ніби спростовувати хибність того, що двічі по два дорівнює п'яти. Вкотре переконуюся, що Філіндашеві далеко братися до таких критиків його "наукових" опусів, як navaho, PVN, mihalich, yez, Папай, Бууу-га-га та інших. Молодці, хлопці (дівчата), так йому!
Сторінки:
← Попередня
Наступна →