IP: 194.106.208.---
Rekl _ 11.11.2008 19:59
Щодо вибоів, то узвязку із їх відтермінування є 5-ть варіантів розвитку подальших подій: уряду економічного антикризового консенсусу, введення економічного надзвичайного стану ....., ще про три написано тут http://gart.org.ua/?lang=ua&page_id=10&element_id=8844, яку випадково знайшов. Читайте не пожалієте.
IP: 194.106.208.---
Саня_Вінницький _ 11.11.2008 16:07
Все що сьогодні відбувається в Українській політиці ніяк не покращить економічну сферу, адже ці всі баталії навколо того хто буде головою СП, яка буде коаліція - ні до чого не призведуть. Необхідно шукати шляхи виходу із кризи. І політичні сили повинні обєднатися раз Ющенко одумався і дав їм шанс знайти вихід із кризи, адже сьогоднішній уряд неефективний в боротьбі з кримзою.
IP: 10.0.86.---
Ёрник _ 11.11.2008 13:56
Вижу как НЛО с Довбушем долбутся.
Срамота вам, чалычаны! Заберите Юща на Говерлу. Пусть оттуда через трембиту выкрикивает, что его все предали1
IP: 194.106.208.---
Вілс _ 11.11.2008 10:14
Ну погодьтеся, Верховна Рада ж не запрацює, якщо звільнять Балогу, правда. І питання нових облич у парламенті не вирішиться після цього. Я, чесно сказати, не звик мститися, але мені хочеться, щоб ці вибори стали свого роду прочуханкою для депутатів. Може хоч отримавши реакцію людей, великі партії задумаються, а молоді остережуться пустого популізму
IP: 194.106.208.---
_gorgio _ 11.11.2008 09:24
Звільнення Балоги, це лише прихоть Тимошенко. Вона як працювала - нерадившись ні з ким, так і далі буде працювати в цьому ж напрямку. А змінювати голову СП, коли в країні криза - було б не логічно, незважаючи на те, що сьогодні Ющенку - "підсувають" таких кандидатів, як незмінного від "помаранчевої революції" губернатора Харьківської обл.-Авакова, Тарасюка, Ульянченко. Ющенко просто в черговий раз в такий спосіб покаже свою слабкість, якщо піддастся на бажання оточуючих.
IP: 77.121.207.---
macli _ 10.11.2008 23:18
22 ноября 2008 г. (суббота) годовщина Майдана, предлагаю в этот день народу Украины собраться на Вече, и напомнить Ющенко, Тимошенко, Черновецкому и другим власть имущим, каким образом они получили свои должности и их обещания перед людьми.
IP: 94.248.102.---
Vadim_nv _ 10.11.2008 22:45
Если уговорил Балогу уйти со своего поста, то вполне возмжно, что это цена Тимошенко за согласие на перевыборы. С другой стороны, уход Яценюка в СП будет означать начало новых договорённостей о коалиции. Так или иначе, а между собойим договариваться всё сложнее... Перевыборы нужны, так как новая коалиция лишь продлит агонию.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 21:00
Ну а на все остальное предоставляю вам право отвечать самому себе - за бестолковостью сути.
Учитесь, читайте, и если изучаете вопрос - разберитесь профессионально. Иначе, даже если вы не балоганщик, вы очень на него смахиваете. Один апломб. Водоросли...
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 20:54
10.11.08 17:16 ___Андрій_Довбуш
Вот потому, что во Франции есть гибридные (переоборудование стоит около 150 - 180 евро, время переоборудования около часа ) - это для них было приемлимым в первой очереди производства, плюс получения государственной поддержки. Вторая очередь, вступившая в строй, уже дает возможность выращивать водоросли, которые дают не этанол, а субстанцию, близкую к легкой нефти. Дальше легко. Американцы тоже подошли к этому, но с опозданием на 3 года - компания Solazyme.
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 17:27
__НЛО
Згадайте пост по Арьєву.
1. ви взагалі щось читаєте,що копіюєте?
"її (оцінку) дадуть виборці, при чому, я думаю, досить негативну" - хіба може написати прибічник гаранта таке про партію, яку має очолити гарант?
2. гасло "не словом а ділом" згадане з сарказмом, оскільки ніколи самим гарантом не виконувалось.
3. а ар’єва не слухаю, бо він набиває собі ціну і намагається потрапити до списка тимошенко, бо якщо нунс таки пролізе до ВР, то місце ар’єва буде всеодно непрохідне...
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 17:19
__НЛО
напевно ви мріяли працювати у видавництві, але не вийшло з вас ні журналіста, ні письменника. тому і працюєте партійною писакою у штабі тимошенко.
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 17:16
__НЛО
ви взагалі читали статтю цілком, звідки копіювали?
http://www.avto-bmw.com/se/news/index.php?action=show&nid=2765
(тескт розтиражований на сайтах)
і там написано, що "данный вид топлива на 85% состоит из этилового спирта и на 15% из бензина. Так что воспользоваться им могут ЛИШЬ обладатели автомобилей с гибридным двигателем."
1. яка ефективність такого пального в Україні? скільки таких машин? (нуль).
2. на жаль маячня нашого прем’єра не має нічого спільного з відкриттям тих заправок.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 17:14
10.11.08 16:50 ___Андрій_Довбуш
А, про начальство. Мій видавець і мій редактор так цікавляться Україною, як ви до сьогодні водорослями. По - перше, тому, що вони французи і продукт продається французам. А по - друге, для читачів тут і по світу цікавіших дубів вистачає, аніж в балогані зібралися.
Так що ви моє хоббі. скажемо так.
А кава вже по1 євро за стаканець. Криза.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 17:08
10.11.08 16:50 ___Андрій_Довбуш
Я ж і говорю - Азеф.
Згадайте пост по Арьєву. Це вже не уряд, Цитую.
"09.11.08 16:58 ___Андрій_Довбуш
Ар’єв не створював НУ, а лише причепився на певному етапі, тому не йому давати оцінку, її (оцінку) дадуть виборці, при чому, я думаю, досить негативну. Газовій принцесі теж не час радіти, бо, як казав свого часу гарант, "не словом, а ділом"!"
Типові слова типового дубового темника - мені їх вже півтора десятки переслали.
Все. Час прогулятись.
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 16:50
__НЛО
Я от думав, чого ви мене постійно до СП приписуєте??? ви ж не знайдете жодного мого допису, де я би захищав гаранта чи когось з СП чи там ще кого... в чому справа?
та дивлячись на вашу штабну політику спробую припустити, що зростання у населення невдоволення діяльністю уряду ви списуєте на СП. тобто всі хто критикує дії (бездіяльність) уряду автоматично стає працівником СП. логічно. і не треба пояснювати начальству, що ваша штабна діяльність на приносить жодного результату.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 16:50
10.11.08 16:41 ___Андрій_Довбуш
Бачите но, якби ви читали не Выкыпедыю, то знали б, що генетично модифіковані водорослі та використання нанотехнологій відбору дає змогу досягати в десятки разів більшого еффекту, і високого, як для отримання біопалива, к.к.д.
Традиціоналізм, яким ви заразилися від гаранта, має чимало вад, одна з них - "начётничество".
А ще згірший апломб всезнайки.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 16:44
10.11.08 16:24 ___Андрій_Довбуш
1 - выдрано из контекста, я просто пишу, что драная кошка великих достижений Ющенко застилает скромные достижения правительства.
2- ложь. французская компания Total, специализирующаяся на добыче углеводородов, купила эту технологию и еще в 2007 ее две заправочные станции Total, отпускающие автолюбителям суперэтанол Е85, были открыты в Париже в ХV округе и в г. Иль-Адам (департамент Валь д"Уаз), было в французской прессе и по ТВ, и каждый раз технология Украина!
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 16:41
__НЛО
"произрастающих при движении массы воды в трубной системе"
Шановний, навіть на відкритому просторі, при достатній кількості світлової енергії та СО2 "урожайность составила 50 гр. водорослей с 1 кв.м. в день". і це не пального, а лише сировини, яка після переробки буде додаватись ЛИШЕ як добавка до пального.
а тепер уявіть, скільки тисяч кілометрів труб та капіталовкадаень потрібно? вам в штабі точно платити перестануть. хіба що є змова з пінчуком-ахметовим...
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 16:24
__НЛО
1. ну, певний прогрес я вже бачу.
спочатку ви писали, що робота уряду успішна, тепер вже пишете "скромные достижения правительства". ну вже хоч це добре.
2. ніякої НОВОЇ технології в Україні немає, є лише голослівні заяви, що базуються на іноземних розробках. та й взагалі, це нагадує маячню вітренко, яка свого часу "мала унікальні розробки", які вона обіцяла реалізувати ізробити в Україні рай, лише коли її оберуть президентом.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 15:58
___Андрій_Довбуш
Ну так что по поводу энергетической безопасности страны и роли великого кормчего Украины Ющенко посоветовали креативщики балогана?
Ну так что по поводу торможения рзвития страны и роли великого кормчего тормоза Украины Ющенко посоветовали креативщики балогана?
Ну так что по поводу великих потуг по объединению страны и роли великого объединителя кормчего Украины Ющенко посоветовали креативщики балогана?
Ну так что по поводу ...ПИБа и сотворения финансового кризиса...
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 15:45
10.11.08 15:28 ___Андрій_Довбуш
То що там зі здобутками?
Ну не виноват я, что достижения гаранта с балогой по вредительству Украине столь велики, что закрывают своим величием скромные достижения правительства по ее обустройству.
Довбуш - Азеф, слабы вы. Надо было лучше учиться. И заниматься самосовершенствованием. Ато уже как Саша - Не могу купть ребенку игрушку, которая ему нпавится, так что делает правительство?
Да, Азеф, трудна судьба бандерлога из балогана, даже если он подписан Довбушем
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 15:41
___Андрій_Довбуш
Ну вот, усё то вам видно. И Азеф видел...
И о биотопливе вы знаете... А написано в Википедии, к кому и сколько раз с 2006 года, когда на Украине появилась новейшая, не имеющая аналогов технология беспрерывного получения топлива из водорослей, произрастающих при движении массы воды в трубной системе, обращались за финансированием разработчики?
Написано ли там, что так как гарант с Янеком занималисб РУЭ, шельфом и трубой, то финансирование небыло открыто до весны 2008?
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 15:28
І головне, що всі штабісти працюють по принципу сам дурак.
Скільки прошу про здобутки уряду написати, про український прорив - а вони - балога дурак. ну це і так всі знають. А от про здобутки уряду ніхто не знає, бо їх не видно.
Але коли нема що сказати, то йде звичайнісіньке поливання брудом інакомислячих.
То що там зі здобутками?
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 15:22
__НЛО
1. "розборки з Росією" - чи не вашого прем’єра розшукувало ФСБ Росії?
2. "поглиблення розколу країни" - бачу перед штабом тимошенко ви працювали у штабі януковича.
3. про ТРУБЫ молола ваша начальница, вы если ничего не смыслите, то хотя бы почитайте в интернете. про уже существующие технологии по выращиванию водорослей в прудах с 1978 года на википедии:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE в статье Биотоплива третьего поколения
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 15:02
Треба краще працювати, бандерлоги з балогану, краще. Ні креативу, ні думок - лише залояжені штампи з темників.
Яких набрали, таких і отримали. От завдяки тому і маєте, що маєте - загальну всенародну ненависть до балогану і гаранта.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:58
___Андрій_Довбуш
Взагалі начальника ВК балогану Балогу треба гнати в шию. Без темників не можете, темники гнилі, пахнуть погано.
Не віриш?
Ну наприклад. Чому крільдурки з п...ЕЦа голосували проти відміни пільгового режиму оподаткування з Кіпром? Тільки Ахметов виводить десятки мільярдів?
А що у темниках сказано про ПІБ? СБУ, фінансова розвідка, великий банкір зі світовим ім,ям дивилися, як структури і банки Ахметова створюють українську фінансову кризу?
А чому з 5 млд. ПІБ 2,9 пішли Ахмету?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:52
10.11.08 14:33 ___Валерій_
Шлапак не може брехати. То хто ти?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:48
10.11.08 14:46 ___НЛО
10.11.08 14:33 ___Валерій_
Саме постійне наполягання Президента Віктора ЮЩЕНКА на необхідності реалізації цих кроків, донесення їх до громадськості привели до того, що уряд врахував практично всі соціальні ініціативи Президента, відзначив перший заступник глави Секретаріату. Йдеться, зокрема, про підняття більш ніж на 32% мінімальної зарплати, більш ніж 30-відсотковий ріст пенсій для лікарів та вчителів, суттєве підвищення зарплати працюючих громадян завдяки запровадженню Єдиної тарифної сітки.
Зважаючи водночас на питання, які ще потребують доопрацювання в бюджеті, Президент пропонує вже на початку січня розпочати другий етап бюджетного процесу. Йдеться про те, щоб до кінця лютого завершити формування змін і доповнень до бюджету з урахуванням ініціатив фракцій парламенту, галузевих асоціацій, місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:46
10.11.08 14:33 ___Валерій_
Я знаю, як в балогані вранці радили компостувати мізги народу. Однак
http://unian.ua/ukr/news/news-228721.html
На сьогодні бюджет підготовлений, і він є збалансований. Важливо, що проект бюджету не допускає радикальних змін, які могли б призвести до згортання економічної активності чи послаблення соціального захисту людей», – сказав О.ШЛАПАК. Він додав: загальні макропараметри бюджету націлюють державу на подальші економічне зростання і підвищення соціальних стандартів – в основі останнього лежать соціальні ініціативи глави держави, виголошені ним улітку 2007 року.
«У першу чергу бюджет треба приймати тому, що в ньому, завдяки соціальним ініціативам Президента, закладені значно вищі соціальні стандарти ніж ті, які є зараз», – підкреслив О.ШЛАПАК.
Саме постійне наполягання Президента Віктора ЮЩЕНКА на необхідності реалізації цих кроків, донесення їх до громадськості привели до того, що уряд врахував практично всі соціальні ініціативи Президента, відзначив пер
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:38
10.11.08 14:14 ___Андрій_Довбуш
Українськи прорив - а що, НУНС під патронатом Балоги і гаранта дав прийняти його як урядову програму?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:36
10.11.08 14:06 ___Андрій_Довбуш
Коли типовий чиновник - гуманітарій починає розповідати про вирощування водорослів у "прудах", відразу розумієш, що він працює на Банкову.
Приклад - їх море в інтернеті, набери "топливо из водорослей".
http://ecoera.ucoz.ua/news/2008-02-26-87
Генная инженерия позволила получать топливо из водорослей 18:16
Американская компания Solazyme разработала новую технологию, потенциально способную заменить нефть в качестве источника автомобильного горючего. В качестве сырья для производства биотоплива используются водоросли.
Solazyme с помощью генной инженерии вывела новые виды водорослей и разработала технологию их ускоренного выращивания (водоросли помещаются в стальные контейнеры и растут не на солнце, а в темноте). "Плантацию" подкармливают сахаром, который водоросли превращают в нефтеподобную жидкость - на ее основе возможно производить дизельное и авиационное топливо. При этом, Solazyme создала несколько видов водорослей, которые производят различные виды топлив
IP: 194.106.208.---
Валерій_ _ 10.11.2008 14:33
Давайте не будемо розбирати вибори, адже їх не буде, а просто подумаємо про важливішу проблему- економічну кризу і причини, які сприяли їй в Україні:
1. Уряд збільшуючи соціальні видатки - простимулював розвиток інфляції
2. Замість того, щоб розвивати економіку - фінансові ресурси були направлені. на особисте поліпшення рейтигу Тимошенко.
3. Політика НБУ щодо валют не відповідала дійсності, адже немаючи ніякого грунтовного зростання економіки-курс гривні ріс, що і призвело до обвалу.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 10.11.2008 14:30
10.11.08 14:03 ___Андрій_Довбуш
Не говори про те, чого не знаєш. Багато хто з них є патріотами, націоналістами.,багато хто був. І багато хто став нелюдом, через певний час. Однак і від перших, і від других, і від третіх одна біда.
Можеш пригадати, як починав Ющенко, що залишилося, крім "нарід, нація, національна безпека". Ми ледве не вплуталися вже не у публічні, а військові розборки з Росією. Ми маємо поглиблення розколу країни, причому дуже часто по тіням минулого.
IP: 194.106.208.---
__Valja _ 10.11.2008 14:26
Розмови про перевибори - сьогодні не актуальні. Криза, що розпочалася в світі дала перші ознаки в Україні. Сьогодні замість того, щоб працювати в напрямку подолання її, Тимошенко - займається популізмом, на зразок закликів відновлення коаліції. Сьогодні всі політичні сили обєднаються навколо цієї проблеми. Але можливо вона і цього боїться, що внаслідок цього вона втратить владу.
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 14:14
__НЛО
Ви знаєте, я ніколи не був налаштований особисто проти тимошенко, але працівники штабу явно настроюють людей проти неї. Чому ви постійно торочите, що уряд працює гарно, добре, ефективно і так далі. Ви дійсно думаєте, що зараз таку лапшу можна вішати на вуха українцям?
Розкажіть конкретно, що зробив уряд цього року для кожного українця, які програми розпочав (які реально виконуються) і так далі... Розкажіть про виконання прграми укр. прорив.
Чи нема що сказати?
чи нема
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 14:06
2. Про водорості я розказав тому, що технології дійсно не наші, і вирощують їх у ПРУДАХ, але наш прем’єр, як і янукович, що не дочула, то й видумала, і сказала - В ТРУБАХ!
таких технологій нема і не буде, оскільки водорості ростуть за рахунок світла і тепла сонця, а у трубах вони не матимуть ні світла, ні тепла. хіба що гріти труби газом, але де логіка?
Це підкреслює, що газова принцеса цим навіть серйозно не переймалась, бо вона ще з часів свого колєги Лазаренка робить ставку на газ.
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 10.11.2008 14:03
__НЛО
1. Ви взагалі нічого не тямите в патріотизмі.
Ваш приклад із африканськими вождями недоречний, тому що ілюструє не патріотів, а людей зі страшною жагою до влади, майбутніх диктаторів, які через трупи йдуть до влади та трупами її укріплюють. Нікого з уряду не нагадує?
IP: 172.17.46.---
_Противник _ 10.11.2008 11:22
10.11.08 11:15 ___Сашко_
Где вы видели, чтобы собака себе хвост отгрызла? :-)
IP: 194.106.208.---
Сашко_ _ 10.11.2008 11:15
Зараз щось все частіше чую про звільнення із роботи в умовах кризи. Єдине питання. А чому простих людей звільнять? Може пару міністрів, чи весь уряд на період кризи відправить? І для країни безпечніше і для бюджету дешевше. І таке на думці не у одного мене http://www.kreschatic.kiev.ua/news/1225725836.html
IP: 10.78.0.---
kod123 _ 10.11.2008 11:13
"Віктор Ющенко зазнав суттєвої поразки в реалізації плану дострокових виборів."
Господа! Ющенко и не собирался проводить выборы до Нового года.
Вы Балогу читали, где-то полгода назад на УП? Выборы будут в марте 2009 года
Сторінки:
← Попередня
Наступна →