IP: 93.74.10.---
Spirito _ 03.12.2008 11:48
Р. Наші вчені зафіксували, що планета опинилася в стані... клінічної смерті.Планета має електромагнітне серце. (була публікація) Певно це фіксували не тільки в нас.
Відомо також про рух магнітних полюсів, танення людовиків, енергії Землі, що впливає на погоду. ...та й сказали: "Галілейські мужі,-чого стоїте і дивитеся на небо? Той Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо".
Дії Святих Апостолів 1.11
IP: 93.74.10.---
Spirito _ 03.12.2008 11:33
Porochenko " Пока зачинщики волнений разделят золото и власть, эпоха массовых рождений
(духовных) проявит третью ипостась. От света прячется хулитель с печатью страха на челе.
Творится новая обитель рождённым сыном на Земле" Але нічого само собою не станеться.
Іде запекла виснажлива боротьба зі зміною видів і типів зброї, дуже гнучкою тактикою.
"Первый мир был потоплен водой, а второй для огня бережётся"." Горит и кружится планета,
над нашей родиною дым"... от августа 1999. Дата предсказана.
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 02.12.2008 21:07
"В будь-якому випадку оздоровлення економіки США, а разом з нею економіки всього світу буде дуже болючим, незалежно від того, буде процес оздоровлення керований, чи хаотичний."
---
Это для пиндосов оздоровление экономики будет болезненным?!! Эти "оздоровятся" как и в 1971 г. А Украина, как и прочие, таки да. Пройдёт процедуру лоботомии. В том числе и благодаря хоружевскому бАнкиру, связавшему банковскую систему новорожденной Украины с фуфловой "зеленью".
IP: 193.19.152.---
Денис_Ветров _ 02.12.2008 14:51
"Важко сказати, наскільки новообраний президент США Барак Обама усвідомлює всю глибину фінансової кризи США, обумовленої величезним тиском спекулятивного капіталу за останні роки."
Поульсен предложил еще 700 млрд. кинуть в финансовый сектор и уже готовит конкретные предложения, насквозь лобистские кстати и коррупционные. Обама официально поддержал эту идею. Не сомневался, рулят то одни и те же силы с баблом, только под брэндом демократии.
IP: 193.19.152.---
Денис_Ветров _ 02.12.2008 14:36
Кстати по поводу курсов. Давайте задумаемся: есть группа сверхбогатых и влиятельных олигархов из всех политических лагерей, наживающаяся на экспорте. И вдруг кризис, экспорт падает, деньги в офшорах исчезают, фондовый рынок обвалился. Как сохранить прибыль при понижении объема продаж? Правильно, сделать доллар дорогим, тратить деньги на издержки в гривнах, а заработки получать в долларах. Вот и весь картельный сговор. Плюс, объективные факторы, но о них лень:)
IP: 193.19.152.---
Денис_Ветров _ 02.12.2008 14:29
Автор статьи совершенно далек от понимания процессов, происходящих в международной экономике, не понимает ни глубины, ни причин кризиса, и играет на примитивной логике, для не-специалистов. Никак не относясь к поклонникам Буша, как и США в целом, хочу заметить, что последний шанс избежать структурной деформации экономики был при Клинтоне, который его и про...ал. Бушу досталась страна с мнимым благополучием и перекосом, который уже нельзя было преодолеть. Хотя попытки были сделаны.
- 10
IP: .---
яфет _ 02.12.2008 13:37
Гарна стаття.
IP: 194.44.213.---
Zlthn _ 02.12.2008 13:01
всі хочуть надприбутків, і хочуть заробити на нас з вами. Як на мене уряд тут не винен, поясніть чому ви всі брали кредитив доларах, ви що в доларах заробляете, а в процентному співідношенні це 55 %, от вам і долар. А тепер його треба віддавати, а хто на цьому заробить, що Тимошенко, ні!!! А зароблять банки, національний банк. От і все. Якщо раніше за 100 доларв треба було віддати 500гр, то тепер 750гр. А вас щн всіх лякають, що після нового року буде долар 10гр. Як на мене це булька.
IP: 93.127.48.---
DeminimusM _ 02.12.2008 12:53
Я прошу прощения, но
user100 не могли бы Вы указать какими именно действиями ЮВТ "менее чем за год умудрилась УДВОИТЬ дисбаланс по объему экспорта/ импорта в пользу импорта"?
Vadim_nv Вы о чем? И пре чем здесь НАТО?
IP: 193.138.184.---
Козарлюга _ 02.12.2008 12:49
Непогана, свіжа, хоча й суперечлива думка що до помилкової підтримки фінансового сектору
Стаття в міру емоційна, читається на одному диханні.
Винуватці кризи показані вірно.
Зачот;)
IP: 80.249.229.---
user100 _ 02.12.2008 11:22
Прежде чем пускать слюни по и обвинять Юща в некомпетентности, нужно как минимум понимать процессы. А суть в том, что если ЮВТ менее чем за год умудрилась УДВОИТЬ дисбаланс по объему экспорта/ импорта в пользу импорта, то в условиях всеобщего кризиса и закономерного вывода доларов с Украины, никакой НБУ ситуацию особо не спасет. Он же долары не печатает, максимум что может - это сделать более плавным во времени повышение долара. А свою компетентность Ющ доказал в 98.
+1
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 02.12.2008 10:36
У розвалі СРСР звинувачували також одну людину - Горбачова.Вчора ця людина сказала, що розвал СРСР - це була справа кожного громадянина.
IP: 94.248.76.---
Vadim_nv _ 02.12.2008 10:22
01.12.08 15:38 ___НЛО
Прежде чем пускать слюни по и обвинять Юща в некомпетентности...
А кто наживается на скачке курсов? Часом не Порошенко ли? И кроме пиаристых поездок в нацбанк с возгласами "тут щось не те...", Ющ ничего реально не сделал для избежания этой ситуации. Он же обещал контролировать использование транша МВФ! Где контроль? Теперь говорим уже о том, что надо со вторым траншем обходиться аккуратней, и отправлять его на кредитование бизнеса. Очнулись!
IP: 94.248.76.---
Vadim_nv _ 02.12.2008 10:18
А второй момент - это способность к прогнозирования нашего правительства. Ну ладно, мировое сообщество год назад не хотело верить в наступление кризиса при наличии всех подобных прогнозов. Но ведь Тимошенко до начала ноября заявляла, что кризиса нет! Неужели, это так было незаметно? На что она надеялась, собственно говоря? Конечно, теперь для Украины последствия очень ощутимы, и лягут все на плечи наших граждан.
IP: 94.248.76.---
Vadim_nv _ 02.12.2008 10:15
Удивляет два момента. Первый - это как до сих пор даже при понимании всего этого можно верить США, и идти у него на поводу за обещаниями бытть в НАТО чуть ли не завтра. Разве до сих пор не убедились, что США ничего не делает, не имея там своего интереса? Ну зачем же становиться пособниками в продвижении этого самого интереса дальше на восток?
IP: 194.106.208.---
Зореслав_Рівне _ 02.12.2008 10:09
НЛО
Прежде чем пускать слюни по и обвинять Юща в некомпетентности, нужно как минимум понимать процессы. А суть в том, что если ЮВТ менее чем за год умудрилась УДВОИТЬ дисбаланс по объему экспорта/ импорта в пользу импорта, то в условиях всеобщего кризиса и закономерного вывода доларов с Украины, никакой НБУ ситуацию особо не спасет. Он же долары не печатает, максимум что может - это сделать более плавным во времени повышение долара. А свою компетентность Ющ доказал в 98.
Підтримую Вас.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 02.12.2008 10:02
01.12.08 18:04 ___НЛО.....+++++
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 02.12.2008 09:57
02.12.08 09:15 ___Porochenko......+
IP: 10.0.88.---
Aleks2_ _ 02.12.2008 09:24
01.12.08 15:38 ___НЛО
Прежде чем пускать слюни по и обвинять Юща в некомпетентности, нужно как минимум понимать процессы. А суть в том, что если ЮВТ менее чем за год умудрилась УДВОИТЬ дисбаланс по объему экспорта/ импорта в пользу импорта, то в условиях всеобщего кризиса и закономерного вывода доларов с Украины, никакой НБУ ситуацию особо не спасет. Он же долары не печатает, максимум что может - это сделать более плавным во времени повышение долара. А свою компетентность Ющ доказал в 98.
IP: 194.0.148.---
Porochenko _ 02.12.2008 09:15
Сороці респект!
Але, п.Сергію, статься, виходячи з прислів'я:"наука без релігії-каліка, а релігія без науки-сліпий", не дає відповіді на основне питання людства... Зроблено констатацію давно відомих фактів. А чи не припускаєте ви, що так звана світова криза це запланований акт "чаящих" приходу мессії-в іудаізмі або антихриста-в хрис-стві, щоб толпа сама попросила "сильних світу цього" ввести чіпи або так зване число звіра для повного контрою, про що достеменно зазн. у книзі відкриття Івано...?
IP: 194.79.21.---
Тревор _ 01.12.2008 22:00
Ця стаття - аналіз причин кризи, і то досить суб'єктивний.
Раніше топ-стаття за авторством п. Дубинянського звинувачувала в кризі "соціалістичний " курс капіталізму США - роздачу іпотечних кредитів без забезпечення. "Хто винен?" - класика жанру.
Не претендую на об'єктивність, але вважаю більш актуальним питання - "що робити?".
Сподобалась думка Пинзеника про суспільний договір між бізнесом і найманими робітниками - щоб врятувати економіку. Зараз почнуться часи випробування для всіх.
IP: 77.123.103.---
alex_tva _ 01.12.2008 21:07
Українську економіку відкриють як консервну банку за допомогою ножа під назвою МВФ. Частина 1. Що таке Вашингтонський консенсус?
http://www.unitedua.com/uk/Blogs/Patriot/2008-11-30-Ukrayinsku-ekonomiku-vidkriyut-yak-konservnu-banku-za-dopomogoyu-nozha-pid-
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.12.2008 20:34
01.12.08 20:03 ___Папай
Коли боїшся писати про курокрадів, пиши про дармоїдів - бажано чужих.
IP: 77.123.97.---
Папай _ 01.12.2008 20:03
Чомусь більшість статей подібного штибу нагадують післяобідні теревені різноробів у заготівельному цеху про дармоїдів з конструкторського бюро й заводської бухгалтерії.
IP: 80.84.191.---
Allright _ 01.12.2008 20:03
Вот нашли штаты дураков - сплавляют нам свою резаную бумагу, а мы и рады покупать, да ещё по любому курсу. Наткнулся недавно на статью:
http://planeta.by/15-1.htm
Надо же, написана судя по всему год или два назад, а всё точно описано.
Пока США контролируют эмиссионный центр мировой валюты - будут жиреть за счёт остального мира.
IP: 91.142.175.---
Emer _ 01.12.2008 19:39
После просмотра фильмов "Дух времени" и "Дух времени - приложение" все встает на свои места (т.е. все идет по плану).
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.12.2008 19:22
01.12.08 18:30 ___vitasyk
А коли Україна попросить повернути за державні цінні папери США доллари, якими за них заплатила половину валютного резерву нацбанку - яка буде реакція США пережд загрозою аналогічних кроків інших тримачів?
IP: 94.27.11.---
vitasyk _ 01.12.2008 18:30
аж западло читати до кінця. Про внутрішній борг годі і говорити. Кому не ясно Федеральна резервна система (напівприватна організація) штампує долари в обмін на урядові облігації. Америка винна сама собі, а не якимось фірмам чи громадянам. Якщо Федеральна резервна система попросить платежів по облігаціях, то уряд США позбавить її права друкувати гроші, тому це ніколи не здійниться за що переживати.
IP: 77.121.123.---
inner _ 01.12.2008 18:17
Наприклад, невірно, що реальний сектор не має зиску від спекуляцій на фондових ринках, бо там формується вартість, капіталізація, нехай навіть дута, під яку брались вигідні кредити та інвестиції, причому величезні.Взагалі, коли "в усьому винні спекулянти" - це вже останній аргумент, від безсилля щось пояснити аргументовано. Тому (для доп. "НЛО" ) - спекулянти спекулюють там, де є для цього можливості. Це така ж форма бізнес-діяльності, як і всі інші.Інша справа, що в нас вона йде від держави,НБУ
IP: 77.120.129.---
akvn _ 01.12.2008 18:07
Все дело в том что гривня еще большая булька чем долар. За доларом хоть америка стоит какая-никакая, а что извините за гривней - люби друзи.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.12.2008 18:04
01.12.08 17:00 ___inner
Коли той дурень разом зі Стельмахом фактично заохочували банки до валютних запозичень і надання споживчих кредитів - він тим самим провокував інфляційний ріст, і це йому було вигідно - таким чином він боровся з урядом.
Коли вони купляли на долари цінні папери США і тим самим залишили нацбанк без половини реальних валютних резервів - йому було вигідно отримувати сприяння США в своїх оборудках.
Ну а нинішні "подвиги" перевершують сподівання.Прогноз летальний.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.12.2008 17:52
01.12.08 17:00 ___inner
Цифри боргу США вражають трильйонами, ну той що?
У нас немає трильйонного боргу, але є свій дурень - у нього у всьому винен уряд та спекулянти - це якщо спрощено, але попри це - вірно.
IP: 77.121.123.---
inner _ 01.12.2008 17:00
Цифри боргу США вражають трильйонами, ну той що? Який висновок, чи прогноз? - автор їх не надає. Натомість два посили: Буш дурень, і "в усьому винні спекулянти". Настільки спрощено, що практично невірно.
IP: 192.168.0.---
Правденко _ 01.12.2008 16:50
DER SPIEGEL "Аргентинский призрак":
«Крупные игроки, такие как хедж-фонды или банки, играют на развал восточноевропейских валют», — подтверждает главный стратег валютного отдела французского банковского концерна BNP Paribas Ханс-Гюнтер Редекер. На прицеле у игроков теперь Украина, Польша, Чехия, Румыния и Турция.
IP: 77.123.58.---
loki060706 _ 01.12.2008 16:50
У автора дуже поверхневий підхід
Дурня для того й ставлять, щоб на ньго все списати
IP: 93.74.169.---
Прохожий2008 _ 01.12.2008 16:39
Сколько тысяч миллиардов долларов стоило, например, "принуждение к демократии" в таких странах, как Афганистан, Ирак, Грузия, Украина....
Может новая администрация США будет наконец-то меньше лезть в чужие дела, а займется своими?!
IP: .---
Reply _ 01.12.2008 16:33
... чи громадяни України, які мають кредити в валюті, ....
Взяти кредит на ен років в валюті і надіятись що курс буде не змінним досить тупо. Так само як і видати такий кредит індивиду, не спитавши навіть для хворми, "а де ти валюту береш?"
IP: 194.44.193.---
KZT _ 01.12.2008 16:29
Я вже писав, що в мене склалось враження, що ми всі живемо в
дурдомі. Де головний лікар і його адміністрація, ще дурніша від пацієнтів.
А ще дурніший янук з сволотою хоче приійти в палату №6.
IP: .---
Bata _ 01.12.2008 16:27
О! Сорока знайшов винуватця! Це, виявляється Буш! А хто був винен у кризі 1997-98? Або у кризі 1986? Тоді ще Буш-молодший президентом точно не був. Люди, визнайте, нарешті! Нашу українскьку кризу зробили ми самі, й особисто, й руками тих політиків, яких вибрали.
IP: 194.44.193.---
KZT _ 01.12.2008 16:24
Я вже писав, що в мене склалось враження, що ми всі живемо в
дурдомі. Де головний лікар і його адміністрація, ще дурніша від пацієнтів.
IP: 194.44.193.---
KZT _ 01.12.2008 16:20
Ну і дурдом.
Та вУкраїні немає банків.
Комерційні банки це все піраміди, які створенні для відмивання награблених
капіталів злочинців.
Скажіть мені хто в нас контролює комерційні банки?
Та ніхто. Це все лапша нам на вуха.
Хто контролює зарплати і премії працівників ком. банків.
Та вони не знають межі і скільки ви дурні вкладете стільки вони вкрадуть.
Ну який це банк коли банкір вложив 10 тисяч доларів, а за рік забрав із
банка 200 тисяч дол.. Де залог в нац. банку для пов. вкл. гр
IP: 77.239.176.---
knighterrant _ 01.12.2008 16:20
А що ви думаєте, НБУ буде просто так, без відкатів, рефінансувати банки?
IP: 195.114.130.---
Май _ 01.12.2008 15:57
Iснуе i така точка зору: http://www.rusprav.org/2008/November/CrisisAndApocalypsis.html
IP: 82.144.205.---
правдолюб _ 01.12.2008 15:55
"Поки що реальна економіка чи громадяни України, які мають кредити в валюті, практично нічого не отримали від цих коштів. "
А пробки на дорогах - это не результат кредитов. Может все-таки кто-то что-то реальное получил благодаря кредитам. А квартиры, купленные в кредит, товарищи не получили? Эта статья скорее набор красивых, но не очень глубоких, слов.
IP: 77.123.19.---
serg66 _ 01.12.2008 15:47
А с Украиной тоже все ясно.
В Америке был дурачок Буш-младший, а у нас Нацбанком правит Петя с мармеладной фабрики, главное достоинство которого, что он кум Плеловода.
Так что пока Петя с Пчеловодом Ахметика по бабкам не перегонят будем мы " пересични хохлы" все из издержки покрывать.
IP: 77.123.19.---
serg66 _ 01.12.2008 15:40
k
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 01.12.2008 15:38
Під чітким керівництвом відомого всьому світу банкіра з руками, які ну е ніколи ну нічого - нацбанк успішно долає наслідки запозичень на зовнішніх ринках валюти комбанками для споживчого кредитування, що не обмежувалося, тому що викликало ріст інфляції.
Ну а нині - всі засоби добрі, аби розповідати, що у всьому винен уряд, а самим і надалі тягти, тягти, тягти...