IP: 193.238.192.---
Йолга _ 17.12.2008 16:29
Вкотре переконуюся в лицемірстві Тимошенко. Коли це було вигідно, то вона кричала, що Литвин - уособлення режиму Кучми, продажний політик без честі і гідності. А як бачимо, Юля свою совість теж десь у банк під відсотки поклала, бо ні грама не залишилося.
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 17.12.2008 14:22
Правительство слагает полномочия только перед вновь избранной Верховной Радой, а не перед новой коалицией. Поэтому Кабмин может только частично переформатировать свой состав.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 17.12.2008 11:15
17.12.08 01:50 ___Лора
Литвин продался нацистам, которые привели страну к краху. Ничего доброго из этого не выйдет.
Нацысты масковския - гэта вы сцуки ГэБэщныя
Хотілося б вірити у Литвина прокинулося справжнє почуття до Батьківщини, але надто важко, утім побачимо
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 17.12.2008 10:49
сподобався пункт про етіку. орднунг повинен бути. не можна тььотю юлю нервуватися заставляти.
IP: 193.200.175.---
paparaciy _ 17.12.2008 09:59
Давайте сподіватися, що мозок джяді Віті від їх нього отруєння вмер не зовсім, що дядя Вітя рано чи піздно отямиться і почне адекватно сприймати дійсність, і не ставитиме пальки в кольоса нової коаліції.
IP: 193.200.175.---
paparaciy _ 17.12.2008 09:57
дуже тішить то шо наші політики вирішили оббіднатися, думаю, це дасть можливість нам не тільки знайти компроміс для спокійного святкування Новорічних свят, але і дасть поштовх до спільного подолання усіх наслідків неадекватних дій Віктора Ющенка, який ручним управлінням нацбанку заробив на простих жителях України.
IP: 213.227.196.---
Лора _ 17.12.2008 01:50
Литвин продался нацистам, которые привели страну к краху. Ничего доброго из этого не выйдет.
IP: 93.73.145.---
мит_кеш _ 16.12.2008 23:48
16.12.08 17:03 ___YLIANA
Замість того щоб протидіяти кризі ми бачимо папір в якому написано все красиво, але так і не зосереджена увага на питаннях виходу із кризи.
Хочеться сказати, дурню пів роботи не показують! А по друге.,зверніть увагу, чим в той же час продовжує займатися президент та його секретаріат і займіться краще критикою на їх адресу, чи ви сліпі?
IP: 93.73.145.---
motrian _ 16.12.2008 23:39
16.12.08 18:58 ___Forester
Стыдобище такое: так любить себя во власти. (((
Справжній сором, то наш президент і нехай зробить своїм громадянам такий дуже гарний новорічний подарунок, складе свої повноваження, може тоді хоча б трохи поваги залишить після себе!
IP: 62.221.55.---
SIM _ 16.12.2008 22:33
18:56 ____КОС
"Коаліція Юлі і Литвина - віртуальна бо вона немає необхідної кількості голосів. "
Юридически она реальна. А законы принимались, как Вы знаете, даже когда ее еще не подписали.
Пусть попробует ПР себе и всем во вред не поддерживать разумные законы. Людей они на улицы выведут, мля. А люди их поймают и повесят за яйца, своих хозяев-благодетелей. Возможно
IP: 62.221.55.---
SIM _ 16.12.2008 22:17
18:58___Forester
Согласно Конституции Кабмин должен подать в отставку
Уважаемый, Вам так этого хочется, что пишете ахинею и не замечаете. КМ складывает полномочия перед новоизбранной ВР, а не перед новой коалицией.
IP: 194.106.208.---
choper _ 16.12.2008 19:55
Щойно прочитав, що думає колишній міністр юстицій, щодо нової коаліції - http://gart.org.ua/?lang=ua&page_id=2&news_type=1&element_id=10993 . Виявляється її юридично не існує.
IP: 77.122.23.---
Forester _ 16.12.2008 18:58
Согласно Конституции Кабмин должен подать в отставку. Но Тимошенко скорее усрется, чем сделает это.. Стыдобище такое: так любить себя во власти. (((
IP: 194.106.208.---
_КОС _ 16.12.2008 18:56
Коаліція Юлі і Литвина - віртуальна бо вона немає необхідної кількості голосів. Тимошенко намагається втриматися на посаді, от і все. Тимошенко-премєр вже й так завело нас в кризу і якщо дозволити їй керувати і далі, то що тоді буде із економікою?!
IP: 93.127.12.---
ТАРАСІЙ _ 16.12.2008 18:50
Слава Богу,що ви прийшли до розуму.Два дебіли добро що пішли,ще необхідно щоб пішов
Безсмертний та Балога,Кріль,Путьовка.Кляті вороги УКРАЇНИ комуняки і жиди-Сімоненко,
Грач,Табачник,Алексадров(хоч маю багато добрих друзів жидів)але вони 1917 року роблять
всюди рейвах.Більше роботи,менше ЛЯПІВ
.Ні яких ВИБОРІВ.
IP: 194.106.208.---
_gorgio _ 16.12.2008 17:53
Написано дійсно красиво, в тому що в БЮТ писати вміють добре коаліційні угоди вміють я і не сумнівався, але слідувати їй і впроваджувати якісь конкретні заходи не вміють, я також переконався на прикладі коаліційної угоди НУНС і БЮТ.
IP: 93.73.135.---
ИванОхлобыстин _ 16.12.2008 17:43
16.12.08 17:01____КОС
...вона охоплює все, але не те що сьогодні "болить", адже в ній не визначені приорітетні питання.
Та не читав ти її, навіть не переглядав! Починається словамиПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОАЛІЦІЇ :-У СФЕРІ ЕКОНОМІКИ; -У СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ; - У СФЕРІ ПРАВА НА БЕЗПЕЧНЕ ДОВКІЛЛЯ; - У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН іт.д. (слідкуй за текстом). По-моєму, усе пояснено і розтлумачено мало не на пальцях. Чи може, тебе щоось інше "болить"?
IP: 93.73.135.---
Бастилія _ 16.12.2008 17:34
16.12.08 17:03___YLIANA
Замість того щоб протидіяти кризі ми бачимо папір в якому написано все красиво, але так і не зосереджена увага на питаннях виходу із кризи.
Ви неуважно читали. Там усе чітко зазначено. Перегляньте ще раз - і переконайтеся!
IP: 193.200.190.---
Ярик_80 _ 16.12.2008 17:30
Любите Юлю Тимошенко, мать вашу!
IP: 194.106.208.---
Саня_Вінницький _ 16.12.2008 17:05
Ми вже мали справу із одним "проривом", боюся щоб і цей "прорив" не завів нас в гіршу ситуацію чим минулий.
IP: 194.106.208.---
YLIANA _ 16.12.2008 17:03
Замість того щоб протидіяти кризі ми бачимо папір в якому написано все красиво, але так і не зосереджена увага на питаннях виходу із кризи.
IP: 194.106.208.---
_КОС _ 16.12.2008 17:01
Прочитавши тексти коаліційної угоди в мене склалося враження, що вона охоплює все, але не те що сьогодні "болить", адже в ній не визначені приорітетні питання.
IP: 194.106.208.---
valentun _ 16.12.2008 16:58
А що із цієї коаліційної угоди вийде, коли коаліція немає 226 голосів? Да, Тимошенко залишиться на своїй посаді, Литвин всівся в крісло спікера, а народ як страждав, так і страждатиме від кризи, адже віртуальна коаліція не дасть своїх "плодів".
IP: 212.42.88.---
kabyki _ 16.12.2008 16:53
Одразу видно, що БЮТ ця коаліційна угода далась кров’ю.
IP: 194.44.63.---
Захисник _ 16.12.2008 16:51
В нормальних, принаймі європейських, країнах в ситуації, що склалася в економіці України станом на 15.12.2008 р. Прем"єр міністр спершу подає у відставку, а потім створюється нова коаліція і новий Кабінет! На яких прикладах тепер будуть вчити наших студентів ?
І дійсно дебільна традиція в нашого народу, людина, яка недобросовісно керувала Верховною Радою повторно вибирається на цей пост, така сама ситуація з Прем"єр Міністром Тимошенко, у нас що людей на ці пости нехватає?
IP: 10.78.0.---
kod123 _ 16.12.2008 15:46
Желание быть при власти несовместимо с порядочностью, честью и политической последовательностью!!!
IP: 89.105.239.---
Olvija _ 16.12.2008 15:30
Продажні тварючки.
IP: 217.76.198.---
Гапон _ 16.12.2008 13:43
...Ну что...
...Дульку, по просьбе нациков, в сторону РФ, скрутили...
...Теперь, по полной программе...
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 16.12.2008 13:34
Говорить об юридический аспектах не имеет смыла. Есть аргументы у тех, кто считает, что коалиции нет, и у тех, кто считает наоборот. Смысл в том, что воля большинства в НУ-НС заявлена, и можно говорить, что коалиция существует, но правительство не имеет поддержки большинства в парламенте. Предельный срок существования коалиции – до президентских выборов.
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 16.12.2008 13:33
Со стороны Президента выступать с предложениями отменить коалицию невыгодно. Это очень непопулярное решение в общественном мнении. Люди хотят, чтобы парламент работал.
IP: 192.168.9.---
lisichka1 _ 16.12.2008 13:33
Нет сомнения в том, что Ющенко не устраивает такая коалиция. Он вообще бы не хотел никакой коалиции. Тем ни менее до весны следующего года «коалиция трех» точно может работать, но вряд ли удастся формализовать ее так, как того требует регламент.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 16.12.2008 13:28
Перехід до стратегії талого (екологічного збалансованого) розвитку.
Талий розвиток? В смысле "тающее развитие"? Классная опечатка. В ней вся суть....
IP: 94.27.11.---
vitasyk _ 16.12.2008 13:09
Кажете коаліція НАЦіонального розвитку СТАбільності і ПОРятунку. Тобто НАЦ СТОПОР? :)
боюся не випадко http://korrespondent.net/video/ukraine/676734
IP: 10.20.14.---
yvn _ 16.12.2008 12:37
Добре, нарешті зрозуміли, що не можна отримувати зарплату і нічого місяцями не робити. Боже, дай їм розуму!
IP: 194.44.63.---
Захисник _ 16.12.2008 12:34
Попробуємо ще раз написати, УП фільтрує повідомлення
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 16.12.2008 12:20
В кращих традиціях передовиць газети "Правда", ніякої конкретики, одні лозунги та бла-бла-бла... Тепер зрозуміло, що собою являє їх так званий пакет антикризових законів. Пора запасатися сіллю, сірниками, мукою, крупами ...
IP: 194.44.63.---
Захисник _ 16.12.2008 12:10
6.1. Діяльність Коаліції припиняється у разі:
6.1.1. Припинення повноважень Верховної Ради України відповідного скликання.
6.1.2. Виходу фракції зі складу Коаліції.
6.1.3. Прийняття Коаліцією рішення про припинення своєї діяльності.
6.1.4. Катастрофічного зубожіння (рівня життя) населення України на 20% відносно дати початку утворення Коаліції.
IP: 91.198.1.---
матюк _ 16.12.2008 11:54
ЦЭ ВЭЛЫКА ПЭРЭМОГА, нє?
балаболи, ділетанти і вори домовились про табурєти
IP: 77.122.95.---
Breeze _ 16.12.2008 11:28
Скажіть, і як тепер їм приймати комплекс антикризових заходів, де неминуче визнання зниження життєвих стандартів людей? А хіба може бути інакше в умовах різкого падіння виборництва? Отже, кому потрібне таке лицемірство?
IP: 77.90.193.---
семафор _ 16.12.2008 11:24
хєрня.
навіть не читайте.
ніхто нічого не буде виконувати....
див. аналог 2006 - 2008 роки
:-)))
IP: 192.168.0.---
jawas _ 16.12.2008 11:23
Організаційно-технічне та інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Коаліції покладається на Секретаріат Коаліції
Принципові борці з Секретаріатом президента.
IP: 195.230.128.---
asd1917 _ 16.12.2008 11:18
Аминь...