Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Геноцид середнього класу або нема кому вірити, окрім самих себе

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.26.158.---
olegarius _ 19.12.2008 15:59
Для створення революції в країні:
1. Українцям потрібна зброя на руки.
2. Потрібен спонсор революції (так завжди було). Цей олігарх повинен мати зиск від перевороту, інакше він не буде її спонсором. Навряд чи такий знайдеться зараз. Усі закони у нас діють на користь багатих та злодюг, що по суті одне й те саме.
3. Потрібен патріотичний настрій люду, що бере участь у перевороті.
4. Потрібні психіатори та соціологи, які б фільтрували психів і не видавали їм зброї.
Ясно,що це не реально наразі
IP: 77.222.128.---
bakshook _ 18.12.2008 16:41
18.12.08 12:13 ___111111 Средний класс давно уже свалил из этой жопы - Украины, а у "остатков" среднего класса не хватит сил что-то изменить, остальной класс- вообще не в счет. Уважаемый 111111! А вы себя к какому классу относите? Или вы не из "Жопы" комментируете, но очень хорошо знаете что в ней происходит?
IP: 193.200.175.---
warpcomp _ 18.12.2008 12:29
До тих пір поки ми будемо ділити одне одного на помаранчевих та біло-блакитних, поки нами будуть користуватися Ющенки, Тимошенки, Януковичі і т.д.- цей поділ тільки для нас дурнів, а вони собі чарку пьють та з нас насміхаються - ПІДНІМАЙСЯ УКРАЇНА - ДОСИТЬ!!!!!
IP: 89.209.81.---
111111 _ 18.12.2008 12:13
Средний класс давно уже свалил из этой жопы - Украины, а у "остатков" среднего класса не хватит сил что-то изменить, остальной класс- вообще не в счет.
IP: 193.17.217.---
3210 _ 18.12.2008 11:07
Пора поднимать народ и перзидента рвать на ремни
IP: 10.20.40.---
транк _ 18.12.2008 09:42
Проба
IP: 192.168.95.---
Komandor _ 18.12.2008 09:35
З МАФІОЗНОЇ СИСТЕМИ два виходи :
- або довго місити і лазити в цьому ЕС-ЕН-ГЕ, еволюційний яко би шлях, ги-ги-ги,
- або СВОГО ПІНОЧЕТА, революційний шлях !
Французи у свій час робили не одну революцію і добре робили.
IP: 213.133.161.---
gosha3000 _ 18.12.2008 09:16
18.12.08 03:30 ___Лора А КОМУ МЕСТО????? НАЗОВИТЕ ХОТЯ БЫ ОДНОГО
IP: 213.227.196.---
Лора _ 18.12.2008 03:30
ДОУПРАВЛЯЛИСЬ! ОРАНЖЕВЫМ ФИЛОСОФАМ ПРИШЕЛ ДОЛГОЖДАННЫЙ ПИПЕЦ.
МАЙДАНУТЫМ БОЛЬШЕ НЕ МЕСТО В ПОЛИТИКУМЕ.
ОБОСРАЛИСЬ ПОЛНОСТЬЮ.
IP: 195.69.244.---
MухоМор _ 18.12.2008 00:39
нерухомість ліквідний актив? Автор повний ідіот.
IP: 79.143.36.---
numb _ 17.12.2008 22:39
проясніть для себе що таке середній клас. якщо працюеш на когось то може ти робочий клас, а якщо по вуха в кредитах і ледь зводиш кінці з кінцями то це щось інше. короче все це гра слів придумана кимось для того ,щоб потішити чиесь хворе Я. це як є люди розумні і освітчені - і це великі дві різниці.
IP: 77.122.159.---
antic _ 17.12.2008 22:18
кредитов не брал. ликвидности не имею. на фраеров, которых сгубила жадность (средний класс) плевать хотел. какое мне дело до ихних дебит-кредитных проблем? отключат тепло - затоплю дровами. таких как я большинство. остальных - на майдан или под майдан, или с флажками и кастрюлями к КМ, СП, ВР - ососбенности украинской рыбалки...
IP: 195.66.65.---
Всеравношник _ 17.12.2008 22:01
Сейчас нас хотят поделить на тех кто брал кредиты по разным
причинам и кто дальновидней. На запад восток деление размыто.
Как говорят квартальцы мы все сейчас в одном месте.
А непокоры от нас не просто ждут , а подстрекают к противоправию.
Самое главное не быть жадным и не рыпаться.
IP: 77.52.100.---
Fist _ 17.12.2008 21:43
А що нам заважає виступити проти цього бедламу? І спільно вийти на ті ж майдани з однаковими гаслами? Ідея широкого громадського об`єднання (хай кожен називає його як хоче - рухом, фронтом, партією і т.д. ) носиться в повітрі. А все ж на нащому боці, дорогі українці - відносна свобода слова, вільні джерела інформації (взяти хоч би Інтернет), а головне - спільне бажання поміняти життя на краще в НАШІЙ країні. Все можна зробити - і без грошей олігархів і всіляких бандитів. Згадаймо кінець 80-х!
IP: 194.50.167.---
дени _ 17.12.2008 21:11
Давно в стране назрела необходимость создать действительно народное движение с дальнейшим переростанием в партию.И главное условие -никаких богатеньких спонсоров как у ПР , БЮТ и других карманных партиек.Ядром этого движения должен и обязан стать средний класс. Программа и цели этого движения должны быть понятны и близки украинскому народу.Вот тогда это будет настоящий ЕДИНЫЙ НАРОДНЫЙ ФРОНТ борьбы с олигархо-бюрократическим спрутом ,гробящим УКРАИНУ и ее народ.
IP: 77.239.179.---
кро _ 17.12.2008 19:33
.
Шановний kolezey, це Ви до кого конкретно? Чи це Ви взагалі?
.
IP: 77.122.141.---
kolezey _ 17.12.2008 19:20
Послушайте, вы бы лучше перестали тут спортить между собой, а обговаривали конструктивные идеи. Юля, Витя синий, Витя Ораньжевый, вам еще не ужели не понятно что все приводит к одинаковому результату - "они" - это одно целое.
Хватит уже так же тут муссировать проблемы УПА. Этот вопрос изжил себя. Как оно было по правде вам уже ни кто не скажет, а вот воспользоваться вашими эмоциями может любой политический урод в свою пользу. Сами жалуетесь что в стране хаос, а провоцируете на распри в народе.
IP: 77.239.179.---
кро _ 17.12.2008 19:14
.
Цікаво, що за роки кризи
середній клас в авторитарній Росії
має шанс зберігтися краще, ніж; в Україні

В кінці матимемо
Росію із міцним прошарком підприємців, зацікавлених у демократії і
Україну, розшаровану на рабів і олігархів і без найменьшої потреби у демократії.

Тоді, кому в Україні буде потрібна Україна?
.
IP: 77.239.179.---
кро _ 17.12.2008 18:50
.
2 Піво

Бо треба бути дуже дурним. щоби голосувати за Юльцю.
В Києві уже таких дурних майже нема.
Країна почала розумнішати, починаючи із столиці.
Тому Юльця і пролетіла
.
IP: 193.238.96.---
Піво _ 17.12.2008 18:41
Апелювання до виборів київського мера нелогічне. Середній клас тут чи не найбільший, а вибори виграв Самі знаєте хто. Чому так?
IP: 77.239.179.---
кро _ 17.12.2008 18:35
.
Друже, алекс23,
Краще шмарклі підітри.
;-)
.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 17.12.2008 18:26
17.12.08 18:08 ___кро Стишок Маяковского, наизусть, уже знаете?..........Кро-шка сын к отцу пришел. И спросила Кро-ха, - Что такое ХОРОШО, а что такое ПЛОХО?........Как вы думаете, папа вам правду сказал?
IP: 89.19.108.---
Allright _ 17.12.2008 18:21
Народ, хватит уже про средний класс. Страна катится в пропасть, это геноцид всех, за исключением властной верхушки. И хватит уже языком болтать. Пора выходить на майданы. Нас грабят.
IP: 77.239.179.---
кро _ 17.12.2008 18:08
.
Шановний vladimirdnepr

Щиро дякую Вам.
Бо на УП Ви єдина людина(включаючи журналюг), яка пише слово "дебільний" через "е".
.
IP: 94.27.48.---
vladimirdnepr _ 17.12.2008 17:55
Анекдот
Президент:-УУ..ыы,бб нуу,ооо,Во!
Зварич: -президент за те щоб почалися переговори НУ-НС, БЮТ, та БЛ.
През: Нні-і-і, оо пп д уу р бррр ось!
Зв:-президент прямо дав зрозуміти що він не хоче цієї коаліції.
През: Йо йо її йо ну-нунс-нсбюбю лилит нна що йопрст!
Зв:-Я вибачаюся, що не вірно зрозумів президента, він за.
През: Ну ти ббйй ооо нн іі пп Викл. Вкл. хх-у оо!
Зв: презодент чітко сказав що він проти.
Пр:Ну?
Зв:-Це вище моїх інтелект можливостей
-Це якась дебільна політика!
IP: 194.63.142.---
Хархама _ 17.12.2008 17:53
17.12.08 17:31 ___Peresich
17.12.08 16:42 ___Хархама А пираты - боевой испытанный авангард сомалийского народа?

Бизнесс-элита, дающая заработать отечественному среднему классу. :)))
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 17.12.2008 17:31
17.12.08 16:42 ___Хархама А пираты - боевой испытанный авангард сомалийского народа?
IP: 193.93.17.---
qws _ 17.12.2008 17:06
17.12.08 16:25 ___ligor
Вы предлагаете отдать свои последние деньги , ведь 9 млрд. долларов. на 10 млн. человек, потенциальных вкладчиков - аж по 900 дол. ... Да на ЖИЗНЬ люди держат!
*****
Исправляю опечатку:
На самом деле 80% долларов находится на руках 20% вкладчиков.
На 10 млн. вкладчиков из 9 млрд. дол. США приблизительно 7,2 млрд.дол. находится в руках 2 млн. потенциальных вкладчиков.
Внутри группы 2 млрд. распределение - аналогичное.
Так что не у всех, не по 900, и не только на ЖИЗНЬ.
IP: 193.93.17.---
qws _ 17.12.2008 17:02
17.12.08 16:25 ___ligor
Вы предлагаете отдать свои последние деньги , ведь 9 млрд. долларов. на 10 млн. человек, потенциальных вкладчиков - аж по 900 дол. ... Да на ЖИЗНЬ люди держат!
*****
Наука говорит, что на самом деле 80% долларов находится на руках 20% вкладчиков.
На 10 млн. вкладчиков из 9 млрд. дол. США приблизительно 7,2 млн.дол. находится в руках 2 млн. потенциальных вкладчиков.
Внутри группы 2 млн. распределение - аналогичное.
Так что не у всех, не по 900, и не только на ЖИЗНЬ.
Сторінки:      Попередня      Наступна