Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Чому люди брешуть?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 08.12.2008 14:51
1212yuru - Іване, підписуйтесь власним іменем! Ваш стиль все одно дуже легко вираховується
IP: 192.168.1.---
kramola _ 08.12.2008 11:39
Такі теми дійсно важливі! Саме оці питання і є головними, а не економіка з політикою...

Але не погоджусь з автором, що природа людини така, коли він бреше. Вона пошкоджена гріхом ця природа. Людина по своїй природі повинна бути здоровою і в духовному і в фізичному сенсі. Подвиг теж уже здійснений Іісусом Христом, як приклад до його втілення кожному у собі.
Найбільше опираються тому, що без брехні треба і можна жити ті, які дуже ушкоджені гріхом. диавола називают батьком брехні...
IP: 194.6.197.---
клопідогрель _ 06.12.2008 10:22
Чому люди брешуть???
Та тому що хотят отримати в житті те що їм не належить!!!
IP: 213.130.25.---
1212yuru _ 05.12.2008 19:17
Випадково прочитав статтю і так само коментарі Православного_християнина. Можливо І. Верстюк і хворий, не знаю, особисто не знайомий. Але ви в будь-якому разі не менш духовно хвора людини, бо стільки марнослів'я, зневаги і доносів тут на того Верстюка написали, що соромити треба більше себе, аніж автора цілком пристойної статті про брехню. Стільки злоби, жах!
IP: 77.121.154.---
Не_греко-католик _ 05.12.2008 17:06
Як з такими "богословами" боротись? ІГНОРУВАТИ! Перестав ходи та заходи та круглі столи де анонсована участь пана Верстюка. Бо це свідчить про їх організаторів і про рівень цих заходів.

Так само і про рівень сайтів це цього Івана друкують.
IP: 77.121.154.---
Не_греко-католик _ 05.12.2008 16:52
"Текст розсилки від пана Верстюка"

Мені теж знайома показала одну розсилку від пана Верстюка. Це ЖАХ! Там стільки бруду та гніву було вилито на Патріарха Філарета. Яке тобі справа має бути до предстоятеля не твоєї церкви?! Просто гидко читати було. Просто клініка!

Яке це "православне богослів`я"? Це дійсно хвороба що прогресує!

IP: 195.114.130.---
Май _ 05.12.2008 15:49
Нехотите чтобы такую тему подымал неприятный вам человек, подымайте её сами.Людям же нужно обьяснять,что любой надеющийся на ложь не наследует Царства Небесного.
IP: 77.121.148.---
До_слова _ 05.12.2008 15:08
Маю. Судити буде Господь, а не пан Іван Верстюк. А пан Іван намагається у Господа це право узурпувати і судити самостійно. Горе цьому Верстюкові, бо від нього як псевдосудді відійшла Божа благодать
IP: 195.114.130.---
Май _ 05.12.2008 13:41
"...Я буду судить вас,...,каждого по путям его,говорит Господь Бог;" Иезекииль18.30.
Если преступник принесёт вам жемчужену от отца вашего вы будете попирать её ногами?Не пойму,какое отношение к содержанию статьи имеют поступки автора?Или дар Богу имеют право приносить только "белые и пушистые"? Перечитайте 11 псалом. Неужели не ужасает?
IP: 77.121.148.---
До_слова _ 05.12.2008 12:51
Тепер уявімо собі цю ситуацію. До архієпископа приходить молода людина і пропонує...створити "Адміністративний центр з унормування діяльності УПЦ". Іншими словами, пропонує створити центр з керування УПЦ. І пропонує свою кандидатуру на голову цього Центру ("котрий я планував очолити"). ."..у відповідь на моє прохання лише сміявся і нічого не зміг сказати". А що бідний владика міг сказати? Від такої комедії можна ж вмерти від сміху:) Іване, не смішить людей і вони зможуть говорити!
IP: 77.121.148.---
До_слова _ 05.12.2008 12:46
Текст розсилки від пана Верстюка - переслав добрий знайомий. "Повідомляю, що щойно був у Київській Митрополії, де мав намір взяти благословення у керуючого справами УПЦ архиєпископа Митрофана на створення Адміністративного центру з унормування діяльності Української Православної Церкви, котрий я планував очолити. Але, на свій великий подив, вл. Митрофан перебував на робочому місці п'яним, у відповідь на моє прохання лише сміявся і нічого не зміг сказати".


IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 05.12.2008 12:38
Ви постійно намагаєтесь представити себе як дуже важливу, мало не історичну особу. А насправді Ви - просто бізробітний, який збожеволів на грунті манії величі. Ви написали силу-силенну доносів. Дня не проходить без того, щоб Ви не надіслали в якусь інстанцію черговий донос. Або не відправили звинувачувального брутального смс. Ви написали донос на Сігова, що він схильний до монашества? Це що - злочин? Ви написали донос на владику Митрофана, що він, нібито, сидів п"яний на робочому місці.
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 05.12.2008 12:32
Про всяк випадок нагадаю Вам про реальний стан речей. Вас ніхто і ніколи ніяким радником не призначав. А Ви самовільно, без погоджень з будь ким, проголосили себе якимось "радником", з чого усі глузують. Це - типовий вияв шизофренії, на яку Ви очевидно хворі. Повторюю свою пораду. Негайно звертайтеся до лікаря. Якщо Ви найближчим часом не отримаєте необхідного лікування, то невиключено, що Вам прийдеться провести в психіатричній кліниці більшість життя. Хворобу дуже важливо вчасно зупинити.
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 05.12.2008 12:21
І ще запитання до пана Верстюка. Хто і коли призначив Вас "радником з релігійних та богословських питань Української Православної Церкви"?
IP: 195.114.130.---
Май _ 05.12.2008 10:55
",,,беззакония наши произвели разделение между нами и Богом...;уста наши говорят ложь,язык наш произносит неправду.Никто не возвышает голоса за правду,и никто не вступается за истину;надеются на пустое и говорят ложь, ...Поэтому-то и далёк от нас суд,и правосудие не достигает до нас; ждём света,и вот тьма,-озарения,и ходим во мраке...И суд отступил назад,и правда стала в дали,,,И не стало истины,и удаляющийся от зла подвергается оскорблению....
Исаия 59. 2-15.
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 04.12.2008 20:12
Пробачте за не дуже коректний коментар, але Ваши тексти вже викликають у мене блювотний ефект. Можливо я помиляюся, але у мене склалося враження, що Ви страждаєте марнославством у останній невиліковній стадії, а єдиною метою Ваших статей є самозвеличення. Раджу Вам звернутися до лікаря-психіатра. Можливо, його допомога ще може Вас врятувати. Альтернатива сумна - психіатрична клініка закритого типу, де Ви будете лікуватися рахом з двійниками Ющенка, Наполеона Бонопарда, Майкла Джексона тощо
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 04.12.2008 20:02
А коли зовсім чесно, то я б підписувався на Вашому місці так: "Іван Верстюк, егоцентрик, марнославець, скандаліст, поверхово освічена людина".
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 04.12.2008 19:59
То, можливо, достатньо вже ховатися за аторитет Православ"я та Церкви? Підписуйтесь чесно - "Іван Верстюк, публіцист". Бо, Церква Вас не вважає богословом. Ані церковне керівництво, ані церковна громадськість. Як Вам не соромно?
IP: 77.121.148.---
Православний_християнин _ 04.12.2008 19:55
Скажіть, будь ласка, хто надав Вам право вважати себе "православним богословом"?Можливо, Ви маєте відповідну наукову ступінь (кандидат, магістр, доктор богослов"я); або відповідну освіту (Духовна Академія, Богословський Інститут); або, нарешті, богословські праці? Наскільки мені відомо, саме богословської освіти Ви не маєте, тим паче, богословських праць або наукового ступеня з богослов"я. Що ж стосується Вашої репутації в церковних колах, то особисто чув лише одну характеристику: "хвора людина"
IP: 77.121.154.---
Не_греко-католик _ 04.12.2008 17:16
1) Ти хочеш сказати, що це дійсно свіжа думка.

2)Нещодавно ти написав статтю і вигороджував владику Павла (намісника Києво-Печерської Лаври) який хотів піти в політику, але не пішов, бо не гоже духовній особі... хоч багато ворогів казало що владика йде в політику з комуністами... але ось бачите все ж ні.
І зараз він депутат від ПР.

Що це було - твоя брехня "через нечистоту свого серця"?
IP: 89.162.133.---
agy _ 04.12.2008 16:43
За статтю велике ВАМ дякую.
Роздрукувала, а тепер віднесу синові- ,j qjuj фантазії стали з брехнею переплітатись.
Через те шукаю відповідь, що є "логічним нулем".
IP: 89.162.133.---
agy _ 04.12.2008 16:39
Чому брешуть ?
Вчора спеціально відшукувала визначення брехні.
От ,що знайшла :Ложь — утверждение, не соответствующее истине, высказанное в таком виде сознательно — и этим отличающееся от заблуждения.

Термин имеет смысл только для двоичной логики. В двоичной логике ложь — одно из двух возможных (совместно с истиной) состояний, обозначаемое обычно логическим нулём.

З брехнею розібралась, але мене тепер мордує що є "логічний нуль" ?
Чи можна брехню вважати "логічним нулем" ?
IP: 213.160.136.---
ктн _ 04.12.2008 16:20
Наші люди брешуть тому, що до цього привчила влада, яка десятками років сама думала одне, говорила інше, а робила третє. Таким є спосіб існування тоталітарної держави. І людям, щоб в ній вижити, треба було приховувати правду, або брехати. Тих, хто казав, те що думав, знищували.
В демократичних країнах навпаки - брехати просто невигідно. Жити чесно простіше, дешевше і вигідніше. Такі в них закони. Там немає правлячого бидла, як у нас.
Є тисячі способів обдурити і тільки один спосіб жити чесно.
IP: 195.114.130.---
Май _ 04.12.2008 14:50
Дякую за статтю,брехня не тiльки призводить до смертi,але i робить людей слабкими i нещасними.Брешучи собi,спочатку перестаеш собi вiрити,а пiсля того вiрити в себе.Брешучи другим, збiльшуеш своi страхи, якi згодом переростають у невроз,а той,в свою чергу,являеться причиною багатьох тiлесних i душевних захворювань.
Оздоровлення людини i народу можливе тiльки пiсля вiдмови вiд брехнi.Проведення акцii"СТОП БРЕХНI" кожен повинен починати з себе.Брехня це пустота, нiхто не може на нiй стояти.