Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Час проблем – час змін… На краще

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 11.12.2008 15:20
Бдякую.
Ганий матеріал та слушні думки.
IP: 195.64.229.---
Советчик _ 08.12.2008 11:15
Олег, Вы молодец! Статья суперактуальная.
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 06.12.2008 19:44
"В більш виграшній позиції тут знаходяться неформальні спільноти, бо з’являються вони зазвичай в рамках цілком конкретної проблематики. Це в свою чергу означає, що вони не можуть існувати поза цією проблематикою, чи без ініціативності своїх учасників. Тому, вони або працюють над вирішенням проблем, або не існують."
---
На сп з босом не схоже. Це c-та проіснує визначений термін, бо діоксину не було. Або був "made in USSR". А вру - так. Ця неформальна спільнота врешті решт може догратися.

IP: 77.122.26.---
ЯДРО _ 06.12.2008 10:25
Если прибавить одного воришку к другому это значит коалиция.Понятно!А если курс повышается значит-кризис!Понятно!Раньше как то проще было-воруешь-вор,а сейчас значит–чиновник,депутат или политик!
Единственный антикризисный закон это национализация добывающих,энергогенерирующих и энергопередающих предприятий и установления 10% рентабельности на их продукцию и услуги
Второе-это Снижение налогов-остальное-ОЧЕРЕДНОЙ ОБМАН!А как Вы думаете пойдут на эти меры собственники-прихватизаторы?Маловероятно
IP: 77.91.130.---
БартСімпсон _ 05.12.2008 14:57
= 05.12.08 12:10___2poy
= хлопче. вплив al kapone завершився ще до початку депресії. читай книжки.

Угу. Капоне закрили в 31-му. В книжках написано, що Ал ще довго та інтенсивно впливав з узіліща.
Зцілися сам...
IP: 91.196.80.---
П-к_Вешняк _ 05.12.2008 12:54
"...тут потрібна зміна "правил гри"..."

Спочатку треба вщент зруйнувати та знищити остаточно постсовітську, злочинну, неономенклатурно-феодальну "СИСТЕМУ" державного громадсько-політичного та соціально-економічного устрою, а вже після цього можна виписувати "правила" для оновленого суспільства.
IP: 77.121.121.---
2poy _ 05.12.2008 12:10
хлопче. вплив al kapone завершився ще до початку депресії. читай книжки.
IP: 193.19.245.---
pain_killer _ 05.12.2008 11:58
Молодець, Бардяче! Труйова стаття і дуже своєчасна.