Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Час нового покоління

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 192.168.0.---
Muzikaa _ 20.03.2009 18:51
"ответственность за изменение лежит на нас. Мы должны
начать с себя, научиться не закрывать свои умы для нового, удивительного,
кажущегося радикальным. Это означает борьбу с убийцами идей, которые
бросаются вперед, чтобы уничтожить любое новое предложение на том
основании, что оно непрактично, при этом защищая все, что существует
сейчас, как практичное, вне зависимости от того, насколько оно может быть
абсурдным, гнетущим и бездействующим."
ЭЛВИН ТОФФЛЕР - "ТРЕТЬЯ ВОЛНА"
IP: 192.168.0.---
Chernih _ 24.01.2009 17:48
Стаття абсолютна вірна, але ВЛАДА СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДСУТНЯ!

Влада не може вирішити жодного важливого питання для пересічного українця!!!

Влада абсолютно не контролює курс долару (а скоріш за все – ще й заробляє на цьому)!

Влада не може впоратися зі стрімким ростом безробіття!

Влада абсолютно нічого не робить для зниження цін на медикаменти!

Цей перелік можна ще довго продовжувати!!!

ДІСТАЛИ!!!
IP: 77.123.154.---
AkMurza _ 24.01.2009 16:38
Система продукує "нових", проте, собі подібних, аби на їхньому тлі видаватися меншим злом... Кого саме конкретно, чи яку саме організацію має (якщо має) на увазі автор? Абстрактно - нове покоління? Це хто? Назвіть їхні прізвища, товарісч! Може це "свистки" від Акції "Дістали" або ще краще "вошьді-крисобої": корчинський від Громадської ініціативи "Геть усіх!", або збітнєв від партії "НОВА СИЛА", або...
Тут не знаєш як нинішніх слуг народу позбутися, а вже нові вурдалаки підкрадаються...
IP: 77.123.182.---
Zodiak _ 23.01.2009 16:04
Достаточно конструктивно и здраво, благодарность автору за его мысли...
IP: 89.252.4.---
tani _ 23.01.2009 15:30
Стаття правильна але що ж нам робити виходячі вище сказаного. Поки що ми навіть поняття не маємо що таке свобода, порядність.. Подивіться на ближніх своїх, сусід сусіда ненавидить, за місце від сонцем готові одне одного витравити, на роботах суцільне змагання за посади, у 90% керівники виховують найгірші якості у підлеглих. Людина з самого низу бюджетної машини не може працювати без хабаря (жеки, лікарі, школи і т.д.).. Потрібна національна свідомість. Жоден політик поки що не здатен на творення
IP: 77.120.198.---
mihalich _ 22.01.2009 17:42
Піонерський галстук, ось те тавро, яке наносилося на "совєтского чєловєка". Більшість нашого населення носить це тавро. Україна приречена бути розколотою ще років 5 - 10. Поки ті, хто носив червоні галстуки, на виборах не будуть в меншості. І це суспільство найближчим часом приведе до влади тих самих Ющенків, Тимошенків, та Януковичів. Хіба що з іншими прізвищами.
Гірко це усвідомлювати, але дійсність саме така. Мінімум 5 років принципово нової сили нам при владі не бачити.
IP: 77.120.198.---
mihalich _ 22.01.2009 17:21
На жаль, поки що старше покоління складає основну масу виборців. Ці люди вважають, що основна задача влади - забезпечити їм достойне життя. Точніше - дати грошей, та різноманітні пільги. Їм не потрібні ні можливості, ні правила гри, ні законність. Вже не потрібні. Для чого рівна можливість тому, кому за 50? Хіба такому потягатися з тим, кому зараз 30?
На Ющенків, Януковичів, Тимошенків, черновецьких зарпаз попит найбільший. Вони дають таким виборцям головне - обіцянки, та ворогів.
IP: 77.120.198.---
mihalich _ 22.01.2009 17:11
Автор правий, що владні політичні сили не вдповідають інтересам народу (держави).
Але, саме на такі політичні сили найбільший запит у суспільства. НУНС, ПР, БЮТ роздмухують ворожнечу між регіонами. Вони чудово знають про те, що основна риса, яка виховувалася в старшого покоління - ненависть. Головне, щоб виборці когось більше ненавиділи. Тоді проголосують за будь кого, але якраз проти того, кого дужче ненавидять.
Ненависливий характер старшого покоління не дозволяє рухатися вперед.
IP: 77.121.127.---
zzzzz _ 22.01.2009 15:09
А мне кажется, надо проголосовать за коммуняр, они у всех воров все заберут, а потом их погнать и начать все сначала с учетом опыта, полученного за 17 лет. Мирная "октябрская "революци
IP: 192.168.1.---
Дядько_з_бодуна _ 22.01.2009 14:39
22.01.09 09:13 ___Vasilievich
для того, чтоб у страны появился шанс на выживание - 90% существующей власти необходимо изолировать от общества на максимально длительный срок. А еще лучше - физически ликвидировать, так как в Украине нет урановых рудников и лесоповала.

Якій ви кровожерний хоть і по отчєству називаєтесь. Невже ви хотітє і Юлічку в том числє? А кому ж коса достанєтся в таком случаї? Давайте лучше ми їх Полковніку обратно подарім
IP: 192.168.1.---
Дядько_з_бодуна _ 22.01.2009 14:34
2.01.09 13:00___Ромул
как раз Тимошенко и правительство пытается РАБОТАТЬ!!!

Це ви дуже тонко подмєтілі, хоть і не мєстний мабуть...
Але нємного у вас не там клавіша запала від большої творчої напруги..Бо ви мабуть хотіли так..- ПЫТАЕТСЯ работать. І тут я з вами на всє 100, шо дуже стараються, дуже пробують і головою і рученятами напрягаються і хоть і полівають їх бессовєсні кролікі грязью проплаченой знаємо кім, але вже скоро всьо получиться і будєт нам полний ПРОРИВ
IP: 193.41.60.---
volga _ 22.01.2009 13:54
У коментарях до цієї статті видно, як "повилазило" на сторінки УП жирне журналістське бид... , за допомогою якого тримається прогнила прорадянська (проросійська) влада. Дійсно, викладене схоже на думки Яценюка. Але ж вони дають шанс бачити перспективу. Тому Велика Юлечка вчора почала його травити на 5-му. Зараз підуть в бій її націонал-холуї. Тому українському народу потрібно бути деже пильним. Бо можна від червоної перейти до коричневої зарази, як було в Німеччині, чи є в Росії.
IP: 193.41.60.---
volga _ 22.01.2009 13:54
У коментарях до цієї статті видно, як "повилазило" на сторінки УП жирне журналістське бид... , за допомогою якого тримається прогнила прорадянська (проросійська) влада. Дійсно, викладене схоже на думки Яценюка. Але ж вони дають шанс бачити перспективу. Тому Велика Юлечка вчора почала його травити на 5-му. Зараз підуть в бій її націонал-холуї. Тому українському народу потрібно бути деже пильним. Бо можна від червоної перейти до коричневої зарази, як було в Німеччині, чи є в Росії.
IP: 193.93.17.---
qws _ 22.01.2009 13:04
Лозунг в над входом в ПТУ сантехников: "Наше ПТУ - ваш Люк в будущее!"

Наивная пустая статейка, каких много пишут студенты для выполнения формальных требований поступления в магистратуру.

Чего стоит эта перл Люка: " Як і ПР, БЮТ безнадійно застряв у "вчора."" :-)
IP: 77.242.160.---
Ромул _ 22.01.2009 13:00
интересно какая политическая сила заказала даную статью???
Яценюк со своим фронтом?или кто другой?
как раз Тимошенко и правительство пытается РАБОТАТЬ!!! как никакая другая полит сила в етой стране , которая только и может как галдеть языком и писать ьвсякие бредовый заказные статьи
IP: 195.62.14.---
kot_MATROSKIN _ 22.01.2009 11:51
Предлагаю заработать в Интернете!!!
Занимает всего лишь до 15 минут в день, с заработком 50$ в неделю, трафик минимальный!
А теперь подробнее, сейчас объясню что к чему... (Прошу дочитать до конца, если вас это конечно заинтересует)
1. Зарегистрируйтесь в системе зайдя по ссылке
http*://bux.*to/?r=new_login (ссылку вводим без * *)
для начала вам нада зарегестрироваться (для этого в открывшемся справа вверху страницы нажмите [Register] )
2. Далее заполняйте формы
5. Далее раздел Surf Ads
IP: 192.168.1.---
ВДН _ 22.01.2009 11:49
Автор наивный романтик.
Понять суть сегодняшних проблем?
Да много ли ума надо?
Понять,как должно быть-еще меньше.
А как перейти от черного прошлого к светлому будущему.
Ответа нет.
А путь будет трудным и долгим,вот.что в первую очередь надо говорить народу.Каждый день.
Выборы,перевыборы,прививки от демократии,дерьмократии,сильной руки и т.д.
Пока народ не наберется ума и опыта.Все остальное война и кровь.
Но на этом пути хотелось бы сохранить еще и страну.
А опасения в обратном ест
IP: 195.62.14.---
смершовець _ 22.01.2009 11:49
Якщо прибрати всі "ласі" шматочки з ключових державних посад - політична війна між кандидатами набагато зменшить і свої обсяги і капіталовкладення.
Якщо спростити механізм відкликання депутатів (всіх рад) - зменшиться кількість "зальотних" олігархів
Це теж можливий варіант очищення, цікаво було б почути ваші пропозиції. Так гляди і виробиться стратегія, бо по іншому НІЯК і НІКОЛИ.
IP: 195.62.14.---
смершовець _ 22.01.2009 11:40
Один із варіантів втілення цієї ідеї - якщо народ (вищий орган влади?!) по кожному виборчому окрузі самоорганізує (нерозбирати з боку чинності законодавства) референдуми на яких прийме кілька простих, як колесо, нормативних актів, щоб позбавити нардепів абсолютно всіх привілеїв та спростить цим же документом до мінімуму процес відкликання "свого" депутата - в перший же рік бажаючих балотуватися значно зменшиться і у разі бокопорства - вилітатимуть як пробки із шампанського.
IP: 62.182.86.---
west_111 _ 22.01.2009 10:46
В країні робиться все, щоб не було середнього класу , а тільки середній клас здатен зробити щось корисне для держави.
Підтримую ідею всенародного єднання. У жителів всіх регіонів України одна ціль, одні вороги. Немає помаранчевих, білих, біло-голубих ! Є одинаково замучені безчесними і безсовісними політиками різних мастей люди!
IP: 77.121.119.---
ulysys _ 22.01.2009 10:43
v tochku.nove pokolinnya ce dovgy molodshy ta yacenyuk.avtor molodec,ukrainskaya pravda toge.vot oni to eshe s firtashem i povedut stranu v budushee.svetloe.
IP: 192.168.1.---
volkit _ 22.01.2009 10:26
Тому що почати треба з розбудови українського суспільства, а не громадянського або політичної нації. Якщо 80% українців стидаються проголошувати і будувати українське суспільство, то це говорить про комплекс, а значить не можливість сміло і впевненно просуватись вперед
IP: 194.0.90.---
Vasilievich _ 22.01.2009 09:13
для того, чтоб у страны появился шанс на выживание - 90% существующей власти необходимо изолировать от общества на максимально длительный срок. А еще лучше - физически ликвидировать, так как в Украине нет урановых рудников и лесоповала.
IP: 62.80.177.---
debitor _ 22.01.2009 07:48
Про яке нове покоління йдеться? Можливо, це Яценюк та партія "Фронт змін"? Чи треба ще молодші на зразок одного із заступників Черновецького.
IP: 95.69.135.---
Руслан22 _ 22.01.2009 01:42
...скільки відчути себе частинкою великого народу, який має єдину ціль, до якої йде крок за кром (завдання за завданням), використовуючи принципово нові, зрозумілі усім методи. Перепрошую що, можливо, я зайняв трохи багато місця, але я думаю рівно так як ви маю на це право ;)
Окрема подяка автору, справді чудова стаття. Бажаю подальших творчих успіхів.
Слава Україні - Героям Слава, Слава Нації - смерть ворогам!!!
IP: 95.69.135.---
Руслан22 _ 22.01.2009 01:28
час невблаганно спливає, а віз і нині там, саме так - він загруз, усі вони загрузли в цій "владній трясовині".
Не знаю як Ви, але я віддаю перевагу націоналістам.
Якщо відверто, то душі кожен з нас націоналіст, тож не пускаймо у нашу українську душу цього штучно насадженого нашими політиканами розбрату. Люди, які вважають себе синами і дочками України, зможуть принести лише користь своїй ненці. Бо для них не стільки важливі влада, ордени і відзнаки, скільки ....
IP: 95.69.135.---
Руслан22 _ 22.01.2009 00:58
....яку провели наприклад країни Балтії, і ми бачимо де вони зараз. А це завдяки тим самим системним реформам, які провели НОВІ , СПРАВЖНІ реформатори. Ну сажіть будь-ласка, чи може людина-комуніст, яке нічого в своєму житті не реформувала щось змінити??? Як на мене відповідь очевидна. Така людина виконувала лише завдання партії, одним словом вона просто боїться це зробити, бо поняття "зеленого" в тому не має, і як наслідок може втратити владу.
Нові принципово чесні партії це добре, але....
IP: 95.69.135.---
Руслан22 _ 22.01.2009 00:42
.....тут варто задуматись, оскільки протиставляються не ідеології а ЛЮДИ. Тобто якщо ти за Януковича, то ти мій ворог бо я за Ющенка. І при цьому не є принципово важливою ідеологічна складова. Та це вже, як то кажуть, стара пісня, але від того не менш актуальна як на мене.
На мою думку всі біди України років незалежності від того, що вона так і не змогла попрощатись зі своїм комуністичним минулим. А саме докорінно почистити владу через процедуру люстрації......
IP: 95.69.135.---
Руслан22 _ 22.01.2009 00:29
Серед усього цього політикантства, яким нас "поливають" згадані у статті політичні сили( тай не тільки вони), часто дуже корисно ніби відійти у бік. Бо мені здається саме під впливом фактору нагошо не розуміння ситуації і жахливої втоми, ми як ті "зомбі" в черговий або позачерговий раз приходимо на виборчу дільницю, і раз пораз голосуємо за одних і тих самих політиканів. І мені здається, шановні колєги, що причина цього прозвучала в статті. Ключове слово -протиставлення. Як на мене........
IP: 192.168.113.---
идеалист _ 21.01.2009 22:18
Я так понимаю: "крупный политический деятель современности" Фирташ начал активную президенскую компанию "политика нового поколения Яценюка"
IP: 192.168.0.---
Muzikaa _ 21.01.2009 21:41
На адресу - sunshineall.
Так яка українська національна ідея?
Дивився я і www.unh.org.ua. Все так і було останні 10 років.
Спочатку одна ідея, потім друга, .... А для того щоб переконатися - подивіться на промови політиків, звернення Президентів до ВР, ...
Спочатку одна національна ідея, потім друга, .... В кінці-кінців все перетворилося на гасла.
IP: 192.168.0.---
sunshineall _ 21.01.2009 21:25
Ми вже переконалися, що усунувши одну владу прийдуть інші – ще молодші, ще вправніші, захланніші та безпринципниші. Вони зубами тримаються за владу і під ними вибудовується ціла піраміда. Тому наша ціль не просто змінити владу. Наша ціль - змінити свідомість суспільства. З цього зміненого суспільства зародиться нова відповідальна, порядна та професійна влада, бо відповідальність, порядність та професійність буде нормою суспільної моралі.
IP: 192.168.0.---
sunshineall _ 21.01.2009 21:23
організація ,яка вже зараз творить громадянське суспільство є - www.unh.org.ua. Нам потрбіно самоорганізовуватися і брати відповідальність за свій добробут, свою безпеку на себе! Бо ми тільки і вміємо, що сидіти на кухні і обурюватися! А потрбіно діяти! Бо нас нікому захистити крім нас самих. І ніхто не збудує для нас кращої держави, поки ми самі цього не зробимо. А для цього єдиний шлях - об'єднання, самоорганізація та створення потужного громадського тиску і впливу на владу.
IP: 10.0.0.---
fisher7 _ 21.01.2009 21:21
формально схоже на депомаранч, навыть слово помаранч жодного разу не згадано. По суті, те саме. Набір "хотєлок" чи то мажора чи то правдошукача. Не бреше про Майдан не тому що має відчуття, а тому що взагалі в той бік не дивиться. Жодтного слова Майдан у статті також нема. "Туркменська" (див. Хто не знає Бакая, той не знає нічого depomaranch.at.ua/news/2009-01-21-50) фракція таких пачками купує
IP: 194.44.97.---
romano25 _ 21.01.2009 20:46
Члени громадянського суспільства не валяються на дивані з пивом після роботи, за яку отримують копійки, а створюють об"єднання громадян, які борються за свої права.
IP: 194.44.97.---
romano25 _ 21.01.2009 20:40
Створення громадянського суспільства - справа не одного року, навіть як бачимо з нашої сучасної історії - не сімнадцяти років. Тому "новими" наші громадяни не стануть, адже Мойсей 40 років водив євреїв пустелею, щоб вмерло в народі покоління "рабів", яке не здатне творити державу. Так і наше покоління "рабів" - наші з вами батьки і багато хто, кому за 40, готові поміняти своє майбутнє на пару кіло гречки. Громадянське суспільство не боїться задати незручне питання будь-якому чиновнику
IP: 192.168.0.---
Muzikaa _ 21.01.2009 19:59
УНІ - скорочення "Українська Національна Ідея ".
IP: 194.125.224.---
TkacenkoVV _ 21.01.2009 19:43
Muzikaa
Знаю УНІ - штукатурку, знаю УНІ комбікорм. Що Ві мали на увазі?
IP: 192.168.1.---
васcя_ _ 21.01.2009 19:41
21.01.09 16:46 ___спокойный
Можу ще кістку кинути:
Реалізація змін неможлива в існуючому державному устрою.
Необхідна федералізація країни.
Прихильникам ФДР – він був здатен реалізувати свої реформи тільки в федеральної державі.
В Україні тільки федералізація зніме протистояння схід-захід, відріже дроти, за які Київ строчить регіони.
Хай живе ФРУ - Федеративна Республіка Україна (до речі – вона, за наявністю АРК, вже де-факто такою є).
IP: 193.108.105.---
Baybak _ 21.01.2009 19:17
Автору респект! Кратко, тезисно охвачены основные принципы построения полит. системы и общественного контроля за властью. Причем никаких "велосипедов" изобретать не надо, все это давно работает в цивилизованом мире.
Улыбнуло упоминание про президентскую или перламентскую модель, а ведь перед Кризисом эти вчерашние политики всех цветов пытались втянуть народ в противостояние еще и по этому вопросу.
IP: 195.177.73.---
Ліщинець _ 21.01.2009 18:48
Автор має аналітичний талант.
Сторінки:      Попередня      Наступна