IP: 192.168.100.---
Sergio2809 _ 25.02.2009 11:38
17.02.09 09:31___1AK
+1. Действительно пора действовать, а то эти мудаки при власти уже оборзели до предела.
IP: 77.123.28.---
1AK _ 17.02.2009 09:31
Одна з небагатьох статей за останні місяці на УП які варто читати.
IP: 95.133.40.---
Сергій_Трегубенко _ 16.02.2009 21:39
"16.02.09 20:27___Alex_d
Хунта, которой руководит группа экспертов - это точное изложение идеального государства по Платону. Одна проблема: где экспертов взять?"
Їх і брати не треба, самі набираються - і Верхавна Рада повна, і Уряд... Питання в іншому, як їх кудись діти...
А якщо серйозно, експертами повинні бути люди. Влада - виконавцями. Демократія називається.
IP: 72.165.80.---
Alex_d _ 16.02.2009 20:27
Хунта, которой руководит группа экспертов - это точное изложение идеального государства по Платону. Одна проблема: где экспертов взять?
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 16.02.2009 14:37
16.02.09 09:58 ___Северянин - т.е.менять ничего не надо,т.к. а вдруг будет еще хуже? Не согласен. Да я один. А на счет лучше?Да я лучше, т.к. мне стыдно за то что они вытворяют и стыдно за себя, что до сих пор это терплю.А что французы, греки, итальянцы, англичане, японцы и корейцы не бунтуют? Бунтуют.Я признаюсь, что меня достали и готов бунтовать против политбеспредела и безнадеги.Диктатура?Так она уже давно.Попадите под колеса джипу ВАЮ=ВАЮ=ЮВТ случайно, закатают в асфальт и Вас, и семью...
IP: 95.133.226.---
Сергій_Трегубенко _ 16.02.2009 14:23
Сorr, Северянин.
Я вас дуже добре розумію і обурений не меньше. Але будьте ласкаві пояснити, чим ви кращі від команд регіоналів, нашоукраїнців чи бютівців? В чому ваша якісна від них відмінність? Вони вихвалялися своїми намірами значно краще вас. А якщо відмінності ніякої, то і результат буде такий самий, тільки народ гнобити почнете вже ви. А ще більш вірогідно, що ви слугуєте тими провокаторами, через яких введуть Юліну чи Вітіну диктатуру.
Поясніть будь-ласка.
IP: 194.44.127.---
Taraslt _ 16.02.2009 13:53
Цитата з статті:"Після того, як експертна група зробить висновок, що напродукованих законів, шляхом фінансово-екзекуційної стимуляції нардепів і міністрів, для початку наведення ладу в країні вистачить – парламент розпускається, а Кабмін йде у відставку.
Замість останнього, окремим указом хунти, на базі експертної групи, формується уряд національного порятунку."
Експертна група-це і є негатив хунти.Тимчасовий Уряд вже бачила Росія в 1918 після кризи Царату. Гетьманат єдиний шанс.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 16.02.2009 10:52
За нинішніх умов хунта залишається єдино можливим засобом для викурювання з владних коридорів злодійкуватої і безвідповідальної "еліти",яка перетворилася на головну національну проблему і ярмо на шиї українського народу.Та біда в тому,що реалізація сценарію захоплення влади військовим шляхом в наших реаліях є надзвичайно складним завданням.Адже добре відомо, що три українця це повстанський загін зі зрадником,тому вкрай складно буде забезпечити таємність операції,без чого вона приречена на провал
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 16.02.2009 09:58
16.02.09 06:22 ___Сергій_Трегубенко - Ну и какой эволюционный путь... Будем их пересаживать с меринов на майбахи? Будем смотреть на побережье наших рек и морей из-за заборов их маетков? Если вближайшие полгода они сами не оденут на кол полдюжины голов министродепутатов и не предъявят. Тогда прийдет доктор с секирой... ВАЮ еще когда его выбирали проговорился, что боится что их всех подымут на вилы.... Но дорвавшись до власти осмелел и оставил все по-старому...
IP: 217.112.209.---
corr _ 16.02.2009 09:22
Для продовження роду (чоловіки це добре знають) радники і "помошники" не потрібні. У випадку ж, коли у "настоящих мущин" Бобік вже давно не гавка а дуже хочеться - молодичці вішають лапшу на вуха, ковтають слину і жують віагру або соплі.
"Доки є можливість йти еволюційним шляхом розвитку, їм треба йти." Так ніхто ж не проти - ідіть! І діточок своїх ведіть, як писав Тарас Григорович. Тільки... Еволюція в Україні різна: для народу - своя, для "еліти" - своя. Ви про яку казали, шановний Сергію?
IP: .---
postman _ 16.02.2009 09:00
У них є рушниці - нас більше числом, ми переможемо, та не вийдем живцем.... з репертуару "Доорз"
IP: 95.133.156.---
Сергій_Трегубенко _ 16.02.2009 06:22
(продовження)
Доки є можливість йти еволюційним шляхом розвитку, їм треба йти. Треба змінювати ситуацію на рівні громадянської свідомості, це буде і конструктивно, і надійно. А зброя потрібна тоді, коли із застосуванням тієї ж зброї не дають еволюційно розвиватися.
Спробуйте зрозуміти, проблема не у владі, а у тих людях, які її обирають. І їх змінити на краще можна тільки розумним словом, а не танком.
"Roman-RO Учитесь лучше..."
Дякую, розумно пишете. Це саме те, що треба.
IP: 95.133.156.---
Сергій_Трегубенко _ 16.02.2009 06:09
Mihalich, Северянин, авторВС.
Те, що болить вам, болить й іншим. Але гільйотина не найкращий засіб від головної болі. Ну втопите ви Україну у крові, а що потім? Якщо навіть іноземці не запровадять тут своє правління, то все рівно потрібно буде наводити нормальний порядок. Якщо ви до цього не здатні сьогодні, ви не будете готові і тоді.
Для наведення нормального порядку потрібно готуватися і самим, і готувати людей. Саме це ми зараз і робимо. Підключайтеся і ви.
(див. продовження)
IP: 78.26.128.---
Ivanaev _ 16.02.2009 01:07
Купи гранату - и будет праздник....
IP: 80.254.7.---
Roman-RO _ 15.02.2009 21:50
Господа-товарищи! Еще раз о том же через сутки. Ну вот есть у нас скальпель - выборы - чтобы иссечь рану так сказать - выкинуть из политики всех этих бюторегионунсокоммиморозов нафиг! Но вы скальпелем пользоваться не умеете, а предлагаете хвататься за топор - диктатуры-хунты!!! Думаете, топором оно получится лучше, чем скальпелем? Сильно сомневаюсь! Учитесь лучше скальпелем владеть! Скальпель же у нас таки есть. А за топор уж хватаются, когда и скальпеля нет, топор - это инструмент дикарей.
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 15.02.2009 21:18
15.02.09 11:43 ___авторВС: "сподіваюсь на корисний для всіх діалог".
---
Не для всех, Валерий. Полезен этот "диалог". На этом ресурсе. И на аналогичных площадках для создания объективной базы данных на других ресурсах. Кому это полезно на самом деле, отдуплитесь позже.
С уважением, ко всем, кто не "кормил", не "кормит" и не собирается "кормить" эту сволочную "власть" с её "спецслужбы". Взятками. Все дружно посмотрели друг на друга.
P.S. пацаны, это тоже "подшейте". В папочку.
IP: 194.54.187.---
Северянин _ 15.02.2009 20:30
Автору -термин "ИКРОЕД"наш харьковский, это от шофера номенклатурной "волги", который меня подвозил еще в конце 80-х. Машинка была так упакована, что я спросил, мол кого возишь. Мужик невозмутимо ответил -"Та, икроедов" и пояснил, мол тех кто икру жрет каждый день и банками и нифига не делает.
15.02.09 13:27 _Сергій_Трегубенко -Румыны в свое время очень просто поступили с семьей Чаушеску. А за сутки до этого Чаушески все еще думали, что без команды страна дышать не будет.. А сегодня в ЕС.
IP: 77.120.203.---
mihalich _ 15.02.2009 19:51
___Сергій_Трегубенко
спробувавши повести частину народу революційним шляхом ви спонукаєте до революції і БЮТ, і регіони. Про жертви не кажу, цікавить інше – чому Ви вважаєте, що переможець дасть людям краще життя?
Не спонукають, примушують.
Роботи немає. Зарплатим немає. Пенсії немає. Їсти нічого. За комунальні послуги платити нічим. Що робити конкретній людині? Як ви гадаєте, що вона зробить?
Найманих працівників у нас більшість. Зараз дудить т.н. "середній клас". Поки що.
IP: 95.133.156.---
Сергій_Трегубенко _ 15.02.2009 13:27
(продовження)
Правила гри дійсно потрібно міняти, з тоталітарних на демократичні. Знання краще набувати еволюційним шляхом, помилки – революційним.
І головне, спробувавши повести частину народу революційним шляхом ви спонукаєте до революції і БЮТ, і регіони. Про жертви не кажу, цікавить інше – чому Ви вважаєте, що переможець дасть людям краще життя? Ви робите ставку на якийсь неіснуючий фактор, який незрозумілим чином має привести до покращення життя. Утопія? Почнем, а там як буде?
IP: 95.133.156.---
Сергій_Трегубенко _ 15.02.2009 13:20
15.02.09 11:43 ___авторВС
Дякую за відповідь, сподіваюсь на корисний для всіх діалог.
Орієнтація на становлення громадянського суспільства абсолютно вірна. Але його суттю є не самозахист, а знання і навички їх застосування. Це твердження вірне і для всіх інших сфер. Чи Ви говорите про лікаря, чи про інженера, чи про громадянина, чи про боксера - головне це знання і вміння. А з громадянина, котрий тільки захищається, як і з лікаря - толку ніякого, хіба велика шкода.
(див. продовження)
IP: 77.123.132.---
Человек_Киев _ 15.02.2009 13:18
Народ, Мне один знакомый (более-менее влиятельный) рассказал, что Юру Романенко финансируют Балога….и Юля, когда это все узнала решила создать руденковскую ДОСТАЛИ… Мне кажется что такой вариант возможен, т.к. кого-кого а президента точно задудеть сложнее всего, подъезжать неудобно….. зато по Юле вдарит сильно. И поэтому мне кажется что Юля вконтру Балоге сделала «свою» Достали"!!!
IP: 193.178.34.---
Ліберал _ 15.02.2009 12:54
Варіант Піночетизації - це не вихід. Ви не ті фільми дивитесь. План дій найкращий- це синтенція з фільму з Анжеліною Джолі "ПІДМІНА". Тільки так проявиться демократична революція. А якщо вже підуть на народ танками- тоді приступати слід згодом до озброєнної боротьби.
IP: 193.178.34.---
Ліберал _ 15.02.2009 12:51
Автор досить яскраво виписав сценарій подій, що об"єктивно чекають нас вже дуже скоро. Однак, на жаль, з трудом віриться, що автором передав на 100% систематизовану плацкартом концепцію хунти "Що робити". Адже люд плацкартів не настільки ерудований і не думаю, що пропонував, наприклад, те, як суд народний має спиратись на профільні комітети по зачистці (тобто люстрації). Крім цього, мені здається, що аффтар ще залишається під враженням трансльованого фільму з Томом Крузом "Операція Валькірія":))
IP: 193.---
авторВС _ 15.02.2009 11:43
___vpk , ___Сергій_Трегубенко та для інших, хто чогось недопоняв. Сентенції типу "Украинцев прежде всего нужно защищать от самих себя" - не більш ніж стьобова софістика, це не до мене, це до Пояркова.
Перше - я переважно про самозахист - суть становлення Гром. сусп-ва. Друге - аби самозахист був ефективним мусимо змінювати правила гри. Третє - правила гри можна змінити в рев. чи еволюційний спосіб. Четверте окремо для Сергій_Трегубенко - шанс еволюційної зміни правил ми втратили
IP: 95.133.156.---
Сергій_Трегубенко _ 15.02.2009 10:53
15.02.09 09:25___vpk
Дякую, дуже точно відобразили суть.
Замість раціонального розвитку і наведення розумного порядку, нас хочуть втягти у протестну сліпу колотнечу. А самі далі грабуватимуть країну.
Ще раз дякую за розумний коментар.
IP: 194.146.132.---
vpk _ 15.02.2009 09:25
Украинцев прежде всего нужно защищать от самих себя . Если наступать на лежащие грабли третий четвертый раз это уже не привычка -это мазохизм его и нужно лечить. Вот наша правящая элита его и лечит. Пока судя по опросам безуспешно. Восставать , протестовать против себя народ не омеет . Если дебилы выбирают воров и ждут от них манны небесной,- не дождетесь господа-товарищи. Возглавят ваше восстание ренаты-куЧмо-Симоненки и накосят еще пару десятков миллиардов.
IP: 193.---
авторВС _ 15.02.2009 07:29
___хренимвсем Привет Волохов, загляни в ящик там мои координаты ВС
IP: 193.---
авторВС _ 15.02.2009 07:24
___уграїнець Та відаю я про Кілдозера. Але це метода відчайдухів, котрі зневірились у американських дем. цінностях. І чи багато виявилось послідовників Химайєра у самих Штатах. Мені більше до душі наш дядько Михайло Жиденко, котрий захищає власну родину та оселю із рушницею навперйми, і котрого підтримало для початку все село http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/29/88755.htm
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 14.02.2009 23:31
2 14.02.09 15:09 ____KRUK_
---
Вы либо пишете из-за "бугра", либо ещё не совсем в курсе того, о чём я написал. Во втором случае я вам искренне завидую. В первом случае - нет.
IP: 77.120.197.---
mihalich _ 14.02.2009 22:05
__авторВС
Я про реакцію політбомонду, та його оточення. Вони відверто бояться. І це було видно на екрані. А бояться свого народу.
Мабуть, політбомонд ще не знає, хто стоїть за цією акцією. А ватажок, хоч і казав усе правильно, мені дуже не сподобався. Таке моє перше враження, скоріше відчуття.
У нас, у Сумах, настрої "геть усіх" підтримують майже всі. Те, чим ви були свідком в потязі - цього відображення.
IP: 212.92.247.---
navaho _ 14.02.2009 22:02
авторВС__ Не знайшлось, тому що на 5 протестуючих по рознарядці 1 мєнта положєно, ви
ж не думайте що ми безхозні.
IP: 81.23.24.---
хренимвсем _ 14.02.2009 21:13
Валера! Респект за текст!:) В начале 90-х слегка помогал тебе на выборах в В.Раду по Червоному р-ну в Харькове от УХС. Прошло много лет,но ты остался верен себе. Был бы рад возможности пообщаться. patriot-mkrp@mail.ru с уважением, Александр .
IP: 193.---
авторВС _ 14.02.2009 21:11
___mihalich Минулого четверга гуляючи гожого дня Хрещатиком завітав до наметового містечка "Усіх геть" - жодної адекватної людини із півдесятка осіб, що там знаходились, яка би пояснила мені , якого дідька вони там зібралися не знайшлось. А ввечері наступного дня акурат під Шахвіка нам демонстрували чимось обурений натовп - і який висновок я мушу робити. Тим паче як людині дещо метикуючій у протестних технологіях. Поки з усіх акцій вірю лише в автопротест Толкачов та Ко
IP: 95.133.213.---
Сергій_Трегубенко _ 14.02.2009 20:47
Пропозиції Семиволоса жодним чином не збільшують кількість розумності у суспільстві. Пропагуються силові варіанти розвитку подій. При їх реалізації сьогоднішній хаос не тільки не зникне, а тільки примножиться та перемішається з нашою кровушкою.
Думаю, цілеспрямовано у якості приклада наводиться далекі Чілі і Піночет, а не добре нам пам"ятні СРСР та Сталін. Автор і підтримуючі його коментуючі, багато б принесли "користі" всім нам у складі новітньої НКВС.
Успіхів не бажаю.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →