Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Доходи Юлії Тимошенко: прем'єр багатіє, чоловік біднішає

www.ПРАВДА.com.ua, _ Вівторок, 14 квітня 2009, 19:26
Версія для друку Коментарі301
Фото прес-служби уряду
Щороку на початку квітня громадськість з нетерпінням очікує декларацію про доходи Юлії Тимошенко. Поштовхом для цього послужили відверті зізнання її тітки про те, як вся родина скидається грошима для придбання нової сукні для найрейтинговішої жінки України.

У розпорядження "Української правди" потрапила декларація про доходи, отримані Юлією Тимошенко в 2008 році.

Єдина заповнена нею графа – це заробітна плата. Протягом року прем’єр отримала 386 тисяч 170 гривень 42 копійки. Тобто близько 32 тисяч щомісяця.

Тимошенко також відмовилася від матеріальної допомоги, яка виплачується перед відпусткою.

Решта розділів Юлії Тимошенко у декларації порожні – у неї немає ні квартири, ні машини, ні рахунку в банку.

Загалом Тимошенко значно покращила свій номінальний матеріальний стан – в 2007 році, згідно з декларацією, вона жила лише на 6 тисяч 800 гривень щомісяця.

"Членом родини" Юлії Тимошенко вважається тільки її чоловік, оскільки дочка вже заміжня та мешкає окремо.

Олександр Тимошенко в 2008 році отримав прибуток від підприємницької діяльності в розмірі 2 мільйони 797 тисяч 893 гривні.

Сукупні ж доходи склали 2,8 мільйони, однак на чому він заробив решту три тисячі – невідомо.

2007 року його сукупні доходи склали 3,5 мільйонів, тобто останній річний цикл він провів з ефективністю "мінус" 700 тисяч гривень.

У Олександра Тимошенко є квартира площею 52 квадратних метри. Також у нього з'явився запис у розділі "інші приміщення" – як пояснила помічниця прем’єр-міністра Ольга Трегубова, він став власником офісу площею 255 квадратних метрів.

Є в Олександра Тимошенко автомобіль "Тойота" з чотирилітровим двигуном.

На утримання цього майна протягом 2008 року він сплатив 75 тисяч гривень.

Також Олександр Тимошенко тримає в банку 82 тисячі 899 гривень 99 копійок. За рік він спустошив рахунок на 150 тисяч гривень.

За кордоном чоловік прем’єр-міністра є власником цінних паперів на суму 2 500 гривень.

Як рік тому, так і зараз невідома сфера бізнесу, яка принесла Олександру Тимошенку всі ці гроші. Прем’єр-міністр, коли минулого року їй поставили запитання, сказала, що не цікавилася в чоловіка, бо не має для цього часу.

Натомість в декларації, як і раніше, ніде немає згадки про маєток на дамбі в Конча-Заспі, де мешкає Юлія Тимошенко.

Коли історія спливла в пресі, Тимошенко стверджувала, що орендує будинок. Але ні нею, ні чоловіком, якщо вірити декларації, минулого року за договорами найму не було сплачено ні копійки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
powered by lun.ua
IP: 95.111.210.---
Оксана Матієк _ 14.01.2010 23:31
Час на передодні виборів - час шалений,час обіцянок,які ніколи не будуть виконані, PR-у(не виключаючи чорного),час промивання мозку виборця, дешевої пропаганди,підкупу та відвертої "солодкої" брехні.Не виключенням із даної закономірності стала і наша "леді Ю",яка працює,не покладаючи рук, невпинно бореться із корупцією,долає кризу та відстоює національні інтереси.При цьому ,вона вмудряється носити одяг від всесвітньо відомого бренду Louis Vitton,жити у розкішному маєтку в Конче-Заспі і навіть вести переговори щодо купівлі телеканалу "Інтер".І все це на одну зарплату та деякі спонсорські внески(офіційно задекларований прибуток за 2008р.=386 тис.грн.)А от за матеріалами Російської прокуратури від 13.09.2004 родина Тимошенко володіє фірмами на Кіпрі та в Лондоні Питання тільки в одному:чому,як сказав Ющенко"вона не має навіть "запорожця" в декларації"?То може не варто надто довіряти людині,яка пропонує встановити податок на розкіш,та боротися із брехнею,подаючи зовсім протилежний приклад?
IP: 91.124.61.---
_realist_ _ 16.09.2009 02:26
Ее декларация ничем не отличается от деклараций других наших политиков. Они все практически нищие! Бедняги.. Меня больше удивило количество коментов в поддержку "святой" Юлии. Сразу видно, предвыборный штаб ЮВТ зря хлеб не ест.
IP: 77.52.231.---
Графиня _ 27.04.2009 19:13
Ну до чего же вы наивны,"люби друзи".Лапша свисает у вас не только с ушей, но и со всех
органов!Нужна ей Украина? Шутите! не нужны 7 пядей во лбу, чтоб видеть эту аферистку во всей её красе.Бжезинский сказал, что знают точно- в банках Великобритании у неё около 13 млрд.долларов. А возможно и больше. Тоже и у Ющенко, а может и больше,чем у Юльки, от чего у них и раздоры.Чужие деньги не считают,я такого же мнения,но противно слышать и читать, что Юлечка думает об Украине.Это плохой человек!!Очень
IP: 93.72.186.---
10_негритят _ 25.04.2009 15:06
Перестаралась Юля. Ее доходов на одну аренду дома в Конча-Заспе не хватит. Когда ж она профукала все что с Лазаренко и ЕЭСУ наколядовала? :) Так она и страну профукает, если дорвется до полной власти.
IP: 91.200.180.---
UAClub _ 24.04.2009 16:42
___4ayka
Рахувати чужі гроші - це не пристойно.

Так люди ж наче свої хочуть порахувати)))))))))))))))))))))
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Світлана Бикова, Галина Титиш, УП

Звичайне військове диво. Артилерист Роман Боровньов про неймовірний порятунок, Богів війни і волонтерів1

У Вуглегірську протитанкові артилеристи Боровньова і бійці "Світязю" не сподівались залишитись живими. Але сталось звичайне військове диво – і всі 70 солдатів вийшли без втрат і поранень.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter