IP: 91.197.253.---
Atasss _ 28.04.2009 17:21
Прежде всего перестать воровать. Тогда налогов хватит и на пенсии и на армию. Но доровольно не перестанут.
IP: 75.191.163.---
ХведорХ _ 24.04.2009 13:17
Подивився коментарі.. не розумію чому люди не бажають обговорювати статтю за суттю? А якщо Вас так дратує особа пана Єханурова, то навіщо взагалі читати статтю та ще й писати коменатр?
Да наверно шоб таваричь Бурятино понял шо ЕМУ пора покинуть политику и идти ну он знает куда но невзирая на желание народа не хочет сука! А сказать ему это прям в глаза нет возможности! А обговаривать статью -это просто пустая трата времени и еси ты этого не понял то ты такой же дуп как и Бурятина!!
IP: 194.44.127.---
gerard _ 24.04.2009 07:59
Ай, які ми всі гарні перед виборами! І як Ви вважаєте, скільки разів Вам проходитиме один і той самий трюк?
IP: 83.170.251.---
Seva1964 _ 23.04.2009 23:19
"Основою ... Це податок на доходи фізичних осіб та податок на майно."
---
На х..йно. Полстраны уже "озаборено" (андреич как раз икру мечет, как бы это всё "устаканить"). К Днепру подойти нельзя - везде, сука, "манё". Где, юрий иванович, инициатива о налоге на чрезмерное "землевладение"?
2 22.04.09 19:53 ___eternal: "при нем экономика работала как часы в отличие от зека и популистки"
---
Злые языки утверждают, что "бессарабка" и сейчас неплохо "тикает". Под его супругой.
IP: 77.244.34.---
DON_VOVAN_ _ 23.04.2009 18:17
А в это время пенсионеры организуют революцию (О-п-па, а шо не ждали???). Н-да, советничек ((( А нужно административные барьеры для бизнеса убирать!!!!!!!!!!
IP: 93.127.48.---
DeminimusM _ 23.04.2009 15:36
.. мотив. Наприклад, зменшення ставки податку до рівня, коли застосовування схеми по зменшенню податка, не набагато вигідніше за сплату податку!
IP: 93.127.48.---
DeminimusM _ 23.04.2009 15:32
Щодо того, що ніхто не бажає сплачувати податки, то тут взагалі немає про що говорити! Це абсолютно природня поведінка! Але, але на початок осені багато наших підприємств почали переводити заробітну плату працівників з конвертів на офіційну, деяки підприємства відмовлялися від схем, щодо зменшення податків! Але в більшості випадків це ставалося тому, що ці компанії виходили на міжнародний ринок. Для тих компаній, які не мають бажання чи потреби шукати виходи на міжнародний ринок має бути інший..
IP: 93.127.48.---
DeminimusM _ 23.04.2009 15:27
Подивився коментарі.. не розумію чому люди не бажають обговорювати статтю за суттю? А якщо Вас так дратує особа пана Єханурова, то навіщо взагалі читати статтю та ще й писати коменатр?!
Щодо соціального захисту, то, на мою думку, ці проблеми все одно необхідно буде вирішувати, тому що сьогодні державний бюджет явно не в змозі задовольнити всі соціальні обіцянки, як нинішнього уряду, так і минулих. І зменшення соціального захисту все одно відбудеться, навіть за нашою з Вами незгоди!
IP: 93.127.48.---
DeminimusM _ 23.04.2009 15:21
Шан. Ю.І.,
Загалом я згоден з тим, що Ви пропонуєте, але, крім відсотків ПДВ та податку на прибуток, це виглядає лише як теорія! Тобто не зрозуміло, чому, наприклад, адміністрування податку на доходи сім'ї буде легшим, за існуючого ПДФО? Як відомо, диявол ховається в деталях, тому для того, щоб оцінити те, що Ви пропонуєте необхідно розуміти хто, як і що конкретно буде робити.. а так це лише яскраві гасла!
IP: .---
перебендя _ 23.04.2009 12:00
Все правильно Юрій Іванович пише і говорить. От тільки - хто зробить? Не починатиме робити, не робитеме, а саме ЗРОБИТЬ і ВСЕ. Це перше. Друге - Юрій Іванович свого часу 2006 року виступав за коаліцію НУ з ПР. Тоді на засіданнях Ради НСНУ він казав, що це була б прагматична коаліція, адже регіонали були готові не піднімати питання другої державної мови і НАТО. А в питаннях економічних реформ - саме лібералізації економіки - НУ і ПР були б просто супер. Але не сталося з багатьох причин. Як тепер?
IP: .---
перебендя _ 23.04.2009 11:59
Все правильно Юрій Іванович пише і говорить. От тільки - хто зробить? Не починатиме робити, не робитеме, а саме ЗРОБИТЬ і ВСЕ. Це перше. Друге - Юрій Іванович свого часу 2006 року виступав за коаліцію НУ з ПР. Тоді на засіданнях Ради НСНУ він казав, що це була б прагматична коаліція, адже регіонали були готові не піднімати питання другої державної мови і НАТО. А в питаннях економічних реформ - саме лібералізації економіки - НУ і ПР були б просто супер. Але не сталося з багатьох причин. Як тепер?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 23.04.2009 11:30
Щоб подолати кризу, неохідно
1. Відправити на спочинок від непосильної праці Ющенка.
2. Прибрати з уряду міністрів, які не пруть плуга, і Єханурова в тому числі.
IP: .---
Prometheus _ 23.04.2009 11:16
Бурят був прем'єром. І нічого не заважало йому робити реформи. Але єдине його "досягнення" - впровадження газового посередника "РосУкрЕнерго", який успішно доїв країну кілька років...
IP: 195.58.233.---
Там-там _ 23.04.2009 11:10
Лучший выход из кризиса - напряженная работа, а не пустые разговоры! Зачем менять курс страны, если работа Тимошенко дает положительный результат? Давайте лучше думать, как усилить те положительные начинания Кабмина!
IP: 93.178.213.---
Nofrost _ 23.04.2009 10:49
Пане Єхануров, а чи не здається Вам, що всі плани і програми не варті нічого, поки у нас існує бюрократична держава з фактично феодальним нахилом? Що з ваших змін, коли будь-який дрібний начальник може обдерти мій бізнес як липку, а то і просто не дати йому розпочатися, незважаючи на всі закони, бо ніколи йому за це реально нічого не було? А їм нєсти числа, контролерам липовим. Ви просто не маєте уявлення про реальне життя "внизу", і малюєте прожекти...
IP: 82.207.118.---
zilwowa _ 23.04.2009 10:42
Єхануров: "Крок перший - це ПОДАТКОВА РЕФОРМА".
Це вже набридло слухати за 18 років. Попри численні балачки про це "Фіскальні досягнення СССР" були лише фрагментарно "гармонізовані" з "передовими досягненнями" фіскальної думки різних країн. В результаті ресурс "праця" виявився в Україні затиснутим так, що може хіба ледь ворухнутися (тай то нелегально). А уряд і політики далі намагаються навішати локшини на вуха виборцям і думають, що виборці такі дурні, щоб вкотре повестися.
IP: 81.95.190.---
СтепанСтепан _ 23.04.2009 09:52
///Як подолати кризу? Крок перший - податкова реформа///
Далі не читав....бо якби ц е було в 2004р - то повірив би ,що Єхануров так дкмає,а коли пробує робити квадратні очі в 2009р - то брехун-пристосуванець.
IP: .---
zoro999 _ 23.04.2009 09:20
_vote
_А ЮВТ уже достигла "Украинского прорыва"?
Пити треба менше.
Видно товариш із бодуна.
Прогавив і "10 кроків на зустріч людям", після цих кроків, профукав "Покращення вашого життя вже сьогодні" ну і на останок "Український прорив".
Ну нічого, вас чекає "Фронт змін" Яценюка, там якраз таких нетерплячих романтиків рекрутують.
IP: 94.178.97.---
Faultfinder _ 23.04.2009 09:20
Как только Ехануров "отсидит" за ФГИ, за ваучеры, за 2006-й год и за землю МОУ - я буду готов его выслушать. Но не раньше.
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 23.04.2009 09:04
22.04.09 23:45 ___vote
А ЮВТ уже достигла "Украинского прорыва"?
А Вы не заметили. Он уже прорвал.
IP: 89.162.133.---
agy _ 23.04.2009 08:50
Єхануров - це єдине світло яке блиснуло за останні п"ять років.
Під час керівництва урядом пана Єханурова- появилась надія на спокійну працю...
Але відбулось,але..................................
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 23.04.2009 08:33
Лозунги 2004 года.Ехануров или Ющенко чтото сделали для реформ?Не надо врать,козлы.Первый лозунг - бандитам тюрьмы.Когда перестанут воровать,тогда и реформы эффективны.Сначала льготы себе поснимайте,уроды!
IP: 94.178.168.---
Майдан _ 23.04.2009 08:10
"...зниження ставки ПДВ до 12%; зменшення податку на прибуток до 15%..."
---
Слышь, Ехануров!
Сказав "а", говори и "б".
Ведь пока ты будешь уменьшать налоги и создавать тепличные условия для бизнеса:
- пенсии будут уменьшаться, пенсионный возраст увеличиваться;
- социальные выплаты всяким чернобыльцам, афганцам, молодым матерям и т.д. будут ликвидированы;
- гос. поддержки шахтерам и аграриям не будет;
- цены на ком. услуги и газ вырастут в несколько раз.
Кто ж тогда будет голосовать за тебя?
IP: 94.179.11.---
almulla _ 23.04.2009 07:50
Кстати, вопросик возник...
Господин Ехануров пойдёт на выборы под крылом кролика-писяя или кроликовода-Ющенко ?
IP: 77.91.129.---
пересічний_громадянин _ 23.04.2009 02:06
Припускаєм, що робимо ці кроки і також припускаємо що в середньостроковій перспективі є ефект З чого "бабцям" пенсії платити доведеться поки план запрацює? Ще потрібно ж не забути про безмежні пільги, які потрібно закривати ну і ще масу речей можна пригадати( ЖКХ, вугільна галузь, МНС кредити під гарантії уряду )
IP: 93.73.136.---
vote _ 22.04.2009 23:45
22.04.09 23:11 ___suspiria
Кстати, пан Ехануров, а украинская армия уже достигла стандартов НАТО?
А ЮВТ уже достигла "Украинского прорыва"?
IP: 77.52.20.---
ОХ _ 22.04.2009 23:44
"Як подолати кризу? Крок перший - з десяток Ханурів - на гілляку, а-ля Чаушеску. Всім іншим слугам народу запропонувати здавати валюту в стабфонд, добровільно (як у класика). Потім, знов гілляка. І так разів 3...4 поспіль. Криза мине. От тільки де ж взяти виконавців, які не скурвляться на першому ж етапі?
IP: 93.73.136.---
vote _ 22.04.2009 23:43
Як подолати кризу? Крок перший - податкова реформа.
Неправильно. Крок перший Юльку нах...
Крок другий - податкова реформа.
IP: 75.191.163.---
ХведорХ _ 22.04.2009 23:30
Ну не тонет хамно в проруби!Ну никак! Шото знацца хребта нету! Зиц- председатель Фикс!
Я и при Кравчуке и при Кучме и Ющенке и ....ну мразь..Када вы сцуки выдохнете кибеням??
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 22.04.2009 23:11
Кстати, пан Ехануров, а украинская армия уже достигла стандартов НАТО?
http://www.liveleak.com/view?i=b79_1232384374
IP: 94.179.11.---
almulla _ 22.04.2009 23:10
А зачем реформы ???
Лучше земельку военную продать...
Или парад какой-нибудь провести...
Или...
Нет Вам веры, господин Ехануров.
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 22.04.2009 22:19
Шо ж Вы не делали это, пан Ехануров, будучи премьер-министром?
Как сильны у нас политики задним умом. Кравчук с Кучмой, как Космические клоуны скачут по всем ток-шоу и конференциям, рассказывая и поучая, как нам обустроить Украину.
Ющенко в конце каденции хочет (очень) поменять конституцию.
За...бали.
IP: 94.153.35.---
ВЛГ _ 22.04.2009 21:52
Бесконтрольность чиновников,судей,депутатов-энтузиазма не добавляет.Некоторые горе-бизнесмены себе на пенсию не хотят заработать,не говоря о том,что надо еще сегодняшнего пенсионера поддержать.У других (на общей системе налогообложения) вы сдираете кожу до костей.Сколько времени тратится на администрирование налогов.Спецпенсии-как кость в горле.Даже Единый социальной взнос никак не родится.Правильно было сказано,что такой циничной элиты как в Украине-нет ни в одной стране мира.
IP: 94.153.35.---
ВЛГ _ 22.04.2009 21:37
Да -проблемы.С одной стороны-никто реформами не занимается.Не анализирует опыт успешных стран и не пытается внедрять.Он совершенно не анализируется в прессе.Вы еще забыли сказать о контроле расходов и доходов чиновников и пр.(Как может налоговый инспектор наказать Юлию Владимировну,Виктора Федоровича и т.д. за несоответствие в декларациях ,если он ими же назначается.)Из этой проблемы получается -другая.Народ не знает сколько платят налогов в других странах и не хочет платить даже мизера.
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 22.04.2009 21:28
Знову проявилась звичка видавати бажане за дійсне і робити вигляд. Немає у нас великих податків. Якщо взяти реальні доходи і сплачувані податки, то реальний податок стане дуже невеликим. Пора вже зрозуміти пану Єханурову, що тільки чесна сплата податків всіма субєктами підприємництва дійсно дозволить вивести податки на прийнятний рівень і навіть відмовитись від ПДВ. А поки що, ситуація проста: підприємці обманюють державу, а держава вимушено витискає з тих, з кого вдається, .
IP: 93.74.167.---
zoro999 _ 22.04.2009 20:47
_Тому пропоную на Ваш розсуд першу частину пропозицій, яку напрацювала наша команда
І це все ?
Це ви всім Генштабом працювали ?
Не густо.
Щось усе запропоноване вами, нагадує старі-добрі завдання чергового з'їзду КПРС: покращити, вдосконалити...
А як там у Збройних Силах, уже порядок навели ?
Новобогданівки більше не буде ?
IP: 94.27.110.---
Tanka _ 22.04.2009 20:42
Усе вірно. Але Бюто-ригіональна більшість в парламенті на це ніколи не піде.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 22.04.2009 20:09
"Як подолати кризу? Крок перший - податкова реформа."
Згоден, Юрію Івановичу! Обома руками за! Тільки чого ж Ви її не ініціювали, коли були прем'єром? Хто нам тільки цю реформу не обіцяв? Але вийшло так, що тільки Яник з Азаровим з благословення Кучми хоч трохи полегшили податковий тягар, зменшивши ставки податку на доходи фіз.осіб та на прибуток. А "демократи" відзначилися на жаль лише забалакуванням цього питання.
IP: 195.189.215.---
eternal _ 22.04.2009 19:53
Таварисч автор , был единственным премером который не забалтывал кризисы в телевизоре а быстро и четко решал их в рабочем режиме -при нем экономика работала как часы в отличие от зека и популистки
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 22.04.2009 19:52
Вполне грамотные предложения.
А кто будет реализовывать и какими ресурсами - в той же ВР и правительстве?
IP: 91.124.251.---
korin3 _ 22.04.2009 19:39
Таварисч автор не сказал ни чего.