Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Є потреба знати правду? Знайте!

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.111.210.---
Сусликов _ 03.05.2009 21:14
З листа В.Яворівского до Леоніда Кравчука: "Дорогий Леоніде Макаровичу! Мені одна гнида написала - щоб ти здох, Яворівський! А я не здох, Леоніде Макаровичу!" Ця емоційна фраза заслуговує бути КРЕДО Тридолі-яворівського. Він ніколи не здохне, й при нинішній владі, й при будь-якій іншій. Переживе, паскудник, усіх.
IP: 98.118.61.---
atytarenko _ 03.05.2009 15:26
Все-таки просмотрел постинги. Опять же, очевидно, что работает "бригада". Для всех остальных: ну Вы мне скажмте, какой нормальный человек будет жаловаться на злоупотребления вору Балоге? Либо заказ, либо наивность, граничащая с идиотизмом. Есть проблемы? Пиши прокурору. Нет материала на жалобу? собирай и молчи в тряпочку, но не ищи поддержку у ворья.
IP: 95.132.252.---
васяпитер _ 02.05.2009 11:59
Я думал что у Тимошенко все бизнесмены воры, а оказывается и Юлины писатели тоже. Геть злодіїв із БЮТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.254.235.---
васяпитер _ 01.05.2009 14:28
Ты смотри, он еще спрашивае есть ли необходимость знать правду. Как то мне показывали дачку эт ого пана. Яворивского. Ну это дворец. вот как оказываются живут в украине писатели. Думаю, самый популярный и самый богатый американец-писатель Стивен Кинг вашему Явору может и позавидовать. Состоятельный пысьменнык. А откуда бабло у главного пысьменныка. что он на нефти или газе сидит? А че не гоните такую свинью из Спилки7
IP: 95.132.194.---
ser_dm _ 01.05.2009 14:08
Если мы хотим чего-то добиться, то необходимо объединяться. Поодиночке можно только на кухне и на форумах ругать и олигархов. Вот здесь те, кто пытаются что-то изменить.
http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49
IP: 77.52.193.---
дзюбенко _ 01.05.2009 05:03
яворівський - відомий стукач, завербований (як, напр. анна герман, псевдо тереза) кагебістами в 1972 р ,його псевдо - тридоля. це знають всі письменники.Відомий хапуга - вкрав мільйони допомоги чорнобильцям, які надала українська діаспора. Бездарний "явір"вкрав всі літер. премії.Він - відомий політикан - поміняв 6 (!) партій - кпу, рух, неп (де був з кучминським волковим), демпу, наша україна,бют. не злазить з екранів шустера, хоч одна його поява на екранах викликає алергію в укр. інтелігенції.
IP: 77.52.193.---
дзюбенко _ 01.05.2009 05:02
яворівський - відомий стукач, завербований (як, напр. анна герман, псевдо тереза) кагебістами в 1972 р ,його псевдо - тридоля. це знають всі письменники.Відомий хапуга - вкрав мільйони допомоги чорнобильцям, які надала українська діаспора. Бездарний "явір"вкрав всі літер. премії.Він - відомий політикан - поміняв 6 (!) партій - кпу, рух, неп (де був з кучминським волковим), демпу, наша україна,бют. не злазить з екранів шустера, хоч одна його поява на екранах викликає алергію в укр. інтелігенції.
IP: 77.52.193.---
дзюбенко _ 01.05.2009 05:01
яворівський - відомий стукач, завербований (як, напр. анна герман, псевдо тереза) кагебістами в 1972 р ,його псевдо - тридоля. це знають всі письменники.Відомий хапуга - вкрав мільйони допомоги чорнобильцям, які надала українська діаспора. Бездарний "явір"вкрав всі літер. премії.Він - відомий політикан - поміняв 6 (!) партій - кпу, рух, неп (де був з кучминським волковим), демпу, наша україна,бют. не злазить з екранів шустера, хоч одна його поява на екранах викликає алергію в укр. інтелігенції.
IP: 94.179.7.---
Gelen _ 30.04.2009 22:43
"І, нарешті, зовсім без відповіді залишилося "профільне" питання "Української правди" - що заважає Спілці письменників відігравати більш активну творчу роль у літературному процесі."
***
Редакция УП лукавит - этот "профильный" вопрос был так старательно завуалирован
многочисленными фактами и, как оказалось,"второстепенными" вопросами, что догадаться
о его первостепенности можно было только случайно.
IP: 91.200.180.---
ComZiGer _ 30.04.2009 18:01
http://compromat.ru/page_27100.htm

Скопируйте ссылку, потом вставьте её в строку интернет адресов.

От себя добавлю: то, что Володя СТУЧАЛ В КГБ на своих коллег, об этом все его друзья знают. Говорят: ошибки молодости!!!! Хорошие ошибки, когда сама ОШИБКА - Яворивский чувствует себя вполне не плохо.
IP: 212.35.173.---
алі-баба _ 30.04.2009 17:18
Цікаво те, що рано чи пізно все одно стане відомо, що поліклініка і майно із Одеси вже не має жодного відношення до Спілки. І що тоді агент Тридоля буде робити? Хоча з іншого боку, він і так уже в лайні. Трохи більше чи менше лайна не має значенно... І швидше за все він скаже що нічого не підписував, а підписував хтось інший. Коротше - викрутиться.
IP: 212.35.173.---
літера _ 30.04.2009 16:24
Я-Ворюгу у тюрягу. БЮТ- очистись від дрібних злодюг. Крупні - хай уже залишаються
IP: 10.15.46.---
patrician _ 30.04.2009 13:54
Хтось із дописувачів порадив Яворівському звернутися до суду,мовляв стежинку протоптано ...Колесніковим... Мірило чеснот
Красти так щоб не довів жоден суд-вищий пілотаж.
Саме це радять Яворівському. А потім захищати свою "честь" у суді. Тільки з чим туди піти? З листом-наклепом на Стуса ? Чи палкими статтями ,спрямованими проти українських буржуазних націоналістів? Чи спогадами Олеся Гончара про чорнобильські мільйони,ганебно розікрані цим "митцем"? Чи з дерибаном Одеського будинку творчості?
IP: 93.183.194.---
vasya129 _ 30.04.2009 12:26
Яворивский мудак и пиздобол. Я помню как ему на свободе шустера процитировали его советские высеры на тему, как он любит партию и все такое. Так с этим говном такая истерика случилась, противно было смотреть: слюни чуть ли не в камеру летели. Ублюдок он и в Африке ублюдок.
IP: .---
Володимир371 _ 30.04.2009 11:21
Не беруся висловлювати думку по суті. Господарчі справи, як правило, тонка матерія. А вот помилки у тексті пана Володимира вражають: три рази у статті вжито слово "згідно" із неправильним відмінюванням іменника після нього: "згідно угоди", " згідно постанови НСПУ". Потрібно: "згідно із угодою", "згідно із постановою НСПУ".
IP: 91.124.29.---
Unique _ 29.04.2009 18:18
29.04.09 14:56 ___літера

Ну, і під столом в Медведька - закопав...
Медведько - то дядько такий. Від регіонів...
Сидить на Різницькій та Мурзікам прививки від чумки робить...
IP: 91.124.29.---
Unique _ 29.04.2009 18:15
Володимире Олександровичу !

Стежечку протоптано вже :
http://pravda.com.ua/news/2009/4/29/94064.htm

Бажаю успіху. На бідних, думаю, не попало...
IP: 93.170.64.---
Krechinsky _ 29.04.2009 16:56
29.04.09 14:56 ___літера

Так вы , уважаемый, писатель или не имеете никакого отношения к Союзу писателей?
Почему не отвечаете на мои вопросы, вполне невинные, которые касаются жизни писателей. Это секретная информация?

П.С. Я от вас не отстану. Хотя бы по той причине, что мне всегда хотелось знать ответы на эти вопросы.
IP: 212.35.173.---
літера _ 29.04.2009 14:56
Класно злодюга з Одесою повернув. З00 000 у касу, а 2 мільйони в благодійний фонд яким Я-ВОР крутить як хоче. Повністю кримінальна схема. Чому все не сплачено в касу? Он він ті 2 мільйони й украв
IP: 77.120.128.---
sansara _ 29.04.2009 14:11
тут действительно краев не найдешь.
Давно стало очевидным, раз есть сомнения, то сомнений быть не должно.
Приглашаю помочь в очистке совести народных слуг
http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 29.04.2009 14:05
29.04.09 12:45 ___літера

Я входжу в число тих 10% письменників які разом із Я-ВОРЮГАМИ мають доступ до інтернету. Таких одиниці.

Пушкін ви наший... І що ж то за письменник, який не зміг заробити на доступ до інтернету за 50 гривень у місяць? Туалетний? А той, що хизується доступом, вже напевне балоганівський?
IP: 10.15.46.---
patrician _ 29.04.2009 13:51
Майно спілки буде вкрадене так чи інакше. За допомогою голови НСПУ -Труффальдіно із Крижополя.Той хто не цурався чорнобильської гуманітарки ,здатен ще й не на такі генделі. Це закон природи. І коли докрадуть останнє, НСПУ спочине навіки.
Одначе ,треба зауважити, що більшість членів Спілки незадоволені її керівництвом, але розуміючи, що існування НСПУ залежить від бюджету, вимушені підтримувати Яворівського, бо той може забезпечити оцей самий рядок у бюджеті,як нардеп від БЮТу.
IP: 93.170.64.---
Krechinsky _ 29.04.2009 13:16
29.04.09 12:45 ___літера
Цьому дурню _Krechinsky.

Во-первых, я вас не обзывал. Я попросил разъяснить ситуацию. Задал конкретные вопросы. Если вы не хотите на них отвечать, то хотя бы не хамите. Вы, в конце концов – писатель, интеллигент, лицо украинской литературы, не пристало вам так к собеседникам относиться.

Так что по поводу моих вопросов?
IP: 192.168.100.---
Томаш _ 29.04.2009 12:55
Розпочав читати і стало огидно продовжувати це робити, коли письменик, як він себе називає вживає брудні слова. Думаю Яворівському потрібно підняти газети радянських часів, де він називав Стуса, Овсієнка, Чорновала національними буржуями. Думаю, що зрозуміло з чого зроблена ця людина. Колись на 5 каналі він ображався на адвоката Радецького, який цитував йому його ж статті з тих газет і прямо вказував хто такий Яворівський
IP: 212.35.173.---
літера _ 29.04.2009 12:45
Цьому дурню _Krechinsky.

Я входжу в число тих 10% письменників які разом із Я-ВОРЮГАМИ мають доступ до інтернету. Таких одиниці. На жаль у СП надзвичайно високий процент пенсіонерів. Ними і маніпулює Я-ВОР.
IP: 10.0.2.---
Плутон _ 29.04.2009 12:42
А які особняки вибудував у Підгірцях-це крім в Перемозі,квартир по Києву.Це все відомо вже давно,на жаль.Але так,як він обезславився на останній шустер-свободі-це вже верх ганьби!Коли передавав через посла "братам із кнесету" запевнення в в вірності.Отут і вся правда-бо Яворівський-піджидок,як тут вже кимось сказано, "шльома"- як його називали колеги по першому парламенту.Мається на увазі,іудейське коріння.Отож-тому кривди Україні,зради,злочини,тому й "БЮТ"- як сестра по духу й призначенням.
IP: 10.0.2.---
Плутон _ 29.04.2009 12:34
Мерзеннішого "керманича"Національна (!) Спілка письменників ще не знала. НЕ просто бездарного письменника,а й пройдисвіта,шахрая й маніпулятора!Справжній "Аристократ із Вапнярки!" Але ж як страшно пророче це було тоді підмічено,і як далеко він зайшов! Зрадив Україні,її народу.Ще під час проголошення Декларації про суверенітет саме цей перевертень вирвав текст й не дозволив оголосити всі пункти-включно із люстрацією й закриттям КПСС.Бо сам служив КГБ!Пристосувався,присмоктався,награбував,розжирув
IP: 91.124.42.---
Unique _ 29.04.2009 12:17
29.04.09 09:47___stalker-r-r

Я теж.
Свої думки, асоціації, ремінісценції та емоції.
З приводу ваших думок та емоцій.
Стосовно матеріалу...
IP: 212.35.173.---
літера _ 29.04.2009 11:42
Говорять, а чого ж обирали Яворівського головою. Я скажу чому обали Я-ВОРЮГу. Справи у Спілці завжди йшли лайново(видавничі). В тому числі при Мушкетику. Думали, що треба керівника не письменника, а менеджера. Що зможе налагодити видання книг. А він нічого не налагодив, лише влаштував страшне розкрадання. І вигнати його дуже важко. Практично неможливо. Єдина надія, що посадятьут
IP: 192.168.200.---
йцукенгг _ 29.04.2009 11:32
Знайдіть ранню творчість Володимира Яворівського - члена КПРС до 1990 року. І я думаю всі питання з приводу даного українського "патріота" зникнуть.
IP: 10.15.46.---
patrician _ 29.04.2009 11:26
«Найбільші грішники, по-моєму, це ті, що роблять кар’єру на чорнобильській трагедії – і навіть збагачуються на ній...Ось такий чорнобильський мутант сьогодні вийшов на парламентську трибуну. Преса вже й раніше писала про його брудні генделі з гуманітарною допомогою, посилаючись на матеріали СБУ, йому інкримінують ще більше: як він збував «наліво» сотні машин, призначених для чорнобильських ліквідаторів, інвалідів,збував мафіозним структурам навіть танки...(Олесь Гончар, Щоденник, т.3.ст.514)
IP: 10.15.46.---
patrician _ 29.04.2009 11:16
Видавництво "Український письменник", що належить спілці, минулого року видало 23 книжки, і близько 30 - в кооперації з ін. структурами. Інші видавництва продукували торік по 120-150 книжок.
Ось це,мабуть і всі теперішні заслуги великого "митця" і голови НСПУ.А колишні -це і відомий лист-пасквіль Андропову ,і дерибан гуманітарки,про яку згадував Олесь Гончар,брехлива прокомуністична повість "Вічні кортеліси" та ін. І цей кон"юктурщик вважає ,що має моральне право всіх повчати.
Яка ганьба.

IP: 77.122.223.---
stalker-r-r _ 29.04.2009 09:47
___Unique
Уважеамый, Вы, вероятно судите по себе и меня с кем-то путаете.
Я выражаю сугубо свои мысли и эмоции по поводу материала.
А лакействовать - это вы для себя и о себе оставьте.
IP: 194.50.116.---
Немазепа _ 29.04.2009 08:25
28.04.09.23.57 Unigue. Зверніть увагу, це принципово: я ж НЕ МАЗЕПА, щоб бути прихильником особи, про яку Ви говорите. А порівнювати їх, чи ні - вони однакові по гнилій суті. Тільки рангом різняться. А ще може приналежністю до різних спецслужб, чи , як ви кажете, різного "кодла". Та нам з вами від того не легше, бо шмагають оці "патріоти" по писках усіх. І перш за все тих, хто ще не розучився соромитися такої наруги над людьми.
Сторінки:      Попередня      Наступна