IP: 92.243.181.---
pamorok _ 11.04.2009 01:56
Коли прочитав це інтерв'ю, гордість взяла за те, шо в моєго народа є така людина, як Ющенко - толерантний, упевнений в собі, розсудливий, такий, шо висловлює свою точку зору на освіченому рівні. Справжній український патріот. Багато чого поганого думав про нього, за ярликами не бачив істинних прагнень Віктора Андрійовича, і тільки недавно почав розбиратися між тим - де існує правда, а де лиш гучні слова. В пана президента хочеться вірити. Дай йому, Боже, здоров'я, розуму й терпіння!!!
IP: 92.113.235.---
Простір _ 09.04.2009 19:49
__mts Чиї це заслуги питаєте? Очевидно української свободи слова, де як у дзеркалі Кремль бачить себе правдивого, з неприглядною історичною і сучасною діяльністю: поцупили нашу назву Русь (у грецькій транскрипції), нищили нашу мову, церкву, народ. У Кремлі казали, що України не було, немає і не може бути, а ми є.
Це фантомні болі за втраченим. Кремлю нема за що нарікати на своє відображення у дзеркалі. Прийдуть до влади в Росії адекватні люди і ми порозуміємось.
IP: 192.168.184.---
mts _ 09.04.2009 10:08
"57% россиян по последним опросам считают Украину недружественным государством"
Уважаемый, мне интересно а чьи это заслуги? Наверно точно не простых людей! Гарант слабый политик, никакой вообще! Америке обещает одно, поедет в Москву там обещает другое, в Польше говорит третье, а в Грузию ездит потусить с кумом! И это такая работа нашего президента, товарищи!
IP: 93.72.25.---
Швед _ 08.04.2009 10:50
Вороги України відчувають до В. Ющенка лише одне почуття – ненависть. Вони лише виливають в маси той негатив, який можуть нашкребти в коморі своєї душі. Сходячи жовчу і лайном вони характеризують не президента, а себе самих. Жаль, що іноді ще й колишні соратники в полемістському запалі переходять межу і тим самим слугують прикриттям, димовою завісою для недругів України.
IP: 93.72.25.---
Швед _ 08.04.2009 10:48
Хороше інтерв’ю, яке певною мірою вразило Венедиктова (скачайте і послухайте на Есі Москви передачу «Своімі глазамі»). Президента України є за що критикувати , але те, як люди відносяться до В. Ющенка, я використовую для себе в якості своєрідного тесту. Патріоти України можуть ставитись до В.Ющенка негативно або позитивно, в залежності від власних переконань. Вони критикують президента, бо їм болить доля держави. Але серед українофобів прихильників президента ви не зустрінете ніколи.
IP: 92.113.161.---
Простір _ 08.04.2009 00:54
Інтерв"ю радіо "ЕХО МОСКВИ" - чи не єдина можливість пробитись до росіянина з альтернативною Кремлю точкою зору. Кремль зайнятий боротьбою з усім світом - йому не до правди і демократії.
IP: 85.238.96.---
_Человек _ 08.04.2009 00:49
Так вот и ненадо было влазить, опозорил Украину своим некчёмным правлением..
Да и сам упал ниже плинтуса
IP: .---
Святая _ 07.04.2009 12:20
Прогнозировать действия В.Ющенко может Павел Глоба, Алан Чумак и еще другие люди.
Достаточно допросить с пристрастием главу его Секретариата...
IP: 77.239.171.---
Степаненко123 _ 07.04.2009 10:13
Рейтинг народной ненависти нашего президента действительно зашкаливает.С ним только Юля может посоперничать в этом.Уже собрались бы и вдвоем дружно подали в отставку и дали бы другим людям возможность восстанавливать то,что они с таким упорством разрушали
IP: 64.118.216.---
lbxlb _ 06.04.2009 19:11
Яке гарне інтерв'ю. Нарешті, за стільки років, України Бог послав справжню людину в лідери. Хоч би ше Він дав трохи розуму і народові, щоб не просрали знов свого щастя, бо наче до того йде... навіть не віриться, що і Майдан був. Я б багато чого дав би, аби тільки Ющенко пройшов на другий строк - була б надія, що діти наші доживуть до людського життя.
IP: 93.180.232.---
Nats_P _ 06.04.2009 14:49
Піднялася хвиля смердоти. Значить про совків закомплексованих влучно. Подивимося (не дай Бог), коли "сильна і мужня жінка" стане Президентом чи зможете ви пописувати щось критичне. Я думаю і на блогах буде цензура, не кажучи про всі ЗМІ. Це є майже у всіх постсовєтах. Демократія не робиться за десять років, проте поступ України тут великий. Процвітаюча країна повинна будуватися не на кістках, а еволюційно.
IP: .---
Святая _ 06.04.2009 14:48
рейтинг у гаранта даже не падает по причине полного отсутствия.
IP: .---
Лерка _ 06.04.2009 13:47
Kate53
У меня вопрос: "ви з іншої планети?".Вы считаете,что наш президент на что-то способен? да он без юли - никто! Никем был, никем и останется! Просто позор страны! Вы его интервью видели последние? И "ЭТО" президент страны?
IP: .---
Лерка _ 06.04.2009 13:43
Виктор Ющенко: Я в своей жизни делал всё, чтобы не попасть в политику, - лучше бы у него это получилось..
IP: .---
Святая _ 06.04.2009 13:27
Судя по рейтингу, который имеет Ющенко, он может считать себя работающим в тылу врага.
IP: 78.25.27.---
Kate53 _ 06.04.2009 13:27
Президент,единственный человек,который противостоял и ,надеюсь,будет стоять против бандитских кланов в Украине.Почему они об,единились все против него? Не даёт развернуться всем подонкам цинично и безудержано красть!!
Не убили,как хотели Медведчук,Шуфрич и др.-вопрос-Почему Медведчук сейчас вместе с Юлей? Кому была выгодна смерть Ющенко?......Им!!!!
IP: 92.113.155.---
засада _ 06.04.2009 13:18
м-да-ему за Ерему,а он за Фому
IP: 193.151.12.---
ratibor _ 06.04.2009 11:19
Почему-то всмомнилось как в 2004 году „святые отцы” от Московского патриархата в своих церквях вручали пастве листовки о том, что Ющ антихрист с печатью диявола на лице. Я бы, наверне, не простил, а этот их все за стол переговоров усаживает.
IP: 194.146.231.---
КУ _ 06.04.2009 11:03
томенко и ему на пару болтун шевченко
IP: 194.146.231.---
КУ _ 06.04.2009 11:01
По-моему плевание в Президента стало основным утешителем глубоко сидящего внутри народа (нельзя сказать "нации") комплекса собственной неполноценности:
от пошляков из 95 квартала до пошлого окружения Тимошенко и Луценко.
Признаком такого мелкого отношения можно считать хотя бы заявления болтуна (как там его фамилия? кто у тимошенко заведует духовностью?) о несостоятельности проекта Конституции через два часа после заявления о его существования
IP: 77.120.38.---
netkot _ 06.04.2009 10:14
Наш выдающийся политик сказал "Я в своей жизни делал всё, чтобы не попасть в политику"
Ему ещё не поздно исправить удар судьбы, можно написать заявление об отставке, и возрадуется Украина.
IP: 82.193.97.---
parteigenosse _ 05.04.2009 21:59
05.04.09 18:08___Nats_P
Nats_P, розкрийте очі! Поширше! Чиїх це він сподівань не виправдав? Ваших? А хто Вам сказав, що він хоче їх виправдовувати? Ви що, не знаєте, що "10 кроків назустріч людям" йому писав Гриценко на своєму комп'ютері напередодні виступу?
Він проект, проект наших олігархів! І їх сподівання він виконав! Згадайте, що Кучма повернувся в Україну лише після того, як Ющенко зняв Тимошенко. Ви що, забули історичний поцілунок Єханурова і Кучми в аеропорту Дніпропетровська?
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 05.04.2009 20:54
05.04.09 18:08 ___Nats_P
Ви про що? Ющенко все зробив, аби європейське майбутнє віддалилося чим далі. Його внутрішня, його зовнішня політика, неспроможність побудувати нормальні відносини з членами команди і любов до корупційних схем викликали відразу у керівників провідних країн Європи. А пднімати він нічого не піднімав, крім піару на голодоморі та на поразках українців у минулі часи. А, вибачаюсь, ще разом з балогами та кислинськими піднімав лемент про зраду України в зв,язку з тим, що шельф не віддали Ахїметову, трубу Коломойському і т.д. Ну і ще пам,ятатиметься тим, що разом зі Стельмахом вкрав у вкладників 200 млд. гривень і дав змогу власникам банків вивести капітал.
IP: 95.111.211.---
Nats_P _ 05.04.2009 18:08
Не тримаю фотошопів замість ікон чого і всім раджу. Але ніколи не був засліплений "сяйвом" Лєниних, Януковичів, Тимошенків, Ющенків та ін. Потрібно жити не емоціями, а розумом. Так, надій і сподівань Ю. не виправдав. Але можливо вони були для нього не підйомні за такий термін і з такими "любими" друзями.( Вони зараз з Т, не дивлячимсь на "соплі". Гидко.) Проте щире прагнення і робота задля майбутнього Європейської України безсумнівне. Це не дадає великої пополярності серед совків.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 05.04.2009 16:49
05.04.09 14:54 ___Nats_P
Але він не бреше як Юля.
Склероз не лечится... особенно о десяти шагах, руках, которые никогда и ничего, и вонючем газе.
Видимо, у вас вместо икон фотошопы...
IP: 93.180.205.---
Nats_P _ 05.04.2009 14:54
Думка про рейтинги. Який, наприклад, був рейтинг Петра I в 17 ст? Якби тоді були вибори, чи переміг би він? Я думаю, що переміг би Іван або Софія. І де б тоді була Росія, чи то пак Московія? Роблячи аналіз історичних досліджень, можна прийти до висновку, що в Петра не було і 2%. Проте його перетворенням скористалися наступні покоління. Не має пророка в своїй Вітчизні. І ще. Не з усим можна погодитись, що робить Ющенко. Але він не бреше як Юля.
IP: 93.72.175.---
elka _ 05.04.2009 13:17
___фуга
Рейтинг Ющенко, по мнению Financial Times: «Mr Yushchenko’s popularity has sunk to single digits since he was propelled to power by the Orange Revolution of 2004.» http://www.ft.com/cms/s/0/5334f616-1edb-11de-b244-00144feabdc0.html По мнению автора этой статьи, Янукович и Тимошенко опережают Ющенко на 15-20%. Или может вы скажете Financial Times тоже подкуплено врагами?
IP: 93.72.175.---
elka _ 05.04.2009 12:43
18:50 ___фуга
Рейтинг Ющенко, который сейчас приблизительно составляет 2% - это результаты исследований многих агентств, которые занимаются соц опросами, а не выдумка. А разговоры типа: Ющенко - это единственная правда, а все остальные нагло врут и выдумывают, как это делаете вы, очень похоже на коммунизм или на явные отклонения в психике. И перестаньте делить людей по политическим признакам, мир на много шире
IP: 93.72.175.---
elka _ 05.04.2009 12:42
18:50 ___фуга
Вообще-то, мне все равно равно, что говорит Тимошенко или Медвдчук или еще кто-то там. Я лично оцениваю Ющенко по его словам и делам, и вижу, что для страны он кроме красивых разговоров ничего не делает - ни в краткосрочном плане, ни в долгосрочном. И западную прессу я также читаю, и то, что там пишут о Ющенко, например о связях Ющенко и Фирташа. И для меня Ющенко не может быть настоящим украинским президентом, потому что у него настоящая американская жена.
IP: 93.180.218.---
Nats_P _ 05.04.2009 12:07
сумчанка2
Да что там делает этот президент! В стране кризис, а он о языках дума
Всі проблеми від таких недалеких людей. В, сьогодні передових країнах, в часи великої кризи в першу чергу думали і фінансували освіту та стратегічні напрямки. Плоди яких буде видно через 20 років. Лише недалекі, примітивны люди боряться з постійно борються із сьогоденними проблемами. Не бачать далі свого носа. Я рахую, що Ющенка оцінять пізніше. Не ті що хочуть ковбаси по 2,20.
IP: 194.44.126.---
darvan _ 05.04.2009 07:59
ммм...,а а все,знаєте,не так просто
IP: 82.193.97.---
parteigenosse _ 04.04.2009 23:42
04.04.09 22:39___Forester
Це не іронія і не пафос. Це правда.
Ні, пане Лісничий чи Мисливцю! Там де ми зараз знаходимось- це не правда, це Українська правда. Відчуваєте нюанс?
А історію залиште в спокої- вона не піп і не суддя- гріхів не відпускає і до адвокатів не прислуховується
.
IP: 78.25.27.---
Kate53 _ 04.04.2009 23:40
Ющенко-український Президент!
IP: 77.122.22.---
Forester _ 04.04.2009 22:39
04.04.09 13:38 ___kod
Лише історія і нащадки зможуть по-справжньому оцінити велич УКРАЇНСЬКОГО Президента Ющенка. Це не іронія і не пафос. Це правда.
04.04.09 18:50 ___фуга
коротко - Ющенко настоящий украинский президент, ////////
+1
IP: 92.113.91.---
Gelen _ 04.04.2009 21:56
"Основным компонентом затрат на транзит есть технологический газ. За три года последние газ вырос в три раза. Тариф остаётся один и тот же. Скажите, пожалуйста, как поступать с экономическим интересом нации? "
***
А поступать надо было очень просто - не подписывать в январскую ночь 2006 г. в гостиничном
номере (!) соглашение о неизменном на многие годы тарифе на транзит - и только.
IP: 82.193.97.---
parteigenosse _ 04.04.2009 21:32
Виктор Ющенко: Я в своей жизни делал всё, чтобы не попасть в политику
Робив? Все?? Щоб не попасти??? І попав!!!
Дуже вже неадекватна фраза для особи, яка очолює державу.
В кращому випадку- звучить не щиро, в гіршому- нарцисизм, а в ще гіршому- претензія на богообраність подібно до Мойсея.
А навколо ж так багато громадян наших, що хотіли і прийшли в політику. То може спробувати демркратичним шляхом дати їм шанс порулить, бо що ж спитаєш з президента, який не хотів бути президентом?
IP: 82.193.97.---
parteigenosse _ 04.04.2009 19:15
1. Дуже знаково, адже "Эхо Москвы"- власність Газпрому. І інтервю саме ЭХУ- це месидж в першу чергу Газпрому, владі Росіїї, а не нам. Тому- заявка на "перезагрузку" (після чого?) відносин з Росією- основне в інтерв'ю. А тепер питання. А чи сумісне таке інтерв'ю з одночасним перебуванням на чолі МЗС Огризка? То ж коли лаєте Тимошенко, то порахуйте хоча б до 10. А буде краще, щоб рахували до нескінченості.
2. Сьогодні тому самому ЭХУ інтерв'ю дав і Литвин, в якому пропіарив... себе? Ні, ЯЦЕНЮКА!
IP: 82.144.202.---
фуга _ 04.04.2009 18:50
коротко - Ющенко настоящий украинский президент, а каждый может расписываться только за себя перед компом, а не за 98% - откуда это известно? Вы социолог? или слишком доверчивый?Ложь и дискредитацию уже никто не скрывает.
Читайте европ. газеты-тогда будете знать,кто общается с Ющенко и что пишут о Тим.Все, что говорит Тимош. о Ющенко - клевета Медведчука. Вот о чем речь.
Учитесь читать-если это по силам. Вы пытаетесь перекрутить мои слова, как ваша хозяйка.
поэтому общение считаю бессмысленным
IP: 93.72.46.---
икар _ 04.04.2009 18:14
Слава Україні ! Хай Бог береже президента!
IP: 93.72.175.---
h-ha _ 04.04.2009 16:50
В этом интервью очень много красивых слов, но мало смысла. Только почему то в реальности не все так красиво, как говорит Ющенко. Вообще, Ющенко только говорить и умеет. Из-за этой его постоянной болтовни о возвышенном Саркози и Меркель уже отказываются общаться с Ющенко даже по телефону. Да и многие другие мировые лидеры тоже.
IP: 93.72.175.---
elka _ 04.04.2009 15:57
04:04 ___фуга
Вы хоть перечитывали то, что вы написали. Коротко смысл ваших постов можно понять так: Ющенко наш бог и царь, а все, кто против - это купленные Кремлем люди. А то, что 98% украинцев критикуют и не поддерживают Ющенко не зависимо от их партийной принадлежности или непринадлежности - это по-вашему означает, что Москва подкупила 98% украинцев? Или может вам все-таки стоит провериться у психотерапевта?
IP: 77.122.237.---
kod _ 04.04.2009 13:38
Лише історія і нащадки зможуть по-справжньому оцінити велич УКРАЇНСЬКОГО Президента Ющенка. Це не іронія і не пафос. Це правда.
IP: 77.122.237.---
kod _ 04.04.2009 13:36
Лише історія і нащадки зможуть по-справжньому оцінити велич УКРАЇНСЬКОГО Президента Ющенка. Це не іронія і не пафос. Це правда.
IP: 77.122.237.---
kod _ 04.04.2009 13:35
Лише історія і нащадки зможуть по-справжньому оцінити велич УКРАЇНСЬКОГО Президента Ющенка. Це не іронія і не пафос. Це правда.
IP: 91.193.204.---
bskst _ 04.04.2009 13:31
03.04.09 12:20 ___Сергій_Трегубенко Згоден на 100% !! Молодець!!
Сторінки:
← Попередня
Наступна →