IP: 91.124.43.---
ComVas _ 08.05.2009 18:14
- Неможна увійти у воду не замочивши ноги.- Україна зачекає.
IP: 195.58.233.---
ворона21 _ 07.05.2009 11:00
Сотрудничество с США взаимовыгодно! Тимошенко это понимает. Более того, многое сделано для нормализации отношений с Россией. ЮВТ отлично удается проводить выгодную внешнюю политику!
IP: 195.58.233.---
ворона21 _ 07.05.2009 10:59
Сотрудничество с США взаимовыгодно! Тимошенко это понимает. Более того, многое сделано для нормализации отношений с Россией. ЮВТ отлично удается проводить выгодную внешнюю политику!
IP: 195.58.233.---
Мартусик _ 07.05.2009 10:57
Юлия Тимошенко уже не раз доказывала свою способность договариваться. Украина сможет занять достойное место среди ключевых мировых держав!
IP: 195.58.233.---
Мартусик _ 07.05.2009 10:25
Я уверен, что Тимошенко сможет реализовать потенциал Украины, сотрудничая как с США так и с Россией!
IP: 193.110.17.---
суми123 _ 05.05.2009 15:42
Вина за недомовленності в парламенті лежить на Ющенку, президент не зміг зробити єдиний сильний механізм для боротьби з кризою, проте зробив гарні обіцянки на майбутнє!
IP: 193.110.17.---
Сумская _ 05.05.2009 15:40
З Тимошенко не настане "української втоми"! Наш премєр подає хороший приклад всім політикам в керуванні країною!
IP: 193.110.17.---
суми123 _ 05.05.2009 15:36
Суперечності зі сторони Ющенка заважають прийняттю потрібних політичних рішень! Для президента особисті інтереси важливіші за державні тому і виникають політичні сутички між ним та премєром!
IP: 193.110.17.---
Светланас _ 05.05.2009 15:32
З ситуації в країні видно,що розвиток нашої держави як стабільної, незалежної, демократичної є в інтересах патріотичного премєра України! Тимошенко доцільно впроваджує антикризові проекти, вміло протистоїть політичним ворогам і на всіх рівнях захищає інтереси країни!
IP: 192.168.1.---
просто_Та _ 05.05.2009 15:27
Здається, що перевибори нарешті щось зміють в цій країні.
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:42
Юля может попытаться предложить компромиссный вариант – «временный президент» на 2 года и/или выборы президента в Верховной раде (Янукович-президент, Тимошенко-премьер).
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:40
С другой стороны, янучары будут всячески стараться усилить конфронтацию между Тимошенко и Яценюком, которая повышает шансы Януковича победить на президентских выборах.
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:39
Регионалы в силу своей раздробленности на группы не могут выработать единой линии поведения относительно Юли и пчеловода. Поэтому их действия похожи на покачивание маятника от Тимошенко к Ющенко.
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:38
В свою очередь Ющ заинтересован в том, чтобы время от времени отвлекать «регионалов» от переговоров с Тимошенко, чтобы те не договорились о досрочных президентских выборах и о перераспределении мест в руководстве страной после них.
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:37
Ход с переговорами между ПР и БЮТ выгоден Тимошенко, чтобы отвлечь «регионалов» от переговоров с президентом, которые могут закончиться (при условии выхода из коалиции Блока Литвина) досрочными парламентскими выборами. Однако Литвин пока не проявляет себя как «фрондист» в коалиции с БЮТ.
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:35
Юле выгоднее договориться с «регионалами», в первую очередь, по антикризисной программе (ее спонсоры также страдают от недостатка соответствующих мер) и, что пока видится маловероятным, по вхождению «регионалов» в состав правительства (в экономический блок).
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:33
К тому же, с назначением даты президентских выборов на 25 октября досрочные парламентские выборы невозможны по закону (за полгода до президентских). Однако стоит учитывать «легкое» отношение политиков к букве закона и апелляцию к его «духу
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:32
Нужно также провести «инвентаризацию» всех сколько-нибудь лояльных президенту политсил Поэтому Ющенко, как и Тимошенко, сейчас не заинтересован в досрочных парламентских выборах.
IP: .---
Святая _ 05.05.2009 14:31
Ющу нужно время, чтобы обеспечить рост популярности «Нашей Украины» и Яценюка с его «Фронтом перемен», который панируется превратить в партию только к сентябрю этого года (об этом заявлял сам Яценюк.
IP: 95.132.65.---
_ксеня_ _ 05.05.2009 12:37
Якби з боку Президента України не чинився такий супротив діям уряду, все було б значно краще. Он навіть незалежні експерти, відомі закордонні політики визнають, що уряд Тимошенко знає як і здатний боротися з кризою, спроможний правильно будувати взаємовідносини з сусідніми державами. В той же час таке враження, що В. Ющенко робить все можливе, щоб в державі було якнайгірше. Не заважав би він Юлії, було б всім краще!
IP: 95.132.32.---
tepbut _ 05.05.2009 12:12
Доки не перестане Призидент робити неперекір Прем'єру, допоки не буде толку
IP: 94.248.64.---
vov_t _ 05.05.2009 11:35
хай Америка Ющенка собі забере! і цим нам дуже допоможе!
IP: 192.168.1.---
просто_Та _ 05.05.2009 10:57
Схоже на те, що в політиці не втомлюється тільки Тимошенко, бо плідно працює.
IP: 194.30.168.---
Бендерка _ 05.05.2009 10:49
от знаю одне, краще нехай Америка не пхає свого носа, а то в тих державах де побували американські консультанти і так далі - ще більше в борги влізли..
IP: 95.132.95.---
tepbut _ 05.05.2009 10:16
Доки не перестане Призидент робити наперекір Прем'єру, допоки не буде толку
IP: 91.124.51.---
Unique _ 04.05.2009 15:30
02.05.09 11:41 ___Львуся
Яка ж ти тупа. Най тебе Бог боронить, черепашко...
IP: 89.105.247.---
муська _ 04.05.2009 14:31
__krabat-m
А держава стає на ноги і першими кроками нового життя стане час після виборів 25жовтня, коли премєр буде президентом. ці кроки будуть міцні і тільки для державних інтересів.
IP: 89.105.247.---
муська _ 04.05.2009 14:29
__krabat-m
На чотирьох зараз стоять на Банківській і сміло хочуть підвестися і продовжувати заважати Тимошенко працювати. Та кожного дня для них стає ще одним ударом те, що стан в державі покращується!
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 04.05.2009 13:26
Але чомусь в нас не хочуть працювати злагоджено, президент та коаліція тягнуть ковдру влади кожен на себе, і їм плювати на те, що прості люди мерзнуть.
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 04.05.2009 13:24
Тимошенко завжди виступала за спільне конструктивне прийняття законів.
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 04.05.2009 13:23
Якщо Америка зможе його потримати у себе деякий час, то допоможе цим невимовно.
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 04.05.2009 13:21
Саме Ющ і блокує швидкість прийняття рятівних для України рішень.
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 04.05.2009 13:20
Основна ворожнеча надходить із боку президента.
IP: 93.72.182.---
krabat-m _ 03.05.2009 21:30
03.05.09 18:04 ___yel
"... и так же отмечает, что украинское правительство делает шаги в правильном направлении."
...да-да-да...і це нічого що поки що рачки...Скоро-скоро воно навіть спробує з чотирьох стати на дві...Це нічого, що вони кривенькі і рахітичні...Мо кавалєрістом виросте?
IP: 93.72.175.---
yel _ 03.05.2009 18:04
Но все-таки американский эксперт, который еще осенью говорил про дефолт Украине, сейчас уже отмечает, что ситуация улучшилась, и так же отмечает, что украинское правительство делает шаги в правильном направлении. А вот фамилия Ющенко встречается только в контексте с политическим конфликтом.
IP: 10.15.151.---
kycja _ 03.05.2009 12:54
Це справді стало великою проблемою для нашої держави. Спільна праця президента та премєра принесла б набагато більші плоди, котрі б швидше достигали. А так самій Юлі набагато важче, тим більше, що зі всіх сил ще тисне політична ситуація. будемо надіятися, що премєру вистачить мужності і витривалості і все стане на свої місця після президентських виборів.
IP: 10.15.151.---
kycja _ 03.05.2009 12:50
Якби Ющенко погодився на еремиря - це було б чудом. Тимошенко не раз пропонувала спільно працювати в цей нелегкий для држави час. Та Ющенку краще займатися своїми справами і зачорнювати роботу премєра.
IP: 10.15.151.---
оляля _ 03.05.2009 12:23
А на "допомогу" інших Ющ може ще й "культурно" відповісти! Єдиний вихід із цієї ситуації - це будуть вибори. А так вже марне діло надіятися на "навернення" Ющенка!!!
IP: 10.15.151.---
оляля _ 03.05.2009 12:20
Помиритися Ющенку із Тмошенко вже, мабуть, ніхто не допоможе. Якщо б він був за нашу державу і її інтереси, то давно б перестав, точніше б не починав відстоювати виключно свою політику для влади. основне завдання Ющенка - забруднити Тимошенко.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →