Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Свято солідарності трудівників

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 14.05.2009 16:04
06.05.09 12:35___Unique
"до добросовісної конкуренції: чи може конкурувати абітурієнт із сім'ї... не може йому оплатити репетиторів із абітурієнтом, якого до вступу готували висококв.. викладачі за .. солідну платню?@

"Скільки вовка не годуй, а у слона все одно я...я більше"
Скільки б не платили батьки за ледачого оболтуса чи нездару, якщо воно навіть і поступить то на фахівця не вивчиться, а справді обдаров. людина десь знайде себе....
Звичайно краще це було у СПРАВЖНІЙ УКРАЇНІ, а не цій
IP: 192.168.13.---
olegvod _ 06.05.2009 13:38
Шановні небайдужі! Добре, що ми відійшли від банального обговорення 1 Травня, бо це, звичайно, привід для серйозної розмови про роль працюючих і їх місце в розподілі спільно виробленого пирога. Повинно стати всім зрозуміло, що у нас щодо цього серйозний перекос. В десятки разів менше отримуємо ми, і в тисячі разів більше (бо їх мало) отримують вони. Звичайно, ніхто просто так нічого не змінить. Звичайно, конкуренція-двигун відбору достойних. Питання хрестоматійне: хто винен і що робити?
IP: 192.168.0.---
MateyS _ 06.05.2009 13:11
Стаття з розділу ненаукової фантастики... Ага, зараз ті 151 особини, що мають 2/3 всього перевиховаються, і давай ділитися з народом... Цікаво, в це хоч хтось повірить? Не бачу виходу, ну не зможемо ми побудувати тут Швецію, чи Норвегію... По хорошому не вийде, а по поганому вже пробували одні ідеалісти... Бл*дь, а жити коли? Отакий крик душі...
IP: 95.134.25.---
Unique _ 06.05.2009 12:49
Всі хочуть жити добре. А доведеться тепер кожному жити тільки так, як може.
Держава коштом платників податків може - і буде - опікуватися тільки і виключно неповносправними та пенсіонерами. І не заважати здоровим платити податки. От для отих двох категорій пільговиків. Халяви більше не буде - мільйонів "чорнобильців" та з кожним роком все більше і більше "учасників ВВв".Всі засранці - гоп до купи і організовуйте масові протести, акції непокори.А ми вас сьозогінним газом розганяти будемо...
IP: 95.134.25.---
Unique _ 06.05.2009 12:42
В 1917-му планку вимог до вищої освіти - і у всіх сферах життя - принизили до можливостей пролетаріату і тому зараз в середніх школах-та й у вищій їх достатньо, є більшість таких, котрі тільки хочуть там працювати, але і діти, і батьки, і студенти та колеги-викладачі прекрасно знають їх можоивості, які аж ніяк не відповідають вимогам до кваліфікованої роботи. Ви і надалі наполягаєте, що вчителі будуть працювати краще, якщо їм плавтити більше ? З цього кінця ми вже раз починали...
IP: 95.134.25.---
Unique _ 06.05.2009 12:35
Повертаючись до добросовісної конкуренції: чи може конкурувати абітурієнт із сім'ї, яка не може йому оплатити репетиторів із тим абітурієнтом, якого до вступу готували висококваліфіковані викладачі за дуже солідну платню ? Безумовно, що ні. Але, чи це - справедливо ? Так. В цьому суть жорстокості Справедливості. Мене не влаштовують вчителі, які ними хочуть бути. Мені потрібні вчителі, які ними бути можуть, тобто середня має коштом платників податків готувати до вищої всіх, хто може вчитися.
IP: 95.134.25.---
Unique _ 06.05.2009 12:29
Суть перевороту 1917-го якраз в тому і була: ціною мільйонів життів кріпосні забезпечили собі розкішне життя, але не за рахунок власної праці, а тільки і виключно шляхом експропріації.Мене не влаштовує хірург, який брудними руками зашиває тампони та скальпелі тільки через те, що він хотів бути хірургом, а його батьки зуміли вкарсти гроші та куптит йому і диплом, і працевлаштування.
Мене влаштовує тільки такий хірург, який спочатку може ним бути. Якщо хоче...
IP: 95.134.25.---
Unique _ 06.05.2009 12:17
Суть менталітету і психології люмпена якраз в тому й полягає,що у власній неспроможності та недолугості він завжди звинувачував і звинувачує інших:дворян,буржуїв,роботодавців. І Ваше питання: "Як і кому з ким конкурувати?Кріпаку з кріпаком за кусок хліба?"-це і є якраз єдиновірна відповідь.Саме так.Кріпаку з кріпаком і саме за кусок хліба. Намагаючись якомога дорожче продати свою працю.Ціна якої від кваліфікації залежить.Лише тоді й буде "як за бугром".Люмпен найбільше боїться починати із себе.
IP: 95.134.25.---
Unique _ 06.05.2009 12:08
06.05.09 11:47olegvodЯкби я шкільним вчителям дав 5 000 € за підготовку до зовнішнього тестування, чи моя донька поступила б ? Я платив тільки тим, хто може виконати їх - вчительську -роботу. І вони -виконали. Репетитори із кваліфікацією, яка передбачає саме таку, в євро, оплату. Але і в голову нікому не приходить не те що вірити, але й навіть допустити, що середня школа якось готує до школи вищої.І знайти найманого, якому можна за щось заплатити - а не дати - оті 100-200$-не так вже й просто...
IP: 192.168.13.---
olegvod _ 06.05.2009 11:47
Цікава думка щодо звільнення через добросовісну конкуренцію...Де Ви бачите цю конкуренцію? На ринку товарів і послуг чи на ринку праці? Опустіться на українську землю! Конкуренцію вже влаштували роботодавці - 95 відсотків пропозицій щодо працевлаштування - зарплата в межах 100-200$! За місяць! Середня ЗП за бугром - 2500-2800$ за місяць. Ціни на товари і послуги у нас європейські, а на житло-в рази вищі. Як і кому з ким конкурувати? Кріпаку з кріпаком за кусок хліба? А пани сидять в амфітеатрі?
IP: 24.76.57.---
moroshan _ 05.05.2009 23:10
От що цікаво, це те, що в країнах, де найкраще живеться оцим самим трудящимся, начхали з великої вежі на оце саме перше травня. А де найбільше з оцих самих трудяг кров п"ють, отам і розпинаються про перше травня. Саме ті, що п"ють, і кого оця люмпенщина собі за міх картоплі та халявну горілку собі на пропиті голови понавибирала. Як собі постелили - так ся і виспите.
IP: 95.134.25.---
Unique _ 05.05.2009 20:47
05.05.09 19:35 ___читач2

Навіть Америка, після систематичних розстрілів у школах, відкликає загальнодоступність зброї.
В Україні спочатку необхідне обстеження всіх водіїв психіатрами.
Не сумніваюся, що 90% посвідчень буде відкликано...
IP: 95.134.25.---
Unique _ 05.05.2009 20:44
05.05.09 18:13___olegvod

Кріпаки якраз і проти скасування кріпосного права.
Але кріпаки далеко не всі - це тільки вам так хочеться думати.
Звільнення можливе тільки через добросовісну конкуренцію. Смак якої молодь, здорова і розумна, більшість якої якраз і з Україною пов'язує своє майбутнє, вже відчула, проходячи через незалежне тестування. Через співбесіди перед працевлаштуванням. Через випробувальні терміни після... І з цим вде нічого не поробиш - 1917-го більше не буде...
IP: 94.178.194.---
читач2 _ 05.05.2009 19:35
Є простий вихід - вільний обіг зброї серед населення на 2 роки.
IP: 192.168.13.---
olegvod _ 05.05.2009 18:13
Шановні друзі! Стаття по формі пафосна, в прогнозах спірна, але спочатку має бути слово...Основна думка дуже вірна і надзвичайно вчасна - так далі жити не можна! В країні, де армія бюрократів паразитує і цим хизується, де капіталісти недоплачують зарплату в десятки разів, де більша частина молоді не пов'язує своє майбутнє з своєю країною, де живуть за принципом:Не благодаря, а вопреки. Дивує тон обговорення-злий і несприйнятний. Ми всі-кріпаки, і з цим потрібно щось робити! Сьогодні, тут і всім!
IP: 213.160.139.---
Подолян _ 05.05.2009 11:47
Один лиш приклад. Вищого ступеню фахівець -майстер "золоті руки", ремонтуючи мій холодильник вітчизняної марки (не буду називати, зазначу, що власник цього заводу і бувший директор - депутат - багато разів публічно розпинася за виділення дотацій - для підтримки власного виробника) кричав на мене з приблизно такими словами: Хто тебе вчив купувати цей непотріб - вони ж його збирають в перервах між пянками. А Ви п. Юрію, розповідаєте байки про світле майбутнє "із жізні голубєй". Ай-ай- годі слів.
IP: 213.160.139.---
Подолян _ 05.05.2009 09:42
"И любов у них не настоящая - вся из жизни голубей" - писав відомий гуморист. Якби я Вас не знав п. Юрію, думав би, що пише "говорящій робот", який жив на Місяці або де-інде, але не на Землі. В окремих коментах уже висловлено ставлення до Ваших закликів. Займіться краще конкретними справами, якщо звичайно можете, постарайтеся навчати тих, хто формує трудові колективи ПРАЦЮВАТИ, бо Ваші попередники за 90 років геть їх цьому розучили, а Ваша демагогія лише сприяє їм бути неробами. (див далі)
IP: 91.124.58.---
Unique _ 05.05.2009 08:47
04.05.09 18:45___spinoz
Спеціалісти залишили постсовковий простір одразу після ліквідації "залізної завіси" або стали роботодавцями.Найбільшою проблемою останніх залишається пошук тверезих і незлодійкуватих серед того, що залишилося.
А тому, що залишилося треба не стогнати "дай!", а доказувати свою спроможність до підвищення кваліфікації, до не імітації роботи, а до роботи, до навчання не за гроші, доказувати щосекунди право на працевлаштування, яке прирівнюється до джекпоту.
Або красти...
IP: 91.124.51.---
Unique _ 04.05.2009 22:04
04.05.09 18:45spinoz
Коментуючи на блозі я не завжди застосовую офіційно-діловий стиль і частіше користуюся розмовною мовою. Що заборонено авторам статтей, які я коментую. Моє роздратування Ви собі придумали - Вам так легше. Я не дратуюся, я знущаюся над класовою лютою ненавистю люмпена до всіх самодостатніх, яка 90 років оправдовувала і приховувала їх недолугість та звиродніння. І правда про платню для мене не актуальна. Для мене актуальніший пошук тих, хто спроможний її заробити...
IP: 95.133.60.---
spinoz _ 04.05.2009 18:45
Інформація:
Автором віршів є Ежен Потьє. На українську мову переклав Микола Вороний. Це - "Інтернаціонал".
Вибачте, Unique, не можу втриматися. Ви писали:
"А тепер ви оба, нічуть не змінившись, клацаєте по клавіатурі, орфографії не освоївши, і правду про свою платню знати хочете?"
Ви не рахували скільки орфографічних помилок (а також русизмів) лише в цьому Вашому реченні? То може роздратування Ваше не через орфографію, а через "правду про свою платню знати хочете?"
IP: 77.52.10.---
semen413 _ 04.05.2009 16:31
АЛЛО! МЫ ИЩЕМ НЕРАВНОДУШНЫХ! ЕСЛИ ТЫ СЧИТАЕШЬ СЕБЯ ЧЕЛОВЕКОМ И ГРАЖДАНИНОМ!

Если тебя, как и нас, ВОЗМУЩАЕТ безответственность и равнодушие власти к нашим проблемам! Если ты веришь что что-то можно еще изменить – не будь один - ты нужен нам! Ты нужен Украине!
Мы ждем Вас! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49
IP: 77.52.10.---
semen413 _ 04.05.2009 12:38
ГРОМАДЯНИНЕ!

У час, коли ця влада довела свою неспроможність і своє небажання служити державі і кожному з нас,

вся надія –


на твоє сумління, на твій розум, на твою відповідальність.
Ця влада не служить тобі, вона тебе грабує. Позбавивши тебе права працювати і гідно утримувати свої родини, ця влада сміється з тебе у різних телешоу, де паплюжить останнє, що у тебе залишилося – свободу слова.
Якщо ти не хочеш, щоб твої діти стали рабами у власній країні, якщо тебе не в
IP: 92.113.162.---
mihalich _ 03.05.2009 22:47
___Seva1964
Пролетарин - це істота з ознаками:
-тяга до халяви;
-бажання всіх "урівняти";
-мочити тих, хто "відривається від колективу";
-хоче Сталіна, який замочить усіх, хто краще нього живе. Його ж, звичайно, ні.
- "чому їм можна, а мені - ні";
- "робота - не ..., стояла, й стоятиме далі";
- "не ... - не проживеш";
- "а чому це я?";
Коли ця істота, боронь Боже, отримує посаду, або досить грошей - то вона стає такою ж тварюкою, як і наш бізнес та можновладці. Тоді, усі інші для них -бидло.
IP: 82.193.97.---
Bazavluk _ 03.05.2009 20:06
клоуни...
IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 15:32
Юрцю,Оленко,майте совість,допоки ви-засранці- нашою землею володіли, капіталісти комп'ютер освоїли, який рускі придумали, але не користувалися, бо то буржуйські для них були розкоші і на русифікацію вінди чекали довго ми.
А тепер ви оба, нічуть не змінившись, клацаєте по клавіатурі, орфографії не освоївши, і правду про свою платню знати хочете? То я вам обом скажу : за кожну хвилину отого вашого клацання вам обом по два роки примусово-виправних робіт належиться.
Із відрахуваннями до бюджету...
IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 12:33
"Лиш ми робітники, ми діти
Святої армії труда
Землею будем володіти,
а паразитів жде біда!"

От запровадить Тимошенко великий акциз на алкоголь, і "свята армія" почне пити все те, що дешевше і все те, що горить. І зменшуватиметься катастрофічно, економлячи кошти Пенсійного Фонду України. Хіба це не боротьба з кризою ?
І право на участь у розподілі матимуть тільки ті, хто засвоїв орфографію. На відміну від тих, хто розподіляє сьогодні...
IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 12:19
"Не жди рятунку ні від кого,
Ні від богів, ні від царів,
Позбудеться ярма тяжкого
Сама сім’я пролетарів."
(В.І.Лєнін ???)

"Трильйони" пишеться через "й"...

"Мы уничтожим девять десятых человечества ради того, чтобы одна десятая
дожила до победы большевизма – убийство и месть являются заповедью будущего,
которое следует строить на крови и развалинах".
Владимир Ленин.

Вперед, в минуле ???? Після такої прививки ????


IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 11:58
02.05.09 13:59 ___намор
Якби ми були в меншості - Союз не розвалився б.
Повернення України до цивілізації якраз і забезпечила критична маса людей самодостатніх. А конвульсивну істерику люмпена забезпечує невмолима неминучість добросовісної конкуренції, необхідність якої вони в 1917-му скасували і в партію більшовичків повступали. 90 років жили приспівуючи.Тепер змушені вчитися просто працювати, а воно на роботу ходити хоче. І то тільки в робочі дні, яких не набагато більше від святкових...
IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 11:48
02.05.09 11:06 ___yulysik_

От допоки ви не второпаєте, що працевлаштування - це не експлуатація найманого, а джерело і його, і рідних його існування, право на яке треба вибороти в конкурсі і прирівнювати до джекпоту - доти 8 березня Україна святкуватиме від 31 грудня починаючи і закінчуючи 9-м травня, коли нарешті ялинку "експлуатовані" виносять і стогнуть з похмелюги: держава про нас не дбає... 90 років ви і рибку їли, і...
А тепер - тільки друге: як працюєш - так і живеш...
IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 11:35
Жорстокість Справедливості, проти якої збунтувалися маси кріпосних одразу після Першої Світової, якраз і полягає у відповідності між "хочу" і "можу".
Юра і Оленка хочуть сучасного комфортного життя, на яке мають право і можуть мати таке право тільки висококваліфіковані наймані працівники або роботодавці. І це право треба доказувати щосекунди. Судячи із рівня IQ авторів, оба вони належать до переможців 1917-го року і продовжують забезпечувати своє комфортне існування не власними можливостями...
IP: 91.124.53.---
Unique _ 03.05.2009 11:25
Друкувати малописьменного дядька, який на сторінках "Української Правди" слово "непрестижно" пише через "и" - не тільки несправедливо, але саме це якраз і є основною і засадничою причиною всіх трагедій суспільства, від інквізиції починаючи і закінчуючи сучасною війною всіх проти всіх за майно ближнього свого: адже люди, які не засвоїли орфографію, можуть заробляти на хліб тільки і виключно важкою і некваліфікованою фізичною працею.І Юра, і Оленка - перепрошую - якщо не злодії, то шахраї...
IP: 94.179.216.---
Ranok _ 03.05.2009 00:11
Люблю ідеалістів і мрійників, особливо тих що рахують чужі гроші не цікавлячись як вони туди попали.
Це солодке слово справедливість, куди солодше від примарної свободи, жаль в природі не зустрічається.
IP: 83.170.251.---
Seva1964 _ 02.05.2009 17:14
2 02.05.09 15:46 ___mihalich
---
М. Булгаков писал о пролетариате. Наёмной рабочей силе на чужих основных средствах производства. "Чужие", в итоге, получили 1917 год. Пролетариат выродился в "совок".

Что Вы имеете в виду под этим "Я, як і проф. Преображенський" и вот этим "не люблю пролетарина"? В постстовкой Украине, где априори не существует ни тех, ни других?
Сторінки:      Попередня      Наступна