Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ВиТЯГнути країну

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 62.80.177.---
скрепка _ 13.05.2009 17:02
Яценюк по крайней мере отличается от общего стада:1.В словах всегда есть обоснованная логика на сврою позицию, отсутствуют штампы "гениальных" идей(из серии: 2 языка - и будет вам счастье... и т.п.) 2. Отсутствует рвачество (отказ от служебной машины, полеты обычным самолетом (депутуты глотки рвут за попытки не защитать им зарплату за прогулы, подают в суды, если не дают мат. помощь...) 3. Не замечен в нарушении своих слов (пример с заявлением про отставку со спикера) Аналоги кто-то приведет?
IP: 192.168.42.---
valv1 _ 13.05.2009 09:41
Чим же такий принциповий Гриценко? Тим, що довго ображався на Ющенко, коли той не призначив його вдруге мністром оборони. І був готовий лягти під кого завгодно, та тільки нікому він не потрібний. І серед інтелігенції він також непопулярний - це фантазії автора. А те, що Яценюк і Тигипко такі крутії, що наобіцяють вам все попросите, видно неозброєним оком, по фейсу так би мовити. Бачу тільки одну принципову силу, яка не займається популізмом - ВО "Свобода" Тягнибока.
IP: 91.197.253.---
Atasss _ 12.05.2009 15:05
Перезагрузка дает положительный результат только если и компьютер и программное обеспечение исправны. Если и то и другое прогнило, перезагружать бессмысленно. Это "Квартет" Крылова. Как ни перезагружай, как ни рассаживай, толку не будет. Снова навязывают идею обновления власти старыми фигурантами. Из-за каждого уши торчат, они рейтингами меряются, а элохторат в который раз ведется. Этот народ хорошо жить не будет.Текст коментаря набирайте тут
IP: 89.61.226.---
mary123 _ 12.05.2009 14:58
Як на мою думку, то ця трійця не буде спроможна вивести Україну із кризи. Це такі ж брехуни і невігласи, як решта владної верхівки. Єдино можливий варіант порятунку - це негайний прихід до влади патріотичного ВО "Свобода" на чолі з О.Тягнибоком, якого бояться всі *злодії в законі* що нині при владі. 100
IP: 94.178.157.---
і-вітер _ 12.05.2009 13:47
Як на мою думку, то ця трійця не буде спроможна вивести Україну із кризи. Це такі ж брехуни і невігласи, як решта владної верхівки. Єдино можливий варіант порятунку - це негайний прихід до влади патріотичного ВО "Свобода" на чолі з О.Тягнибоком, якого бояться всі *злодії в законі* що нині при владі. Далі - 100% люстрація і зміна владних функцій чиновників та адмін реформа із скороченням видатків на утримання влади! А ще реформи в правоохоронній і судовій системі, медицині, соціальні і подактков
IP: 193.201.206.---
semen413 _ 12.05.2009 13:41
Ми шукаємо небайдужих! Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 212.111.202.---
Oficer_ZSU _ 12.05.2009 13:09
to 11.05.09 22:42 ___vam
На даний момент Анатолій Гриценко популярний серед військових та інтелектуалів
Зовсім не популярний.

Я військовий. Особисто поважаю Гриценка, оцінюючи його роботу в якості міністра оборони. Знаю БАГАТО офіцерів, які мають таку ж думку. Вважаю, що за своїми і моральними, і інтелектуальними, і вольовими якостями він може бути достойним президентом або прем'єром. Про Яценюка - теж в цілому непоганої думки, але він, як і Тігіпко, більше асоціюється з деякими нинішніми
IP: 62.80.177.---
Fata _ 12.05.2009 12:41
Яценюк набирає бали. І це дає надії на краще.
IP: 62.80.177.---
Варечка _ 12.05.2009 11:55
Те которым сегодня за 30 лет ещ ё не забыли, что в середине 90-х годов прошлого столетия Тимошенко достигла общественного положения олигарха,с оборотом бизнеса 10 миллиардам у.е. в год. Попав за компанию с Павлом Лазаренко в немилость к Кучме, она, спасая своего шефа от ареста, ухитрилась вовремя отправить его на самолёте собственной авиакомпании в Швейцарию. После этого в результате знаменитых «чаепитий» с главой государства Леди Ю за которое успела надёжно спрятать большую часть бабла. Лучше н
IP: 127.0.0.---
авторВС _ 12.05.2009 10:20
Ден, віддаючи тобі належне, як політтехнологу, мушу зауважити: цього разу ти переймаєшся абсолютно безперспективною справою, бо намагаєшся відшукати удавні величини в застарілій системі координат. Повертаючись до давньої розмови, краще б ти пошукав парочку дружньо-адекватних олігархів, котрі б сприйняли іншу систему, а система їх. Вдалих розвідок. ВС
IP: 93.72.13.---
99 _ 12.05.2009 10:02
Яке у таварісча денисенка останнє звання в СБУ/КДБ?
IP: 195.138.193.---
trudovik _ 11.05.2009 23:03
честно статью не прочитал!!!
потому как увидел первое предложение про перезавантаження влади и сразу возник вопрос...
а собственно каким местом вся эта троица к перезавантаження и где там есть новые лица???
IP: 93.72.93.---
vam _ 11.05.2009 22:42
На даний момент Анатолій Гриценко популярний серед військових та інтелектуалів

Зовсім не популярний. Гриценко був і вже не буде, Яценюк буде, а Тігіпка взагалі Юлька лише на противагу Яценюку витягла, на певний час, власного електората він не має.

IP: 94.74.72.---
Adel _ 11.05.2009 22:29
...саме трійка Тігіпко-Яценюк-Гриценко (ТЯГа) має шанс зміцнити слабкий хребет української влади?... слабкий хребет ющ. после выборов пойдет на политическую пенсию и наконец-то тот кто реально руководит государством займет место президента.
А автору проплатили, за приличные деньги можна из тёти Дуси-вахтера сделать кандидата из народа,так что все это демагогия.
IP: 92.49.203.---
vov_t _ 11.05.2009 22:17
із них трьох жоден не буде президентом!
IP: 93.72.81.---
кулемет1 _ 11.05.2009 21:24
я тоже считаю, что лучшая комбинация - ГТЯ. или ГЯ, если примут конституцию порядка, когда Гриценко будет возглавлять кабмин и за все сам отвечать. нужны срочно реформы. без этого, как ни крути, ничего не поменяется в стране. ЮТЯ нужно сдать в утиль!
IP: 94.178.217.---
тутживу _ 11.05.2009 21:07
Абревіатуру варто змінити -ГТЯ-Гриценко -президент-він задасть напрямок руху держави, Тігіпко - премєр-має досвід кризового менеджменту, Яценюк - голова ВР- має досвід безпредметного пиз-...жу. А виборці Гриценка -це не тільки інтелектуали і технарі, а і всі думаючі громадяни України.
IP: 95.132.105.---
OlehVn _ 11.05.2009 19:53
Супер стаття !
Ідеальна комбінація політиків. Мені подобається.
Тимошенко, Ющенка і Януковича на політичну пенсію !
IP: 95.132.207.---
seed _ 11.05.2009 17:16
Адекватнi коментарi.Нiчого добавити крiм,того що в афтара фiнансова криза.
IP: 92.112.52.---
Андрей-с-Востока _ 11.05.2009 17:13
11.05.09 16:58 ___fun
+1000
IP: 140.247.132.---
fun _ 11.05.2009 16:58
Нормальна політологічна стаття. Без претензій, як у записних "говорящих" типу К., Б., П., і т.п. Водночас, автору - вивчити біографію "піддослідних". Гриценко 5 років керував Центром Разумкова, очолював ВСІ дослідження - енергетичні, соціальні, економічні, соціологічні, політичні... Й ніхто не казав, що Центр Разумкова при Гриценкові був "військовим". З точки зору президентських повноважень у сфері безпеки, зовн. політики та гарантування Конституції - Гриценко - найдостойніший Президент.
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 11.05.2009 16:11
А що, непогана ідея з ТЯГою. Тільки не зрозуміло, де тут ще одне "нове обличчя" - ТЯГнибок? З ним у будь-якому разі доведеться рахуватися...
IP: 78.26.128.---
BeauGest _ 11.05.2009 14:48
Редкая ху..ня с претензией на аналитичность. Автор поц.
IP: 93.180.248.---
JUS _ 11.05.2009 14:27
Так роздумувати можливо тільки за умов великого заплаченого бабла або справді нерозуміння того, до якого клану належить...хоча б Яценюк. Здається, автор геть забув про те, що є ще народ - судження котрого разом з бажаннями далеко не співпадають з політолохом.
IP: 95.132.11.---
Марс5 _ 11.05.2009 13:56
один - в унісон з пукіним патякає, що для України - паламентська республіка; другий - навіть після газових розбірок з московією дивиться через рожеві окуляри на економічне співпрацю з півничним сусідом; третій - замість логічних пояснень щодо користі гасел "Америка для американців" та "Україна для українців" "розвінчує" останнє. Дійсно "достойні" кандидати у Президенти України. Такщо справді: ги-ги-ги і бу-га-га.
IP: 91.193.69.---
webermax _ 11.05.2009 13:42
А мне больше Уго Чавес или Лукашенко нравятся. Давайте пофантазируем на эту тему.
Я всех разочарую - будет Тимошенко (деньги Коломойского уже работают), хотя мне это и не нравится.
Просто страна ждет настоящей революции - тогда придут новые лидеры. А Яценюк, Тигипко, Гриценко - картонные фигурки
IP: 82.193.97.---
wur _ 11.05.2009 13:37
Автор недалеко відійшов від тих старичків в пікейних жилетках на одеському, здається, бульварі Ільфа і Петрова: "Клемансо- це о! Яценюк- це голова! Гриценко- це вже дві! Тигіпко це аж три голови!" Де це учать на таких політолухів? Копійка їм ціна в базарний день, та й то за десяток. Але здається, що правий ХведорХ, що тут пахне тринадцятьма срібняками. І що терновий вінок готується для України.
IP: 92.112.35.---
Андрей-с-Востока _ 11.05.2009 13:36
Совсем необязательно, чтобы был ТЯГ. Достаточно будет, если до власти дойдёт Гриценко. Только бы не старые кандидаты.
IP: 80.73.6.---
sansara _ 11.05.2009 13:23
Душком тягне з таких фантазій.

І ніяких ідей. Все знову заводиться на особистості, але забувається, що одна людина, навіть супергерой, без команди ніщо. А потому і вийде, що цар добрий та всі заважають ту доброту проявляти.

Тільки дійове громадьське суспільство зможе збудувати країну. Казка про доброго володаря не сприймається.

Дійсно патріоти та люди здорового глузду розмірковують над змінами
http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.123.121.---
6491 _ 11.05.2009 13:13
Ай да ухарь! Ай да хват!...
IP: 75.191.163.---
ХведорХ _ 11.05.2009 12:44
Молодец!!! Сразу с троих бабло состриг! Тока ни один из этой зграи не подходит на президента! Так им и передай када платить будут.
IP: 93.72.30.---
Oros _ 11.05.2009 12:26
Дуже цікавий розклад. Дякую авторові. Особисто мене він би цілком влаштував.
IP: 88.81.239.---
lissta _ 11.05.2009 12:24
Гриценко президент... Гы...
Тигипко президент... Гы-гы....
Яйценюк президент.... Бу-га-га....