IP: 94.178.159.---
намор _ 14.05.2009 14:49
13.05.09 15:57 ____ксеня Неодноразово БЮТ пропонував низку протикорупційних законів
А може перше у себе розберіться? Стаханівський вагонобудівний завод концерну "АвтоКрАЗ", звідки в масовому порядку звільняють працівників контролюється бютівцем Костянтином Жеваго.
IP: 193.201.206.---
semen413 _ 14.05.2009 12:13
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.52.93.---
Arzamas17 _ 13.05.2009 18:17
Перевірка регістрації
IP: 95.132.103.---
_ксеня_ _ 13.05.2009 15:57
Неодноразово БЮТ пропонував низку протикорупційних законів, застосувавши які можна було б викорінити остогидлу ракову пухлину нашого суспільства. Ні, не прийняли, бо не вигідно багатьом, хто при владі. В першу чергу Ющенкові й регіоналам, яі з корупційних схем мають чималенький зиск.
IP: 77.52.10.---
boomy _ 13.05.2009 11:00
"Тимошенко борется с коррупцией"?!!!!!!!!!! ДА ВЫ ЧЁ,ЛЮДИ,КРЫШЕЙ ПОЕХАЛИ? Да Вся её борьба-подмять ВСЁ!!!!!!! под себя и верить ей могут только ПОЛНЫЕ ДАУНЫ-вроде Бабки Параски-"символа революции".Какой символ-таков и результат! Вспомните "ТЕНДЕРНУЮ ПАЛАТУ" под крышей БЮТ!!!Поражаюсь просто Вашей наивности,граничащей с ТУПОСТЬЮ!!ЗАПОМНИТЕ: народ-источник власти.Власть народа-это не только право избирать-но и право контролировать власть.А контроля за собой власть боится,как чёрт ладана.
IP: 77.52.52.---
nata1 _ 13.05.2009 09:38
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 80.243.144.---
ausTernopil _ 12.05.2009 19:29
12.05.09 16:30 ___Мартусик
БЮТ предлагал много антикоррупционных законов, но ни один не был принят благодаря ПР и НУНС!
Колись депутат Гриценко подав законопроект "Протидія хабарництву". Про одну з причин його неприйнятя описав тут:
http://grytsenko.com.ua/news/view-hrytsenko-dolja-zakonoproektu-shchodo-protydiji-khabarnytstvu-zalezhyt-vid-tymoshenko-ta-fraktsiji.html
Тоді справді заблокували трибуну. Співпало? Подивлюся як проголосують, коли прийде його черга.
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 12.05.2009 18:49
намор
12.05.09 14:00 ___val_lav Я особисто за звільнення Луценка, бо як колишній працівник силових структур вважаю, що він не на своєму місці.
Ще хочу додати, що Ви як бувший працівник силових структур, вже не здатні адекватно оцінити ситуацію, на Вас тисне багаж професії. А як відомо - збоку видніше.
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 12.05.2009 18:45
намор
Генпрокурор – ПР, голова СБУ – НУ, голова Верховного Суду – БЮТ...
А де Ви візьмете інших. Хтось є членом партії, хтось був, а хтось співчуває. Тобто Ви йдете хибним шляхом. Потрібно відслідковувати як вони діють на своїй посаді, а не ким були. Ви хочете оцінку якісті виконання обовязків підмінити партійною приналежністю. Це деструктивний шлях. Таким чином можливо звинуватити будь-кого.
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 12.05.2009 18:40
намор
Треба мати хоча б елементарне знання.
Знання чого? Вже давно відомо, що на таких посадах повинні бути не спеціалісти цього профілю, а менеджери. Спеціалісти працюють "на місцях". На жаль цього ніяк не можуть зрозуміти. Стосовно відставки, то він написав причину відставки, наскільки я знаю. Але дуже погано, що може бути створений прецендент відставки по матеріалах "жовтої" преси. Стосовно речника поліції, то його заяви ніщо, чому не дають належним чином оформлені докази. Якщо подія відтягнуть
IP: 213.130.21.---
semen413 _ 12.05.2009 18:10
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 91.124.35.---
zul _ 12.05.2009 17:49
Тимошенко бореться з корупцією, але скільки в неї перешкод на шляху.
IP: 95.134.32.---
намор _ 12.05.2009 17:19
Відставка не приймається у випадку, коли особа, яка написала заяву повідомить депутатам, що написав заяву під тиском. Та в інтерв”ю речник поліції міста Юрген Лінкер заявляє, що факт протиправних дій Луценка мав місце, а це не якась газета, то очевидно, що Луценко просто так заяву не писав.
IP: 95.134.32.---
намор _ 12.05.2009 17:17
12.05.09 14:00 ___val_lav Я особисто за звільнення Луценка, бо як колишній працівник силових структур вважаю, що він не на своєму місці. Може б його ще зав.роддомом призначити? Треба мати хоча б елементарне знання. По друге - Не можна щоб керівники політичних партій очолювали силові структури. Генпрокурор – ПР, голова СБУ – НУ, голова Верховного Суду – БЮТ... Але, по суті справи. Луценко написав заяву про відставку і ВР зобов”язана її розглянути і прийняти відставку. (див далі)
IP: .---
Alex_LoL _ 12.05.2009 16:35
Любий _Нокаут! Влада не може боротися сама з собою, викорінюючи з себе коррупцію. Це як той лікар, що сам собі робить операцію. Для боротьби з корупцією має існувати інша структура, щось на кшталт КДБ.
IP: 195.58.233.---
Мартусик _ 12.05.2009 16:33
Думаю, что только сильные лидеры, как Тимошенко, смогут бороться с коррупцией. Я буду голосовать за Юлю!
IP: 195.58.233.---
Ясама _ 12.05.2009 16:31
Примечательно, что коррупцию развели именно Партия регионов. Коррупционные схемы Азарова стали известными на весь мир!
IP: 195.58.233.---
Мартусик _ 12.05.2009 16:30
БЮТ предлагал много антикоррупционных законов, но ни один не был принят благодаря ПР и НУНС!
IP: 91.145.229.---
Браузер _ 12.05.2009 14:49
___Нокаут_коалиция она впринципе должна быть большинством, иначе на кой пень она нужна. Моё мнение - скандал с Луценком специально раздувают, что б не работать. создание широкой коалиции решит многие накопившиеся вопросы.
IP: 91.124.35.---
zul _ 12.05.2009 14:49
На рахунок корупції це марна втрата часу.
IP: 91.145.229.---
Непогода _ 12.05.2009 14:45
+100. утопическая статья. Что либо поменять в отношении коррупции будет тяжело, менталитет устоявшийся. Что касаеться коалиции - это вобще будет хорошо для решения всех вопросов связанных и с выборами и с выходом из кризиса и вобще, хоть до чего-то договоряться
IP: 91.124.35.---
zul _ 12.05.2009 14:43
Шановні депутати працюйте, а не наблюдайте про відставки міністрів(Луценка) бо він ще вам покаже де( раки зимують).
IP: 95.134.177.---
Нокаут _ 12.05.2009 14:36
12.05.09 13:50 ___Alex_LoL
а законопроекты кто издаёт? не они разве? или у нас законодательная власть никак не имеет полномочий бороться с коррупцией? Вот если будет коалиция состоящая из большинства, всё пойдёт быстрее, в том числе и борьба с коррупцией.
IP: 95.133.211.---
Сергій_Трегубенко _ 12.05.2009 14:35
Мені вже доводилося писати за це. Корупція в мирний час, це те саме, що зрада у військовий. В обох випадках і мотиви однакові - особиста користь, і джерело - за рахунок погіршення умов для суспільства.
Коли всі розуміють, який негатив їм несе зрадник, то йому дуже важко знайти спільників. При цьому він надзвичайно ризикує. А до корупціонера відношення поблажливе, от він і вважає корупцію нормою.
Тобто, як не крути, а стан справ визначає і не влада, і не закони, а саме людська свідомість.
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 12.05.2009 14:12
copyr
Теория да и только
При тому - утопічна
IP: 93.72.183.---
copyr _ 12.05.2009 14:10
Теория да и только
IP: 77.122.59.---
sapience _ 12.05.2009 14:03
12.05.09 13:08 ___Волчанка
Да, широкая коалиция была бы очень кстати, потому что нам как никогда нужна хорошая действующая власть. Они перестанут друг другу мешать и всё сразу станет на свои места. Они будут работать на благо страны все вместе!
Мушу Вас розчарувати, якщо вони, не дай Боже, домовляться, то вони будуть не «работать на благо страны все вместе!», а разом грабуватимуть цю нещасну країну. От тоді нам вже точно гаплик.
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 12.05.2009 14:00
намор
Я не писав, що звинувачую Луценка, я лишень відмітив, що ВР не проголосує за його відставку.
А Ви що, хочете щоб ВР проголосувала за відставку Луценка тільки на основі публікацій "бульварної" газетки. Луценко подав у відставку з причин цієї публікації і логічно буде спочатку розібратись, а тоді вирішувати - відставка чи ні. Якщо факти не підтвердяться, то не повинно бути і відставки. Так як підставою подання стала публікація
IP: 81.30.165.---
val_lav _ 12.05.2009 13:56
намор
Це подібне до ситуації з Луценком-депутати, партії, влада, правоохоронні органи, прокуратура,судді –друзі не віддадуть його
А як це зрозуміти? Коли пишеться, що не віддадуть, то саме в цьому вже є звинувачення як Луценка, так і перерахованих. Хоча це може бути і позитивним. Але в контексті Вашого коментаря воно сприймалось як негатив. Я Вас ні в чому не звинувачую, просто у Вас це вийшло пдсвідомо - невдалий приклад
IP: .---
Alex_LoL _ 12.05.2009 13:50
12.05.09 13:09 ___Нокаут
...если все депутаты будут работать, не заваливая друг...
Який наївний ідіотизм... Повторюю - коррупція і хабарництво поняття зовсім не тотожні. Боротьба з коррупцією - це прямий обов"язок СБУ. А боротьба з хабарями - міліції. CБУ займається виключно Голодомором, а міліція - кришуванням бізнесу. До чого тут депутати?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →