Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Що для українців є Росія?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 21.05.2009 13:43
Respect tyvercevi
Та й авторові також. Зараз ми знаємо правду, але багато хто ще не хоче її визнати. Ну тоді почекаймо ще років ...так...двадцять два..
IP: 93.180.224.---
харло _ 16.05.2009 05:23
12.05.09 15:21 ___Riot
Слава России, единой и неделимой!.. Ага и Вечная Память ! Со святыми упокой, Боже ! Дєліма, ще й як дєліма... Процес піде як ланцюжкова реакція, якщо Кремль не опам"ятається ...
IP: 213.227.215.---
hint _ 13.05.2009 13:17
Для мене це братній народ - був, є і буде!
IP: 91.124.47.---
doc-71 _ 13.05.2009 11:48
___tyverec
респект нормальним людям))
IP: 77.52.52.---
semen413 _ 13.05.2009 09:46
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.52.52.---
semen413 _ 13.05.2009 09:46
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 193.108.240.---
bskst _ 12.05.2009 22:15
Росія і зараз веде малу екологічну війну проти України. Острів Тузла підлягає впливу потужної течиї , яку росіяни направили на нього за допомогою вибудованої дамби і територія острову зменшується. дивись : www. maps.google.
IP: 212.86.248.---
Геньо _ 12.05.2009 20:45
12.05.09 15:12 ___tyverec
А в горах старі люди не говорять москалі, хохли, росіяни і т.д. У них є ще гірше слово, майже лайка - "сов"єти"... От якраз нащадки останніх і кричать про фашизм і т.д. Нагадалось... в Кракові в Вавелі під костьолом є склеп з похованням польських королів. Поруч лежать Міцкевич та Пілсудський. При цьому за соціалістичної Польщі ніхто не ризикнув останнього виставити геть як ворога комунізму. Повчімося у поляків патріотизму.
IP: 77.87.158.---
Leontiy _ 12.05.2009 19:55
12.05.09 15:12 ___tyverec

З повагою до Вас!
Особисто я поділяю наші народи на наступні підвиди (пробачте, можливо дещо некоректно): з українським корінням - на українців і "хахлов", з російським корінням - на росіян і "москалів". Думаю, що різниця між ними зрозуміла. Все зло між нашими народами йде від "хахлов" і "москалів". Це у них від відчуття своєї неповноцінності. Ви для мене справжній росіянин, якого я завжди буду поважати і співати разом Ваших і наших пісень!
Вам і Вашій родині ++!
IP: 213.130.21.---
semen413 _ 12.05.2009 18:35
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: .---
svetlojar _ 12.05.2009 18:29
Дочь сказала : Я чувствую себя на стадионе" Для прикола покричали в унисон - шайбу, шайбу. Люди вокруг посмеялись... Но ведь это страшно - ощущать, что ты мимоходом, просто потому что живешь в Киеве фашисткий враг русского народа. зато когда поздравили лично в толпе ветеранов, то получили кучу положительных эмоций. Было видно, как им не хватает внимания окружающих... лучше бы ими занимались. И НИ ОДНОГО красного флага, что было бы понятно хоть как то. Только триколоры везде...
IP: .---
svetlojar _ 12.05.2009 18:24
to ___sansara. " знову всралася невістка. Зате Польща наш найліпший друг.Стаття може бути використана до кожної іншої країни." Я русский, с 17 лет киевлянин. Мой дед брал Сапун гору. Повез детей в Севастополь показать, как надо отмечать день Победы. Увидели марширующих с флагами России, с плакатами Укр фашизм не пройдет, скандирующих _Россия. Было ужасно, казалось, что только Россия боролась против фашизма, а Украина - его последний оплот, который надо срочно уничтожить.
IP: 77.122.59.---
sapience _ 12.05.2009 18:00
12.05.09 15:27 ___tyverec
Трагедія багатьох етнічних росіян в Україні в тому, що вони не усвідомили того доконаного факту, що Україна ОСТАТОЧНО вирвалася із лабет Російської імперії. От вони й рефлексують істерично, звідси образи, погрози, а інколи навіть нецензурна лайка в коментарях. Шкода, звичайно, але вони таким чином самі відводять собі роль внутрішньої еміграції. Треба зрозуміти, що скоро це минеться. Оберемо адекватного президента, і усі ці рефлексії припиняться.
IP: 194.187.216.---
автор28 _ 12.05.2009 17:59
Дитино, у тебе немає розуміння проблеми. І стилю також. НЕ ПИШИ.
IP: 95.132.195.---
tyverec _ 12.05.2009 15:27
К счастью не все русские такие. Есть и другие, которым Украина стала Родиной. Да и основатель украинского радикального национализма Донцов - русский.
Я знаю много таких. И они строят мост дружбы между нашими народами. Когда мы собираемся в кампанию здесь, на Винниччине, мы с удовольствием поем как украинские так и русские песни. Бвл я в г.Калуше в И.Франковской, в ресторане поют русские песни и украинские и это в порядке вещей. Люди мудры, а дурачье лишь те, что попадают на удочку политиков.
IP: 195.138.92.---
Riot _ 12.05.2009 15:21
Слава России, единой и неделимой!

IP: 95.132.195.---
tyverec _ 12.05.2009 15:20
В чем вина украинского национализма? В том, что националисты любят свою страну, свой народ, терпят нас на своей територии, требуя лишь уважения к себе. А мы, русские, смотрим на "хохлов" свысока, считая их унтерменшами, не соизволим даже выучить язык страны проживания из-за своей надменности. А чем мы лучше? До вхождения в Россию на Украине была сплошная грамотность, два высших учебных заведения, а у нас грамотными били лишь дьяки. Они нас обучили, а мы научили их материться. Так кто дурак?
IP: 95.132.195.---
tyverec _ 12.05.2009 15:12
Россия как была, так и осталась агрессивной к соседям и глухой к нуждам россиян, живущих теперь за границей. Она их подставляет, как было в чечне.
И действительно, попробуйте имигрировать в Россию на том основании, что вы русский. Вас в лучшем случае сошлют в глубинку, а в худшем пополните армию бомжей, или будете выдворены назад в украину, как мои родственники.
Нам, русским и нерусским, надо научится жить с украинцами, уважать их язык, нравы, историю, даже если она нам не нравится.
IP: .---
sxeinjected _ 12.05.2009 14:48
У автора помилочка вийшла. Він пише "проросійська організація "Прорив", а має бути "проросійська організація "Нарив" (відповідно до суті цього маргінального збіговиська утримуваногоо на "тіньові нафтодолари).

І акція мала називатись "викинь російський прапор з кожного вікна".
IP: 83.242.147.---
Realpik _ 12.05.2009 14:46
В принципе всё верно. Но политика России на Украине агрессивна ровно настолько , насколько агрессивен украинский национализм. Это тоже нужно признать.
Для раскола страны никто не сделал больше, чем галицийская пропаганда своего образа жизни (в том числе УПА, Шухевич-герой и пр.), чуждого и временами очень оскорбительного для большой части украины.
Поэтому смотреть нужно глубже. А то как всегда "москали", "гэбня", "путин"...
IP: 77.123.200.---
лІто _ 12.05.2009 14:46
А хто тут с тарший брат? Росія проти України історично - немовля.
А ще спасібо баріну за "добро" і "свободу" і головне, що не "принуждає" ні до чого.

___Тонъюкук
Ну і що. В мене є родичі в Польщі, Росії, Канаді. Їм також дякувати. І польську та англійську державними робити? Живуть собі там, ну й живуть. І на здоров"я. Головне, щоб було за що у гості їздити.
IP: 193.34.20.---
Анти-М-09 _ 12.05.2009 14:21
Росія імперія Світового Зла. Росію необхідно повернути в свої історичні кордони і звільнити
окуповані нею території, що мають назву "федерація". Припинити спекулятивні дії Росії по
перепродажу чужих ресурсів( нафта і газ).Відносини з Росією, можливо поновити після
Нюрнбергу-2 ...
ЗА НАШУ КРОВ ! ЗА НАШУ ЧЕСТЬ ! ЗА КРИВДИ НАШОГО НАРОДУ ! - ПРОЩЕННЯ
НЕМАЄ !!!
IP: 80.73.6.---
sansara _ 12.05.2009 13:59
"Говорити те, що хочуть чути, а робити те, що сказано не було – це хвороба, на яку Росія хворіє ще від часів імперії, в тому числі, радянської."

І знову всралася невістка. Зате Польща наш найліпший друг.
Стаття може бути використана до кожної іншої країни. Особливо з цитатою наведеною вище. По суті, це жуйка, а не думки освіченої людини.

На питання, а кому ця писанина вигідна? дивимось місце роботи цього патріота.
IP: 195.62.14.---
Тонъюкук _ 12.05.2009 13:53
Ради научного интереса автору нужно было бы отметить и позитивные моменты отношений. Иначе получаеться очень однобокая картина. Кроме того есть огромный пласт не государственных отношений, а именно:
-культура
-родственники
-друзья
И в этом отношении у нас и русских в целом все нормально. Хотя власть особенно наша делает все, что можно что бы разрушить вековые связи. Но это врядли удасться.