Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Трудова еміграції: час долати стереотипи

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 193.201.206.---
semen413 _ 13.05.2009 17:57
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 92.113.227.---
Андрей-с-Востока _ 13.05.2009 10:17
13.05.09 01:00 ___rpalyvoda
Если вы так поддерживаете эмиграцию, то, может быть, сами пойдёте в клуб и там это скажете? Эмиграция и съём украинок - явления одной природы.
IP: 77.52.52.---
semen413 _ 13.05.2009 09:45
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.122.55.---
compositor _ 13.05.2009 08:05
«Заробітчани – це люди… які не чекають милості від держави… потрібна дієва підтримка держави, що полягатиме у конкретній підтримці її громадян за кордоном.»

Не чекають милості, але плачуться, що потрібна. Складне становище. Це ще зветься жіночою логікою.
IP: 95.133.165.---
Сергій_Трегубенко _ 13.05.2009 07:42
Ще раз зауважу, проблема не в трудових мігрантах, і не у владі. Проблема в тому, що ми, всі разом, не можемо перетворити Україну на цивілізовану країну. І трудові мігранти чинили б розумно, якби придивлялися до життя за кордоном, знаходили основу їхнього благополуччя, та писали про це в УП.
Бо інколи зустрічаєш пояснення, що типового мешканця розвинутої країни турбує тільки пиво та футбол, в політику він носа не сує, тому вони так гарно і живуть.
Я розумію, поїхала людина грошенят підзаробити, її більш нічого не цікавить. Але ж є і більш-менш грамотні, є і висококваліфіковані. То прошу, допоможіть Україні підвищити суспільну культуру, допоможіть людям стати здатними навести тут елементарний порядок, спочатку у своїй свідомості, потім у країні. Бо просто скаржитись, що гроші віднімають, то безрезультатно, навіть примітивно.
IP: 85.2.93.---
rpalyvoda _ 13.05.2009 01:00
2 Камчадал, talpik, Андрей-с-Востока, androgen

Підіть в будь-який з модних клубів вашого міста, де українки за невелику, по суті, суму грошей, продають себе усіляким експатам. І скажіть експатам те ж саме, що ви тут варнякали, про українців закордоном. Хоч так якась користь з вас, рагулів,буде
IP: 85.2.93.---
rpalyvoda _ 13.05.2009 00:46
Прошу пані автора,

Знаєте, не варто зайвий раз нагадувати нашій українській владі про те, що десь у світі є кілька мільйонів українців, які якщо і платять побори, то лише час від часу. Яких пограбувати не так вже й просто - хіба що митник час від часу щось забере, чи в аеропорті валізку відкрити і стирити. Яких неможна залікувати до смерті, обдерши як липку. Ба, вони навіть даїшникам не платять ;о)))))))))))))))))))))
Ви ще сподіваєтесь на щось хороше від нашої влади? Свята наївність...
IP: 62.---
od _ 12.05.2009 22:19
Легальні трудові мігранти - це цілком нормально (і американці працюють закордоном - так що це таке діло). Також зглажуються проблеми родини - легальний мігрант має право на воз'єднання родини (оформлюється дозвіл). А от з нелегальними - це вже трошки інша проблематика.
IP: 93.72.248.---
popandopalo _ 12.05.2009 21:54
Трудовая эмиграция - это, прежде всего, позор нашей власти. Чем хуже власть, тем больше людей уезжает из страны...
IP: 76.10.171.---
foreiner _ 12.05.2009 21:30
12.05.09 16:41 ___Камчадал
12.05.09 16:46 ___talpik
12.05.09 19:01 ___androgen
12.05.09 20:52 ___Андрей-с-Востока
А ще пропоную воскресити Сталіна, а вас всіх поставити вертухаями.
Ви тільки жерти хочете як в Європі, а працювати як в совку.
А ще краще не працювати, а розподіляти чуже. Не дарма більшовики
свій хліб їли - таки виростили "хомо совєтікус".
IP: 92.112.239.---
Андрей-с-Востока _ 12.05.2009 20:52
Кто бы что ни говорил, но меня никогда не убедят, что трудовые эмигранты - это нормально.
Во-первых, это позор для страны.
Во-вторых, для экономики Украины гораздо больше пользы от людей, работающих в Украине.
В-третьих, дети без родителей - тоже неправильно.
IP: 194.44.127.---
Ruban _ 12.05.2009 19:25
""___talpik
Текст коментаря набирайте тут"""

Отак приходять провокатори. Потім вони змінюють імена, та пишуть самі себе підтримуючи, створюючи видимість дискусії.

ЛЮДИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ !
IP: 68.255.107.---
androgen _ 12.05.2009 19:01
Цілком згоден з Камчадалом. За кордоном живу (періодично) з 1992 року. Публіку цю знаю "з перших рук". Ніколи не був ні нелегалом, ні заробітчанином. І ніколи не претендував на українські соціальні допомоги.
Заробітчани - це ганьба для будь-якої нації, це раби, які не тільки намагаються перехитрити долю нелегальними методами, але й впроваджують свої антиморальні ідеали в Україні, переконуючи всіх, що лише долар і євро важать, а як їх здобули - не має значення. Розум і культура там не ночували.
IP: 89.105.248.---
Kipish _ 12.05.2009 17:05
talpik
" А о какой правовой защищённости нелегалов можно говорить?" -
практично всі мігранти ВЖЕ мають дозвіл на проживання та працю.
Бо виїжджади в середині 90-х, коли тут було важко з роботою. За цей час оформили документи. Нові - практично не їдуть.
IP: 89.105.248.---
Kipish _ 12.05.2009 16:51
Камчадал
"Трудові емігранти-це сором нації" - сидіти вдома без роботи і пити горілку - це краще?

"це люди, які постійно ганблять україну та українців в очах світової спільноти" - щось ті ж італійці не соромились їхати в Америку, коли в Італії бідося була...

"на старість прийзжають на Батьківщину і отримують пенсію, яку не заробили в Україні." - вони заробили її за кордоном. Вже підписані угоди про взаємне пенсійне забезпечення...
IP: 94.27.16.---
talpik _ 12.05.2009 16:46
Всё очень правильно относительно легальных заробитчан. А о какой правовой защищённости нелегалов можно говорить? Эти люди самим фактом нелегальной миграции нарушают закон. А потом десятки тысяч граждан Украины получают отказы на получение обычных туристических виз. Например, Испания стандартно без разбора отказывает в 30% случаев. По их статистике именно столько нелегалов оставалось у них. Так что любого нелегала - вон назад без права дальнейшего выезда в Европу.
IP: 95.111.224.---
Камчадал _ 12.05.2009 16:41
Трудові емігранти-це сором нації, це знищені родини,, це діти без материнської та батьківської любові, це зруйновані села та містечка, це люди, які постійно ганблять україну та українців в очах світової спільноти. Це люди, які все життя пропрацювали на себе та чужого дядю, на старість прийзжають на Батьківщину і отримують пенсію, яку не заробили в Україні. Вже давно потрібно цим людям дати запитання ви де і ви чії? І не варто звичайне почуття власної жадібності, прикривати проблемами держави!
IP: 94.27.16.---
talpik _ 12.05.2009 16:37
Текст коментаря набирайте тут
IP: 95.133.211.---
Сергій_Трегубенко _ 12.05.2009 16:23
Маріанна, а чи не могли б трудові емігранти допомогти Україні трохи з розумом, загальною культурою - політичною, правовою і т.д. ?
Бо, судячи з усього, Україна найбільше протребує саме цього, а не грошей.
:-)))