Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Луценко і грузини

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 15.05.2009 14:02
14.05.09 16:01 ___намор
.- я ніколи не була проти визнання Голодомору, бо походжу з родини української інтелігенції і знаю, що спочатку було "розстріляне Відродження". А ті, хто сьогодні кричить про Голодомор, нічого не чули про це і не розуміють, що лише культура здатна відродити націю, а не сльози, стогін та монументи...Краще б за кошти, що витрачають на споруди, видали б українські книжки, зняли б українське кіно, але на цьому не попіаритися...!!!
IP: 94.248.75.---
vov_t _ 14.05.2009 18:32
13.05.09 22:03 ___Gelen
"Щоправда, постраждав імідж держави."
***
Да ничего этому имиджу не сделается. Сколько лет и сколько раз он страдает,
сколько народу этим занималось, и все ему нипочем. И Ющенко, и Луценко, и
многих других он благополучно переживет.

все-одно Тимошенко все виправить!
IP: 94.178.159.---
намор _ 14.05.2009 16:02
14.05.09 13:34 ___Плюсик в прессе не раздували такой скандал.
Тоді в пресі писали тільки те, що дозволяв Кучма з Медведчуком. І таких як зараз статтей не було. Бо тоді вас звільнили б з роботи чи знищили ваш бізнес, або посадилиб за «згвалтування».
IP: 94.178.159.---
намор _ 14.05.2009 16:01
14.05.09 10:39 ___ганна-ахметова Тут хтось писав, що у нас багато бидла, воістину правда. ___ганна-ахметова -Невже у вас немає нічого святого, що ви проти визнання голодомору? Тут відповідь може бути одна – очевидно, що ви походите з родини тих, хто створював голодомор, бо інакше у вас язик би не повернувся таке говорити
IP: 192.168.0.---
Плюсик _ 14.05.2009 13:34
"Щоправда, постраждав імідж держави. І в цьому сенсі скандал повинен завершитися тільки відставкою міністра, хай би як тому заважала політична доцільність."
Вопрос к автору: А когда ракета мин.обороны под предводительством Кузьмука на учениях сбила израильский самолет и погибли люди, по моему имидж Украины так пострадал, что дальше страдать уже некуда. Да, он ушел в отставку, хотя после такого следовало бы застрелиться и в прессе не раздували такой скандал.
IP: 195.149.90.---
ТВП _ 14.05.2009 13:32
А що казати про німців, їм не потрібна ніяка "обробка", обробка потрібна нам. Нам навіть до Польщі далеко, до їх культури поведінки, хоч німці до поляків відносяться не краще ніж до нас.
Але, я думаю, і серед нас є культурні люди, правда бидла більше. Бидло є у всіх народів. Питання стоїть про співвідношення одних і других і про право бути "елітою". Луценко довів своєю поведінкою, що він не має права бути елітою, тому повинен піти у відставку. І наявність іншого бидла у владі його не виправдову
IP: 195.149.90.---
ТВП _ 14.05.2009 13:23
14.05.09 12:46 ___testis
починається обробка населення з нав'язуванням думки про "неправильних" європейців

А Ви вважаєте нас правильними? У мене в Мюнхені склалося враження, що місце, куди прибувають і звідки відправляються українські автобуси і все інше місто - це дві різні планети. В Німеччину я їхав з друзями приватним авто, а назад повертався автобусом. Коли мої партнери привезли мене за декілька хвилин до відправлення автобусу в це місце - у мене був шок після 3 днів життя у них.
IP: 91.13.3.---
Wort _ 14.05.2009 12:52
14.05.09 10:40 ___ганна-ахметова
"получайте унижение Виталие Кличко! "
"издевательства над официальной делегацией во главе с министром МВД Луценко!.. "
----
Кличко был неправ:он не задекларировал дорогие часы,которые были у него не на руке,а в сумке.

Сообщение газеты Бильд от 06.05.09 представитель полиции подтвердил(за исключением 3-х промилле в крови сына).

Так что не надо такого пафоса.Есть простые факты.
А скоро получим и материалы от немецкой полиции и все станет окончательно ясно.
IP: 93.72.137.---
testis _ 14.05.2009 12:46
Це невипадково співпадання в часі трьох (поки що) дуже дразливих тем для німців (розгляд "справи" І.Дем'янюка, арешт "українки, що мала на меті підпал бюргерської школи", затримання українського міністра за"дебош у аєропорту").
Схоже після виступу А.Меркель про недоцільність розширення ЄС, а також відмови у наданні
ПДЧ для України, починається обробка населення з нав'язуванням думки про "неправильних" європейців, яким нема місця на Заході.
Дуже б хотілось помилитись.
IP: 193.201.206.---
semen413 _ 14.05.2009 12:15
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 195.149.90.---
ТВП _ 14.05.2009 12:08
14.05.09 10:42 ___ганна-ахметова

Луцика у відставку є за що відправити і без Німеччини, це так, показово, що "закон один для всіх" і його потрібно гнати.
Що стосується "издевательства над украинскими гражданами в Германии" - а ви не їдьте туди, хто Вас заставляє їхати? Принижуватись в консульствах? Працюйте дома і знущайтесь над німецькими громадянами, що приїзжають до нас.
Що? Слабо:-)
IP: 94.178.217.---
korin3 _ 14.05.2009 11:41
Словом, так: якби "франкфуртського дебошу" не було, його дійсно варто було би придумати.

На редкость хреновая ситуация. Из-за какой-то недоудовлетворенной немецкой стюардессы увольнять министра...
IP: 192.168.18.---
chiachi _ 14.05.2009 10:47
Помните, что "добропорядочные" немцы в 20 столетии начали 2 мировых войны, первыми использовали отравляющие газы и камеры сгорания для людей. Немцы ВСЕГДА ненавидели славян и всегда будут их унижать.
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 10:42

Так что, будем и дальше терпеть издевательства над украинскими гражданами в Германии?.. И подыграем сейчас немцам, отправив Луценко в отставку?..

IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 10:40
соотечественников, с которыми они регулярно сталкиваются в наше время в Германии, украинского президента не волновали. И вот результат! Не отреагировали на издевательства немцев над простыми украинскими заробитчанами, получайте унижение Виталие Кличко! Продолжаете молчать? Тогда извольте вам издевательства над официальной делегацией во главе с министром МВД Луценко!..
Так что, будем и дальше терпеть издевательства над украинскими гражданами в Германии?.. И подыграем сейчас немцам, отправи
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 10:39
контроль это дело. С тем, чтобы немецкая власть на самом высшем уровне принесла свои извинения украинцам, над которыми так поиздевались немецкие полицейские. И чтобы людям были не только возвращены изъятые у них деньги, но еще и выплачены значительные суммы компенсации за нанесенный им моральный ущерб.

Но Виктор Ющенко, как известно, заботился во внешней политике лишь о том, чтобы как можно больше латиноамериканских государств признали украинский Голодомор 1932-1933 годов... А унижения соот
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 10:37
Чиновники украинского МИДа принялись лишь выяснять проблемы с визами, в то время как главное заключалось отнюдь не в этом. Пусть бы трижды были неправильно оформлены визы у украинцев, но это не может давать право немецким полицейским так издеваться над гражданами Украины!..
Наверняка, подобный беспредел в отношении украинских граждан творился немецкими властями и раньше, только об этом не писалось в СМИ. После же полученной огласки президент Украины просто обязан был взять под свой личный к
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 10:36
http://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/741.phtml
Обыкновенный фашизм: Луценко постигла в Германии участь многих украинцев
Но нужно вспомнить об еще одном просто ужасном случае издевательств немецких пограничников и полиции над украинцами, произошедшем в мае 2008 года – о нем подробно писало издание «Зеркало недели». http://www.zn.ua/1000/1550/63269/
Ну и последовала ли какая-то реакция украинской власти после выхода в свет данной публикации в «Зеркале недели»? Да, практически, никакой
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 14.05.2009 09:12
Гнилые отмазки у ЮВТ и Луценко - если полиция наехала на совершеннолетнего ребенка, я могу не подчиняться закону под предлогом защиты совершеннолетнего ребенка... Тогда народ Украины сегодня имеет право делать что угодно с ними, под предлогом защиты своих детей... На фига Законы, правила? Они ведь чиновники для которых соблюдение законов и правил должно быть превыше всего. Выгнать Луценко без выходного пособия и забыть.
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 08:50
що розікрала гроші жертв нацизму.

Німецьке правосуддя у справі Жердицького та Діденка проявило себе з настільки мерзенного боку, що наші доморощені судді-бєспрєдєльщікі раптом здалися мені зразками неупередженості, справедливості та неухильного дотримання прав учасників процесу.
IP: 93.72.159.---
ганна-ахметова _ 14.05.2009 08:49
про німецьку Феміду та пасквілі у пресі
рhttp://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/490c470db016e/
01.11.2008 14:09 _ Тетяна Монтян
Віктор Жердицький. Історія паскудної зради.
За дискредитацією діло не стало – шквал огидних, брехливих публікацій дев'ятим валом прокотився в свій час як по українській, так і по німецькій пресі, і, як показало нерепрезентативне, звісно, але цілком показове опитування відвідувачів мого блогу – і досі "в пам'яті народній" Жердицький залишається брудною мерзотою,
IP: 77.123.59.---
ligor _ 14.05.2009 07:32
Утім, це, як не банально, є проблемою суспільства. Яке сьогодні складає про "міністра-штрафника" цілком поблажливі анекдоти

На 100% погоджуюсь. Суспільство, не здатне до критичного погляду на себе, приречене. Від українців і росіян на Заході жахаються саме через абсолютне неприйняття норм поведінки і моралі. Наприклад, туристичні тури, де немає громадян колишнього СРСР, коштують на 10 - 15%% дорожче. Справа Луценка - це справа зрілості українського суспільства.
IP: 194.44.209.---
agno _ 13.05.2009 23:41
Грузини корумпована нація , Міхо хоче порядку, а москалі як завжди мішають жити грузинам.
IP: 193.93.194.---
Viper _ 13.05.2009 22:42
___Саловий
А почему только Луценко?
Давайте вспомним снисходительные отмазки судимостей Януковича, оправдания некоего любителя поездок с миссками в Париж. Что-то я не помню, что бы ПР при этом требовала его отставки. А скандалы с ПР-кими мажориками, убивающими людей, которых потом отпускали под залог и они исчезали из страны. А любимый Космос. Что ж ПР не орет про его подвиги? и отставки не требует? И вы такой принципиальный и брезгливый, жрете и не давитесь
IP: 77.122.223.---
Саловий _ 13.05.2009 22:27
Предлагается конкурс: кто ярче полирнет попку Луцика. Либеральными статейками или снисхождением деланным.
Конечно, давайте в очередной раз улыбнемся и проглотим хамство.
Разумеется, никто ничего не пил и виноваты во всем регионы.
Люди, люди...
IP: 94.179.96.---
Rena _ 13.05.2009 22:27
2 rpalyvoda
"Якщо вони обоє набралися, як свині і при цьому подовдилися, як бидло, то що, це можна виправдати хворобою?
Луфтганза їх двох не пустила"

Для вас ЛЮФТГАНЗА - Бог-Отець, Бог-Син і Бог-Дух Святий в одній особі?!

Ну то вітаю. Такі, як ви, за Сталіна кричали "Винен! Засуджуєм!!", а трохи пізніше - "я не читав, але я засуджую".

IP: 94.179.25.---
Gelen _ 13.05.2009 22:03
"Щоправда, постраждав імідж держави."
***
Да ничего этому имиджу не сделается. Сколько лет и сколько раз он страдает,
сколько народу этим занималось, и все ему нипочем. И Ющенко, и Луценко, и
многих других он благополучно переживет.
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 13.05.2009 21:50
Луценко, слегка пошатываясь, в аэропорту, подгребая к немецкому полицейскому
- Гуттен таг, камрад, эс ист кальт!
Фриц, в охренении:
- Да пи**ец просто, йобанаврот!
IP: 85.2.146.---
rpalyvoda _ 13.05.2009 20:38
13.05.09 19:10 ___жекка
_________________________________

Так, у нас простодійсно різні погляди на життя.
IP: 77.122.15.---
Sonny _ 13.05.2009 19:28
13.05.09 19:25 ___edgerunner2008
І вам варто крім Більда переглядати бодай вітчизняне телебачення.
IP: 77.122.15.---
Sonny _ 13.05.2009 19:26
13.05.09 19:07 ___rpalyvoda
Раджу уважніше стежити за перебігом конфлікту навколо Луценка. Вже відомо, що син взагалі НЕ ПИВ, жодних трьох промілей у нього виявлено НЕ БУЛО, більше того - ніхто їх на вміст алкоголю не обстежував. Тож не будьте такими категоричними. Не вподібнютесь блазням на кшталт Шуфрича і решти моралізаторів з ПР (дійсно, "А судьи кто?")
IP: 68.177.73.---
edgerunner2008 _ 13.05.2009 19:25
Если его сын такой больной, то зачем он упился до чёртиков (в 3 раза выше нормы)? Зачем он орал, матюкался и бросался телефоном? Что, болезнь даёт право себя так вести? Не надо прикрываться болезнью пожалуйста, это чушь.
IP: 212.35.161.---
жекка _ 13.05.2009 19:10
Мабуть, у нас різні погляди на життя. Для мене - хвороба сина є індульгенцією.
IP: 77.245.176.---
rpalyvoda _ 13.05.2009 19:07
13.05.09 18:27 ___жекка
__________________________________

Мені чомусь дедалі більше здається, що Україна уподібнюється до типової африканської державки, чиновники якої просто не мають елементарної уяви - навіть не про мораль чи совість - а просто про гідність.

Який стосунок взагалі має те, на що хворий син Луценка? Це що, індульгенція від всіх гріхів? Якщо вони обоє набралися, як свині і при цьому подовдилися, як бидло, то що, це можна виправдати хворобою?
Луфтганза їх двох не пустила
IP: 212.35.161.---
жекка _ 13.05.2009 18:27
Є одне "але".
Я сам сміявся з Луценкової епопеі, аж допоки не дізнався, що його син онкохворий, та ще й з підозрою на метастази в легені... І сміх мені як відсікло. Уже не до анекдотів, бо уявив себе на місці Луценка. І стало зрозуміло, чому пив. І чому "поранив" аж чотирьох поліцаїв... Та най би убиі хоя одного за сина, я б йому пробачив. Бо міністр знього можливо ніякий, але батько, вочевидь, добрий...