Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Україна не для українців: в пошуках Правди

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: .---
zhumak _ 15.06.2009 14:38
Дякую авторові, дуже класно.
IP: 91.90.15.---
Неславянин _ 28.05.2009 23:38
Полностью поддерживаю статью Смотрел эту передачуТон разговора пана Червоненко и п ани посла Израиля оставила мягко говоря удручающее впечатление а пан Тягнибок к вечтоликому сожалению выглядел растерянным Читаю комментарии к этой статье и душа болит что два родственных народа так люто ненавидят друг друг Вражда между вами выгодна таким как Червоненко Только объединившись вокруг Великой идеи Славянства Вы победите Червоненко и ему подобных Объединитесь - дайте и нам надежду на освобождение
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 21.05.2009 15:41
Респект авторові ЗА СПРАВЕДЛИВУ І СВОЄЧАСНУ ПУБЛІКАЦІЮ.
Та не зважайте ви на думку червоненка. Хоча й дехто з "патріотів" до нього добре ставиться, але авторитетом для Патріотів він бути не може. А коли шкода нерви то не дивіться всяких шустриків і подібне лайно...

СЛАВА УКРАЇНІ
IP: 93.180.198.---
харло _ 19.05.2009 23:24
19.05.09 22:25 ___командор : Мои деды и все остальные родственники ,украинцы,погибшие на этой войне... Т.Ш. : "Славних прадідів Великих - правнуки погані"! Погані, твої діла, малоросе: діди українці, а ти хто?! Підскажу- МАНКУРТ ! Страшнішого яничара чим манкурт у світі немає ! Отож верни собі, пам"ять відібрану ворогом. До речі: мій батько(ще живий-здоровий!) "розпивав з фашистами шнапс" - на закуску отримав "осколок" який носить в собі з 44р !
IP: 94.248.115.---
командор _ 19.05.2009 22:25
19.05.09 18:39 ___харло

Специально для бидло. Мои деды и все остальные родственники ,украинцы,погибшие на этой войне за свою землю и дом ,никогда,бидло, не простят мне ,что я буду брататься с тобой,чьи деды попивали водку с фашистами,резали польские семьи. Это земля моих дедов и никогда ты ,бидло,не будешь мне указывать где жить мне и моим детям.
IP: 94.231.76.---
Blair _ 19.05.2009 20:42
Я тішуся, що в нашій державі є ще такі люди, як автор цієї статті, які люблять Україну і готові боротися за неї. Зараз підростає молоде покоління, яке вже не застало Совка, тому ми українці, повинні подавати їм правдиву інформацію про події минулого століття.
IP: 95.111.200.---
харло _ 19.05.2009 20:08
19.05.09 18:51 ___кро Ой, божечко - забувся ! Ще ж був Третій Рейх ! Чи то не їхнє? Ні, точно не їх - те добро їх партнерів по воєних парадах перед початком "Вєлікого дєлєжа" Европи ! Третій Рейх і Третій Інтернаціонал ! ?.. Ото бидлота... Жах.
IP: 95.111.200.---
харло _ 19.05.2009 19:55
19.05.09 18:51 ___кро --- Інцєресси РАШІ - повсюди де чуть кацапський гавкіт ! --" Кто не с намі - тот протів нас !" - улюблене їх поняття. На сьогодні любимий лідер кацапів - "туалетний мочітєль" ! Ні, не плюшевий Мішка, а профєсіонал-гебешнік! Кацап всюдисущний, надоїдливий як муха - ото бидло так бидло!
IP: 95.111.200.---
харло _ 19.05.2009 19:30
19.05.09 18:51 _кро --В Україні є націоналісти, пофігісти і ви, нешановний кро, одвічні вороги мого народу - кацапи! Не росіяни і не москалі, а саме кацапи ! з особливим світосприйняттям, хамською поведінкою, духовністю дуже далекою від европейських ціностей, християнської моралі ! Ідеї фашизму для Кацапів настільки близькі , що вони були готові розділить світ "на двоїх" в не так вже й далекому 1939р. Для них Москва, не нижче як тільки : Третій Рим! Третій Інтернаціонал! Інцєрєсси Раши!
IP: 95.111.200.---
харло _ 19.05.2009 18:51
19.05.09 13:49 ___serg_kiev
--- Ще один, Хамик вискочив ! Ти ж був у відпусці, що гроші закінчились? Працюй-працюй - ФСБ контора серйозна...
IP: 77.239.179.---
кро _ 19.05.2009 18:51
.
Шановний харло

Знову талдичите своє: "на грунті ненависті до України!"

Я вже Вам писав, що не треба ототожнювати агресивну націонал-бидлоту і всіх українців.
А Ви все талдичите своє.
Свого часу німецька націонал-бидлота теж звинувачувала тодішніх антифашистів в "антинімецькій діяльності" замість антифашизму.
.
IP: 95.111.200.---
харло _ 19.05.2009 18:39
19.05.09 13:21 ___serg_kiev И где это было у уважаемого мной кро?

--- Пара закоханних на грунті ненависті до України!.. Суспірію приголуб - бог троїцю любить!
19.05.09 14:14 ___командор Так оно еще хочет всю эту "армию" реабилитировать и уровнять в правах с погибшими на войне с фашистами.
--- Ні, воно, нехоче: рівняй в правах з ними Кацапське воїнство - духовно та ідейно ближче !
IP: 77.239.179.---
кро _ 19.05.2009 15:03
.
Шановний petrokamin

Ось тут добра стаття про "Свій до свого про своє" і про захист вітчизняного виробника.
http://life.pravda.com.ua/columns/4a128ad72cbd9/

Те з саме буде у шляхобудуванні та в інших галузях.
Тому, не треба наїжджати на албанців чи на курячі "ніжки Буша".
.
IP: 77.239.179.---
кро _ 19.05.2009 14:15
.
Шановний serg_kiev
Пишете:
"Cегодняшняя Украина по сути крайне похожа на обыдляченый совок."
Частково погоджуюсь з Вами, якщо зробити наголос на слові "обыдляченый".
Бо якщо порівняти свідомітських функціонерів із пізньорадянськими за рівнем культури, інтелекту тощо,то,звичайно,свідоміти набагато тупіші і безкультурніші за
партноменклатурників,з усіма їхніми вадами
Як кажуть"Гірше нема дурня за дурня із ініціативою",
а тут можна перефразувати
"Гірше нема придурків,ніж придурки зі звитягою"
.
IP: 212.109.39.---
командор _ 19.05.2009 14:14
19.05.09 12:35 ___suspiria

Так оно еще хочет всю эту "армию" реабилитировать и уровнять в правах с погибшими на войне с фашистами.
Пусть тулят своих "героев" куда хотят,но не к Дню Победы 9 мая.
IP: 212.109.39.---
командор _ 19.05.2009 14:08
19.05.09 12:47 ___morozovenko
И в какой мере русскоязычные отнимают у вас право " на освіту власною мовою, державу власною мовою, лікування власною мовою"? Пользуйтесь своим правом ,но и не трогайте права других.
А по поводу газет на мове вообще смешно: какие притензии ко мне,если я их не скупаю из вредности,что бы "настоящим "украинцам не хватило.

IP: 93.73.180.---
serg_kiev _ 19.05.2009 13:49
Cегодняшняя Украина по сути крайне похожа на обыдляченый совок. Совок строил светлое коммунистическое будущее - укры националистическое, Тогда насиловали научным коммунизмом, сейчас - мовой. Конституционные права граждан попираются во имя "интересов" государства. Царство чиновников и коррупции. Совковой методикой (при этом развивая ее), вдалбливая в людей нациковские догмы, борются с русским языком , отупляя и оболванивая людей. История повторяется только сейчас в виде бездарного фарса..
IP: 92.113.196.---
warpcomp _ 19.05.2009 13:45
Автор вірно замітив той факт що їхній "інтернаціоналізм" саме для нас гоїв - з під їхніх старих горшки виносити, в борделях працювати, бути чорноробом-будівельником - і саме головне "...ніколи і ніде не піднімати еврейське питання" - цитую по програмі Чегвоненко, саме він так сказав. Для них цивілізація і демократія це безкарне грабування тупих гоїв, розтління останків того, що колись називалося національною самосвідомістю, гої повинні працювати і не задавати дурних питань.
IP: 93.73.180.---
serg_kiev _ 19.05.2009 13:24
2-й Типичная практика двойных стандартов у укров. Свое право почитать газетку на мове, он отстаивает. А вот право сограждан жить, учить и воспитывать своих детей в СВОЕЙ стране на своем РОДНОМ языке для укров звучит как кощунство. Но, ведь никто не отрицает право укров на их родной язык. Развивайте мову, никто же не мешает. А то что, в условиях рынка, нет книг и газет на мове означет только одно -
не читают, не нужны. Если проваливаются укромовные проекты, то какие претензии?
IP: 93.73.180.---
serg_kiev _ 19.05.2009 13:21
from morozovenko
- Вони ненавидять і Україну і нас українців в ній
Показательная фраза.. 2 момента.
1. У укров как правило проблемы с аргументами. И если аргументов нет значит надо
их придумать. Как вариант - повесить ярлык. - вони ненавидять Украину.?
И где это было у уважаемого мной кро?
IP: 83.170.219.---
morozovenko _ 19.05.2009 12:51
А щодо війни - давайте будемо коректними в фактах - війна для України почалася не в 41, а в 39, коли СРСР разом із Гітлером (до речі, про співпрацю із нацистами...) напала на Польщу (із Західною Україною) і Прибалтику і пактом Рібентропа-Молотова загарбала західну Україну. І за 39-41 роки радянська влада максимально знищувала українців західної УКраїни. На східній УКраїні питання знищення укранців було вирішено раніше Голодомором і переселенням туди радянських ("неукраїнських") людей.
IP: 77.239.179.---
кро _ 19.05.2009 12:47
.
Цитата для petrokamin

"Якщо сьогодні хтось голосить «Україна для українців»,то йому слід би уточнити — для політичних українців. Бо етнічних українців залишилося, мабуть, чоловік сорок, враховуючи всі кровозмішення з часів половецьких
Якщо ж обстоювати ідею етнічної України, то треба насамперед відмовитися від колонізованих українцями Донбасу,Криму, південних степів,Слобожанщини,частини Буковини,а про Кубань і Зелений Клин взагалі слід забути"
Це написав Сашко Кривенко.Жаль його вже нема.
IP: 83.170.219.---
morozovenko _ 19.05.2009 12:47
---Намор----- Сапіенс правильно каже - ми ніколи не переконаємо таких як КРО і Суспірія. Вони ненавидять і Україну і нас українців в ній. Я нікого не "гноблю" як висловився Кро- я хочу жити в своїй країні і мати гарантоване державою право на освіту власною мовою, державу власною мовою, лікування власною мовою. А у нас половина держслужбовців коментує російською, україномовний День, якщо щранку не купив, то потім газети тільки російською. Дитячих книжок взагалі важко укр. купити...
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 19.05.2009 12:35
19.05.09 12:22 ___командор
Некоторые продолжали и после 1943 проводить совместные операции по мочилову партизан в Словакии и Югославии. А некоторые на территории Польши вырезали семьи польские целыми селами. Истории о переодетых нквдэшники уже там не прокатывают

По словам суперрр-патриота пана Тягнибока, вони там боролися за украинську державу.

И это не спецподразделения подобные СМЕРШ и НКВД, пан Червоний и пан Трегубенко.
Именно так они и "воевали".
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 19.05.2009 12:27
19.05.09 11:29 ___shwiec
Вам заважають в Украiнi користуватися мовой? Чого це вона потребуе захисту?
В Канадi франкоязичних мають за п' яту колону?
Зайвi емоцii Вам заважають вважено оцінювати ситуацію...
IP: 212.109.39.---
командор _ 19.05.2009 12:22
19.05.09 10:17 ___suspiria
Похоже,что совместное распитие водки с фашистами до 1943 года совсем затупило "патриотов".
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 19.05.2009 11:29
:56 ___suspiria або не були,або підтасовуєте факти,бо і в канаді , і в бельгіі люди на крожен день користуються кількома мовами.у квебеку відповідають англійською,а у бельгіі фламандська та французська звучить на вулицях.якщо ви були і чули.не хочуть вчити украінську або вже зовсім тупі,або ті,що хочуть тут зробити другу росію,бо перша скоро стане мусульманською та китайською
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 19.05.2009 10:17
харло
>>> Росію, Польщу, Німеччину - в Україні будувать ,вам, ніхто не дозволить ! Забудьте ! Сприйміть це, поки "новий вітер з Холодного Яру" не подув ! Поки українці ще не зовсім згадали " Чиї вони діти? Ким, за що були закуті?! " Бо спитають !..

Продолжаешь мечтать как будешь уничтожать ненавистных тебе сограждан в своей Стране Грез? Любимый фильм - "Пила"?
Ну-ну...
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 19.05.2009 09:56
18.05.09 21:32 ___shwiec
Звідки Ви, люб'язний, знаєте, де я не був, і скільки мов я знаю? Ви щось хотіли заперечити, але написали якусь нісенітницю.
IP: 77.247.21.---
navaho _ 19.05.2009 09:23
Деякі коментарі прямо вказують що Україна для Росіян, так як і Чєчня, Грузія, Татарстан, Крим і т.д. чи не весь світ.
IP: 212.109.39.---
командор _ 19.05.2009 09:15
18.05.09 19:28 ___намор
До прикладу, ми усі поважаємо та шкодуємо так званих афганців.Але усі розуміють, що ці хлопці добровільно в Афган не йшли.

У солдата, призванного в армию в 1941 году небыло вариантов,в случае отказа от призыва по закону военного времени расстрел.В отличии от Афгана, когда при отказе включалась коммунистическая репресивная машина,но не расстреляли бы.
Для отказа от войны в Афгане требовалось громадное мужество.
IP: 77.52.247.---
griha _ 19.05.2009 08:57
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 82.207.57.---
petrokamin _ 19.05.2009 06:30
Для___Atasss
Нинішня верхівка не може виробити стратегію майбутнього, бо не бачить нас, український народ в майбутньому. Пропоную провести конференцію з теми " Україна - як символ майбутнього " і почати самим пропонувати суспільству своє бачення . Народ, який спивається і розлінувався треба також тренувати, як руку еспандером. Сам народ буде ремствувати, однак вогонь наш має розтопити лід в їх серцях. І селяни (справжні,які лишилися) підтримає нас-я не маю сумніву. Гірше - з "елітою"
IP: 82.207.57.---
petrokamin _ 19.05.2009 06:22
Для___Atasss
Селянам багато що не зрозуміло, однак вони знають :ідея, яка повинна бути привнесена в життя елітою - це ідея для них в першу чергу. Однак не селяни винні - сьогодні Україна не має ідеї не через селян. Впевнений, що народ підтримав би ідею сильної України , з новим баченням майбутнього світу. На старій товарно-виробничій ідеї, де людина є тільки споживачем ми далеко не зайдем. За 18 років не випрацювати своєї ідеї - це крах. Однак мусимо починати ми без влади. Моя ел.petrokamin@
IP: 77.123.138.---
Atasss _ 19.05.2009 00:07
Для petrokamin
Дякую за відповідь. Єдина нація повина мати єдину мету, едину ідею за для ефективного розвітку. Маючи фундамент в минулому, ця ідея повинна об'єднувати суспльство і створювати майбутне. Руйнація ж самобутністі та традицій будь якого етносу потрібна лише деструктивним силам. Об'єднати різни етноси без руйнування их культурних цінностей здатна лише ідея побудови громадянського суспільства. На жаль владу це не цікавіть, а пацанам та селянам це взагалі складно та незразуміло.
IP: 82.193.97.---
wur _ 18.05.2009 22:32
18.05.09 20:23 ___ХведорХ
Ну а кидалу-жулика-бандита Ахметова я не присваиваю-он мне и нах не нать!Раз он вашенский таваричи шестые то и сасите у него! Он вас уже отдрючил а теперь на клык вас кормит блат
Дык нас ведь жутко много, ХведорХ, чтоб к одному Ахметовенку Назови еще хоть пару-тройку достойных, к кому бы можно пристроица, а то какой-то ты смело зацикленный на одном. Что, в ритуал решили? Жду атвета как ...
Надеюсь закончишь достойно- тебе это на одну извилину, а у тебя их много.
IP: 93.180.233.---
харло _ 18.05.2009 22:32
Платні агенти ФСБ, присутність яких на сайті в "коментах" очевидна - сцуть пересічним українцям на голови гебешною мурою і самі вже вірять в те, що це благодатний дощик ! Що, вам, ще не зрозуміло, товарісчі, сексоти? Українці розбудовують свою мононаціональну державу ,на землі Богом даній їм, зрошенній їх потом і кров"ю на якій їх серед інших етносів більш як 70% ! Вони(українці) бажають і вас мати поруч согромадянами цієї держави з рівними правами, але й з обов"язками!
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 18.05.2009 21:39
ґ___suspiria ---франкоязычный канадец или бельгиец имеет равные права с англозычным канадцем или фламандским бельгийцем?------------------------------не повторюйте за кимсь дурниць,якщо оповідаєте як живуть у краінах,де ви самі ніколи не були!всюди громадяни мають право на відповідь від обслуги чи держслужбовців на рідній для питаючого мові.
навіть шість!!!!!!мов не така рідкість для європейців.може нас і не беруть туди,бо наші і однією погано володіють!!!!особливо російськомовні!
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 18.05.2009 21:32
___suspiria
якщо ви були в бельгіі,то маєте знати,що люди володіють і фламандською,і французською ,і англійською,і німецькою... ---------------------------------------------------------------- канадец или бельгиец имеет равные права с англозычным ------------ не повторюйте за кимсь д мають право навідповідь від обслуги чи держслужбовців на рідній для питаючого мові.
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 18.05.2009 21:24
06 кро ---обізвав конкретно наших тупих і безкультурних націонал-людожерыв.--------------якби вони існували,ви б тут не виступали!

яка мова рідна вирішує кожен для себе,
якою мовою навчати дітей і які школи та ВУЗи потрібні, вирішує громада----------------а це ви спробуйте сказати в москві,по відношенню до украінськоі! у москві украінців не менш,як тут росіян,але права на мову вони не мають!
IP: 77.122.59.---
sapience _ 18.05.2009 21:19
Для _намор
Для _намор
Історія – штука суб’єктивна, будь-який факт можна трактувати з протилежних позицій. Ви ніколи не переконаєте _кро і _suspiria, бо вони стоять на позиціях Росії, ворожих Україні. Я не хочу їх образити, вони розумні люди, але їхній розум спрямований не на аналіз Ваших аргументів, а на їх спростування. Відтак, сперечатися з ними, усе одно що з запрограмованими машинами. Тим не менше, дуже вдячний за Ваші коментарі, пізнав з них багато нового й корисного.
IP: 93.180.196.---
харло _ 18.05.2009 20:37
>>> Росію, Польщу, Німеччину - в Україні будувать ,вам, ніхто не дозволить ! Забудьте ! Сприйміть це, поки "новий вітер з Холодного Яру" не подув ! Поки українці ще не зовсім згадали " Чиї вони діти? Ким, за що були закуті?! " Бо спитають !..
IP: 174.96.18.---
ХведорХ _ 18.05.2009 20:23
____wur
Адресок то оставь, куда рулишь, провокаторчик ты ихненький...
А Ахметов топерь наш то, совсем нашенский. Так что пролет, значца, у тебя с Ахметенком случаеца.:))
Ну куда рулю это независимая Украина с чесным и патриотическим правительством НО тебе убогому это не понять бо я для тебя ИХНЕНЬКИЙ??? провокатор

Ну а кидалу-жулика-бандита Ахметова я не присваиваю-он мне и нах не нать!Раз он вашенский таваричи шестые то и сасите у него! Он вас уже отдрючил а теперь на клык вас кормит блат
IP: 82.207.5.---
petrokamin _ 18.05.2009 20:21
Для___suspiria
Права канадців є рівними, однак ініціатива відділення Квебеку на мовному грунті постійно мусується в Канаді і доводила до конфліктів.
Для ___намор
Приємно читати ваші професійні аргументи для професійного не сільського "українця"
Дякую!
IP: 82.207.5.---
petrokamin _ 18.05.2009 20:14
Для___Atasss
Для мене нація - це дійсно сукупність рівних між собою громадян України, з рівними правами і обовязками. Однак етнічність є стержнем для будь-якої нації, тому викинути на смітник етнічний фактор напевне не вийде. Відкинувши українську самобутність та традиції, історію ( навіть таку непросту як наша ) ми просто відійдемо від фундаменту і приречені будемо на хаос. Негативний досвід - теж досвід.Питання громадянства , його отримання іноземцями є дуже неоднозначним та складним.
Сторінки:      Попередня      Наступна