Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Бери або плати

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.52.230.---
semen413 _ 07.05.2009 07:16
АЛЛО! МЫ ИЩЕМ НЕРАВНОДУШНЫХ! ЕСЛИ ТЫ СЧИТАЕШЬ СЕБЯ ЧЕЛОВЕКОМ И ГРАЖДАНИНОМ!

Если тебя, как и нас, ВОЗМУЩАЕТ безответственность и равнодушие власти к нашим проблемам! Если ты веришь что что-то можно еще изменить – не будь один - ты нужен нам! Ты нужен Украине!
Мы ждем Вас! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 94.178.92.---
Gelen _ 07.05.2009 00:56
06.05.09 20:52 ___Frogg
***
Увы,вы подтвердили все мои предположения - украинский язык для вас немыслим без
типичной для шпаны с Банковой хамской лексики ("проплачених бютнутих шавок",
"косатою хвойдою" и т.п.), Это все вы - о ваших согражданах, наш славный "патриот".
Не помню таких оборотов у великого Василя Стуса,на которого вы ссылаетесь.

Видите ли, я не терплю мерзавцев, разделяющих украинцев по языком предпочтениям.
Империи не нужна 5-я колонна, пока у нас есть такие патриоты.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 06.05.2009 21:24
06.05.09 20:52 ___Frogg

Мены доводилося читати, що у людей, які "зав,язали з зеленим змієм",бувають проблеми... Психіка не відновлюється. Паранойя прогресує. Співчуваю. Лікуйтеся. Але навіщо ви виносите власні проблеми на загал? Тут не сайт, де спілкуються колишні наркозалежні, чи ті, хто пробують зав,язати, також не сміттєзбірник і не Банкова. Навіть з сміттєпровода чи зі стічної канави менше бруду, ніж з ваших постів. Я знову - таки розумію - важке дитинство, юність в поганій компанії, отруєння промовами Ющенко і маячнею кислинських і К*
Але навіщо ви увесь цей непотреб транслюєте нам? Чи сподіваєтеся, що весь потік вивергнутого вами бруду перетранслюється до вас, і зможете повернутися таким чином в рідне для вас середовище?
IP: 71.137.111.---
Frogg _ 06.05.2009 20:52
_Gelen
І на останок: про Людей і до Людей я відзиваюсь і відношусь по людськи ЗАВЖДИ. Чого не можу сказати про проплачених бютнутих шавок якими тут кишить. З ними інакше не можливо розмовляти. За копійки, за якусь кістку вони продають разом з косатою хвойдою те за що боролось не одне покоління дійсно Українців. Жюльковата потвора вже здала Росії державність, не дочекавшись виборів. За що й поплатиться. А ви якщо за те щоб бути колонією в складі Росії то потрудіться це всім вікрито сказати.
IP: 71.137.111.---
Frogg _ 06.05.2009 20:12
06.05.09 18:58 ___Gelen
В АЗІЇ проживаєте ви, бо розмовляєте чисто азійською мовою. Я її знаю теж досконало. Але вживати не хочу. Ви й так мене розумієте. А щоб ви таки переконались що я правий, почитайте лист письменника Василя Стуса до Л. Г. ЛУК'ЯНЕНКА ось тут: http://www.madslinger.com/stus/publitsystyka/
Подивітся як він писав. Доречі знищений вашими які розмовляли ВАШОЮ азійською мовою за те що розмовляв і писав МОЄЮ Європейською. Трудіться вчити свою мову, якщо ви болієте за Україну!
IP: 94.178.140.---
Gelen _ 06.05.2009 18:58
06.05.09 04:16 ___Frogg
If you did you'd probably know than according to Ukrainian grammar I'm right.
04.05.09 18:51 ___Frogg
"Я НЕ ЖИВУ НА УКРАЇНІ. ... Я просто болію за сою рідну землю. І поврте мені ..."
***
Ваш английский (если это писали вы, в чем я сомневаюсь) меня приятно удивил - он
намного лучше вашего украинского. Жаль, что родной язык вам нужен только для хамских
комментов. Хоть вы живете НА Азии, потрудитесь впредь отзываться о людях своей
родной страны корректно.

IP: 77.52.43.---
semen413 _ 06.05.2009 11:21
АЛЛО! МЫ ИЩЕМ НЕРАВНОДУШНЫХ! ЕСЛИ ТЫ СЧИТАЕШЬ СЕБЯ ЧЕЛОВЕКОМ И ГРАЖДАНИНОМ!

Если тебя, как и нас, ВОЗМУЩАЕТ безответственность и равнодушие власти к нашим проблемам! Если ты веришь что что-то можно еще изменить – не будь один - ты нужен нам! Ты нужен Украине!
Мы ждем Вас! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 71.137.111.---
Frogg _ 06.05.2009 04:16
___Gelen
FYI: I'm not drinker at all. Please do not put all people in the same condition you are.
About the languages. If you are living in Ukraine then you SHOULD know Ukrainian. Otherwise you have a little rights to teach Ukrainians something, you have no knowledge about at all. If you did you'd probably know than according to Ukrainian grammar I'm right. I know more than one, two or even three languages and don't thing I know a lot. I wish you to study hard and to grow up your mentality.
IP: 94.179.26.---
Gelen _ 05.05.2009 20:44
05.05.09 06:26___Frogg
Зауважу лишень одне: ви навіть мови рідної не знаєте - про що можна з вами говорити?.
04.05.09 18:51 ___Frogg
"Я НЕ ЖИВУ НА УКРАЇНІ. ... Я просто болію за сою рідну землю. І поврте мені ..."
***
Оправившись от принятого накануне, вы стали строгим ментором.

В отличие от вас, Я ЖИВУ В УКРАИНЕ, а не "НА УКРАИНЕ", уважаемый знаток родного языка с москальским акцентом и симпатиями.

А ваш настоящий язык - это язык Моськи, отрабатывающей кость, брошенную Хозяином.
IP: 194.44.127.---
gerard _ 05.05.2009 13:46
05.05.09 12:09 ___Tristan
Т05.05.09 06:20___Frogg
як жаль, але ви теж українську не знаєте. Але володієте нею краще ніж Ющенко. Це треба визнати.
------
Так, так. Він навіть не знає, що російське слово ж@@а перекладається українською мовою.
IP: 217.117.76.---
Tristan _ 05.05.2009 12:09
Т05.05.09 06:20___Frogg
За сим маю честь І більше з вами сперечатись не НАМІРЕНИЙ. Зауважу лишень одне: ви навіть мови рідної не знаєте - про що можна з вами говорити?.
---------------------------------------------
як жаль, але ви теж українську не знаєте. Але володієте нею краще ніж Ющенко. Це треба визнати.
IP: 77.52.56.---
semen413 _ 05.05.2009 09:25
АЛЛО! МЫ ИЩЕМ НЕРАВНОДУШНЫХ! ЕСЛИ ТЫ СЧИТАЕШЬ СЕБЯ ЧЕЛОВЕКОМ И ГРАЖДАНИНОМ!

Если тебя, как и нас, ВОЗМУЩАЕТ безответственность и равнодушие власти к нашим проблемам! Если ты веришь что что-то можно еще изменить – не будь один - ты нужен нам! Ты нужен Украине!
Мы ждем Вас! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 194.44.127.---
gerard _ 05.05.2009 07:00
05.05.09 06:20 ___Frogg
доведеться відповідати як косатій хвойді так і її шавкам.
вся жюльня пищить в істериці та слиною бризкає.
Гавкайте поки кістку дають. Але памятайте що собаці - собача смерть.
косата тврюка знищує ДЕРЖАВНІСТЬ
ви навіть мови рідної не знаєте - про що можна з вами говорити?.
------
У Вас на диво спокійна,аргументована та виважена мова. Сорбона? Кембрідж?
Дякую щиро, що Ви з-за кордону знаходит час і можливість повчити нас нікчемних.
Ми постараємось виправитися
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 05.05.2009 06:26
__Gelen

Я не збираюсь вам відповідати образами на образи. Зауважу лишень одне: ви навіть мови рідної не знаєте - про що можна з вами говорити?.
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 05.05.2009 06:20
Щодо вашої коханої воровки, то з тих поглядів що я виклав вона є НАЙБІЛЬШЕ ЗЛО для УКРАЇНИ. Навіть Янукович є менш небезпечним для втрати державності. І якщо це вас не насторожує то вам просто плотять щоб тут погавкати. Гавкайте поки кістку дають. Але памятайте що собаці - собача смерть. За сим маю честь І більше з вами сперечатись не намірений. Свою дорогу кожен собі вибирає. А з такими як жюлька чи Портнов мені не по дорозі.
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 05.05.2009 06:15
__НЛО
Навіть ліньки включати програмку "Адрес", знаєте таку, напевне.
Щиро кажучи не знаю. Але мені байдуже, ви можете включати будь що. З вашими недалекими поглядами мабудь і програма не допоможе. Щодо Юльки Януковича чи пана Ющенка. Вимірюється все не тим хто скільки кісток підкинув щоб інші потішилися. Є глобальні поняття - такі як ДЕРЖАВНІСТЬ, СУВЕРІНІТЕТ ДЕРЖАВИ, НАЦІОНАЛЬНА САМОСВІДОМІСТЬ. За ними визначають що користного чи шкідливого зробив той чи інший керівник для держави. (далі буде
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 05.05.2009 03:48
Схід України в більшості орієнтований на ПР. Залишається не так вже й багато областей де вона може перемогти. Тому й ісерика у вас така. Очевидне доводити з піною не потрібно. Так що пініться старайтеся а ми посміємося.
__gerard
Дякую щиро за підрахунок моїх опечаток. Я не думаю що ви робите менше, але оскільки мені дійсно на Українській мові доводиться рідко друкувати, то я собі це вибачу. Тим більше що я не маю перевірку українського тексту встановлену на моєму комп"ютері.
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 05.05.2009 03:42
Що ж поживемо - побачимо. Я розумію чому тут ця вся жюльня пищить в істериці та слиною бризкає. Однак, електорат у вашої косатої швидко тає. Серед тих хто дійсно дбає за свою державу вона не має ніякого авторитету. Якщо ви думаєте що більшість інвестицій в Україну попадало без участі (прямої чи опосередкованої) української діаспори, то дуже помиляєтесь. А підримувати її в діаспорі вже нікому. Наскільки мені відомо на заході України її підтримка розтанула разом зі снігом і продовжує знижуватись
IP: 94.179.41.---
Gelen _ 04.05.2009 23:54
Вследствие некомпетентности автора в "газовых" вопросах или заказного характера
статьи, её положения основаны на (неявном) постулате - в январе 2009 г. и при тех
обстоятельствах можно было заключить выгодный во всех отношениях договор с Россией.

От Украины переговоры вели фактически две конкурирующие делегации, чем Россия и воспользовалась по полной.

За все нужно платить, а теперь в том числе и за удовольствие видеть этот
удивительный бардак в одной, отдельно взятой стране.
IP: 93.180.233.---
багряний _ 04.05.2009 22:14
Ясно , що не все так просто і відкрито в газових взаєминах з Росією . Треба нам всім збагнути , що Москва все робила так як її хотілось і інтереси Росії на Україні преставляли наші українські продажні політики , тому так безапеляційно говорити про продажність тільки зі сторони Тимошенко не можна , знаємо яка була поведінка Гаранта , чиї інтереси ( Фірташа )він відстоював. Головне зараз полягає в тому , щоби Європа . після підписання договору з Україною не стала пр..ою, а тоді все відкриється.
IP: 94.248.93.---
командор _ 04.05.2009 20:56
04.05.09 20:31 ___НЛО

Скорее всего у кадра в руках директива МИДа из-за которой улетел Огрызко.
Сильно переживает за СВОЮ Украину. От реалий Украины далек.
IP: 94.179.41.---
Gelen _ 04.05.2009 20:53
04.05.09 18:51 ___Frogg
"Я НЕ ЖИВУ НА УКРАЇНІ. ... Я просто болію за сою рідну землю. І поврте мені ..."
***
Судя по вашей орфографии, приняли вы уже достаточно. Поэтому прервите ваши пьяные слезы,
перестаньте размахивать кулаком в соплях и слушайте сюда.

Пес признает только одного хозяина, и выбирает его раз и на всю жизнь. Вы своего давно
выбрали, и честно, по собачьи, ему служите - родная земля здесь не при чем. Признать у вас зачатки интеллекта можно - но только уровня Шарикова.

IP: 77.123.158.---
НЛО _ 04.05.2009 20:31
___Frogg

А, ще одне зауваження пропустив... вибачте. Відносно авторитету за кордоном державних діячів - ви, очевидно, так далеко, що не знаєте - при дзвінку Ющенка свідомі себе керівники більшості урядів не беруть трубку. І не здогадуєтеся, чому він всім так обрид, на відміну від Тимошенко?
Звичайно, в неї, як в кожної людини, певно, є свої вади, і помилки. Та порівняно з гарантом, вона видається куди більш адекватним лідером України, аніж він. Чи Янек, на прихід якого до влади денно і нощно працює балоган, крильдурки - і ви особисто.
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 04.05.2009 20:15
___Frogg

Перестаньте цупити джерела в кислинських і К* - і все буде добре. Бачите - но, їх навіть карманні служби не підтверджують. Коли б що було, вже б на всіх каналах радісний Ющенко, радісний Балога, янеки, прокурори та слідчі розповідали б, що накінець - то всі їхні підозри підтвердилися - накінець - то Тимошенко продала Україну , як вони й невтомно сподівалися, а ви не розпатякували б про закриту інформацію...
Ну а все останнє, як і всі ці казки мене не переймають. Навіть ліньки включати програмку "Адрес", знаєте таку, напевне.
Читайте краще прощальні слова Балоги на УП - гарно, як злодій перед воротами тюрми, який навіть після вироку суду хоче вибити з глядачів сльозу.
А ще почитайте коменти - може, розвидниться...
IP: 194.44.127.---
gerard _ 04.05.2009 20:10
04.05.09 18:58___Frogg
P.S. Мені вас щиро шкода. Рівень вашого інтеінтелекту надзвичайно низький
--------------
У Вашому останньому пості 11 граматичних помилок, що свідчить про Ваш потужний інтелект. Та й взагалі неважко зрозуміти, що там де ви мешкаєте, ваш інтелект, мабуть не сприймається. Тому Ви й так стараєтеся блиснути серед українських дописувачів...
Але....
Мої співчуття...
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 04.05.2009 18:58
___НЛО

Доречі звалювати все з своєї хворої голови на чужу здорову ьо якраз вашого кумира найкращий трюк. Під росію ВОНА ВЖЕ наполовину ПІДСТАВИЛА нашу УКРАЇНУ. І продовжує це робити. Бо їй головне то безмежна влада. Я на відміну від вас не читаю українську бульварну пресу ні друковану ні онлайн. Я маю трохи більше джерел. А вони явно свідчать про вищесказане. За сим як кажуть тримайтеся в капцях. Бо скоро лише шваркотне. :)
P.S. Мені вас щиро шкода. Рівень вашого інтелекту надзвичайно низький.
IP: 94.248.93.---
командор _ 04.05.2009 18:56
04.05.09 18:51 ___Frogg

Со своей косатой мы сами разберемся,а у жабы принцип известный-квакнул и в тину.
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 04.05.2009 18:51
___НЛО

Страх притаманний вам. Тай боятися є чого. Бо за все доведеться відповідати як косатій хвойді так і її шавкам. А мені боятися нічого. Для особливо приторможених пояснюю ще раз. Я НЕ ЖИВУ НА УКРАЇНІ. І не маю ніякого відношення до всього того вашого болота. Я просто болію за сою рідну землю. І поврте мені - ваша косата хвойда немає за кордоном ніякої популярності, бо всім добре видно дочого вона державу веде. А ось голосувати я маю право і БУДУ. Але не за неї, як і мільйони моїх співвітчи
IP: 77.52.10.---
semen413 _ 04.05.2009 16:33
АЛЛО! МЫ ИЩЕМ НЕРАВНОДУШНЫХ! ЕСЛИ ТЫ СЧИТАЕШЬ СЕБЯ ЧЕЛОВЕКОМ И ГРАЖДАНИНОМ!

Если тебя, как и нас, ВОЗМУЩАЕТ безответственность и равнодушие власти к нашим проблемам! Если ты веришь что что-то можно еще изменить – не будь один - ты нужен нам! Ты нужен Украине!
Мы ждем Вас! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49
IP: .---
Перечепидорога _ 04.05.2009 15:50
Без паніки, панове! Без паніки! Через декілька років наша газ-трансп. система не буде нікому потрібна. Бо в Європі один за одним вводяться в дію порти-термінали для прийому танкерів із скрапленим газом. Британія вже може прийняти до 25% газу якого потребує, через такі термінали. Скрапл. газ коштує на нинішній день 120 дол. зи тисячу кубометрів. А Льоля Г. платить Вові Пу по 280 дол..з нашої з вами кишені.Дружно подякуємо нашій багіні Льолі.
IP: 85.198.135.---
FUTURIST _ 04.05.2009 15:08
(1)
ВОЛОДИМИР НАГІРНИЙ : ПИШУ “ДЖИНСУ”... АБО ПЛАТНІ НЕ БУДЕ...

ЕВРОКОКОМИССИЯ ОБЕСПОКОЕНА «ДЖИНСОЙ» В УКРАИНЕ...

23.04.2009

В области медиа Еврокомиссия с обеспокоенностью отметила рост сообщений об
"оплаченных" новостях, статьях и репортажах в СМИ. Об этом идет речь в
докладе о прогрессе Украины в выполнении Плана действий в рамках Европейской
политики соседства, представленном в четверг в Брюсселе,
IP: 85.198.135.---
FUTURIST _ 04.05.2009 15:04

Сьогодні ж прем'єр-міністр України може із чистою совістю заявляти, що не
відступала від загалноєвропейського курсу на зменшення впливу «Газпрому», і
вже тим більше не «здавала національну ГТС»,аби .підкреслити це,
Тимошенко на прес-конференції з Путіним нагади про неприємну для того
річ - законодавчу заборону на приватизацію української «труби».Більше того,
Тимошенко навіть підвтердила, що з наступного року ціна транзиту газу по
Україні для російського монополіста зросте
IP: 85.198.135.---
FUTURIST _ 04.05.2009 15:01
(3)
Відтак Тимошенко, можливо, і не привезла з Москви стовідсоткових перемог за
всіма пунктами порядку денного (хоча так взагалі рідко буває на будь-яких
переговорах). Але зате зуміла зберегти «рівнозважений» імідж, не забувши при
цьому і про демонстрацію «руки дружби» у відношенні Росії.

IP: 77.52.10.---
semen413 _ 04.05.2009 12:37
ГРОМАДЯНИНЕ!

У час, коли ця влада довела свою неспроможність і своє небажання служити державі і кожному з нас,

вся надія –


на твоє сумління, на твій розум, на твою відповідальність.
Ця влада не служить тобі, вона тебе грабує. Позбавивши тебе права працювати і гідно утримувати свої родини, ця влада сміється з тебе у різних телешоу, де паплюжить останнє, що у тебе залишилося – свободу слова.
Якщо ти не хочеш, щоб твої діти стали рабами у власній країні, якщо тебе не влаштовує жалюгідн
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 04.05.2009 02:16
04.05.09 01:21 ___Frogg

Ще одне. Не називайте страх за власну дупу мудрістю.
І не прикривайте ту дупу патріотизмом. Він до неї ніякого відношення не має.
Рrcde de ici, un crapaud vert
IP: 77.123.158.---
НЛО _ 04.05.2009 02:11
___Frogg

Я не збираюся опускатися до рівня балоганівської культури, ваших, крильдурківських і спермоукраїнців відразу ж відчуваєш по духу.
Відносно України - якщо ви її не встигнете до кінця розікрасти, прикриваючись показним ура - патріотизмом і піаром на кістках, не підставите ані під Росію, показуючи їй голий зад по потребі і без неї, ані ще під когось, вислужуючись, аби не посадили за відмиті крадені, то все буде добре.
Posza precz, aba z rozdwojonym ogonem
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 04.05.2009 01:21
___НЛО
03.05.09 21:56 ___Ось

Якщо так - то якого біса ви на тій стороні барикад
З роками розвивається МУДРІСТЬ. А вона каже що ви з вашими прибічниками глибоко помиляєтеся, якщо ви не один з проплачених шавок. Доростіть до років інших, здобудьте досвід та освіту ф тоді викладайте думки. Єпереколнливі факти що косата тврюка знищує ДЕРЖАВНІСТЬ - те за що люди боролися роками і здобули нелегко. Залишити байдужим це нормального УКРАЇНЦЯ НЕ МОЖЕ.
IP: 71.140.3.---
Frogg _ 04.05.2009 01:16
___НЛО або як вас правильно назвали ПЗЗ

Туалети драяти - то ваша робота. Я живу в нормальній країні з нормальною зарплатою. Просто душа болить за місце де я народився. А ваш рівень освченності якраз на рівні прибиральника туалетів. Доречі до вас скоро приєднається і воровата жюлька - коста пройда. Разом вам буде веселіше. :)
IP: 95.134.254.---
Gelen _ 04.05.2009 00:13
03.05.09 21:41 ___krabat-m
"... захочеться чогось справжнього... як от безрадичівський мед"
***
Медок этот может и хорош, но очень уж дорого он стране обходится ...
(речь не о том, что за литровую банку холуи выкладывают по несколько тысяч уёв, как бы на
богоугодные дела).
IP: 94.248.14.---
командор _ 03.05.2009 23:25
03.05.09 21:41 ___krabat-m

Так нам ,которые от корыта совсем далеко только мамалыга и достается ,при этом нам безразлично кто главный у корыта.Это для тех ,кто ближе,например КРАБАТ,те могут получить за особые заслуги и меду.
Сторінки:      Попередня      Наступна