IP: 95.132.8.---
snjl _ 25.05.2009 13:23
Ну звичайно! наші чиновники шикуютть, адже Вони це роблять за рахунок простих людей!
IP: 212.3.111.---
zvnV _ 24.05.2009 23:18
24.05.09 13:01___Uilfred, з Вами не згоден по тій причині , що не відсторонивши нинішніх від влади з забороною їм обиратися на 5-10 років змінити нічого не вдасться.
IP: 194.44.130.---
tt-09 _ 24.05.2009 20:58
Абсолютно і давно згоден з автором. У мене це звучить як "Люблю Україну. Не люблю українців". Рецептів не знаю. Залишається терпіти та чавити в собі раба, невігласа і хама.
IP: 93.126.100.---
assaa _ 24.05.2009 19:52
Нова розкрутка "Свободи" або Яценюка люди не купуйтесь на такі публікації,влада це народ а якщо народ небуде куплятись на пайки то все буде погано ,ось Черновецький знову роздає пайки,всі в Дарницькому районі м Києва біжать за пайками,коли людина буде не брати пайок,тому що вона здатка купити 1 кг цукерків,тому вона буде вільна .
Тож українці дбайте щоб ви могли заробляти ,дбайте за родину,вчіть дітей ,відкривайте бізнес,но не купуйтесь на пайки,та дорогі телеефіри.Вони живуть не для народа .
IP: 78.26.128.---
Uilfred _ 24.05.2009 13:01
Я думаю, что нужно не ждать, пока пройдет много лет и элита изменится путем эволюции и не менять на новое быдло, а давить на тех что уже есть с помощью всевозможных акций протеста и стачек (как автоперевозчики и работники ХМЗ). А выбирать тех, кто меньше болтает и больше работает. Даже если с ошибками, ведь лучше конкретная работа с ошибками, чем красивая лекция совсем без оных.
IP: 193.239.129.---
Will_Hunting _ 23.05.2009 22:31
И чтобы из украинца сделать австрийца нужно 4 поколения воспитывать и внушать правильные идеалы, создать условия для роста качества ДНК. А у нас, не смотря на то что лучших выкосили 100 лет назад, идет пропаганда алкоголья и сериалы в которых тупая бычка на прилагая усилий становится "прынцессой". Лень и алкоголизм масс - корень проблемы. И как следствие электорат который верит в существование партий в Украине, и уверенный что его волнует нато и русский язык.
IP: 193.239.129.---
Will_Hunting _ 23.05.2009 22:07
Статья очень правильная, но нужно понимать что коррупция и ценизм верхушки присутствует в любом государстве, только некоторые садят народ на диван у телевизора и кормят, а некоторые садят "на стакан" и не кормят (как у нас или в россии).
IP: 91.124.118.---
Unique _ 22.05.2009 23:49
22.05.09 17:08___Лавлайс
Окремі стилістичні шерховатості можна великодушно й не зауважити, враховуючи актуальність та дошкульність основної статті думки.
Рівно як і безпорадні та безпомічні шпильки на адресу Тимошенко...
Думка правильна. Класова. Історією сформована. Правдива. Принципова.
Боротьбою бидла за чуже. Успішною. Але шляхетності, інтелекту, ерудиції пістолетом не завоюєш.
І ніщо нічим здихає...
IP: 77.122.148.---
Лавлайс _ 22.05.2009 17:08
Автору, чи його редакторові
Не "у тупик", а "у глухий кут".
Не "рахуватися з народними проблемами", а "брати до уваги народні проблеми" чи якось інакше, оскільки за контекстом не зовсім зрозуміло.
IP: 91.124.13.---
Unique _ 22.05.2009 16:14
22.05.09 13:50 ComZiGer
Хитрість була в "Розділяй і властвуй".Як сучасні держави не можуть уникнути глобалізації та інтегрованості в світовий інформаційний простір, так і етноси, історією перемішані, змушені жити на одній території, в одних кордонах та за одними законами, об'єднані досягненням власного і дітей своїх добробуту. Це і є громадянське суспільство.Всі пам'ятають своє коріння, звичайно. Але діляться тільки на шпану й робітних.Це тільки шпана на неприязні до влади рветься.Щоб красти.
IP: 91.200.180.---
ComZiGer _ 22.05.2009 13:50
_Unique
..не думаю, що у ХХI-му столітті національність буде мати якесь значення..
Якщо людина коли-небудь забуде своє коріння, то з’являться такі котрі насильно поярликують громаду і будуть правити!
Хитрість міститься у тому, що у 1992 році українські жидо-масони спростували в Державі національну ознаку громадянин України, замінив поняття національність на громадянство в Україні! Це була державна зрада однієї національної меншини відносно корінного етносу та інших нац. громад в Україні!
IP: .---
ёшкин_кот _ 22.05.2009 10:12
Отличная статья. Я тоже задумывался над этим.
IP: 78.25.63.---
_Георгий _ 22.05.2009 10:11
Лукашенко, Назарбаев они что хамовитые мажоры или жили в богатстве.Просто нужно быть ЧЕЛОВЕКОМ и ПАТРИОТОМ с большой буквы. А как таких людей найти и привести к власти вот в чем вопрос.
IP: 77.52.13.---
put _ 22.05.2009 08:01
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 62.221.55.---
SIM _ 22.05.2009 00:55
Замечательная статья. Но почему обязательно должа быть хамская контрэлита?
Например, есть уважаемый Автор, который, возможно, не соблазнится взятками (?).
Рыба гниёт с головы, но и лечится тоже. Возможно, большинство людей воруют или готовы своровать. Но они от такой жизни не счастливы.
Люди-избиратели в своей массе хотят видеть честных избранников. И если бы это удалось, процесс бы пошёл. Другое дело, что люди пока не могут призвать нечестных избранников к ответу.
IP: 91.124.155.---
Sertyh _ 21.05.2009 22:30
oldserpent, сильна алегорія, і в точку! Адже дійсно, не підрізаючи газон трава почне кущитись. От тільки яку газонокосилку нам треба придумати? Гільтина якось дуже архаічно виглядає.
IP: 91.124.59.---
oldserpent _ 21.05.2009 22:03
Секрет вирощування національної еліти такий же простий, як і секрет англійського газона (на автомобіля, а такого городика біля хати, на якому замість картоплі та цибулі росте зелена травичка). Так от, кажуть, що для того, щоб він був таким вишуканим, треба всього навсього щомісяця підстригати його... впродовж трьохсот років.
IP: 95.134.36.---
Unique _ 21.05.2009 22:00
21.05.09 21:32 ___Bob_Murawski
Ну,Боб, ти ненамарне на епатаж розраховував.
Він тобі вдався. Фантазія якщо не витончена, то без сумніву буйна і фонтануюча таким невимушеним садизмом, що на місці Ваших протеже, е-е-е, перепрошую, я покінчив би життя самогубством.
Вас таких на весь Київ хоча б трьох - була б там влада і порядок...?
IP: 93.72.250.---
Bob_Murawski _ 21.05.2009 21:32
Статья - класс. Картинка - супер. Туфля - намёк на кривоногую пидоршу с толстым еблищем - ЖИДОВКУ Кильчицкую. У меня один вопрос - когда начнём убивать ЖИДОВ ??? Причем не просто убивать - а убивать с изощренным садизмом :) Например отрезать половые губы Кильчицкой и заставить жидовку их сожрать в прямом эфире канала "интер" (в прайм-там ессно) на фоне ЖИДА Черновецкого, насилуемого дворовым псом...
IP: 77.122.148.---
wmedved _ 21.05.2009 20:28
Супер статья!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 21.05.2009 19:01
.
"В СРСР Україна розвинулася як індустріальна країна з потужним науковим та освітнім потенціалом, її кордони охопили більшість територій, що заселені українцями.
У складі СРСР Україна розвинулася у високоіндустріальну країну, де вироблялася високотехнологічна продукція.
Слід визнати, що ця спадщина виявилася майже зайвою для України пострадянської. Практично припинилося авікосмічне- та кораблебудвання, жевріє потроху лише машинобудування."
.
IP: 192.168.1.---
васcя_ _ 21.05.2009 18:45
Автору - БРАВО!!!!!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 21.05.2009 17:21
.
Друже Советик,
Нащо ви вилізли з під Вашої імітації мого старого ніка.(кро з латинською "о")?
Не витримуєте спілкування українською мовою?
Ганьба Вам совєтік.
Перед тим. як вдавати нацюка-пацюка Вам треба було треба вивчити держмову.
Бідолашний Советик,
Як завжди в прольоті ;-)
.
IP: 10.164.4.---
Советик _ 21.05.2009 17:15
___кRО
не нада горбатый ник напяливать...дуралея _кро и горб не исправит...нада не клонироваться...нада слушаться санитаров в дурке...
IP: 94.178.159.---
Unique _ 21.05.2009 17:11
21.05.09 14:25 suspiria
21.05.09 14:29 Тернопіль-LIBRE
Тимошенко та її команда - це перша в історії Незалежної України команда, яка здійснює державне управління без традиційного і відверто-безмежного маразму.А на фоні унікально-дикого маразму попередників, ця буденна оперативно-розпорядча діяльність державної виконавчої влади виглядає конгеніально.Проте для унікально деморалізованого і деградованого люмпена маразм попередників вважається цілком нормальною політикою.На чому все й трималося...
IP: 77.239.179.---
кRО _ 21.05.2009 17:07
.
Доречі,
Дубиняньський абсолютно правий. що низи такая ж бидлота. як і еліта.
Доказ:
Коли галичан-односельчан судді Зварича журналюги опитали,як вони ставляться до його "успіхів",
ті заздрісно відповідали, що коли дірватися до ТАКОГО, то так на місці Зварича вчинив би кожний
Зварич-типовий міський представник влади-вихідець із західноукраїнського села
Його заздрісні односельчани-типовий західноукраїнський народ.
Претендують бути патріотичною "контрелітою",бо жерти хочеться
Таке життя ;-(
.
IP: 94.178.159.---
Unique _ 21.05.2009 17:02
21.05.09 16:48___кRО
Повторіть разів із двісті "мед".
І ваше життя одразу стане солодшим.
Голосно тільки треба повторяти. Дуже голосно...
IP: 94.178.159.---
Unique _ 21.05.2009 16:58
21.05.09 14:24 ___Тернопіль-LIBRE
Все правильно. Але висновок - діаметрально-протилежний до логічного.
Саме такі люди і починають заслуговувати на державу. Із людським обличчям.
Котра на них класти не буде.
Тому що люди - плебс - окрім як на себе самих - нічого ніколи не клали і класти не можуть.
Останні 90 років вас ще не переконали ?
Ну покладіть на Ахмєтова...
IP: 193.93.48.---
Wujko _ 21.05.2009 16:56
Абсолютно згоден з автором. Цікаві висновки. Тількт еволюці!. Але так важко чекати...
IP: 77.239.179.---
кRO _ 21.05.2009 16:54
.
Шановний vakula51
Пишете:
"ПОРЯТУНОК ТІЛЬКИ В НАЦІОНАЛІЗМІ.
СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ"
Суддя Зварич-чистокровний галичанин із хорошого роду.
Добре знає укрмову.
Добре знає народні традиції, такі. як засівання, бутербродик тощо
Зварича в президенти!
Зваричі, Єднайтеся!
Зварич до Зварича по Зваричеве.
.
IP: 77.239.179.---
кRО _ 21.05.2009 16:48
.
Шановний Unique
Ваша Тюлька - головна королева люмпенів і кухарчучок.
"Справедливість є і треба тільки відібрати і розділити"-ось її гасло.
Дурная жадібна бидлота-ось тимошенків електорат.
.
IP: 92.112.27.---
vakula51 _ 21.05.2009 16:39
А виздохнуть-китайців завеземо.
ПОРЯТУНОК ТІЛЬКИ В НАЦІОНАЛІЗМІ.Виховання патріичної,порядної,професіональної людини першорядна задача .
ДОКИ "эти" залишаться при владі-діла не буде.
УКРАЇНІ,ЄДНАЙМОСЯ-СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ
IP: 92.112.27.---
vakula51 _ 21.05.2009 16:21
Автор правду сказав за народ і за "еліту".Такий і є мій народ після століть рабства,,після жахливих геноцидів 20 сторіччя.ДЕ наша справжня еліта?Де наші Мойсеї,що вивели б свій народ із рабства-лежать в землі.Все,що було неординарного,мислячого,порядного і патріотичного за духом нищилось.Трагедія в тому,,що ця "еліта" не українська,не патріотична-вона і зараз в начебто Укр.Державі нищать українську культуру.
БО їм не потрібен громадянин відповідальний за свою країну-їм потрібен раб,бидло.
IP: 95.132.159.---
MAXXTRO _ 21.05.2009 16:07
21.05.09 12:05 ___Unique
Так, інколи напишеш, а тоді лишень думка підіспіє. Ваша правда.
IP: 10.15.46.---
Дамблдор _ 21.05.2009 14:48
Какая элита? ! У руля все 17 лет банда казнокрадов дорвавшихся к власти! Алкоголики ,наркоманы,извращенцы - вот она эта "элита". Видели бы и знали вы какие они делишки "решают" не доводя до суда , любой бомж по сравнению с ними элита!
IP: 80.91.185.---
Sertyh _ 21.05.2009 14:40
Автор пропонує теорію "Доброго царя". Нам терба змиритись з тими правителями, що ми маємо і чекати, поки підростуть їхні синки! От вже вони, необтяжені матеріальними проблемами, будуть царювать на славу. От тоді ми заживемо, як у Христа за пазухою. Ото вже буде еліта, яка виведе нас до світлого майбутнього.
IP: 80.243.144.---
Тернопіль-LIBRE _ 21.05.2009 14:29