Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Свято Героїв – згадуємо минуле і дивимося у майбутнє

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 28.05.2009 11:43
25.05.09 12:31 ___1AK
Допіру "боротися" означає гуртувати терористичні групи і вбивати україножерів.
Інакшого виходу вже не маєм.@

Наразі - це "добрі побажання". Треба поступово позбуватися антисистемних елементів, на що потрібна політична воля. Нинішній гарант, попри ненависть до нього українофобів, уже нічим не зарадить. Потрібен новий провідник - нині ну хоча б такий як О.Тягнибок.
IP: 79.142.202.---
Одесса _ 26.05.2009 16:34
Немало в нашей Богом забытой стране дебилов. Максим Чайка был неонацистом. Таких дебилов у нас в Одессе еще много и делать из них героев мы не будем. Козлючина был отменный.
К сожелению Украина превращается в фашиствующее государство и этому способствует экзальтированный Козлючина Ющ и его окружение. Нужно давить этих гадов.
IP: 195.177.72.---
Kozakk _ 26.05.2009 15:27
"...Тому уже в часи незалежної України загинуло немало наших героїв – ... а нещодавно – молодий український патріот Максим Чайка..."

От шкода пацана! А міг би вирости з нього парубійко не гірший за Романа Шухевича, Адольфа Шіккельгрубера або Тягнибока !!!
IP: 77.52.253.---
put _ 26.05.2009 11:54
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 78.25.30.---
Ne-Vor _ 26.05.2009 10:47
Читаючи таку "патріотичну" статтю пана Євгена так і хочеться згадати як шанований автор тікав з обласної організіції КУН, щоб взяли у список Нашої України (після скандалу з любителем Мерседесів за державний кошт і головою КУНу Івченком). То де щирість?
IP: 93.170.64.---
stefann _ 25.05.2009 22:39
чи можна довіряти молодим і, здавалося б, перспективним політикам, які не хочуть вшанувати українських героїв лише їх елементарним визнанням?

Шановний автор, таким політикам дійсно довіри не має. Їм треба влада, а не сильна Україна. Але й не можна їх примусити полюбити Українську історію та її героїв. Ці „молоді” політики чесно кажуть, що воно їм все байдуже, чи вони ще „не визначилися з цього питання”, бо воно занадто „складне”. Не треба їх примушувати любити Україну. Треба їх ігнорувати
IP: 76.192.43.---
Прищ _ 25.05.2009 20:19
Телепрограма "Шустер Live", позиціонуючи себе в якості "самой свободной програми в Украінє", насправді є ні чим іншим, як роботою маленької сапки по викоріненню усього українського і насадженню московського непотрібу.
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 15:54
А Гірник залишився патріотом. Проблема в нас, в тому, що у нас переважають не загальноукраїнські, а партійні інтереси. Яка різниця як називається партія, основне хто в ній є. Партія це інструмент, яким ми будуємо Україну і чому ви критикуєте кельню перед шуфлею, аби була зручна для роботи. Найбільше шкоди Україні приность взаємопоборювання, боротьба між собою. Тож для ворогів часу не залишається
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 15:50
залежною від жирних котів, бо партії залежні від грошей. Томенко вже вніс пропозицію, щоб кандидати в президенти платили заставу в 10 млн. грн, така ж ситуація і по виборах до ВР. Звідки партія візьме такі гроші як не в багачів, чи маємо ми українських багатіїв? Ось і “приїхали”. Я не бачу різниці в якій ти партії, аби лиш совість не втратив. Комуніст Борис Олійник є більшим націоналістом ніж багато тих, що себе називають націоналістами, а роблять шкоду державі і знівельовують ідею. (див далі)
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 15:49
мав жодного авторитету в людей і теж скомпроментував КУН. Та ви самі бачите, що КУН вже немає підтримки в населення і не тільки він, а НРУ, а УНП, а УРП “Собор”, а Наша Україна. В усіх цих партіях потрібна люстрація. Але, з партій виганяють, виживають патріотів, а залишаються зрадники, пристосуванці та новий вид політиків-олігархи, що своїми торбами з грішми керують партіями. Окремі керівники КУНу, побачивши це, повтікали на керівництво в “Свободу”.Але й вона скоро стане(див далі)
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 15:46
25.05.09 14:17 ___Юзьо Дозвольте з вами не погодитись. Коли створювався КУН, ми їздили по селах і просили людей підтримки, обіцяючи, що в КУНі порядок, коли хтось зрадить, чи буде зловживати, його зразу ж виключать із КУНу. Але потім в КУН пішло маса людей заради посад, вони знецінили саму ідею. Навіть Слава Стецько почала якісь домовленості з Кучмою. Обрали до керівництва Івченка, що не
IP: 93.127.12.---
Юзьо _ 25.05.2009 14:17
Ну що може писати це миршаве путо Гірник. Воно ж по-зрадницьки вийшло з партії КУН, де люди довірили йому бути заступником голови лише заради того, щоб як БЕЗПАРТІЙНИЙ влізти у список НУНС у 2007 році. Чмо і зрадник, а пише про святі речі. Бидло!!!
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 13:52
Ворог втрачає свою владу над Україною і боротиметься до станнього. Тому нам потрібна єдність усіх українських політичних партій та громадських організацій, та своя інформаційна доктрина. Якщо ми в своїх партіях не висунемо в нардепи всяких зрадників, якщо пояснимо людям дійсність, то завтра у ВР того болота не буде. А терористичні групи потрібні тільки нашим ворогам, щоб мати підстави розв”язати проти України війну. "В єдності сила народу...".
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 13:51
між Росією і Заходом. Хіба ми не знали, що таке Гриценко чи Тарасюк, що на їх посади треба отримати добро від КГБ? Ми не знали яким духом вихований син секретаря обкому КПРС, польовий командир Луценко? Чи може патріотами були Тимошенко, Яворівський, прижджий жидок Роман Зварич, Балога, що створив на Закарпатті нову національність – русинів, та багато інших? Тому звинувачувати українців у відсутності патріотизму не можна. Просто необхідна люстрація в партіях. (див далі)
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 13:51
влада національними питаннями не займалась, бо націонал-демократи були в меншості. Після помаранчевої революції, коли вони побачили, що Україна вислизає з рук, проти нас піднялась уся армада: москалі, жиди, комуно-жиди, Росія з своєю агентурою, як в Україні, так і в Європі, та сама гнила Європа, що хоче тільки спокою. Доктрина інформаційної безпеки Російської Федерації побачила світ ще в 2000 році, тоді як ми постійно балансували з кучмівською багатовекторністю, (див далі)
IP: 91.124.37.---
намор _ 25.05.2009 13:50
25.05.09 12:31 ___1AK Перевелися герої
Я з вами не погоджуюсь, є дуже багато українських патріотів. Просто склалась ситуація, що в Україні населення поділилось приблизно 50% на 50%. Тобто половина українців та половина хохлів і “великоросів”. Крім того, сьогодні практично усі політичні партії потрапили в залежність від фінансово-промислових груп і олігархи, а не політики керують партіями.З 1990 року по 2004 рік(див далі)

IP: 95.134.21.---
і_вітер _ 25.05.2009 13:12
для 1АК 25.05.09. 12:31.
Згідний, україножерів чомусь більше стало, як героїв. Значить треба боротись з ними і не чекати, що хтось має зробити з тебе героя. Найгостріший меч - СЛОВО, тому вже те що Ви тут пишете, це крок до мужнього вчинку, до СЛАВИ... Терор в Україні не потрібно проти людей застосовувати, бо невідомо ще скільки патріотів безневинно можуть бути скалічені. Тільки мирні акції непокори злочинній владі, з вимогою змін в Законодавстві, поваги і Справедливості... Боротись слід
IP: 94.178.159.---
намор _ 25.05.2009 12:57
25.05.09 11:09___Цукенг Підтверджую слова25.05.09 12:39 ___рева Я знаю Євгена Гірника з 80-х років. Його батько в протестній акції в Каневі на могилі Т.Шевченка загинув самоспалившись. Сам Євген активно працював в громадських організаціях, за що і був обраний нардепом. Він посади не шукав.
IP: 91.36.116.---
kruten66 _ 25.05.2009 12:46
Gut!
IP: 62.244.5.---
рева _ 25.05.2009 12:39
Гірник Олекса Миколайович -
Герой України з удостоєнням ордена Держави.
в січні 1978 р. вирішив вчинити акт самоспаленняна північному схилі Чернечої Гори, зокрема в листі до дружини він писав:
« Я ішов простою дорогою, тернистою.
Не зблудив, не схибив.
Мій протест – то сама правда, а не московська брехня від початку до кінця.
Мій протест – то пережиття, тортури української нації.
Мій протест – то прометеїзм, то бунт проти насилля і поневолення.
Мій протест – то слова Шевченка... »
IP: 212.9.228.---
1AK _ 25.05.2009 12:31
Допіру "боротися" означає гуртувати терористичні групи і вбивати україножерів.
Інакшого виходу вже не маєм.
Охочих говорити, писати, повчати тощо -сотні тисяч, впливати на стан речей Чином -катма!
Перевелися герої.
IP: 93.95.185.---
Kralya _ 25.05.2009 12:26
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
IP: 92.113.187.---
Calina _ 25.05.2009 12:24
Воно то так, та тільки слово відзначаємо" на жаль, стосується обмеженої кількості громадян. У календарі цього свята немає
IP: 93.74.91.---
Цукенг _ 25.05.2009 11:09
Уважаемый народный депутат 4-5 созывов, а что Вы конкретно сделали для Украины и ее народа, который представляли..?
Красиво говорить и писать - дело немудреное.
IP: 213.227.202.---
Farhad _ 25.05.2009 10:47
Країну "Чукрен" залила стихiя разом iз Атлантидою. Один чухраїнський
поет, грiзної стихiї перелякавшися, залiз на височенну вербу й чекав
смертi. Коли вода вже заливала його притулок, вiн продекламував журно:
Ой, поля, ви, поля,
Мати рiдна земля,
Скiльки кровi i слiз
По вас вiтер рознiс.
А в цей момент пропливав повз ту вербу атлантидянин i, захлинаючись
уже, промовив:
- I все по-дурному! -( Остап Вишня)