IP: 77.123.157.---
vonGruz _ 26.05.2009 17:58
Так а що конкретно робити?
IP: 192.168.25.---
kabyki _ 26.05.2009 17:30
шкода, а ще була надія хоч трохи пожити в нормальному суспільстві з нормальною ідеологією. бачу, що ще не одне покоління має пройти через бруд (брод), аби стати на чисту землю
IP: 77.52.253.---
put _ 26.05.2009 11:56
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 95.133.182.---
Сергій_Трегубенко _ 26.05.2009 05:24
26.05.09 01:20 ___foreiner
26.05.09 01:20 ___foreiner
25.05.09 16:46 ___Сергій_Трегубенко
-Гарна ідеологія забезпечить і гроші- це яким же
чином? Ідеологія у партій не змінюється, а вони
можуть змінюватись при владі кожні 2-5 років.
Скоріше програми, та і то власне, виконання цих програм
може принести гроші. А, якраз за виконанням програм
і слідкують конкуренти.
Ви дивитесь на партії і їх програми, як на щось первинне, від чого все залежить. Я навпаки, первинним вважаю суспільство. І в межах самого суспільства ми вже почали пошук більш досконалого способу співжиття і ведення суспільних справ. Автор також діє у цьому напрямку. Більш досконала організація життя, це і вищий матеріальний рівень, більші гроші. А партії і влада? Змусимо підлаштовуватися під наш суспільний інтерес.
IP: 95.133.182.---
Сергій_Трегубенко _ 26.05.2009 05:22
26.05.09 01:20 ___foreiner
25.05.09 16:46 ___Сергій_Трегубенко
-Гарна ідеологія забезпечить і гроші- це яким же
чином? Ідеологія у партій не змінюється, а вони
можуть змінюватись при владі кожні 2-5 років.
Скоріше програми, та і то власне, виконання цих програм
може принести гроші. А, якраз за виконанням програм
і слідкують конкуренти.
IP: 69.196.167.---
foreiner _ 26.05.2009 01:20
25.05.09 16:46 ___Сергій_Трегубенко
-Гарна ідеологія забезпечить і гроші- це яким же
чином? Ідеологія у партій не змінюється, а вони
можуть змінюватись при владі кожні 2-5 років.
Скоріше програми, та і то власне, виконання цих програм
може принести гроші. А, якраз за виконанням програм
і слідкують конкуренти.
IP: 69.196.167.---
foreiner _ 26.05.2009 01:11
25.05.09 17:02 ___Kipish
...бо там є ПОСТІЙНИЙ контроль ЗНИЗУ... де ти таке
бачив? Контроль зі сторони конкурентів - інших
партій.
...А політиками стають БАГАТІ люди.. - не завжди
багаті, швидше більш-менш відомі. Але, дійсно, не
персональні водії чи секретутки.
IP: 82.193.97.---
sywilla _ 25.05.2009 21:54
Можна зрозуміти, але не можна погодитися. Бо різні ідеології можна порівняти з різними гілками крони дерева, що розгалужуються в в різні боки, виходячи з одного стовбура цього самого дерева. І як не буде стовбура, то різні ідеології будуть плодитися й розмножуватися подібно чагарникам на сміттєзвалищах, що височіють на окраїнах наших міст і сіл. То ж саме стовбур нам потрібен, щоб з окраїни перетворитися на Україну. Єдиної ідеології державності потребуєм ми зараз! Влади, а не базару-вокзалу!
IP: 95.133.88.---
Сергій_Трегубенко _ 25.05.2009 17:43
25.05.09 17:37 ___morih
Все вірно.
IP: 194.44.241.---
morih _ 25.05.2009 17:37
25.05.09 16:39 ___Kipish підтримую на 100% але для того щоб контролювати треба мати можливість вибрати кого ти хочеш а не кота в мішку пропоную ідеологію що на якийсь час обєднає виборців всіх ідеологічних вподобань -ВЛАДУ ПІД КОНТРОЛЬ методом відкликання тих хто втратив довіру бо інакше всі будуть пропонувати певний спосіб життя а після виборів займатись власним збагаченням не залежно від ідеології що ми спостерігаємо 17 років
IP: 95.133.88.---
Сергій_Трегубенко _ 25.05.2009 17:13
25.05.09 17:02 ___Kipish
Ви думаєте, в Європі, США політиками стають сантехніки ? Ні, вони потрібні тільки під час виборів. А політиками стають БАГАТІ люди.
Справа не в сантехніках чи багатих. Справа в тому, що у нас політики під час виборів у народу за копійки скуповують мільйони. А в цивілізованих країнах таке шахрайство не проходить, там політики пропонують людям певний спосіб життя (а не гречку), і якщо він влаштовує, то люди його приймають для себе і ставлять політиків втілювати його в життя.
Головний продукт політиків – це спосіб життя, це їх товар, котрий вони мають пропонувати людям. Але то у людей, у нас їх продукт – гречка і демагогія…
IP: 89.105.248.---
Kipish _ 25.05.2009 17:02
Сергій_Трегубенко
"Так, ідеологія дійсно вище грошей, але їх не потрібно протиставляти" -
Ви думаєте, в Європі, США політиками стають сантехніки ? Ні, вони потрібні тільки під час виборів. А політиками стають БАГАТІ люди.
Але там політики не можуть ТАК красти, як у нас - бо там є ПОСТІЙНИЙ контроль ЗНИЗУ. І будь-який НАТЯК на провину - мінімум відставка. А то й тюрма.
А в нас - самі знаєте (Луценко, Єхануров, Кузьмук і т.д....)
IP: 95.133.88.---
Сергій_Трегубенко _ 25.05.2009 16:54
25.05.09 16:36 ___noanec2020
Непоняв, а чого це стоїть в колонці автора? Херня Дацюка в загальній, а тут з якимись даними і збоку
Дацюка не можна аналізувати. Відразу клинить на абсолюино несумісних протиріччях. Мені ж подобаються автори, за думкою котрих видно цілісне уявлення про світ, а не розумовий смітник.
Ні, на смітнику теж може щось знайтися цікаве, але в цілому матеріали до вжитку непридатні.
:-(((
IP: 95.133.88.---
Сергій_Трегубенко _ 25.05.2009 16:46
В основному все вірно, молодь радує. Є певні неточності і протиріччя, але якщо розвиватися у наміченому напрямку - відшліфується.
Хотів би звернути увагу автора Віктора Андрусіва на тему грошей. Так, ідеологія дійсно вище грошей, але їх не потрібно протиставляти. Гарна ідеологія забезпечить і гроші, і справедливість, і розвиток. Скоріше проблема в примітивізмі, без досконалої ідеології, чи вірніше світогляду, не може влаштувати досконале життя, в т.ч. і вирішити проблему фінансового забезпечення.
Тобто, теза, що використання ідеології для політичних партій і громадян більш досконала форма вирішення політичних питань – вірна. А гроші люди отримають, коли збудують життя за вірним світоглядом. Партії теж можуть замість грошей пропонувати виборцям свій головний продукт – світогляд. Це і дешево, і ефективно. Але таких партій поки що немає…
IP: 77.122.230.---
читателль _ 25.05.2009 16:40
25.05.09 16:36 ___noanec2020 - цей текст реально хороший, але дацюк дійсно глибший. як що ви чогось не доганяєте, звідси ще не випливає, що це хєрня. (хоча стиль дацюка і мене часом прибиває :)
але, повторюсь, і цей текст душевний, хоча й обмежується констатаціями, а не прогнозами чи рецептурами. єдине зауваження - українською правильно писати все-таки не "поломаний", а "поламаний" :)))
25.05.09 16:39 ___Kipish - можливо, це просто було поза темою автора. хоча ви й праві.
IP: 89.105.248.---
Kipish _ 25.05.2009 16:39
"Фактично, проведення вільних та демократичних виборів призводить до збагачення окремих груп, а не до зростання загального добробуту, як це передбачає демократія"
Автор, почитай хоча б визначення, ЩО таке демократія - це ВЛАДА НАРОДУ !!!
Вибори це тільки один з методів здійснення народовладдя. Крім них повинен бути ПОСТІЙНИЙ контроль громадян за владою !!!
IP: 10.0.0.---
noanec2020 _ 25.05.2009 16:36
Непоняв, а чого це стоїть в колонці автора? Херня Дацюка в загальній, а тут з якимись даними і збоку